Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

Očitn nisva ble duast zanimive za njega.  Kuga češ! :(

To pa ne verjamem glih, ker je dva dni prej veselo sedel z mano na kavici pa se mu tud po farbo ni glih preveč mudil :P :) :OK:

Drugač je pa tud s tako svetlobno hitrostjo šibu mim s piciklam, da b se težku prov na hitr ustavu. :kva2:

Pa.... če je treba gume napumpat.... jah pol je treba pohtet ker petrol je odprt SAM do osmih zvečer ura je bla pa ŽE enajst zjutri :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če povem po pravici vaju sploh nisem vidu. Pozdravu sem čist enga druzga, odzdravlo je pa pol gostilne. :wacko:

Pa ni se mi mudilo na Petrol, ampak v hribe. Ura je bila že krepko čez 12:00, do brezgrešnih višav še dolga pot, kosilo pa ob 14:00! :)

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STARČEK

En starček je živel,

je trto sadil,

rozine je delal,

nikoli nič pil!

A.R.R. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi pripeljejo fosne, da bom lahko motor na cesto spravu!

Če kdo želi videt, kako se en štor z motorjem po stopnicah zvrne, lahko pride okol 15:00 pogledat... :lol1:

Aja, pa rikverc se bom pelu (nimam kje obrnt) tko da bo še bolj zanimivo! :OK:

Vstopnine NI! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem mislil it včeraj mal na Podmejo se spihat. U matr sm znoru, pred Trbovljami me je dobil dež. Zabremzam, obrnem, in peljem proti domu. V Zagorju ni več deža, peljem čez Trojane in po AC do Prebolda. Nič dežja. Pridem do prvih ovinkov Podmeje, pa se zopet na polno vščije. Spet znoru, obrnu šou domov pa spat.

A bi šel še kdo 27.04. na Grobnik? Neki organizira Racing klub Celje (menda tudi šola varne vožnje po pisti :wacko: ), cena pa je 10.000 SIT.

Popravljeno . Popravil Rok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena pa je 10.000 SIT.

Od kje pa tebi ta podatek :? , jst sem klical pa mi je reku da je 15.000 SIT :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi šel še kdo 27.04. na Grobnik?

Baje bo naša ekipa mopije naložila u combi pa gasa dol..... ;) :P to tud bolj zarad tega k mami ne more več na motorja.... je pa fajn met kakega fotografa s sabo, da lohka pol spet kako dobro slikco na steno obesiš..... :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje pa tebi ta podatek :? , jst sem klical pa mi je reku da je 15.000 SIT :BUA:

Jst tut ne vem, kje sem to pobral. Sem prejle pol klical, pa je isto reku 15.000.

Zdej sem že malo manj zagnan. To je pa že pol zadnje gume, dobršen del bi jo pa na pisti pustil. Na pa taka želja je bila da bi malo drena gor delal.

Kolk je on lani s CBR600 plačal, da so ga not pstil?

.

.

.

Pa dajmo eno cenejšo rečt. A boste kaj na budnic za 1. maja oz. kam se mate pol namen zapeljat. Sam sem nekaj gledal tole http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=7447 -> BAJK SIZON OPENING v Austriji, če pa bo zanimiv pa, kdo ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja..1.maj.....predloge na plano....jst tut ne vem kam se..ziher nekam..torej kam bomo sli...??? Budnica pa ziher.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo malo optimizma!

Če bo 1. maja dež, zgleda da bo, bom doma na suhem! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREMZEKKKK.....

...... upam, da si dans zjutri s pojstle ustau brez bolečin v mišicah in sklepih :kva2: :OK: ..... pa amm.... mi je tooolk žal, da ti ob dveh zjutri k si šou dumou ;) :lol1: nism rjakla lahko nočko.... k sm že spala :zzz: .....

Thnx.... učjeri si se res iskazu.... v bodoče vemo, koga je treba poklicat, če bomo spet rabl pomoč...... :D :P :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...upam, da si dans zjutri s pojstle ustau brez bolečin v mišicah in sklepih  :kva2:

Ni panike, saj mam trenirano telo... :D

Boli me samo križ, levo zapestje, leva dlan, aja pa desno zapestje, pa dlan je polno žuljev, ampak ne tako kot leva, rama me boli le leva (desna ne :OK: ), levo stegno, palec desne noge (žulj), aja pa hrbet, pa desno koleno, a sem že omenu žulje (1,2,3,4,5,...,9) :hmm: , no pa glava (to bo od piva), ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thnx.... učjeri si se res iskazu.... v bodoče vemo, koga je treba poklicat, če bomo spet rabl pomoč......  :D  :P  :friend2:

Si slišu Viking, če ne morš sam zrihtat, mene poklič! Kiki je bla zadovoljna. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si slišu Viking, če ne morš sam zrihtat, mene poklič! Kiki je bla zadovoljna.  :lol1:

Ja je še ene par stvari za porihtat ti sam prid :OK: ...sam tvoji žulji me mal skrbijo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PONOVNO ODPRTJE BIKER`S PUB-A 666 BEVŠKO,TRBOVLJE ,VABLJENI VSI MOTORISTI IN LJUBITELJI MOTORJEV VSAK DAN OD 14H NAPREJ.

-PETEK 23.4.04-STRIPTEASE SHOW Z PRIZNANO UMETNICO,

VSTOPNINE NI!

VABLJENI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!