Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Prehitro je placal kazen, pred volitvami bi moral, raji je vsec ce tudi zupan kazen placa.

Ocitno pa je, da bi bil rad se naprej zupan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veseli policist Kovačev Bojan :P

https://betterlifeblogs.com/slovenian-police-are-doing-a-very-good-job/?Ad=1&d=adset7auto23&utm_source=Alter&utm_medium=481508495913298&fbclid=IwAR1y4WmqBwhjEMY3ZnJ0ZvGKm8ymHS7FbVZ4gn6YdWnddWZJoMePlWIxpN8

ps. rdeče označene besede, vam pomagajo zihr do veselja, nisem preverjal, ker je igra samo za policaje :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 7. 2019 ob 10:48, krucymucy pravi:

Ne vidim motorja na rdeci "piki"

NE VIDIŠ GA, KER JE NINĐA :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Primosio pravi:

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/najvec-prometnih-nesrec-med-13-in-18-uro.html

Statistika je jasna, poslabšuje se, policisti pa pozivajo udeležence k boljši ozaveščenosti. O ukrepih za izboljšanje varnosti pa nič. 

Ampak jaz tudi trdim, da poleg infrastrukture manjka točno tole:

zavedanje da smo v prometu, večina, ki se jim ni še nič hudega zgodilo na cesti, se enostavno ne zaveda, da počnejo hudo nevarne zadeve, ampak ko se zgodi je prepozno.

Od raznoraznih izsiljevanj, takih malih v stilu "ah saj bo počakal", do vključevanja na glavno cesto in izvajanja sumljivih manevrov z bežnim pregledom situacije, do telefoniranja.

+ en kup res pomankljivega znanja vožnje.

Tak da samo ukrepi z nekimi akcijami, meritvami, represijo in 1500 novimi radarji so vsaj po mojem mnenju bolj sekundarnega pomena.

Enostavno, bom pojasnil:

neznanje in neumno ravnanje (da veliko ga je in ni vse v prekoračitvah hitrosti, ampak se zabijajo in speljujejo brez gledanja tudi pri normalnih brzinah) radarji ne bodo rešili, pa tudi 1000 policajev ob cesti ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak... kdo bo men govoru, kako naj jaz vozm ... naredu sm izpit, kupu avto/motor in kaj zdaj ..naj se vsak zase briga in me pustijo pri mir :dry:

 

p.s.

sarkastićno .. seveda  :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

ampak... kdo bo men govoru, kako naj jaz vozm ... naredu sm izpit, kupu avto/motor in kaj zdaj ..naj se vsak zase briga in me pustijo pri mir :dry:

 

p.s.

sarkastićno .. seveda  :P 

mp3, namest muzike. Al pa navigacija, zavijte levo, zavite desno, vozite prehitro, ne v morje ne v morje, ne v blup blup blup

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na sam način vožnje nekaterih motoristov, je prometnih nesreč z motorji še malo. V Spodnjem Dupleku imam tasta, hišo ima poleg glavne ceste, omejitev 50km/h. Kako tam delajo z motorji (večinoma cestaki). Ta vikend so imeli MK Kurenti zbor in je bilo po tej cesti še več motorjev, slišati je bilo kot bi bil na moto gp dirki. Če ga tak pripizdi mimo, ga bo tisti v avtu res težko opazil. 

P.S.: Imam par kolegov, ki imajo cestake. Motorje naložijo na prikolice in pičijo na Marof, kjer se zdivjajo. Tak način divjanja podpiram, ne pa po naseljih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Glede na sam način vožnje nekaterih motoristov, je prometnih nesreč z motorji še malo. V Spodnjem Dupleku imam tasta, hišo ima poleg glavne ceste, omejitev 50km/h. Kako tam delajo z motorji (večinoma cestaki). Ta vikend so imeli MK Kurenti zbor in je bilo po tej cesti še več motorjev, slišati je bilo kot bi bil na moto gp dirki. Če ga tak pripizdi mimo, ga bo tisti v avtu res težko opazil. 

P.S.: Imam par kolegov, ki imajo cestake. Motorje naložijo na prikolice in pičijo na Marof, kjer se zdivjajo. Tak način divjanja podpiram, ne pa po naseljih. 

se strinjam, čeprav nisem noben angelćek ... vsaj v naseljih je potrebno biti malo bolj pozoren in se držati omejitev in pravil igre ..

vem, da je jeba... glej sliko :huh:

Fotografija osebe Benjamin Mandl.

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

pa tudi 1000 policajev ob cesti ne.

A mislis da res ne? 

Ce mal sodim po sebi, kaj nardim v polovici primerov, ko v mestu vidim policiski avto? 

1. Fuknem telefon u predal na vratih

2. Preverm de mam luci przgane

3. Potegnem varnostni pas 

4. Brzina nikol ni problematicna, vseeno pogledam stevc. 

Ce bi bla njihova prisotnost samoumevna, teh debilan ne bi pocel nikoli. Bi pa marsikdo tulil de zivi v policiski drzavi....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kugelschreiber pravi:

A mislis da res ne? 

Ce mal sodim po sebi, kaj nardim v polovici primerov, ko v mestu vidim policiski avto? 

1. Fuknem telefon u predal na vratih

2. Preverm de mam luci przgane

3. Potegnem varnostni pas 

4. Brzina nikol ni problematicna, vseeno pogledam stevc. 

Ce bi bla njihova prisotnost samoumevna, teh debilan ne bi pocel nikoli. Bi pa marsikdo tulil de zivi v policiski drzavi....

 

prekrškar  :O

1. to se ga da že pred vsako vožnjo 

2. to se preveri pred vožnjo

3. to se zagurtnaš preden spelješ

4. pridn :P 

Za te osnovne stvari pa res ne rabmo policajev ...

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, maus said:

prekrškar  :O

1. to se ga da že pred vsako vožnjo 

2. to se preveri pred vožnjo

3. to se zagurtnaš preden spelješ

4. pridn :P 

Za te osnovne stvari pa res ne rabmo policajev ...

 

A jebiga. Togledno ga bixam.  Od delavnce do poste, od poste do kafica, od kafica do merkatorja....nobena fura nima 6min, telefon pa tacajt pozvoni 10, vsaj pol je sluzbenih...

 

na moji ex ulici je zanimivo videt, kako deluje stacionarc. Dokler je tam, znajo vsi pelat 40. Pol ure kasnej nihce vec. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kugelschreiber pravi:

A mislis da res ne? 

Ce mal sodim po sebi, kaj nardim v polovici primerov, ko v mestu vidim policiski avto? 

1. Fuknem telefon u predal na vratih

2. Preverm de mam luci przgane

3. Potegnem varnostni pas 

4. Brzina nikol ni problematicna, vseeno pogledam stevc. 

Ce bi bla njihova prisotnost samoumevna, teh debilan ne bi pocel nikoli. Bi pa marsikdo tulil de zivi v policiski drzavi....

 

1. ne telefoniram med vožnjo, oziroma imam slušalko

2. ne preverjam luči, ker imam avtomatske

3. brez privezan ne znam več voziti, ker mi nekaj manjka, če sem odvezan

4. najprej zaviram (preventivno) nato pogledam števec in si rečem, mona kej žlajfaš

Prisotnost na kritičnih območji, tudi samo tabla s policajem ali pa tabla ,ki ti kaže brzino in včasih utripa ima pozitiven učinek, kar je dokazano.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

......

Naju bo @Borutt pohvalu, da s skrbno skrbnostjo z vplivnim vplivom vplivava na vse ostale objestno objestne objestneže... kajne :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

Naju bo @Borutt pohvalu, da s skrbno skrbnostjo z vplivnim vplivom vplivava na vse ostale objestno objestne objestneže... kajne :huh: 

ne zavajaj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

...

Prisotnost na kritičnih območji, tudi samo tabla s policajem ali pa tabla ,ki ti kaže brzino in včasih utripa ima pozitiven učinek, kar je dokazano.

Smešno, da mora nekdo nekomu nonstop dopovedovati, kako naj vozi. Da ta nekdo nonstop potrebuje nekoga, da ga spomni predpisov in načina obnašanja. Torej je ta nekdo nesposoben? Mogoče debilen? Kako je naredil izpit? Je bila kuverta? Doma naj bo, če nima v glavi vsega počiščenega. 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Smešno, da mora nekdo nekomu nonstop dopovedovati, kako naj vozi. Da ta nekdo nonstop potrebuje nekoga, da ga spomni predpisov in načina obnašanja. Torej je ta nekdo nesposoben? Mogoče debilen? Kako je naredil izpit? Je bila kuverta? Doma naj bo, če nima v glavi vsega počiščenega. 

če sem kaznovan ko kršim, zakaj nisem nagrajen ko vozim po predpisih?

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Xebec pravi:

če sem kaznovan ko kršim, zakaj nisem nagrajen ko vozim po predpisih?

sj si .. prideš brez kazni skozi :lol1: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Borutt pravi:

Smešno, da mora nekdo nekomu nonstop dopovedovati, kako naj vozi. Da ta nekdo nonstop potrebuje nekoga, da ga spomni predpisov in načina obnašanja. Torej je ta nekdo nesposoben? Mogoče debilen? Kako je naredil izpit? Je bila kuverta? Doma naj bo, če nima v glavi vsega počiščenega. 

Borutt, danes se mi nič ne da.....

 

 

 

 

ma važno, da se mi nič ne vzame :P

 

 

 

 

ps. tudi števec hitrosti v avtu, me non stop spominja koliko vozim, le zakaj ga rabim, če pa imam razčiščeno v glavi.

 

 

pred 27 minutami, Xebec pravi:

če sem kaznovan ko kršim, zakaj nisem nagrajen ko vozim po predpisih?

to daj med globoke misli :D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Borutt, danes se mi nič ne da.....

@Borutt ne razume, da sva tokrat z njim in ga podpirava .. tut tega ni razumu :P 

mejmo se radi  :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Xebec pravi:

če sem kaznovan ko kršim, zakaj nisem nagrajen ko vozim po predpisih?

Menda lahko predlagaš, da sprejmejo zakon o nagrajevanju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

@Borutt ne razume, da sva tokrat z njim in ga podpirava .. tut tega ni razumu :P 

mejmo se radi  :D

 

skuz ga podpirava :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Od raznoraznih izsiljevanj, takih malih v stilu "ah saj bo počakal", do vključevanja na glavno cesto in izvajanja sumljivih manevrov z bežnim pregledom situacije, do telefoniranja.

+ en kup res pomankljivega znanja vožnje.

Tak da samo ukrepi z nekimi akcijami, meritvami, represijo in 1500 novimi radarji so vsaj po mojem mnenju bolj sekundarnega pomena.

Enostavno, bom pojasnil:

neznanje in neumno ravnanje (da veliko ga je in ni vse v prekoračitvah hitrosti, ampak se zabijajo in speljujejo brez gledanja tudi pri normalnih brzinah) radarji ne bodo rešili, pa tudi 1000 policajev ob cesti ne.

Ljudje so vedno bolj pod stresom, v službi, doma...vsepovsod je en sama gonja. Do občasnih pomiritev s seksom, alkoholom, drogami in še raznoraznimi stvarmi je povečini krizno stanje z mislimi vsepovsod in to se odraža tudi v prometu. Glede na iskanje vzrokov po moje še dolgo ne bo izboljšanja...razen tistih par procentov, kateri res obvladajo vse mogoče tehnike samokontrole in sprostitve...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

Ljudje so vedno bolj pod stresom, v službi, doma...vsepovsod je en sama gonja. Do občasnih pomiritev s seksom, alkoholom, drogami in še raznoraznimi stvarmi je povečini krizno stanje z mislimi vsepovsod in to se odraža tudi v prometu. Glede na iskanje vzrokov po moje še dolgo ne bo izboljšanja...razen tistih par procentov, kateri res obvladajo vse mogoče tehnike samokontrole in sprostitve...:)

to sicer ne vem zakaj se nekaterim toliko "jebe", ampak ko dobijo po pi..i, so večinoma vsi bolj previdni. Nisem pa prepričan, če je res stres vsega kriv...mam en tak filing, da bolj nezavedanje realnih in bolečih posledic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!