Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

pred 4 urami, BIF pravi:

O nakupu BTC-ja je zdaj že težko razmišljat. Počasi bodo samo še satošiji dosegljivi...:)

Lastiti si cel BTC bo počasi samo še oddaljen spomin in domena bank oz. miljarderjev....

Vsakemu človeku, ki ga poznam, sem mu omenil za BTC ko je bilo še preprosto kupiti 1 BTC. Tudi na forumu sem pisal. Ampak mene imajo ljudje za norega, saj vidiš, verjamem v teorije zarotev v vesoljce in še marsikaj. (Čeprav s svojim pisanjem želim ljudem samo dobro. Vsem en kos pogače.)  Ampak počasi se je pokazalo, da imam prav. Tisti, ki so upoštevali moj nasvet, so danes dobre volje. Tisti, ki niso...

Vedno težje bo kupiti 1 BTC. In kdor ga bo imel, tako kot praviš, bo bo lahko srečen, da je investiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega....imaš prav...seveda. Moje mnenje itak poznaš. Dejstvo pa je, da sem jaz nehal ljudem razlagat o kriptu. Ne vem zakaj se bi trudil nekomu dopovedat dobro, med tem, ko me on prepričuje v nasprotno. 
Ljudje smo sami sebi najboljši sovražnik.

Dejstvo pa je....meseci do penzije se nizajo vedno hitreje...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 11. 2020 ob 15:35, skalar36 pravi:

Vsakemu človeku, ki ga poznam, sem mu omenil za BTC ko je bilo še preprosto kupiti 1 BTC. Tudi na forumu sem pisal. Ampak mene imajo ljudje za norega, saj vidiš, verjamem v teorije zarotev v vesoljce in še marsikaj. (Čeprav s svojim pisanjem želim ljudem samo dobro. Vsem en kos pogače.)  Ampak počasi se je pokazalo, da imam prav. Tisti, ki so upoštevali moj nasvet, so danes dobre volje. Tisti, ki niso...

Vedno težje bo kupiti 1 BTC. In kdor ga bo imel, tako kot praviš, bo bo lahko srečen, da je investiral.

Jaz sem danes malček dobre volje ?.

Razmišljam še kakšen drobižek drugje dodati ?

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz sem danes malček dobre volje ?.

Razmišljam še kakšen drobižek drugje dodati ?

Lepo.

Lahko dodaš, ampak počakaj. Še bomo videli nižje nivoje, kot je danes. Kje se bo pa obrnil navzdol pa pojma nimam. Med 19-24k USD nekje, pomoje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTC bi pustila na miru.

Ampak tudj druge hodijo hitro gor ?.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Altcoini so lahko precej bolj dobičkonosni kot BTC...ampak na kratek rok in so precej špekulativna naložba. To je lahko precej dobičkonosna in nevarna igra.

Če pa že misliš kaj nabavit, pa kot pravi @Skalar...popravek zagotovo bo in alti bodo leteli dol veliko bolj kot BTC...jaz bi vsekakor kupoval na popravku, ki bo verjetno kmalu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, kako je zanimiva človeška psihologija :) Tudi mene kr zagrabi FOMO in potem sam pri sebi tuhtam, zakaj nisem kupil xy, ko je bil po xy  itd. Ampak na splošno mislim, da so pred nami svetli dnevi oz meseci :)  Pa tudi tako, kot pravijo, ne vlagaj več, kot lahko pogrešaš. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak. Jaz mislim, da sem z vlaganji zaključil...mogoče...ampak res mogoče, če bi bil kak fajn popravek (pa raje ne), še dokupim kakšno malenkost.

V osnovi pa sem glavne nakupe opravil precej ugodno....v glavnem v času, ko so večinom panično prodajali...net pa je bil poln pridig o piramidni igri, nategu in "Bitcoin will go to zero"....

Ob novem ATH pa fajn prodam, pol pa vežem denar na banki, za 0,5% obrestno letno mero....pa ker je tam denar na varnem ...za ?‍?

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse stvari na tem svetu velja:  Ne glej kaj govorijo, glej kaj delajo. In to se je pokazalo z krypto. Pljuval so čez BTC, hkrati pa kupovali na veliko. Sej sem v nekih postih nazaj povedal.

 

ZA BTC še ni prepozno. Še vedno se da z eno Slovensko povprečno plačo kupiti lep del BTC-ja.

Institucije nakupujejo, kmalu bo prepozno. Mikrostartegy investicije je bilo eno izmed prvih podjetji, ki je letos dalo not 475 mill USD. Cca čez 1 leto, ko še  ostali pridejo not... No go.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 11. 2020 ob 10:16, skalar36 pravi:

Lahko dodaš, ampak počakaj. Še bomo videli nižje nivoje, kot je danes. Kje se bo pa obrnil navzdol pa pojma nimam. Med 19-24k USD nekje, pomoje.

Torej, po tvojem osebnem mnenju...

Kupim ta dih, ali še čakam na korekcijo?

Nakup bo dolgoročen, cca 5 let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Marko P. pravi:

Torej, po tvojem osebnem mnenju...

Kupim ta dih, ali še čakam na korekcijo?

Nakup bo dolgoročen, cca 5 let...

Če nimaš nič, potem je nakup majhnega dela smiseln. Če pa že imaš kaj pa raje počakaj. Če bi jaz imel 1000 evrov viška in nič BTC-ja. Bi trenutno notri dal 300 eur. Ostalo počakal, da BTC pade, na popravku dal še 300. In čakal, če še pade. Če bi še padel, bi dal notri ostalo, in čakal, da začne rasti. Če bi samo raslo, ne bi več vlagal. Lahko pa na Bitstampu, ali kje drugje nastavim nakupna naročila zelo nizko. Je bila sveča nekaj dni nazaj, kjer bi zagrabilo nakup pri cca 13k eur. TO NI FINANČNU NASVET, JE LE MOJE OSEBNO MIŠLJENJE, KI GA DELIM Z VAMI. 

Bitcoin je 8 tednov samo rasel, da popravke ne bi bilo, je malo verjetno. Kdaj se bo zgodil nihče ne ve. Bitcoin vedno preseneti, gre veliko več gor, kot se napoveduje, a tudi dol. Tko da mislim, da bomo videli nižje nivoje kot je sedaj. Ne za dolgo, a verjetno bodo. 

Nikoli ni pa zamujeno. Brezveze se je sekiratizakaj ga nisem kupil pri 1k, 3k, 9k, 13k...

Tudi jaz ga nisem pri 100usd, 600usd, 1500usd... kupil sem ga dovolj zgodaj, da je profit še vedno vsaj x3. Jaz sem zadovoljen. Bo pa v prihodnosti precej več vreden. Čez par let lastiti si 1 btc, bodo mokre sanje marsikoga. Tudi 0.1BTC bo zelo lepa cifra. Spadal bi v cca 1 svetovnega prebivalstva, ki si lahko lasti 0.1 BTC-ja. Pot do tja pa ne bo lahka. Edini finančni nasvet, ki ga lahko dam. Da investiraš toliko kot lahko pogrešaš in se nikjer ne pozna, če vse izgubiš, ker ednino tako vsoto boš brez problema Hodlal(držal) čez turbolentne čase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse drži...čeprav ni izključeno glede na dogodke, da bo igra tokrat drugačna....hodl and we will see....

...namreč investiroji, ki že nekaj časa vstopajo z vse večjimi številkami niso interesenti za lambote in ferrarije...oni to že imajo. Vprašanje je torej kdo in koliko bo BTC še sploh prodajal. Minerji imajo namreč vso nadaljno "proizvodnjo" btc-ja že zakupljeno. Problem bo torej ponudba BTC-ja na trgu, ki bo bistveno manjša od povpraševanja. Osebno mislim, da je zlata doba swingov BTC-ja nepovratno odšla. Popravek (če bo) zna bit manjši kot "običajno"....pa še ta morda eden zadnjih pred tisto rastjo, ki bo nam "malim" dokončno zaprla vrata celo do trenutno dosegljivih delčkov.

Sicer pa...to je BTC...VSE JE MOGOČE...trenutno je tudi to eden od čarov kripta. Gotovo pa je dejstvo, da se pred našimi očmi dogaja svetovna revolucija, ki bo spremenila svet iz temeljev. Imamo enkratno in neponovljivo priložnost biti del te (re)evolucije.

Uživajmo v tem "trenutku".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok torej kje kupim e-yuan zdej? ta spletna stran se mi zdi malce sumljiva https://yuanpayteam.com/sl/?aff_sub=waerg1u7bfupv3k3i7ob3fbq&a=1waerg1u7bfupv3k3i7ob3fbq

Drugače pa bojo vsi kričali da to ni pravi kripto... ampakpoteza enega človeka lahko to valuto precej dvigne, samo stavek "alibaba sedaj posluje samo z e-yuanom" iz ust tapravega človeka in vse živos e lahko zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, smasher said:

Ok torej kje kupim e-yuan zdej? ta spletna stran se mi zdi malce sumljiva https://yuanpayteam.com/sl/?aff_sub=waerg1u7bfupv3k3i7ob3fbq&a=1waerg1u7bfupv3k3i7ob3fbq

Drugače pa bojo vsi kričali da to ni pravi kripto... ampakpoteza enega človeka lahko to valuto precej dvigne, samo stavek "alibaba sedaj posluje samo z e-yuanom" iz ust tapravega človeka in vse živos e lahko zgodi.

ne moreš še, ko pa boš lahko, pa boš lahko direktno od kitajske centralne banke. Trentuno pa ga poskusno prakticirajo v posameznih mestih na kitasjkem. Je pa e-yuan točno nasprotje tega kar si crypto zanesenjaki želijo: totalno naddzorovana in cenrtalizirana valuta. Ker blokchain omogoča tudi to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qrc.. to je problem koinov... danes ko sem se zbudil bi ga mogu kupit pa danes za večerjo prodat, samo kdo bo nonstop gledal to. včeraj 17 000, danes za zajtk pod 14000, danes za kosilo bo nekje okoli 16 verjetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, mladench pravi:

počil balonček? 

Velikrat balonček poči in se ponovno napihne. Nič novga, le vedit je treba kdaj se kupuje, pa kdaj prodaja :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, teoretično, če bi v nedeljo ob 13.00 kupil en BTC za cca 17 k$, včeraj ob 15.00 prodal in danes ob 11.00 spet kupil, bi zaslužil cca 2668 $.

coindesk-BTC-chart-2020-11-26.png

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto običajen swing...nič posebnega. Če bo padel za 25-30% lahko govorimo o popravku. In tudi tak popravek je normalen. To zdaj lovijo tiste, ki so panično kupovali pod vrhom...zdaj pa panično prodajajo. Potem pa bodo spet panično kupovali ko bo šlo gor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!