Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 3 urami, Borutt pravi:

Pametnjakovič si? Nič novega. Te obožujejo? Se ne čudim.  

Nimaš ti nobene širše slike, ker ne vidiš nič. Vidimo mi, ki smo v tej firmi. 

Ker je govora o neki drugi firmi in ne o tvoji. In v tej naši firmi gre že veliko let samo navzdol. Zjebali so vse in še več. 

pa ti misliš, da nikogar ne poznam, ki dela v "tvoji" firmi (med drugim tudi moji sorodniki)?

Ampak ne bom se prepiral, nč ne vem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ti lahko za svojo firmo pišeš. Je privat? 

Sorodnike se menda ne da izbrati. 

nč ne vem, pa ti nimam kaj povedat več :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je najboljša. Me par dni ni, niti ne rabim za nazaj gledat, kliknem na zadnje objave in vidim, da je vse isto. Borut si še vedno poje: "Me against the world." :lol1:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa veliko motoristk in tudi motoristov, prosi za nasvet  :huh:

od ugodnega motoriranja, kok mi diuja ninđa žre, kako se pelat po kolenu, a mam res douzga, zakaj vozim Conti in ne Mitask, kater kreator mi je uskladil kombinezon z motorjem ... ect ect... ...

in potem z nasveti svetujem .... ker sem prijazen, strpen in dober ćlouk 

:uzi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo to bi omenil (brez nervoze), naslov teme je kakršen je, tudi nabijanje itd.

v glavnem brez žaltev, tematika pa je "neomejena" na temo policija

če je kdo moteč, se ga da ignorirat in prijavit

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Realno gledano, se tudi meni zdi glupo dati nekomu kazen (pa župan gor ali dol) zaradi parkiranja enoslednega vozila na pločniku, oz. kjerkoli, pod pogojem seveda, da s tem ne ovira mimoidočih pešcev, kolesarjev in drugega morebitnega prometa. Kolo se načeloma lahko parkira kjerkoli - motor oz. skuter zasede prostora za cca 2 kolesi.... Označenih parkirišč za motorje nikakor NI dovolj, niti niso primernih dimnezij, niti na dovolj pogostih mestih.

 

Kje vidim problem v epilogu te zgodbe? 

Župan bo zarisal 3 mesta za motorje pred občino, kjer pač on le-to potrebuje za svoj mopi, preostale motoriste se bo pa dalje ignoriralo in kasiralo na veliko (zdaj verjetno še na večje, ker če jebete župana, pol pa jebite še vse ostale). 

 

 

Lp,

Bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Bg pravi:

Realno gledano, se tudi meni zdi glupo dati nekomu kazen (pa župan gor ali dol) zaradi parkiranja enoslednega vozila na pločniku, oz. kjerkoli, pod pogojem seveda, da s tem ne ovira mimoidočih pešcev, kolesarjev in drugega morebitnega prometa. Kolo se načeloma lahko parkira kjerkoli - motor oz. skuter zasede prostora za cca 2 kolesi.... Označenih parkirišč za motorje nikakor NI dovolj, niti niso primernih dimnezij, niti na dovolj pogostih mestih.

 

Kje vidim problem v epilogu te zgodbe? 

Župan bo zarisal 3 mesta za motorje pred občino, kjer pač on le-to potrebuje za svoj mopi, preostale motoriste se bo pa dalje ignoriralo in kasiralo na veliko (zdaj verjetno še na večje, ker če jebete župana, pol pa jebite še vse ostale). 

 

 

Lp,

Bg

Se strnjiam, točno to se bo zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Bg pravi:

Realno gledano, se tudi meni zdi glupo dati nekomu kazen (pa župan gor ali dol) zaradi parkiranja enoslednega vozila na pločniku, oz. kjerkoli, pod pogojem seveda, da s tem ne ovira mimoidočih pešcev, kolesarjev in drugega morebitnega prometa. Kolo se načeloma lahko parkira kjerkoli - motor oz. skuter zasede prostora za cca 2 kolesi.... Označenih parkirišč za motorje nikakor NI dovolj, niti niso primernih dimnezij, niti na dovolj pogostih mestih.

 

Kje vidim problem v epilogu te zgodbe? 

Župan bo zarisal 3 mesta za motorje pred občino, kjer pač on le-to potrebuje za svoj mopi, preostale motoriste se bo pa dalje ignoriralo in kasiralo na veliko (zdaj verjetno še na večje, ker če jebete župana, pol pa jebite še vse ostale). 

 

 

Lp,

Bg

Realno gledano sploh ne vemo, kako je bil tisti skuter parkiran. Ko se bo to vedelo, se bo lahko naprej razpravljalo ali si župan po svoje razlaga predpise ali pa ga je redar končno ujel. 

Če je neko enosledno vozilo nekje stisnjeno, da nikogar ne ovira, niti vznemirja, kar se tudi dogaja, verjetno ni neki problem. Ta nastane, ker ima vsak človek svojo predstavo, kaj je in, kaj ni moteče ali vznemirjajoče. Predpis tukaj ni omenjen, samo subjektivna ocena. 

Kar pa se tiče teh vaških šerifov in verjetnosti risanja parkirnih mest za njih, se spomnite bivšega koprskega šerifa, kako je na hitro v Kopru spremenil hitrostne omejitve na nekaterih cestah. Na vseh, kjer je žena dobila kazen za hitrost, je sedaj višja omejitev. Vse se da, če se hoče in, če je za ta prave. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem je v celotni zgodbi z županom in njegovim mopijem za izpostaviti in pohvaliti redarja, ki se ni uklonil poizkusu pritiskov na njegovo odločitev in je ostal neomajen in je stal za svojo odločitvijo. Takšnih redarjev, pa tudi policistov ni veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Realno gledano sploh ne vemo, kako je bil tisti skuter parkiran. Ko se bo to vedelo, se bo lahko naprej razpravljalo ali si župan po svoje razlaga predpise ali pa ga je redar končno ujel. 

Če je neko enosledno vozilo nekje stisnjeno, da nikogar ne ovira, niti vznemirja, kar se tudi dogaja, verjetno ni neki problem. Ta nastane, ker ima vsak človek svojo predstavo, kaj je in, kaj ni moteče ali vznemirjajoče. Predpis tukaj ni omenjen, samo subjektivna ocena. 

Kar pa se tiče teh vaških šerifov in verjetnosti risanja parkirnih mest za njih, se spomnite bivšega koprskega šerifa, kako je na hitro v Kopru spremenil hitrostne omejitve na nekaterih cestah. Na vseh, kjer je žena dobila kazen za hitrost, je sedaj višja omejitev. Vse se da, če se hoče in, če je za ta prave. 

https://www.vecer.com/odziv-zupan-arsenovic-kaj-sem-naredil-narobe-10043586

takole:

o_6584471_1024.jpg.6c47128b36250e00b8e172ce242b1586.jpg

kazen je že plačal, kar pomeni da se strinja z njo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Primosio pravi:

Predvsem je v celotni zgodbi z županom in njegovim mopijem za izpostaviti in pohvaliti redarja, ki se ni uklonil poizkusu pritiskov na njegovo odločitev in je ostal neomajen in je stal za svojo odločitvijo. Takšnih redarjev, pa tudi policistov ni veliko.

Posvoje se strinjam, posvoje pa ne. Zdi se mi pohvale vredno da ni klonil ko je ugotovil da gre za župana, in je pri svojem vztrajal. Ne zdi se mi pa pravilno, da je sploh šal pisati kazen. Skuter na sliki na ovira nikogar - tako bi tudi jaz lahko imel parkiran svoj motor, ali pa ti. Pa tudi meni ne bi bilo prav plačevati kazni, če vem da nisem nobenega motil s parkiranjem...

 

Lp,

Bg

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Bg pravi:

Posvoje se strinjam, posvoje pa ne. Zdi se mi pohvale vredno da ni klonil ko je ugotovil da gre za župana, in je pri svojem vztrajal. Ne zdi se mi pa pravilno, da je sploh šal pisati kazen. Skuter na sliki na ovira nikogar - tako bi tudi jaz lahko imel parkiran svoj motor, ali pa ti. Pa tudi meni ne bi bilo prav plačevati kazni, če vem da nisem nobenega motil s parkiranjem...

 

Lp,

Bg

Tudi osebni avtomobil, ki je parkiran in nima plačane parkirnine, ne ovira nikogar, pa je to prekršek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Primosio pravi:

Tudi osebni avtomobil, ki je parkiran in nima plačane parkirnine, ne ovira nikogar, pa je to prekršek.

Mešava hruške in jabolke - se ti ne zdi?  Za motor se parkirnina NE plačuje.

 

Poleg tega, osebni avtomobil ki je parkiran in nima plačane parkirnina OVIRA ostale osebne avtomobile ki bi radi tam parkirali in parkirnino plačali.

 

Me zanima koliko evričev lažji bi bil tvoj račun, če bi vsakič ko si motor pustil na mestu, ki ni namensko parkirišče za motorna kolesa, dobil 20€ kazni.... Par jurčkov verjetno, se strinjava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

v vednost. Postojnski lidl. lidl.thumb.jpg.fbdb8f3eeb553e2efe6a40220ec5a97f.jpgMotor na rdeči piki ovira neznosno. 

Pa saj zato ravno govorim. Se mi zdi da skoraj bolj kot moped na rdeči piki tukaj ovira kolo postavljeno ob vogal... Pa se noben ne spomni izdajati kakih kazni za to...?  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Kugelschreiber said:

v vednost. Postojnski lidl. lidl.thumb.jpg.fbdb8f3eeb553e2efe6a40220ec5a97f.jpgMotor na rdeči piki ovira neznosno. 

Ne vidim motorja na rdeci "piki"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, krucymucy said:

Ne vidim motorja na rdeci "piki"

Valjda da ne, če je pod piko. Bolj poglej! ;)

 

Quote

Celjski policisti so v Zidanem Mostu obravnavali 29-letnega voznika osebnega avtomobila, ki je v naselju, kjer je hitrost omejena na 50 km/h, vozil 148 km/h. Zoper voznika bodo policisti podali kazensko ovadbo, sledi pa tudi odvzem vozniškega dovoljenja.

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/29-letnik-v-naselju-vozil-s-hitrostjo-148-km-h.html

Te divjake je treba z ceste spravit!

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Vin said:

Ja, tega so. Bravo policaji! Ali ne?

Vsekakor bravo. Upam, da da ga nekaj časa ne bo nazaj .. da se ne bo kje kaj "zakompliciralo" ..

Prejšni petek sem ob 11h zvečer slišal enga konkretno pičit mimo po cesti, gledam skozi okno, po občutku bi rekel vsaj kakšnih 100km/h, po ulici v MB. 2 sekundi za njim pa pulicajčki z lučkami. Upam, da so tistega tudi dohiteli in spostopkali kot se spodobi ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Bg pravi:

Realno gledano, se tudi meni zdi glupo dati nekomu kazen (pa župan gor ali dol) zaradi parkiranja enoslednega vozila na pločniku, oz. kjerkoli, pod pogojem seveda, da s tem ne ovira mimoidočih pešcev, kolesarjev in drugega morebitnega prometa. Kolo se načeloma lahko parkira kjerkoli - motor oz. skuter zasede prostora za cca 2 kolesi.... Označenih parkirišč za motorje nikakor NI dovolj, niti niso primernih dimnezij, niti na dovolj pogostih mestih.

Kje vidim problem v epilogu te zgodbe? 

Župan bo zarisal 3 mesta za motorje pred občino, kjer pač on le-to potrebuje za svoj mopi, preostale motoriste se bo pa dalje ignoriralo in kasiralo na veliko (zdaj verjetno še na večje, ker če jebete župana, pol pa jebite še vse ostale). 

Lp,

Bg

Še dobro, če bodo nastala tri nova mesta za parkiranje enoslednikov. Sicer pa ima župan svoje službeno parkirišče, ki je verjetno na drugi strani zgradbe (na dvorišču) in ne vem, zakaj ga ni pustil tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Darko3g said:

Še dobro, če bodo nastala tri nova mesta za parkiranje enoslednikov. Sicer pa ima župan svoje službeno parkirišče, ki je verjetno na drugi strani zgradbe (na dvorišču) in ne vem, zakaj ga ni pustil tam.

Če pa je bližje od tod do pisarne. Pa popoldne je na dvorišču sonce. Cjo, vam treba vse pojasnjevat ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!