Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

V soboto je bilo na Pohorju grozno vreme, tako da nista z Vikingom nič zamudila...razen dobre družbe predvidevam, pa še jaz bi pazil na vaju ( vas ) na smučišču in in ob njem, ker sem bil dežuren....... :P ....lahko bi prišla navijat za svojo ekipo, bi te že do smučišč spravili, da se ne bi naprezala... .) ...čestita se ljudem ko se redijo samo v izjemnih primerih.. :hmm: .a jaz to prav razumem..če ja, potem čestitam... :OK:

Ajoj.... škoda k nisem prej vedla, da boš gor :( Jaz sem bla skoraj ves čas v šotoru in pri terasi hotela ter navijala za naše. :OK:

Ko bomo naslednjič gor ti sporočim :P ;)

BTW..... prav razumeš.... hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjel bili smo v Mariboru, žal Kiki ni smučala, pravjo da ni priporočljivo O:-)

Vreme je pa kr zdržalo tja do 14h, pol sma se pa itak odpravila domov,

dobr si ti to pazil na nas, da se nam ni nč zgodil :OK:

Škoda da smo se zgrešili, pa drugič...le javita ko bosta ( boste ) spet na mojem koncu... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: ...jebem. :xx: ...KOJ ZDEEEE MAT.K.. a steeeeeee ussssiiiii na zimskem spanju..tale ns forum je cist..uuuu.... :hmm: ...SKRATKA....Da vs Gianni sprau mal u pogon...je zadeva sledeča. Po predhodnem dogovoru s KARLOM, smo se zmenli v soboto za smučarijo !!..Ja kaj se ne veste? :naughty: ...no Prijave prosimm...Destinacijo sm pa jst mal priredil in sicer je to ROGLA..to pa zato, ker je za moj študentski žep najbolj primerna .) ..torej, de nau kazga kompliciranja :afro1: ...gremo na dileeeeeeeeeee :yea2: :yea2: :yea2: ..pa na boroničkeeeeeee :notworthy: :D ..Gianni vas ma rad :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROGLA..to pa zato, ker je za moj študentski žep najbolj primerna .) ... kompliciranja :afro1: ...

Študentske karte med vikendom ne veljajo! :P

A ne organizira Šklab ene smučarije to soboro? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm dobu eno karto za Roglo zastonj...tko da mi je brez veze jt na Cerkno s Šklabom...TOREJJJJ....KDO GRE V SOBOTO NA ROGLO ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni en zdrekan vreme za konc tedna napovedan ?

Sicer pa sem bil v soboto na Marel, pa je blo kar dobr. Sam mal zmatran sm domov pršu, ku je tuk pocen pijača gor.

Jst na Roglo ne grem, sam dejte se raj pozanimat za vreme, ker če je slab nimaš kaj veliko od smučanja, gor je pa še posebej rada megla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm dobu eno karto za Roglo zastonj...tko da mi je brez veze jt na Cerkno s Šklabom...TOREJJJJ....KDO GRE V SOBOTO NA ROGLO ?

Ojoj... Rogla... v soboto...

Raje si vzemi fraj dan in idi med tednom. Pa ne bljuzim kr v tri dni. Prejšnjo soboto se je kolrgoca pripeljala gor in se takoj obrnila... ni blo več placa za parkirat in njihova parkirišča so VELIKA!

No, sam nasvet!

Upam da boš užival!

LP, Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu... :P

kwa pa Celjska koča.... nočna smuka.... a to pa ni več aktualno? Al Rogla sam zato.... k ma Gianni karto zastonj pa klinc gleda sobotno gužvo :kva2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

Sicer pa sem bil v soboto na Marel, pa je blo kar dobr. Sam mal zmatran sm domov pršu, ku je tuk pocen pijača gor.

Na Marel si res biu sam smučišča pa nis vidu, ker drgač ne bi reku de je kr FAJN? :? :cry: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm..no vidim, da Rogla ne uzge...no, bom karto prišparal za kdaj drugic,...a je za CELJSKO KOČO, al pa CERKNO kej vec zanimanja :yea2: :yea2: :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,matr je useku tale zonenšajn ,dobr da je švajs širn pr ruak drgač bi že mal kaplce nucu;no ja kukrkol a ste zamirkal,da bo treba moped zakurblat?????? :ph34r: Jaaaaaaaaaaaaa genau pa pa Hitim matr..... :kva2: ma kej so kluči :hmm: fak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjerbusss...lde..a vete de sm se jst duons mal z mutorjam zapelu :naughty: :yea2: , du pud Trojan, pa nazaj na pumpo in domov...podlogo pod obleku in je blo prou fajn tuplo. .) .sm ze kr mal zasvicu...drgac je pa spica :naughty: ..sploh ko tolk opleta, de misleš de maš petsto kojnu :naughty: :naughty: :OK: ... pud ritjo.. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjerbusss...lde..a vete de sm se jst duons mal z mutorjam zapelu :naughty: :yea2: , du pud Trojan, pa nazaj na pumpo in domov...podlogo pod obleku in je blo prou fajn tuplo. .) .sm ze kr mal zasvicu...drgac je pa spica :naughty: ..sploh ko tolk opleta, de misleš de maš petsto kojnu :naughty: :naughty: :OK: ... pud ritjo.. :kva2:

Jaz sem se že tud malce zapeljal do Trzina Hondice pogledat, pa sem zamudil delovni čas ob petkih je malce krajši. Tud jaz nisem imel občustka, da imam premalo konjčkov, seveda na račun umazanije na cesti in temperature asfalta. Drugače pa je bilo odlično!

Lep pozdrav in veliko km, A&A! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registriram ta teden, čakam plačo, jem krompir... :(

Pol pa rabim še dve trimeterski lipplati...

...al pa Martina Krpana! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se tud u pjtk mal pjalu du Trujan pa mal u Trbovle

pugljdat, moram rjačt de j blo prou fajn - sam asfalt š ni taprau, ni glih za uvinke pulagat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sem se pa tud jst pelu :yea2: ...sam cesta je bla po poden :BUA: v senčnih legah mokra pa ful umazana pa še peska je kar nekaj

Bo treba neki poštudirat, da tole zimo preženemo :OK: ...zasavski vrač Premza dej že kaj ukren moped čaka :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba neki poštudirat, da tole zimo preženemo :OK:  ...zasavski vrač Premza dej že kaj ukren moped čaka  :lol1:

Ne ne ne.... kr naj bo še dolgooooooooo časa tko..... :kva2: :wacko: :lol1:

sej ne nooooo sej vam želim, da b se lohka čim prej začel vozit..... sam kaj k se jst letos ne bom mogla :huh: .) :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zasavski vrač Premza dej že kaj ukren moped čaka  :lol1:

Naslednji teden sem na smučanju, tako da s pomladjo še ne bo nič. V ponedeljek imam pa že naročene obilne padavine (čiščenje), potem pa pomlad... :yea2:

Če me še kaj prime smučat, se zna pa spet ohladit... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ne.... kr naj bo še dolgooooooooo časa tko..... :kva2: :wacko: :lol1:

sej ne nooooo sej vam želim, da b se lohka čim prej začel vozit..... sam kaj k se jst letos ne bom mogla :huh: .) :wub:

Ne se sekirat, Viking je rekel, da bi te vzel s seboj, ampak ima motor samo za dva registriran. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat, Viking je rekel, da bi te vzel s seboj, ampak ima motor samo za dva registriran. :OK:

Na šverc se pa ne bomo vozil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat, Viking je rekel, da bi te vzel s seboj, ampak ima motor samo za dva registriran. :OK:

Če me spomin ne vara, sva se z Aljaško zmenle, da...... sej zdej bi bil pa tud že pri vas skrajni čas, da se začneš ti solo vozit za kakšno leto :P :D ;) :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me spomin ne vara, sva se z Aljaško zmenle, da...... sej zdej bi bil pa tud že pri vas skrajni čas, da se začneš ti solo vozit za kakšno leto  :P  :D  ;)  :wub:

In pual vse tih je blo... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!