Skoči na vsebino

Kawasaki Z 900 2017, Z 900 RS in Z 900RS Cafe (2018)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

47 minutes ago, luxsa said:

Bols k na tega pimpka metat bi blo Z1000 kupit.

In kaj nej kupi za 12k novega z1000? V lasti ima najmocnejsega nageca ktm 1290 gt.. to je drugi motor. Za 9k€ z abs je tole super deal. 

Aja no, lahk bi pa kupu tud 6 let starega z1000 za ene 8k hahah :D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, luxsa pravi:

Bols k na tega pimpka metat bi blo Z1000 kupit.

vsakega "pimpkam", naj bo to Z900, Sx, ali GT, tu ni razlik.

Z1000 je 4 jurje dražji :ras:, tolk pa ne rabim, poleg tega je ta pod 1000ccm (točno 945), in primernih konjičev (125), kar sem hotel za 2 moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 4. 2017 ob 10:36, DAMI34 pravi:

IMG_20170427_101222.thumb.jpg.67447a95f51f93879897f79cf6f668ba.jpgIMG_20170427_101245.thumb.jpg.0ef4418c51966b3fba37a0c0559a4ee9.jpgIMG_20170427_101302.thumb.jpg.dcd93818de250b51cfbce1e097b1f779.jpgIMG_20170427_102718.thumb.jpg.b7eab7e8fcd63046617ee0fa10efcd5e.jpg

še mal pa ga boš na aranžn pofarbau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ukica pravi:

In kaj nej kupi za 12k novega z1000? V lasti ima najmocnejsega nageca ktm 1290 gt.. to je drugi motor. Za 9k€ z abs je tole super deal. 

Aja no, lahk bi pa kupu tud 6 let starega z1000 za ene 8k hahah :D 

8.500 redna cena (pa še popust sem dobil in ne okol govort).

Lahko pa rečem to, kar sem že večkrat, med 120 in 140 ali celo 160konji so tako male razlike, da jih skoraj ne opazim, na zaprtih ovinkih je pa včasih manj več.

Za agregat sem že sedaj prepričan, da bo špica, v smislu vzdržljivosti. Ker gre za isto mašino kot jo ima Z1000 in SX, le znižane kubike, so pridobili še elastičnost in mirnost. Kuzlica enakomerno vleče od 1000 obratov dalje. Štartaš lahko v 3ji brzini, ki je bdw enaka GTjevi prvi :D

 

pred 2 minutami, lukec pravi:

še mal pa ga boš na aranžn pofarbau

to je to, nč več, no ok, samo še NINĐA nalepkico je danes dobila :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor gledam, se nikjer za ta motor še ne dobi bug spoiler. Za 750 in Z800 je bilo to možno dokupit. Meni osebno, da ta bug spoiler tisti pravi videz motorju. Sem kje spregledal?

DAMI34:  tistega, ko si prilepil na prejšni strani, ko ga Thailandci pimpajo, je pa hud ko p...... :)

Pa en dober izpuh daš gor pa bodo kocine pokonci :)

Lp

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, renyy pravi:

Kolikor gledam, se nikjer za ta motor še ne dobi bug spoiler. Za 750 in Z800 je bilo to možno dokupit. Meni osebno, da ta bug spoiler tisti pravi videz motorju. Sem kje spregledal?

DAMI34:  tistega, ko si prilepil na prejšni strani, ko ga Thailandci pimpajo, je pa hud ko p...... :)

Pa en dober izpuh daš gor pa bodo kocine pokonci :)

Lp

Na ebayu ni nič, tut relativno malo dodatne opreme, niti givi niti swmotech nimata še podkvic, baje bodo pa pri obeh stranske poltrde torbe, vsaj tako je opaziti na njihovih www straneh.

Ja Tailandci na velko predelujejo, na netu je tudi nekaj lušnih videov/zvoka izpuhov, seveda brez katalizatorja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SW Motech bo pritrditev že rodil. Tudi stari GSA nima vidnih vijakov pa so naumili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Joker pravi:

SW Motech bo pritrditev že rodil. Tudi stari GSA nima vidnih vijakov pa so naumili...

Upam, da ja (predvsem Givi me zanima). Sicer pri meni ni take variante kot jo je naredil @Lipstick, ker je pokrovček plastičen, pa se bojim, da bo počilo vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami. Se mi zdi, da si z nakupom zelo podobnega motorja še dodatno priznal, da je avstrijec brca v temo. Ne glede na brcanje, ti želim uživanje.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Dami. Se mi zdi, da si z nakupom zelo podobnega motorja še dodatno priznal, da je avstrijec brca v temo. Ne glede na brcanje, ti želim uživanje.  

Hvala za čestitko.

Sicer brez potrebe, ker je itak moja odločitev, kaj in kako bom vozil, ampak motorja niti pod razno nista enaka, niti ni GT brca v temo.

GT je potovalnik za mene in za v dvoje. Je udoben, komot in opremljen, na njem imam 22.000km in ga je čisto škoda, da tako hitro nabijam kilometre. GT bo zihr ostal pri bajti.

Z900 je igračka za okol bajte. Na kratko. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, DAMI34 said:

Upam, da ja (predvsem Givi me zanima). Sicer pri meni ni take variante kot jo je naredil @Lipstick, ker je pokrovček plastičen, pa se bojim, da bo počilo vse skupaj.

Si prepričan,  al veš da je, al na pamet govoriš .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Lipstick pravi:

Si prepričan,  al veš da je, al na pamet govoriš .....

Vem 100%, da ni kovinski (obroč srebrn o njem pišem), ker sem vzel dol. Poleg tega je takšne oblike:

IMG_20170509_113436.thumb.jpg.e3be15e3217f536342b05cf3a58e0f68.jpg

in ker imam Givijev ring, ga moram še na 4 mestih obrezat (stanjšat). Bi se dalo (nimam pa prevelike želje), ampak recmo, da bodo izzumili kaj novega :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

 ampak motorja niti pod razno nista enaka, niti ni GT brca v temo.

GT je potovalnik za mene in za v dvoje. Je udoben, komot in opremljen, na njem imam 22.000km in ga je čisto škoda, da tako hitro nabijam kilometre. GT bo zihr ostal pri bajti

Z900 je igračka za okol bajte. Na kratko. 

 

pred 4 urami, Borutt pravi:

Dami. Se mi zdi, da si z nakupom zelo podobnega motorja še dodatno priznal, da je avstrijec brca v temo. Ne glede na brcanje, ti želim uživanje.  

Eni smo imeli skuterčke ali triale poleg,drugi imajo krose,štirikolesnike poleg motorja...Dami si pač lahko privošči in ima za do trgovine pač Z900 na katerem se dobro sam počuti in še malo zapelje namesto sesalca..Jz mu dam prav in sem vesel zanj!!!!

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

 

Eni smo imeli skuterčkeali triale poleg,drugi imajo krose,štirikolesnike poleg motorja...Dami si pač lahko privošči in ima za do trgovine pač Z900 na katerem se dobro sam počuti in še malo zapelje namesto sesalca..Jz mu dam prav in sem vesel zanj!!!!

jaz mu tudi dam prau :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, DAMI34 said:

Vem 100%, da ni kovinski (obroč srebrn o njem pišem), ker sem vzel dol. Poleg tega je takšne oblike:

IMG_20170509_113436.thumb.jpg.e3be15e3217f536342b05cf3a58e0f68.jpg

in ker imam Givijev ring, ga moram še na 4 mestih obrezat (stanjšat). Bi se dalo (nimam pa prevelike želje), ampak recmo, da bodo izzumili kaj novega :D

 

Nisem mogu vrjet, sem šu takoj v naše skladišče prevert, vsi majo plastiko, bemtiš, to je še slabš k pri đamahhahah...

Dal bi se eno ploščico na laser odrezatz štirimi luknjami z originalne šraufe, na plato dodatne matice prtrdit za obroček, ........

Popravljeno . Popravil Lipstick
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Lipstick pravi:

Nisem mogu vrjet, sem šu takoj v naše skladišče prevert, vsi majo plastiko, bemtiš, to je še slabš k pri đamahhahah...

Dal bi se eno ploščico na laser odrezatz štirimi luknjami z originalne šraufe, na plato dodatne matice prtrdit za obroček, ........

vse se da, če se hoče (sicer pa za 8 jurjev sm lahko srečen, da ni s čigumija narjeno :P ), a pol praviš, da boš kmal Z900 vozu in to tacga s ta pravim raufnkom? :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

vse se da, če se hoče (sicer pa za 8 jurjev sm lahko srečen, da ni s čigumija narjeno :P ), a pol praviš, da boš kmal Z900 vozu in to tacga s ta pravim raufnkom? :D 

Za tolele je že velik prepozn ....

https://www.akrapovic.com/#!/motorcycle/product/road/17292?brandId=31&modelId=850&yearId=4535

https://www.akrapovic.com/#!/motorcycle/product/road/17293?brandId=31&modelId=850&yearId=4535

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še nakrešio sam krešpade

IMG_20170510_184159.thumb.jpg.62aeb1373fcaa54ab9794994d4f24582.jpgIMG_20170510_184220.thumb.jpg.77aac910e8d00644fd8c173d31f2d738.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, DAMI34 pravi:

škoda :P

 

Eurov za akrapo absolutno :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo @luxsa kaj komentiral z ozirom na testno vožnjo :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil en krogec in moram rect,da zadeva zelo lepo pelje in laufa.Za ta denar je mopedek vec kot odlicen.:OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎5‎/‎10‎/‎2017 ob 15:14, Lipstick pravi:

Nisem mogu vrjet, sem šu takoj v naše skladišče prevert, vsi majo plastiko, bemtiš, to je še slabš k pri đamahhahah...

Dal bi se eno ploščico na laser odrezatz štirimi luknjami z originalne šraufe, na plato dodatne matice prtrdit za obroček, ........

Ne ti meni o Đamahah :whistle: Yamaha ima kovinski obroč pa še vijake, ni treba nič vrtat pa navojev rezat, samo daljše vijake pa podkvica paše v nulo.

Sicer pa, kaj pa manjka magnetni tank torbi? Za prvo silo bo, prej kot slej pa bodo že kaj naumili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, IZTOK pravi:

Ne ti meni o Đamahah :whistle: Yamaha ima kovinski obroč pa še vijake, ni treba nič vrtat pa navojev rezat, samo daljše vijake pa podkvica paše v nulo.

Sicer pa, kaj pa manjka magnetni tank torbi? Za prvo silo bo, prej kot slej pa bodo že kaj naumili.

Če kaj manjka potem je to kovinski rezervoar :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!