Skoči na vsebino

Kawasaki Z 900 2017, Z 900 RS in Z 900RS Cafe (2018)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

po mojem isti. Mala zadeušna.

Glih za mene. Hočem kavo.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, hajamoto pravi:

Glih za mene. Hočem kavo.:)

Ne resno, mala zadeva 79 cm višina sedeža, deluje lahek, no saj je 210kg s polnim rezervarjem.

Je pa samo 13cm od tal, kr pomeni da bom po kakem makedamu al pa čez kake grbince, pločnike moral paziti. Sploh ker nima pri filtru in karterju nobene zaščite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Ne resno, mala zadeva 79 cm višina sedeža, deluje lahek, no saj je 210kg s polnim rezervarjem.

Je pa samo 13cm od tal, kr pomeni da bom po kakem makedamu al pa čez kake grbince, pločnike moral paziti. Sploh ker nima pri filtru in karterju nobene zaščite.

Men je žal, ker sem prodak SX-a. Zdej šele videm, da je bil super motor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, hajamoto pravi:

Men je žal, ker sem prodak SX-a. Zdej šele videm, da je bil super motor.

Ajd, Z900 se ne more primerjat z SXom, res da je 6 jurjev cenej, a ma slabše zavore, asketsko odmerjen prostor, vzmetenje presenetljivo dobro, a zamudno pri nastavljanju, absolutno nobenga placa za dve osebi, nobene elektronske pritikline, razen potovalnega računalnika, tak mali zadnji sedež, da težko kako torbico gor stlačiš, nobene vetrne zaščite, pokrov rezervarja brez vidnih vijakov, tak da še givi torbice ne morem gor stlačit, bolj klopco kot sedež,

ampak je pa pure fun, za pimplanje čez zaprte ovinke. No hotel sem povedati, da nima nobene potovalne vrednosti, ki jo sx ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 pokrov rezervarja brez vidnih vijakov, tak da še givi torbice ne morem gor stlačit

Zvrtej lukne, urež navoj, zmoterej prstan ...... nben problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

evo dodatna teža na levi nameščena :ras:

IMG_20170507_165552.thumb.jpg.a8fa914bb60c87331ece99293c3d6776.jpgIMG_20170507_165449.thumb.jpg.41b0d7b667dc7b1922a1c5538fb92bbb.jpgIMG_20170507_165426.thumb.jpg.a2732273dab4ee04d21e28e7fa57b67d.jpg

GROZNO!

Zdele sem se prou zamislil če bom ti sploh še kdaj za kafe dal.. tole bi se dalo veliko lepše inštalirat! Da ne bom samo kurcal, ti ponudim tudi rešitev. Pripelji motor do mene (pred zimo) ti tele špagete odstranim in inštaliram gratis tako kot se spodobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Lipstick pravi:

 pokrov rezervarja brez vidnih vijakov, tak da še givi torbice ne morem gor stlačit

Zvrtej lukne, urež navoj, zmoterej prstan ...... nben problem.

al pa zalepim, al pa s cvekom prbijem :P

štos je v tem, da prstan že mam, da majo vse kave enake luknje, le tu jih ni :(

 

pred 51 minutami, HyperJack pravi:

GROZNO!

Zdele sem se prou zamislil če bom ti sploh še kdaj za kafe dal.. tole bi se dalo veliko lepše inštalirat! Da ne bom samo kurcal, ti ponudim tudi rešitev. Pripelji motor do mene (pred zimo) ti tele špagete odstranim in inštaliram gratis tako kot se spodobi.

A misliš, da ne znam zvrtat luknje v nosilec tačke? :P

Sicer pa, a se neb ti raj mal zamislu nad kozolcem? Tist ne bo nikol lep :D

Če se bo obneslo mesto inštalacije, pa da bo vse ok, bom zvrtal luknje pa pršraufal, pa namesto vezic lepo kljukice montiral in bo. Če se mi bo dalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Lipstick pravi:

Tud na Apriliji jih ni, sam jih sam naredu, to ti govorim !

bom najprej počakal, če bo GIVI kaj izzumil :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

al pa zalepim, al pa s cvekom prbijem :P

štos je v tem, da prstan že mam, da majo vse kave enake luknje, le tu jih ni :(

 

A misliš, da ne znam zvrtat luknje v nosilec tačke? :P

Sicer pa, a se neb ti raj mal zamislu nad kozolcem? Tist ne bo nikol lep :D

Če se bo obneslo mesto inštalacije, pa da bo vse ok, bom zvrtal luknje pa pršraufal, pa namesto vezic lepo kljukice montiral in bo. Če se mi bo dalo.

Ni treba vrtat luknje v nosilec tačke, je še ena bolj enostavna lokacija, brez mehanskih posegov v sam motor!

Tale komentar nad kozolcem bom preskočil...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

normalno, če ga nimajo kam ftaknit :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

normalno, če ga nimajo kam ftaknit :P

 

dj od ninđe tank gor :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HyperJack pravi:

Ni treba vrtat luknje v nosilec tačke, je še ena bolj enostavna lokacija, brez mehanskih posegov v sam motor!

Tale komentar nad kozolcem bom preskočil...

lokacija, težka bo, ker sem vse živo pregledal, na tački je najbolj in najmanj ovira. Pa še to moram pazit, da ni preveč noter nameščen rezervar, ker lahko potem udari po blatniku

Pravkar, maus pravi:

dj od ninđe tank gor :ras:

 

magnetno torbico bom dal pa bo, čeprav jih ne maram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

lokacija, težka bo, ker sem vse živo pregledal, na tački je najbolj in najmanj ovira. Pa še to moram pazit, da ni preveč noter nameščen rezervar, ker lahko potem udari po blatniku

magnetno torbico bom dal pa bo, čeprav jih ne maram

Tebi je morda težko, jaz sem samo sliko videl, pa sem takoj opazil lokacijo za nosilce.. ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HyperJack pravi:

Tebi je morda težko, jaz sem samo sliko videl, pa sem takoj opazil lokacijo za nosilce.. ;)

če ti ni odveč, pa mi jo zaupaj :D

 

pred 10 minutami, Lipstick pravi:

DSC03691.jpg

DSC03709.jpg

DSC03710.jpg

simpl  ( stara podkvica SW MOTECH, ni EVO ) :ras:

Lepo delo, no sej predvidevam, da je pod plastičnim pokrovom zihr klasična pritrditev kot pri otalih kawah. ampak nisem še razdiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

če ti ni odveč, pa mi jo zaupaj :D

 

Takoj ko nehaš žalit mojga GS.ka:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HyperJack pravi:

Takoj ko nehaš žalit mojga GS.ka:wub:

sej sem povedal že zdavnaj, GS je ko moj pes, tolk je grd, da je že lep :P

ps. nimam želje delat posebej nosilček za tutoro pa ga pritrdit na mesto pritrditve tačke, bi prišel predolg (vibracije), pa še vedno ga moram umakniti na mesto, kjer je sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thailandci že pimpajo, nej slabu :D

17991698_1298361573594188_8651413211909442689_o.thumb.jpg.8703573ff92700f5e1e6e3bf27a14d3a.jpg18056114_1298361726927506_7482994452415267222_o.thumb.jpg.1010367f03120e4f80151fb106c8d708.jpgmaxresdefault.thumb.jpg.a980c7711a55a80664ea142d5471e799.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sploh pol ves kam se usest pa kaj u roke prjet pri useh teh jajcih k so gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, luxsa pravi:

Kako sploh pol ves kam se usest pa kaj u roke prjet pri useh teh jajcih k so gor.

ponavad se usedem na prvi sedež, če ima pa tempomat, tut na zadnjega včasih. V roke primem pa balanco, jajca pa občasno kar rabim. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!