Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

Se bom probu letos tud kokakole držat! O:-)

Tku kut zmeram! :devil: :devil:

Sam ne vem zakuga je pual tuk mal medice u flaš na miz, sej sta bla Viking in Gianni sta na pjeri, Obelix pa na ledenem čaji. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne vem zakuga je pual tuk mal medice u flaš na miz...

Je bla iz močnega šnopca, pa je hitro hlapela... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom probu letos tud kokakole držat! O:-)

:lol1: :lol1: :lol1: Kokakole ja..... k si z njo medico splahval.... :OK:

Ahm ahm pa na tejle slikci mi ne zgledate glih tko.... kao usi na kokakoli.... :kva1: :yea2:

post-12-1070535970.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiki, mogoce so pa na... koki... brez kole?! :lol1: :yea2: :OK: ;)

Ha ha ha :lol1:

To se da pa zelooo hitro ugotovit..... npr. z enim vprašanjem kaj je premzekkk tlele podpisval.... pa da vidmo.... a je bil na kokakoli al na KOKI :kva1: :hmm: :devil:

post-12-1070626105.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se da pa zelooo hitro ugotovit..... npr. z enim vprašanjem kaj je premzekkk tlele podpisval.... pa da vidmo.... a je bil na kokakoli al na KOKI

Po oceh sodec na koki... pa ne kokoski.. ehehehehe.... :devil: :naughty: :yea2: :OK: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbusssssss !!!!!!...mat.k... :yea2:

No no..lepoooo.. :OK: ...Kumarat/ka.. :D ..mi smuo vesel, de si se nam prdružu. :yea2: Naša sekcija šteje, en kr lep števil članov. :notworthy: Pozimi se dobivamo u Polni Luni ub petih..pupoudne..polet se skupi kam zapelemo, žgemo po Podmejskih uvinkih :kva1: ..itd. :naughty:

Prvo pravilo sekcije: Pišemo pu zasavsk..bbolj ali manj :lol1:

Drugo pravilo: ... maš u dobrem pjačo..u Polni Lun, tko da si vljudno vabljen da nas vsaj jnkrat/večkrat obiščeš. Kdo smo mi vsi..mal si poglej kakšne prpete slike..al pa kako Galerijo u motosvet arhivu. :kva1:

Tku de kumarat/ka...mal več napiš kdo si :hmm: ..da te mal bul spoznamo..če pa nučeš, pa lahk tut kake pametne poste nabijaš..tih bomo že pometl, :devil: če naujo pametn. :lol: .sjerbus, fajn bud. :D

Lepo bi blo..da člani zasauske sekcije pozdravte našega novega člana/ico. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer...te pa tku ali tku že puznamoooo..mat.k. :devil: :devil: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEŽKO SE BOM NAVADU TKO PISAT KUKAR GOVORIMO, KER MI ENEPAR ČRK NA TIPKOVNIC MANKA :hmm: U POLNI LUN SE PA VIDMO, ČE NE LETOS PA DRUG LET

P.S. HVALA ZA POVABILO :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEŽKO SE BOM NAVADU TKO PISAT KUKAR GOVORIMO, KER MI ENEPAR ČRK NA TIPKOVNIC MANKA :hmm

Nič se trudit, tud jaz sem se nehal afnat z zasavščino! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je lepa!

V živo je še mnogo lepša.... :) :P itak jo bosta pa kmalu videla.... sej sta obljubila a nede.... viking je dal že buteljke na hladno.... :010 :beer1: :friend2: jst sm pa tud že odeje prpravla, da prespita pri nama :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEŽKO SE BOM NAVADU TKO PISAT KUKAR GOVORIMO, KER MI ENEPAR ČRK NA TIPKOVNIC MANKA :hmm:  U POLNI LUN SE PA VIDMO, ČE NE LETOS PA DRUG LET

P.S. HVALA ZA POVABILO :beer2:

No lepo da smo dobil novega člana... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbusssssss !!!!!!...mat.k... :yea2:

No no..lepoooo.. :OK: ...Kumarat/ka.. :D ..mi smuo vesel, de si se nam prdružu. :yea2:  Naša sekcija šteje, en kr lep števil članov. :notworthy:  Pozimi se dobivamo u Polni Luni ub petih..pupoudne..polet se skupi kam zapelemo, žgemo po Podmejskih uvinkih :kva1: ..itd. :naughty: 

Prvo pravilo sekcije: Pišemo pu zasavsk..bbolj ali manj :lol1:

Drugo pravilo: ... maš u dobrem pjačo..u Polni Lun, tko da si vljudno vabljen da nas vsaj jnkrat/večkrat obiščeš. Kdo smo mi vsi..mal si poglej kakšne prpete slike..al pa kako Galerijo u motosvet arhivu. :kva1:

Tku de kumarat/ka...mal več napiš kdo si :hmm: ..da te mal bul spoznamo..če pa nučeš, pa lahk tut kake pametne poste nabijaš..tih bomo že pometl, :devil:  če naujo pametn. :lol: .sjerbus, fajn  bud. :D

Lepo bi blo..da člani zasauske sekcije pozdravte našega novega člana/ico. :OK:

Je pa ena dobra stvar v Zagorju, ne bo nam več treba dirkati na Podmeji, ker so naredili pri rudniku eno največjih šikan v Sloveniji, da nam ne bodo fustreti zarustal! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa ena dobra stvar v Zagorju, ne bo nam več treba dirkati na Podmeji, ker so naredili pri rudniku eno največjih šikan v Sloveniji, da nam ne bodo fustreti zarustal!  :OK:

Jah Zagurje... nimaš kej :wacko: :kva1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa ena dobra stvar v Zagorju, ne bo nam več treba dirkati na Podmeji, ker so naredili pri rudniku eno največjih šikan v Sloveniji, da nam ne bodo fustreti zarustal! :OK:

Joooo...ta strrrr..legaaa....matr, sam je res huda..z avto se je sploh ne morm navadit.. :wacko: .zavita u nuloo..bo treba amortizerje zašponat :blink: , boš mogu preložit..u en mal cajta :unsure: , če ne bomo vse ograje podrl.. :yea2: .nimaš kej...Zagorjee že vee...sam izletne cone, bi blo treba nardit. :naughty: .pa še kej.. :naughty: .mejte se. :yea2: :kva1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBILI STE NOVEGA ČLANA ZASAVSKE MOTOSVET SEKCIJE

Evo.... :P dobili smo še dve mesti za Novoletno forumsko srečanje... :OK: torej.... A&A (Aleš in Aljaša) gresta z nami :010 :yea1: :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!