Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

Dragi zasavci.... :P

Sporočam vam pomembno novico glede NFS-ja :kva1: in sicer.... ker se nam bosta pridružila še A&A in A&A lady smo sedaj namesto 2x4 dobili 1x10... sobico namenjeno spanju... :OK:

(osem zasavcev in medse vzamemo še dva simpatična gorenjca :friend2: )

A&A

A&A lady

Erick

Ervina

Gianni

Kiki

Obelix

Premza

Simona

Viking

Jupiiii - to bo fešta.... :010 zdej je sam še treba pripravit zamaške za ušeska (zdravilo za tiste, ki ne morjo poslušat smrčanja :kva1: :wacko: :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi zasavci.... :P

Sporočam vam pomembno novico glede NFS-ja :kva1: in sicer.... ker se nam bosta pridružila še A&A in A&A lady smo sedaj namesto 2x4 dobili 1x10... sobico namenjeno spanju... :OK:

(osem zasavcev in medse vzamemo še dva simpatična gorenjca :friend2: )

A&A

A&A lady

Erick

Ervina

Gianni

Kiki

Obelix

Premza

Simona

Viking

Jupiiii - to bo fešta.... :010 zdej je sam še treba pripravit zamaške za ušeska (zdravilo za tiste, ki ne morjo poslušat smrčanja :kva1: :wacko: :lol1: )

A si imela kakšne konkretne Gorenjce v mislih? :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si imela kakšne konkretne Gorenjce v mislih?  :D  :naughty:

Caaaaccccyyyyy ojlaaa..... :) :P kako lepo te je videt, brat... tlele med nami :OK:

Mah gorenjci ste itak vsi... ampak vsi kar vas paznam eni biseri... :004 kaj, ko bi se vidva z ženkico tudi pridružila zasavski sekciji na NFS :P .... saj poznaš tisto... več nas je boljše nam je..... jupiiiii :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte mi.... kaj bo bolj pasalo na našo mizo.... slano pecivo (ponavadi zraven piva :beer1:) al sladki piškotki... (glede na to, da se nam obeta medica :OK: )... al kr oboje... :P ... da zaviham rokave in kej dobrga spečem.... :grim

BTW.... premzekkk a si že u nizkem štaru.... :kva1: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Caaaaccccyyyyy ojlaaa..... :) :P kako lepo te je videt, brat... tlele med nami :OK:

Mah gorenjci ste itak vsi... ampak vsi kar vas paznam eni biseri... :004 kaj, ko bi se vidva z ženkico tudi pridružila zasavski sekciji na NFS :P .... saj poznaš tisto... več nas je boljše nam je..... jupiiiii :grupni:

Žal ..... Kiki ....... saj veš družinske obveznosti ........ "ja prej bi na to mislu", aneda???

Vsekakor ne dvomim, da se boste imeli nadpovprečno ..... kot vedno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte mi.... kaj bo bolj pasalo na našo mizo.... slano pecivo (ponavadi zraven piva :beer1:) al sladki piškotki... (glede na to, da se nam obeta medica :OK: )... al kr oboje... :P ... da zaviham rokave in kej dobrga spečem.... :grim

BTW.... premzekkk a si že u nizkem štaru.... :kva1: :010

Emmm... ka sn lahko "zasavka" za en večer??? Jaz bi tudi pecivo jedla!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej kaj boš ti spekla, da bom jaz še A&A lady naročil za kakšno dobroto! :OK:

Amm... jaz sem vedno bolj za sladko.... :kva1: :P torej.... Aljaška bi pa mogoče kej slanega pripravila a? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriza... :cry:

Še zmeri nisem dobrega šnopca najdu :?

Z industrijske žlabudre pa tud nom medice kuhu :BUA:

Časa mam še 5 dni... vneto iščem naprej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Časa mam še 5 dni... vneto iščem naprej :naughty:

Sicer sama priprava traja vsaj en mesec, ampak obstaja tudi ekspres metoda... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriza... :cry:

Še zmeri nisem dobrega šnopca najdu  :?

Z industrijske žlabudre pa tud nom medice kuhu :BUA:

Časa mam še 5 dni... vneto iščem naprej :naughty:

Ti dons pridem mal prej iz šihta pa grema lahk u akcijo za šnopcam... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srbus banda Zasauska ,spt sm tuki , ker mi je po dougem času

uspelo zakurblat računalnik.

Vidm de se prpravlate za žurko , de ne bo slučajn spt kej

slabga slišat. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je blo kaj uspeha, al sta ga samo poskušala!

:beer2:  :beer2:  :beer2:

Me Premza ni nč poklicu, verjetno je šel kr sam v pokušnjo...če bi bla dva ko bi pokušala pol za medico nebi nč ustal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srbus banda Zasauska ,spt sm tuki  , ker mi je po dougem času uspelo zakurblat računalnik.

Ahm ahm.... pa ne, da te je mela ženkica na ketn prvezanga.... :kva1: :wacko: :lol1: k te tooooolk cajta ni blo.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste šli vsi na zimsko spanje po NFS??? :?

Bilo je  :OK:

No pa smo le pršli k seb.....sicer še ne čist sam bo kr za zdržat :yea2:

Zasavca ki sta pa pometala pa očitno še nista k seb pršla :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO NAS.... :) :P

UTRINKI iz NFS :OK:

- medica ala PREMZEK je bila super, super (BTW: mogoče mal premal šnopsa :lol1: )

- rum/kokos krogljice od Polone so bile pregrešno dobre :notworthy:

- breezer-ji od Ericka so poskrbeli, da smo ble dekleta še boljše volje :010 :beer2: in se nismo preveč sekirale, da je bend ene parkrat ponovil svoj repertoar cca. 10 skladb... Frido niso znal zašpilat :wacko: (še dobr, da sta kasnej hotschko in pervy stvar uzela v svoje roke) pa da jim je bladzo med pavzo mal kontra dal, da smo si ušesa spočil :kva1:

- vsekakor svaka čast Mariborski motosvet sekciji za tako organizacijo :grupni:

- lepa gesta kar se tiče srečolova in zbranega denarja za našega kolega (mogoče so bile srečke mičkeno prepoceni ampak OK)

Skratka.... bilo je mega in zagotovo še pridemo a nede? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo ! Madonca je zatšje u dolini smoga in premoga ,ma se tut Trinkl nkir ne pokaže. A usi kr pud šutorjam krukate al kua ?No ja vsem ku rajdate pu motosveti anga Srečnga pa Zdrauga,brz dfektu pa zribane plastike (ps:Bužička pa le tm pa tm u jaslce) Na zdrauje :yea2: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oja Zasauke in Zasauci,

use najbulše in najlepše, velik lepga uremjna, kilometru in pa sevjda LJUBEZNI v letu 2004, vam želim.

Sjarbus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!