Skoči na vsebino

Kawasaki Z 900 2017, Z 900 RS in Z 900RS Cafe (2018)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Pri zju ni problema, pri gtju pa, ker ima loputo na izpuhu in zaenkrat vsi dongli in sleparčki ne delujejo prav. Hkrati pa ostaja servo, kateri se lahko okvari. Euro4 je svina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za MT-10, ki je tudi Euro 4  svinja z loputo, pa dobis decat rore brez lopute:smoke:. Ocitno Japoncki dovolijo lastnikom malo vec veselja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, IZTOK pravi:

Za MT-10, ki je tudi Euro 4  svinja z loputo, pa dobis decat rore brez lopute:smoke:. Ocitno Japoncki dovolijo lastnikom malo vec veselja :worship:

dobiš tut pr GTju. Vendar ponavadi servo ostaja, namesti se pa neka simulacija. torej še vedno možnost, da servo zariba, da ne govorim o tem, da brez katalizatorja tok tuli, da nima smisla :D

Tako, da trenutno niti na GTju niti na Zju ne grem v variante brez katalizatorja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

dobiš tut pr GTju. Vendar ponavadi servo ostaja, namesti se pa neka simulacija. torej še vedno možnost, da servo zariba, da ne govorim o tem, da brez katalizatorja tok tuli, da nima smisla :D

Tako, da trenutno niti na GTju niti na Zju ne grem v variante brez katalizatorja.

 

A je Z doma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

A je Z doma?

qnyRurs.gif?w=848

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

dobiš tut pr GTju. Vendar ponavadi servo ostaja, namesti se pa neka simulacija. torej še vedno možnost, da servo zariba, da ne govorim o tem, da brez katalizatorja tok tuli, da nima smisla :D

Tako, da trenutno niti na GTju niti na Zju ne grem v variante brez katalizatorja.

 

ja in kako te bomo slisali? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Nightmare pravi:

Imaš senzor pretoka zraka in pa lambdo. To vse je dovol, da se računalnik po parih km sam prilagodi novemu sistemu. Vsekakor bi bil večji prirastek, če se naredi namenska mapa, se pravi greš na valerje in tam spišejo mapo za tvoj motor ampak tu je spet kup denarja za vprašanje kolikšen prirastek. Deugače je bilo ko so motorji delovali na vplinjače in brez raznorazne elektronike.

 

 

Lp, Samo

V bistvu si pri vplinjacih tudi moral zmerit vrednost O2 ali pa vsaj preverit barvo sveck, ce si menjal izpuh ali presel na boljsi zracni filter. Na valje hodit se za cestno uporabo ne splaca, sploh ce nisi siguren v znanje tunerja, lahko naredi vec skode kot koristi. Je pa dobro na valjih preverit z lambdo, kaksne so vrednosti po menjavi izpuha. Razni piggy back sistemi, ki jih radi prodajajo pa zvecina zatajijo  z mapami, ki jih je nekdo kreiral na valjih v Arizoni pri + 40, ti pa pol vozis pri + 10 ali pa na 3000 m NV. Jaz pravin, bolje je pustit elektroniko pri miru dokler dela vredu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, cikadina pravi:

ja in kako te bomo slisali? :P

ušesa si spuci :P

 

pred 37 minutami, IZTOK pravi:

V bistvu si pri vplinjacih tudi moral zmerit vrednost O2 ali pa vsaj preverit barvo sveck, ce si menjal izpuh ali presel na boljsi zracni filter. Na valje hodit se za cestno uporabo ne splaca, sploh ce nisi siguren v znanje tunerja, lahko naredi vec skode kot koristi. Je pa dobro na valjih preverit z lambdo, kaksne so vrednosti po menjavi izpuha. Razni piggy back sistemi, ki jih radi prodajajo pa zvecina zatajijo  z mapami, ki jih je nekdo kreiral na valjih v Arizoni pri + 40, ti pa pol vozis pri + 10 ali pa na 3000 m NV. Jaz pravin, bolje je pustit elektroniko pri miru dokler dela vredu.

točno tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki se šušlja, da je en črn prišel na DKS. info je trenutno še nepreverjen a upanje ostaja :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

neki se šušlja, da je en črn prišel na DKS. info je trenutno še nepreverjen a upanje ostaja :P

 

pol pa kuj eno jadranko ruknemo:yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

neki se šušlja, da je en črn prišel na DKS. info je trenutno še nepreverjen a upanje ostaja :P

Nimaš se kaj na šušljanje zanašat. Kakšnega zanesljivega motosvetouca iz MB prosi, da gre v izvidnico, v največji tajnosti se ve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DKS še obstaja?? To pa je po vsej verjetnosti najstarejša firma, ki se še vedno  ukvarja s prvotno dejavnostjo. Vse ostale firme menjajo uvoznike, zgleda da so oni kr zadovolni s kawasakiji in obratno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo priliko, da ne čakate v vrsti za novega: KLIK!

Nima časa za se vozit...1700km v mesecu in pol...niti ni tako slabo  :twak:

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC pravi, da ga ima na zalogi

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, IZTOK pravi:

Kje je zdaj Zzzzz? Bo do praznikov? Trenutno vreme itak ne sluzi.

Jah, ne vem kje je...ko bodo rabili plačilo, bodo že poklicali

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm....ko bo tu, bom baje zvedu, pravkar preverjeno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

khm....ko bo tu, bom baje zvedu, pravkar preverjeno :P

 

upam, da čimprej .. da nauš sitkan tok, pa da ji js dva prsta u rt porinem :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

upam, da čimprej .. da nauš sitkan tok, pa da ji js dva prsta u rt porinem :ras: 

sej ti ne bota šla u lukno :P

ps. pa prosm, bod nežn....dks pa res nima pojma, kdaj kej dobi. Fak js bi tut tako firmo mel, k se vse samo prodaja.

pss. pa zdej itak nimam cajta k se prpraulam na 1.majski izlet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

sej ti ne bota šla u lukno :P

ps. pa prosm, bod nežn....dks pa res nima pojma, kdaj kej dobi. Fak js bi tut tako firmo mel, k se vse samo prodaja.

pss. pa zdej itak nimam cajta k se prpraulam na 1.majski izlet.

Ne se sekirat, saj bo :friend1:

A to boš zimske gume namontiral :cry: Jaz tudi bežim čez prvomajske, fak, vsak dan gledam vreme, bo za pobegnit ali ne? Lani sem zviznil dva dni pred tistim snegom in užival v soncu v Črni Gori. Upam, da bo letost tudi ratalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, IZTOK pravi:

Ne se sekirat, saj bo :friend1:

A to boš zimske gume namontiral :cry: Jaz tudi bežim čez prvomajske, fak, vsak dan gledam vreme, bo za pobegnit ali ne? Lani sem zviznil dva dni pred tistim snegom in užival v soncu v Črni Gori. Upam, da bo letost tudi ratalo.

vreme bo....moped tut bo...slaj ko prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, IZTOK pravi:

 

A to boš zimske gume namontiral :cry: 

Če kupiš oz dobiš dostavljen avto pozimi so ponavadi na njem že zimske gume:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!