Skoči na vsebino

Kawasaki Z 900 2017, Z 900 RS in Z 900RS Cafe (2018)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

eno je nakup OEM 2cm višjega sedeža, drugo je pa predelava sedeža z gelom, osebne barve itd (kar je dražje)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa je trd OEM?

če je isto kot original poj sploh ne bom menjal temveč probal najt tapetnika da ga mal pretapecira(povisa in naredi mehkejsega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti moj original prodam za 50€ pa si naredi pravi sedež z gelom, zelenimi črtami itd..

original imaš ti sedaj, je klopca, povišan je pa 2cm več pene, kar pomeni da je mehkejši, udobnejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se bodo oglasili hujši strokovnjaki kot jaz, ampak kljub temu bom zapisal naslednje:

Stari sedež aka KLOPCA vs novi sedež aka SPUŽVICA:

namreč, menjam sedež, se usedem, joooj kok fajn, kako lepo mehko, pa se odpeljem.

Fak, sam ni tistega pravega filinga, ni več tistega občutka vsakega kamenčka, detajlčka pod ritjo, moti me, da ko usekam na kako luknjico sedež lepo pofedrira, nič ne zaboli, mislim...za objestno (beri šarp natančno, zadeto, s super povratnimi informacijami) vožnjo nekaj manjka. In šele sedaj po toliko letih odkar sedim večinoma na KLOPCAH ugotovim zakaj mi SPUŽVICE ne ustrezajo. 

Ja sem moral povedat, za vse tiste, ki jih pa moti nabijanje ne brat...ampak škoda k ste že, a ne :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke. Tudi mene vse bolj mika tale Z 900 ... če do konca leta prodam yamaho bom pač menjal firmo. Se mi  zdi, da je kar veliko motorja za tak denar. Samo upam, da cena za MY 2018 tudi ostane kakršna je sedaj in da bo na voljo tudi kakšna druga barvna kombinacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mej v vidu, sicer špekuliram, vendar je fz8 vseeno večja po merah. 

Preveri vsaj višino sedeža, pa sedenje. Je pa fajn za manevrirat z900, vsaj meni zato ker je mali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabu povedat, če bi rad kdaj testno vožnjo @Fazer03 ni problema, povej kdaj se dobiva na ridah pa ti dam en krogec

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še crash pade daj, pridejo zelo prav :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, eMBe pravi:

Imam naročene od Light Tech

Poj pa še nosilec tabluce

slikce, ko bo montirano! :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 11. 2016 ob 14:57, vandrovec pravi:

Meni na Z nakedih niso všeč te maske z dvojno lučjo, kot nekakšen rilček tam spredaj. Vsaj poloklep, da zapolni vizir nek primanjkljaj al pa eno okroglo luč tam spredaj, bi po moje lepše zgledalo...:P

Vandrovec brez zamer ampak gled na to da vozis gs o lepoti drugih motorjev nebi govril nisi verodostojen. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena lušna žwerca

20108576_1391011300952863_8885204216911009925_n.jpg.759e41b56599a6d6e7db7e4c5da07bc4.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, siks pravi:

ror zmaga

Saj ima nenormalen zvok...me zanima kuk na z900 pade končna hitrost s SC...

Na cbr1000rr 2014 je kr padla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!