Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

Druščinaaaaa :P ....samo varne kilometre,srečooo in zdravje B) ....vse ostalo, kot so kobasice,čevapi,čebulca,krvavice,kožnce,sirček,šunka,potička,motorji,akrapovič rori,usnje,kordura,čeladice,olive,melone,češpljice,jabolka,slive,pivo na galone,šnopček,likerček,vinčka,rozine,ananas,pršut,suha salama,avtomobili,banane,jagode,breskvice,gume,metla,drotpiršna,novi firnki,frnikule,baby voziček,sedežna,dvd recorder, :hmm: ...bo prinesel čas, ko se bo pisalo leto 2004. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GIANN-si se nam zadnje cajte neki skriva..... :D zdej pa ne vem..... a zato, ker bo mogu za pijačo dat :beer2: (za 25 letk) al ga Manca nikamor več ne pusti :P :lol1: ....

Gianni in Zmajko vse naj naj :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem zasavcem, pa srečnega pa zdravga 2004!

Gianni - vse najboljše za četrt stoletja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda zasavskaaaaaaa........jst bolanko :( ...me je podrla ena zjebana viroza :cry: ...tku da, upam da se nasledno Nedeljo vidimo..če nau spt skor 40 na tuplumerju pokazal. :? ....pijača na moj račun v Polni Luni, takoj ko mal kseb pridem,upam da vas ne okužim :naughty: ...Bobek a bova letos spt zastavla :yea2:..hehehe...bo Darja spet jezna, :naughty: ko naju nau iz polne lune spravla :afro1:

AAAAjaaaaa...tole sm hotu še vprašat..folk..jst zdej odsoten..bolanko :cry: ..pa na vjem, a ste se že kej menli za kakšno smučarijo..a b šli kej ? :kva2:

Zdravčke vsem..grem zdej panat :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda zasavskaaaaaaa........jst bolanko :( ...me je podrla ena zjebana viroza :cry: ...tku da, upam da se nasledno Nedeljo vidimo..če nau spt skor 40 na tuplumerju pokazal. :? ....pijača na moj račun v Polni Luni, takoj ko mal kseb pridem,upam da vas ne okužim :naughty: ...Bobek a bova letos spt zastavla :yea2:..hehehe...bo Darja spet jezna, :naughty: ko naju nau iz polne lune spravla :afro1:

AAAAjaaaaa...tole sm hotu še vprašat..folk..jst zdej odsoten..bolanko :cry: ..pa na vjem, a ste se že kej menli za kakšno smučarijo..a b šli kej ? :kva2:

Zdravčke vsem..grem zdej panat :zzz:

Sej ma ŠKLAB zdele u suboto 17.01. za 3 jurje oz 4 pa pol če nisi član organiziran Cerkno. Jst morda grem.

Giani hvalabugu, de se pol nisma nč srečala. Fajn se pucajti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto imamo zimske komunalne igre na Pohorju.... :) :P ampak smučanje v naši družini letos odpade (vsaj pri Kiki) iz tehtnega razloga :wub: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto imamo zimske komunalne igre na Pohorju.... :) :P ampak smučanje v naši družini letos odpade (vsaj pri Kiki) iz tehtnega razloga :wub: ;)

Bla, bla, bla... :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla, bla, bla... :P  .)

Če pa res ;) .... smo se že odjavili iz sobotne smučarije... :P :D

.....viking pa pravi, da bo šel rajš z zasavsko bando na kakšno nočno na Celjsko kočo :010 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Bobek a bova letos spt zastavla :yea2:..hehehe...bo Darja spet jezna, :naughty:  ko naju nau iz polne lune spravla :afro1:

Upam da ponovima :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAjaaaaa...tole sm hotu še vprašat..folk..jst zdej odsoten..bolanko :cry: ..pa na vjem, a ste se že kej menli za kakšno smučarijo..a b šli kej ? :kva2:

Se bo trba zment pa da en popoldne na celjsko uletimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  ampak smučanje v naši družini letos odpade (vsaj pri Kiki) iz tehtnega razloga  :wub: 

Upam da je taprav razlog :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mat kriza zasauci,

a ste usi na smučajni al kuga j tale forum čist crknu???? :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa res ;) .... smo se že odjavili iz sobotne smučarije... :P :D

.....viking pa pravi, da bo šel rajš z zasavsko bando na kakšno nočno na Celjsko kočo :010 :yea1:

Najprej opravicilo, ker sem se vrinil na vas forum (ne bom vec - mogoce).

Kiki - pravi Ervina da se full redis - dej pazi mal no... Te viking ne bo vec hotel gledat, ce bos taka :)

Drugace pa cestitke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej opravicilo, ker sem se vrinil na vas forum (ne bom vec - mogoce).

Kiki - pravi Ervina da se full redis - dej pazi mal no... Te viking ne bo vec hotel gledat, ce bos taka :)

Drugace pa cestitke

Ha ha ha ha ha :D :lol1: .... tole si pa tooooolk dobr napisal

Naj ti povem, da se redimo točno po "normativih" :P (za enkrat) :OK: ... kar se pa vikinga tiče pa.... amm bolj trebušček raste, rajš me boža :wub: :friend2: ;)

Hvala za čestitke :004 in..... kar pridi še kdaj med zasavce pogledat.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mat kriza zasauci,

a ste usi na smučajni al kuga j tale forum čist crknu???? :xx:

Nektjar smo skuar skuz duma. Sicer pa tud tjabe ni glih velik videt. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto imamo zimske komunalne igre na Pohorju....  :)  :P  ampak smučanje v naši družini letos odpade (vsaj pri Kiki) iz tehtnega razloga  :wub:  ;)

V soboto je bilo na Pohorju grozno vreme, tako da nista z Vikingom nič zamudila...razen dobre družbe predvidevam, pa še jaz bi pazil na vaju ( vas ) na smučišču in in ob njem, ker sem bil dežuren....... :P ....lahko bi prišla navijat za svojo ekipo, bi te že do smučišč spravili, da se ne bi naprezala... .) ...čestita se ljudem ko se redijo samo v izjemnih primerih.. :hmm: .a jaz to prav razumem..če ja, potem čestitam... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je bilo na Pohorju grozno vreme, tako da nista z Vikingom nič zamudila...razen dobre družbe predvidevam, pa še jaz bi pazil na vaju ( vas ) na smučišču in in ob njem, ker sem bil dežuren....... :P ....lahko bi prišla navijat za svojo ekipo, bi te že do smučišč spravili, da se ne bi naprezala... .) ...čestita se ljudem ko se redijo samo v izjemnih primerih.. :hmm: .a jaz to prav razumem..če ja, potem čestitam... :OK:

Ne boš verjel bili smo v Mariboru, žal Kiki ni smučala, pravjo da ni priporočljivo O:-)

Vreme je pa kr zdržalo tja do 14h, pol sma se pa itak odpravila domov,

dobr si ti to pazil na nas, da se nam ni nč zgodil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiki, če je to to, potem ti iskreno ČESTITAM!

Tadej

Jupiiiiii..... mala Silvija bo dobila družbo :wub: :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!