Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Pravkar, DAMI34 pravi:

to sicer ne vem zakaj se nekaterim toliko "jebe", ampak ko dobijo po pi..i, so večinoma vsi bolj previdni. Nisem pa prepričan, če je res stres vsega kriv...mam en tak filing, da bolj nezavedanje realnih in bolečih posledic.

če sem vznemirjen .. hodim po ulici in z globokim glasom spuščam zvok "UUUUUUUUUUUOOOOOOOOOO" .. ljudje me malo čudno gledajo, sem pa pol pomirjen ... ćist ...

kot Dami pravi .. ta "boli me kurac", je posledica prevelike demokracije, ko že otroc opnašajo starše, ki skupaj tečeta po prehodu za pešce, pri rdeči luči ;)

če ga pa policaj okrega, mu pa ta zabrusi "tožu te bom"...

mene k je policaj ščvorku in ventilčke spustu na pony ekspresu, nisem upal doma povedat, ker šele pol bi ble batine :P

p.s.

pa me ni zastojn, ker mi je že 2 x reku, da nj se brez auspuha ne vozim po ulci gor pa dol :P .. pa nism ubogou  :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

če sem vznemirjen .. hodim po ulici in z globokim glasom spuščam zvok "UUUUUUUUUUUOOOOOOOOOO" .. ljudje me malo čudno gledajo, sem pa pol pomirjen ... ćist ...

kot Dami pravi .. ta "boli me kurac", je posledica prevelike demokracije, ko že otroc opnašajo starše, ki skupaj tečeta po prehodu za pešce, pri rdeči luči ;)

če ga pa policaj okrega, mu pa ta zabrusi "tožu te bom"...

mene k je policaj ščvorku in ventilčke spustu na pony ekspresu, nisem upal doma povedat, ker šele pol bi ble batine :P

p.s.

pa me ni zastojn, ker mi je že 2 x reku, da nj se brez auspuha ne vozim po ulci gor pa dol :P .. pa nism ubogou  :D

 

 

teb itak ni blo druge pomoči. :P palca, pa kak ventilčk. :P

BMK po mojem nastane (bom mal pofilozofiral), ker je vse tako fino šlo naprej, avti imajo vedno več sranja in varnostnih elementov, da se sčasoma in z leti folk začne počutiti kot v videoigrici..dejansko pozabi na realo. dokler ne boli, al njega al pa koga drugega.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

....

Kok sva midva pametna .. vsi so obmouknili :huh:

po moje bova morala sam še v temi za globoke misli pisat :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, DAMI34 pravi:

Borutt, danes se mi nič ne da.....

 

 

 

 

ma važno, da se mi nič ne vzame :P

 

 

 

 

ps. tudi števec hitrosti v avtu, me non stop spominja koliko vozim, le zakaj ga rabim, če pa imam razčiščeno v glavi.

 

 

to daj med globoke misli :D

Saj se tudi na cesti marsikomu nič ne da (razmišljati) in je potem rezultat v črni kroniki. Človek je še vedno najšibkejši člen. Zaradi razmišljanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

teb itak ni blo druge pomoči. :P palca, pa kak ventilčk. :P

BMK po mojem nastane (bom mal pofilozofiral), ker je vse tako fino šlo naprej, avti imajo vedno več sranja in varnostnih elementov, da se sčasoma in z leti folk začne počutiti kot v videoigrici..dejansko pozabi na realo. dokler ne boli, al njega al pa koga drugega.

 

Raje razmisli, zakaj je na motorjih BMK odnos. Razen, če je to avtosvet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Menda lahko predlagaš, da sprejmejo zakon o nagrajevanju. 

te pooblastim da predlagaš v mojem imenu. spreminjanje sistema od znotraj pa to:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Borutt pravi:

Saj se tudi na cesti marsikomu nič ne da (razmišljati) in je potem rezultat v črni kroniki. Človek je še vedno najšibkejši člen. Zaradi NErazmišljanja. 

mal sem ti popravil post, ker se mi slučajno DA :P

 

pred 43 minutami, Borutt pravi:

Raje razmisli, zakaj je na motorjih BMK odnos. Razen, če je to avtosvet. 

ne rabim, še vedno je hudo hudo večji procent BMK sindroma v avtu ali prometu splošno, sicer pa jaz ne gledam segmentalno ampak skupek tega, kar vidim po cesti. Pa še naslov teme mi omogoča deviacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

mal sem ti popravil post, ker se mi slučajno DA :P

 

ne rabim, še vedno je hudo hudo večji procent BMK sindroma v avtu ali prometu splošno, sicer pa jaz ne gledam segmentalno ampak skupek tega, kar vidim po cesti. Pa še naslov teme mi omogoča deviacije.

Ma mislim, da je bolj zaradi razmišljanja; motorist je nesmrten, najboljši, vse obvlada, najhitrejši, ima največ pravic, ... Tukaj je problem. Kot pri zadnji smrtni. Res, da je zaj... Čeh, ampak kilo masla je imel na glavi motorist. 

Se ti ne zdi, da bi moral bolj ogrožen imeti nekoliko več samoohranitvenega nagona? Da ne seka nepregleden ovinek, kot največji debil, da ne vozi 100 ali več skozi naselje, da ne ... Ker njega ali njo, osebka s kahlo na glavi in pametjo v desnem zapestju, bolj boli, kot nekoga v pločevinki. Zakaj bi, poleg vsega drugega sranja na cestah, sam sebe ogrožal s svojim neprimernim vedenjem? Po zdravi logiki bi poskusil narediti vse, da bi čim bolj zmanjšal možnost ležanja v postelji ali pa v krsti. Razen, če je namen motoriranja razkazovanje lastne debilnosti. Tukaj pa pač ni pomoči oziroma jih lahko ozdravi samo še patolog.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Ma mislim, da je bolj zaradi razmišljanja; motorist je nesmrten, najboljši, vse obvlada, najhitrejši, ima največ pravic, ... Tukaj je problem. Kot pri zadnji smrtni. Res, da je zaj... Čeh, ampak kilo masla je imel na glavi motorist. 

Se ti ne zdi, da bi moral bolj ogrožen imeti nekoliko več samoohranitvenega nagona? Da ne seka nepregleden ovinek, kot največji debil, da ne vozi 100 ali več skozi naselje, da ne ... Ker njega ali njo, osebka s kahlo na glavi in pametjo v desnem zapestju, bolj boli, kot nekoga v pločevinki. Zakaj bi, poleg vsega drugega sranja na cestah, sam sebe ogrožal s svojim neprimernim vedenjem? Po zdravi logiki bi poskusil narediti vse, da bi čim bolj zmanjšal možnost ležanja v postelji ali pa v krsti. Razen, če je namen motoriranja razkazovanje lastne debilnosti. Tukaj pa pač ni pomoči oziroma jih lahko ozdravi samo še patolog.  

Ne vem zakaj se spuščaš v motorista, ampak ja po defoltu mamo zate vsi maslo na glavi (ampak jaz se še vedno ne čutim krivega za mojo nesrečo pa čeprav boš trdil nasprotno in mi tudi ni jasno, kako maslo je imel motorist na glavi na svojem pasu pri zadnji smrti).

Napiši raje voznik..tut mulc je šel 140 skozi naselje z avtom. Jaz enostavno ne delim enakega pogleda na zadevo kot ti. Ne morem se strinjati, da so umrli na soški recimo ožemali kot idioti, da niso imeli ohranitvenega nagona itd..seveda, se dobi cvetka, ampak cvetke niso omejene samo na motoriste.

Po zdravi logiki ne gre nihče prostovoljno v smrt. Veliko pa jih gre zaradi neznanja, nezavedanja nevarnosti situacije in na koncu bom napisal "adrenalina" pri ožemanju ročice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, DAMI34 pravi:

Ne vem zakaj se spuščaš v motorista, ampak ja po defoltu mamo zate vsi maslo na glavi (ampak jaz se še vedno ne čutim krivega za mojo nesrečo pa čeprav boš trdil nasprotno in mi tudi ni jasno, kako maslo je imel motorist na glavi na svojem pasu pri zadnji smrti).

Napiši raje voznik..tut mulc je šel 140 skozi naselje z avtom. Jaz enostavno ne delim enakega pogleda na zadevo kot ti. Ne morem se strinjati, da so umrli na soški recimo ožemali kot idioti, da niso imeli ohranitvenega nagona itd..seveda, se dobi cvetka, ampak cvetke niso omejene samo na motoriste.

Po zdravi logiki ne gre nihče prostovoljno v smrt. Veliko pa jih gre zaradi neznanja, nezavedanja nevarnosti situacije in na koncu bom napisal "adrenalina" pri ožemanju ročice.

Zato, ker je to moto forum in ne neki klekljarski kotiček. In, ker je motorist že po naravi bolj ogrožen od nekoga v pločevinki, pa nima toliko v glavi, da ne bi izvajal idiotizmov s katerimi še bolj povečuje svojo ogroženost.Tisto s kilo masla se pa navezuje na prejšnji stavek. Pa ne piši o tem, kaj jaz mislim. Bom sam napisal. 

Smo na moto forumu in tukaj ugotavljamo, kako bi bili lahko motoristi bolj varni zaradi svojega primernega obnašanja. Ampak ne, je treba krivdo valiti na druge. Preberi, kaj drugi na tem forumu pišejo za motoriste. Veliko oziroma preveč idiotizma na dveh kolesih. Kakšno ožemanje na soški? Česa ne razumeš? Idiotsko prehitevanje v dveh primerih in mrtvi, tudi nedolžni. 

Adrenalin vleče. In zaradi adrenalina je sranje. Velikokrat. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Ma mislim, da je bolj zaradi razmišljanja; motorist je nesmrten, najboljši, vse obvlada, najhitrejši, ima največ pravic, ... Tukaj je problem. Kot pri zadnji smrtni. Res, da je zaj... Čeh, ampak kilo masla je imel na glavi motorist. 

Se ti ne zdi, da bi moral bolj ogrožen imeti nekoliko več samoohranitvenega nagona? Da ne seka nepregleden ovinek, kot največji debil, da ne vozi 100 ali več skozi naselje, da ne ... Ker njega ali njo, osebka s kahlo na glavi in pametjo v desnem zapestju, bolj boli, kot nekoga v pločevinki. Zakaj bi, poleg vsega drugega sranja na cestah, sam sebe ogrožal s svojim neprimernim vedenjem? Po zdravi logiki bi poskusil narediti vse, da bi čim bolj zmanjšal možnost ležanja v postelji ali pa v krsti. Razen, če je namen motoriranja razkazovanje lastne debilnosti. Tukaj pa pač ni pomoči oziroma jih lahko ozdravi samo še patolog.  

Jaz sem nesmrten, najboljši, vse obvladam, najhitrejši,... pa vseeno ne sekam ovinkov in sem pozoren na cesto in okolico :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ligenjček pravi:

Jaz sem nesmrten, najboljši, vse obvladam, najhitrejši,... pa vseeno ne sekam ovinkov in sem pozoren na cesto in okolico :jezik:

Veliko jih je hotelo dokazati te tvoje trditve :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Veliko jih je hotelo dokazati te tvoje trditve :jezik:

Jaz sem dokazal pri 16-ih to,kar ene parkrat, tak da ne rabim več, zato se pa zdaj bol ahtam :D

DSC00372.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Borutt pravi:

Smešno, da mora nekdo nekomu nonstop dopovedovati, kako naj vozi. Da ta nekdo nonstop potrebuje nekoga, da ga spomni predpisov in načina obnašanja. Torej je ta nekdo nesposoben? Mogoče debilen? Kako je naredil izpit? Je bila kuverta? Doma naj bo, če nima v glavi vsega počiščenega. 

Ja, vedno se bo našel nekdo, ki ne bo spoštoval pravnega reda. In zato imamo policijo, saj, če bi se vsi držali reda, policije ne bi potrebovali oz. bi jo potrebovali bistveno manj. Sprijazni se že enkrat s tem. Naloge policije so, poleg odkrivanja prekrškov in kaznivih dejanj, tudi preprečevanje le teh (to piše v ZNPPol, 4. člen, da ne bom deležen kritike, da nisem policaj in da tega ne morem vedeti). Preprečuje pa se jih lahko le z učinkovito razvito metodologijo dela in ukrepanjem tam, kjer je to potrebno in ne tam, kjer se lažje fila proračun. Da se nadzor in posledično ukrepanje ne izvaja na potrebnih kritičnih točkah (kar si že velikokrat priznal in tudi upravičeno kritiziral) lepo pokaže letošnja statistika prometne varnosti v primerjavi z lansko. Koliko je slabša, kot v istem obdobju lani? 66 mrtvih, v istem obdobju lani 49. Torej za 26% več mrtvih. Dvomim, da je za 26 % več budal na cesti, samo policija jih z izvajanjem svojih nalog ni pravočasno zaznala in spravila s ceste. Zakaj, sem ti odgovoril že zgoraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Primosio pravi:

Ja, vedno se bo našel nekdo, ki ne bo spoštoval pravnega reda. In zato imamo policijo, saj, če bi se vsi držali reda, policije ne bi potrebovali oz. bi jo potrebovali bistveno manj. Sprijazni se že enkrat s tem. Naloge policije so, poleg odkrivanja prekrškov in kaznivih dejanj, tudi preprečevanje le teh (to piše v ZNPPol, 4. člen, da ne bom deležen kritike, da nisem policaj in da tega ne morem vedeti). Preprečuje pa se jih lahko le z učinkovito razvito metodologijo dela in ukrepanjem tam, kjer je to potrebno in ne tam, kjer se lažje fila proračun. Da se nadzor in posledično ukrepanje ne izvaja na potrebnih kritičnih točkah (kar si že velikokrat priznal in tudi upravičeno kritiziral) lepo pokaže letošnja statistika prometne varnosti v primerjavi z lansko. Koliko je slabša, kot v istem obdobju lani? 66 mrtvih, v istem obdobju lani 49. Torej za 26% več mrtvih. Dvomim, da je za 26 % več budal na cesti, samo policija jih z izvajanjem svojih nalog ni pravočasno zaznala in spravila s ceste. Zakaj, sem ti odgovoril že zgoraj.

Ne morem pomagati, če ne razumeš, da bi nekateri radi ročico, katera bi jih vodila čez nevarne čeri cestnega prometa, ker so sami nesposobni primernega obnašanja v prometu oziroma se jim jebe za vse in vsakogar. Ti nekateri nonstop jokcajo, da policija nič ne naredi za varnost v prometu, sami pa veselo in z bmk odnosom sekajo ovinke, vozijo pijani, prekoračijo vse omejitve, prehitevajo v nepreglednem ovinku, ... Ti idioti me motijo, ker krivdo za svoje pizdarije zvračajo na druge. Če ne drugo, se boš spomnil zapisa nekoga, ki pravi, da ne more voziti za avtom, ampak ga mora takoj prehiteti in, da so omejitve hitrosti samo neka priporočila. In tako tudi vozi. Samo, da ne bo spet, kdor išče, ta najde. 

Policija je sama sebi namen in pač orodje nekoga za določene zadeve. Šefi so izbrani na podlagi ene osebnostne lastnosti, katera je vodljivost. Lahko bereš tudi ubogljivost. Kar se tiče preventivnega dela ali karkoli podobnega povezanega z neizdajanjem plačilnih nalogov, to nikogar ne zanima. Njihov odgovor je bil, da ... (beri spodaj). To in še marsikaj so napisali, ko sem jih kritiziral, da so v enem letu sposobni izvesti samo en tečaj za motoriste in še to za stare mačke in ne za začetnike. So objavili in omejili število na neke izbrance. 

Vendar pa – poudarjamo še enkrat – med naloge policije zagotovo ne sodijo
usposabljanja prometnih udeležencev. Za to so v prvi vrsti pristojne
avtošole, šole varne vožnje, za preventivno delovanje je pristojna tudi
Javna agencija RS za varnost prometa, pa številne druge institucije, o
odgovornem ravnanju v prometu pa se morajo posamezniki, še posebej
najmlajši, najprej učiti doma, za kar imajo veliko odgovornost starši, in v vzgojno-izobraževalnih institucijah.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Borutt pravi:

Policija je sama sebi namen in pač orodje nekoga za določene zadeve.

Pa ne bi smelo biti tako.

pred 36 minutami, Borutt pravi:

Vendar pa – poudarjamo še enkrat – med naloge policije zagotovo ne sodijo
usposabljanja prometnih udeležencev. Za to so v prvi vrsti pristojne
avtošole, šole varne vožnje, za preventivno delovanje je pristojna tudi
Javna agencija RS za varnost prometa, pa številne druge institucije, o
odgovornem ravnanju v prometu pa se morajo posamezniki, še posebej
najmlajši, najprej učiti doma, za kar imajo veliko odgovornost starši, in v vzgojno-izobraževalnih institucijah.

O tej inštitucijah ne bi izgubljal besed, jih poznam do obisti, in o stroki v povezavi s temi inštitucijami se ne da govoriti. Predvsem to velja za AVP, ki je navadna politična tvorba in ljudje, ki tam delajo, po večini, o varnosti cestnega prometa pojma nimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Primosio pravi:

Pa ne bi smelo biti tako.

O tej inštitucijah ne bi izgubljal besed, jih poznam do obisti, in o stroki v povezavi s temi inštitucijami se ne da govoriti. Predvsem to velja za AVP, ki je navadna politična tvorba in ljudje, ki tam delajo, po večini, o varnosti cestnega prometa pojma nimajo.

Marsičesa ne bi smelo biti; prehitevanje v škarje, pijanci za krmilom, kontra vožnja, ... Torej je lahko tudi neka firma nekogaršnja igračka. Vzorec? 

Nekatere inštitucije poznam in je res vse skupaj samo sebi namen in pobiranje denarja. Tudi agencija, kjer je vse skupaj metanje peska v oči z nekim izgovorom o varnosti v prometu. Poznam nekatere, ki bi radi nekaj naredili, pa jih ostali, ki sploh ne vedo, kaj delajo, zavirajo, ovirajo in onemogočajo. Da sploh ne pišem, kakšna foušarija je za naš tečaj, zaradi česar nam poskušajo nekateri na Vranskem in na agenciji zadevo onemogočiti ali pa vsaj otežiti. Verjetno jim je neka majhna zastojnkarska ekipa prehuda konkurenca oziroma jih to postavlja v položaj, ko lahko vsi vidijo, kaj se da narediti za nič denarja, medtem, ko oni za velike denarje naredijo ... 

Da ne pozabim; v šolah vožnje ne učijo prehitevanje v škarje, ne učijo voziti 100 in več skozi naselje, ne učijo sekanja ovinkov in tudi ostalih idiotizmov ne učijo. Kaj se torej zgodi tem kandidatom, ko niso več kandidati? Jih nekdo preprogramira, da, iz nekoga, ki upošteva predpise, postanejo totalni debili, katerim je čisto vseeno zase in za ostale? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Zato, ker je to moto forum in ne neki klekljarski kotiček. In, ker je motorist že po naravi bolj ogrožen od nekoga v pločevinki, pa nima toliko v glavi, da ne bi izvajal idiotizmov s katerimi še bolj povečuje svojo ogroženost.Tisto s kilo masla se pa navezuje na prejšnji stavek. Pa ne piši o tem, kaj jaz mislim. Bom sam napisal. 

Smo na moto forumu in tukaj ugotavljamo, kako bi bili lahko motoristi bolj varni zaradi svojega primernega obnašanja. Ampak ne, je treba krivdo valiti na druge. Preberi, kaj drugi na tem forumu pišejo za motoriste. Veliko oziroma preveč idiotizma na dveh kolesih. Kakšno ožemanje na soški? Česa ne razumeš? Idiotsko prehitevanje v dveh primerih in mrtvi, tudi nedolžni. 

Adrenalin vleče. In zaradi adrenalina je sranje. Velikokrat. 

 

1. ma naslov je: vse kar ni v zvezi z motorizmom, torej prosto po Prešernu :P

2. zapišem samo kar preberem, torej si tisto mislil, preden si zapisal, po defoltu so motorsti zate prekrškarji, samomorilci itd...

3. torej, od kje maslo v tvoji stavčni zvezi z mrtvim motoristom pri Ilirski?

4. če še nisi ugotovil, jaz pišem o prometu, daleč od tega, da bi samo in zgolj motorista gledal, ocenjeval itd..ocenjujem promet in to samo in zgolj skozi moje oči kar vsakodnevno vidim, ker se veliko vozim (v škatli sa 4 kotača)

5. kaj pišejo za motoriste mi je zelo znano. Prav tako mi je znano, da taisti ljudje, ki to pišejo vedo zelo zelo malo o prometu in večinoma visijo na levem pasu vozijo 110km/h in ko dohitijo šleper zabremzajo in vozijo 105. Za sabo vlečejo 20 ali več avtov kolone in mislijo sami pri sebi kako so varni in vozijo po pravilih. Ta isti ljudje, ki se userjejo, ko gre mimo motorist, se za boga ne umaknejo desno, kljub blendanju, trobljenu, nakazovanju smeri itd vozil ki vozijo za njimi. Ampak oni so varni. Evo toliko o teh, ki pišejo o motoristih. Ne pozabi, sem voznik in vidim tudi motoriste po cesti, pa ne padem v šok, če me kateri prehiti ali ima glasen izpušni lonec.

Brez panike, še sem v pravi temi.

5. kar naenkrat si prišel od "adrenalinskega divjanja" na soški, do idiotskih manevrov. No sej bo na koncu boš ugotovil, to kar sem že 100x zapisal. Neznanje, nepoznavanje slabe in nevarne infrastrukture. Ne pa divjih samomorilcev.

Evo, sem ti veliko napisal, da boš lahko ponovno izvajal raznorazne konstrukte, prilagajal resnico in pisal pravljice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

1. ma naslov je: vse kar ni v zvezi z motorizmom, torej prosto po Prešernu :P

2. zapišem samo kar preberem, torej si tisto mislil, preden si zapisal, po defoltu so motorsti zate prekrškarji, samomorilci itd...

3. torej, od kje maslo v tvoji stavčni zvezi z mrtvim motoristom pri Ilirski?

4. če še nisi ugotovil, jaz pišem o prometu, daleč od tega, da bi samo in zgolj motorista gledal, ocenjeval itd..ocenjujem promet in to samo in zgolj skozi moje oči kar vsakodnevno vidim, ker se veliko vozim (v škatli sa 4 kotača)

5. kaj pišejo za motoriste mi je zelo znano. Prav tako mi je znano, da taisti ljudje, ki to pišejo vedo zelo zelo malo o prometu in večinoma visijo na levem pasu vozijo 110km/h in ko dohitijo šleper zabremzajo in vozijo 105. Za sabo vlečejo 20 ali več avtov kolone in mislijo sami pri sebi kako so varni in vozijo po pravilih. Ta isti ljudje, ki se userjejo, ko gre mimo motorist, se za boga ne umaknejo desno, kljub blendanju, trobljenu, nakazovanju smeri itd vozil ki vozijo za njimi. Ampak oni so varni. Evo toliko o teh, ki pišejo o motoristih. Ne pozabi, sem voznik in vidim tudi motoriste po cesti, pa ne padem v šok, če me kateri prehiti ali ima glasen izpušni lonec.

Brez panike, še sem v pravi temi.

5. kar naenkrat si prišel od "adrenalinskega divjanja" na soški, do idiotskih manevrov. No sej bo na koncu boš ugotovil, to kar sem že 100x zapisal. Neznanje, nepoznavanje slabe in nevarne infrastrukture. Ne pa divjih samomorilcev.

Evo, sem ti veliko napisal, da boš lahko ponovno izvajal raznorazne konstrukte, prilagajal resnico in pisal pravljice.

Še vedno je moto forum z motoristi. 

Ne izmišljuj si, kaj so zame motoristi. Pravzaprav so te tvoje ideje o mojih mislih dokaz, da ne razumeš prebrano. 

Je napisano, kdo ima kilo masla na glavi. Kaj to pomeni, bi pa moral vedeti. 

Bo treba kaj narediti za svojo varnost, ko je nekdo na dveh kolesih in ne samo spuščati pamet skozi desno zapestje. Prvo je treba pri sebi razčistiti in nekaj narediti za svojo varnost, kar pomeni posledično tudi varnost za druge, namesto jokcati o krivdi drugih udeležencev. 

Sedaj si zopet dokazal, da ti že branje, kaj šele razumevanje prebranega, dela probleme. Napisal sem, kaj drugi na tem forumu pišejo za motoriste. Nisi razumel? Ti pa omenjaš neke voznike, ki zelo zelo malo vedo o prometu in visijo na levem pasu ... Sploh nimava karkoli debatirati, če ne zmoreš razumeti enega enostavnega stavka in potem iz tega nerazumevanja vse skupaj pomešaš.

V pravi temi si? Sploh ne dvomim. 

Vse to prepuščam tebi. Si pravi stručko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Bo treba kaj narediti za svojo varnost, ko je nekdo na dveh kolesih in ne samo spuščati pamet skozi desno zapestje. Prvo je treba pri sebi razčistiti in nekaj narediti za svojo varnost, kar pomeni posledično tudi varnost za druge, namesto jokcati o krivdi drugih udeležencev. 

 

evo sem ti odebelil, kaj misliš.

Ali je kdo (razen tebe) sploh varen voznik? 

A misliš, da ostali ne naredijo nič za svojo varnost?

% neumnih voznikov v avtu je večji kot pa % neumnih voznikov na motorju. Zakaj simpl, pri motorju je vseeno potrebnega nekoiko več znanja.

Maš filing, da jokcam o krivdi drugih?

Vse ostalo, pa bla, bla, bla, bla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

evo sem ti odebelil, kaj misliš.

Ali je kdo (razen tebe) sploh varen voznik? 

A misliš, da ostali ne naredijo nič za svojo varnost?

% neumnih voznikov v avtu je večji kot pa % neumnih voznikov na motorju. Zakaj simpl, pri motorju je vseeno potrebnega nekoiko več znanja.

Maš filing, da jokcam o krivdi drugih?

Vse ostalo, pa bla, bla, bla, bla...

Nimava sploh karkoli debatirati, ker ti že razumevanje enostavnega stavka povzroča težave. Da sploh ne omenjam tvoje obračanje zadev in podobnega. Uživaj v svojem bla ..., ker drugega nisi sposoben ustvariti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Nimava sploh karkoli debatirati, ker ti že razumevanje enostavnega stavka povzroča težave. Da sploh ne omenjam tvoje obračanje zadev in podobnega. Uživaj v svojem bla ..., ker drugega nisi sposoben ustvariti. 

hudiča, potem pa izgleda da kopiram nekoga...hm..aha sem se spomnil, Borutta oponašam. Lej ga zlomka, pa si me najdu. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Bo treba kaj narediti za svojo varnost, ko je nekdo na dveh kolesih in ne samo spuščati pamet skozi desno zapestje. Prvo je treba pri sebi razčistiti in nekaj narediti za svojo varnost, kar pomeni posledično tudi varnost za druge, namesto jokcati o krivdi drugih udeležencev. 

Potemtakem prodamo mašine, začnemo uporabljati javni prevoz in je stvar rešena. Podobno kot bi nehali sexat oz. bi sexali z lutkami.

 

Kako torej komentiraš 26% več mrtvih? Je 26% več neuravnovešenih idiotov na cestah, ali?

Popravljeno . Popravil Primosio
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Primosio pravi:

Potemtakem prodamo mašine, začnemo uporabljati javni prevoz in je stvar rešena. Podobno kot bi nehali sexat oz. bi sexali z lutkami.

 

Kako torej komentiraš 26% več mrtvih? Je 26% več neuravnovešenih idiotov na cestah, ali?

Če se ne počutiš, prodaš. Ker vožnja ni nekaj enostavnega. 

Mogoče ti tako razmišljaš. Še tisti ali razloži. 

Lahko se pa zgodi ena prometna nesreča in je 50 mrtvih. Avtobus. Zakaj bi potem bilo toliko več takšnih, kot jih omenjaš? 

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

hudiča, potem pa izgleda da kopiram nekoga...hm..aha sem se spomnil, Borutta oponašam. Lej ga zlomka, pa si me najdu. :P

 

Same floskule so te, komedijant. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

e tisti ali razloži.

Nimaš odgovora ali? Ali je torej 26% več neuravnovešenih idiotov na cestah letos ali je razlog kje drugje? Dovolj jasno vprašanje ali nimaš odgovora?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!