Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Ena prošnja za vse tiste,ki se spoznate na Akrapovičeve rore.

Na Zeju mam lonc z oznakami: e1 0408 MS-H5/3

Zanima me,ali se to lahko homologira,oziroma s katere strani lahko potegnem tist certifikiat o skladnosti s predpisi,ali kako se ze temu reče.

Hvala za pomoč!

Se lahko homologira, za certifikat pa vpraš v firmi če ti dajo novega, če si ga zgubu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena prošnja za vse tiste,ki se spoznate na Akrapovičeve rore.

Na Zeju mam lonc z oznakami: e1 0408 MS-H5/3

Zanima me,ali se to lahko homologira,oziroma s katere strani lahko potegnem tist certifikiat o skladnosti s predpisi,ali kako se ze temu reče.

Hvala za pomoč!

Da pomagam :

seznam certifikatov se nahaja na http://akrapovic.de/?main=abe_download_mot...sort=1&di=0

torej bi bil zate tale : http://akrapovic.de/main/abe/Download/M-H5...20e1%200408.pdf

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo, kok pride celotni evolutin za super duka?

Menda morš za KTM kr direkt u njihovo fabrko uprašat. majo tak dogovor sam ne vem za katere modele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Se komu slučajno valja doma ali v garaži kakšen db killer? Izgubil ga danes popoldan. Ali kje se to sploh dobi?

Naroči direkt pri Akrapoviču ali na najbližjem servisu in ti oni naročijo od Akrapoviča. :hmm:

Ps; zato pa res nepotrebuješ Foruma eni ste pač zelooooo kamot. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej brumer. Sem pač mislil, da ima kdo kakšnega ekstra doma. Ko sem napisal kje se to dobi, je bilo čisti p.s. In kje to vprašat, če ne tu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No,Akrapota smo uspešno vpisali v homologacijski kartonček! Stric iz LPPja je prišel V SlovenjGradec. 42 eur!

A mi lahko kdo svetuje,kako najlažje dobim dB kiler zdej ven iz izpuha? Ko sem ga vstavlal,sem ga mogo malo potolčt s kladivom.

Hvala za nasvete! :worship:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni ga lahko ne roke ven izvlečem, res ,da ga moram malo poguncati vedar gre. Drgač s kleščami vendar daj cunjo med killer in čeljust klešče ,da ga ne roniraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,Akrapota smo uspešno vpisali v homologacijski kartonček! Stric iz LPPja je prišel V SlovenjGradec. 42 eur!

A mi lahko kdo svetuje,kako najlažje dobim dB kiler zdej ven iz izpuha? Ko sem ga vstavlal,sem ga mogo malo potolčt s kladivom.

Hvala za nasvete! :worship:

Klin se z klinom izbija !!! dB-kiler primi s kleščami, podloži pod klešča platnen brusilni papir in kladivo.Drugič pa predno montiraš dB-kiler prej očisti luknjo od auspuha z vodobrusnim šmirgel papirjam tako da gre dB-kiler lepo notri in nikakor ne montirat z KLADIVOM! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klin se z klinom izbija !!! dB-kiler primi s kleščami, podloži pod klešča platnen brusilni papir in kladivo.Drugič pa predno montiraš dB-kiler prej očisti luknjo od auspuha z vodobrusnim šmirgel papirjam tako da gre dB-kiler lepo notri in nikakor ne montirat z KLADIVOM! :headbang:

Fanta,hvala za nsvete! :worship:

Brumer,vem za drugič! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upošteval sem Brumerjev nasvet! Rahel udarec po kleščah in stvar je skočla brez večjega upiranja ven! :worship:

Vedno se drži starih pregovorjev in poslušaj stare mačke kajti, če se boš vsega učil na lastnih napakah tebo drago stalo LP Peter! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upošteval sem Brumerjev nasvet! Rahel udarec po kleščah in stvar je skočla brez večjega upiranja ven! :worship:

Zdaj pa vzami smirgl papir in raje db-killer malce zbrusi,da bo lazje sel noter in tudi ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa vzami smirgl papir in raje db-killer malce zbrusi,da bo lazje sel noter in tudi ven.

To sem takoj storil,ko sem ga dobil ven!

Še enkrat vsem hvala za nasvete! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa vzami smirgl papir in raje db-killer malce zbrusi,da bo lazje sel noter in tudi ven.

Malo te moram popravit: vzame se vodobrusni papir bolj fini vsaj 180 ali 240 se ga malo naolji in nato lepo pobrusiš lahko bi rekel skoraj spoliraš, kajti INOX se na brusi z grobim šmirgel papirom ampak je bolje kar spolirat.Npr. če podrsaš Inox auspuh ga ravno tako pobrusiš z 180 nato z bolj finim 400 in nazadnje še s polir pasto zglancaš. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo te moram popravit: vzame se vodobrusni papir bolj fini vsaj 180 ali 240 se ga malo naolji in nato lepo pobrusiš lahko bi rekel skoraj spoliraš, kajti INOX se na brusi z grobim šmirgel papirom ampak je bolje kar spolirat.Npr. če podrsaš Inox auspuh ga ravno tako pobrusiš z 180 nato z bolj finim 400 in nazadnje še s polir pasto zglancaš. :whistle:

Jaz sem vzel kr najprej pilo,potem fini smirgl papir in nato se malo Nevr Dull vate za poliranje. Drgac je pa db-killer iz titana, ce se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo te moram popravit: vzame se vodobrusni papir bolj fini vsaj 180 ali 240 se ga malo naolji in nato lepo pobrusiš lahko bi rekel skoraj spoliraš, kajti INOX se na brusi z grobim šmirgel papirom ampak je bolje kar spolirat.Npr. če podrsaš Inox auspuh ga ravno tako pobrusiš z 180 nato z bolj finim 400 in nazadnje še s polir pasto zglancaš. whistle.gif

A nisi ti avtoelektricar? Po temle pisanju bi prej reku, d si tislar.. Bolj fini papirji so od 600 naprej, tja do 2000...

V bistvu sta 180 pa 240 med grobimi med orodjarji pa tud avtoelektricarji... Sicer pa dober nasvet.

PS: Post ni skodozelen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi ti avtoelektricar? Po temle pisanju bi prej reku, d si tislar.. Bolj fini papirji so od 600 naprej, tja do 2000...

V bistvu sta 180 pa 240 med grobimi med orodjarji pa tud avtoelektricarji... Sicer pa dober nasvet.

PS: Post ni skodozelen.

Nebom ti odgovoril,imam občutek, da se bova skregala in potem ignore tam kjer jih imam že kar nekaj! :whistle:

Ps.sicer dobro obvladam tudi tišlerijo, vač nebom našteval bo izvenelo kot hvala in me bodo z vseh strani popjluvali tako kot ti pljuješ po mojem postu.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebom ti odgovoril,imam občutek, da se bova skregala in potem ignore tam kjer jih imam že kar nekaj! whistle.gif

Ps.sicer dobro obvladam tudi tišlerijo, vač nebom našteval bo izvenelo kot hvala in me bodo z vseh strani popjluvali tako kot ti pljuješ po mojem postu.LP

Ber se enkrat: Post ni bil skodozelen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo vsem,

če še kdo rabi db killer...sam sem tudi nekaj časa tuhtal, kje bi ga staknil, ker bi ga rabil za homologacijo (vse ostalo imam).

Razmišljal sem že v smeri, da bi ga sam naredil. No, pol sem se pa mal francoza naredu in poklical k Akrapoviču, kjer so rekli, da se da to dobit za borih 40€...

Ker pa oni nimajo maloprodaje,sem poklical enega dealerja, ki pa jih ima ene 10 kom še na zalogi (rabljenih) in mi ga je dal za 20€.

Tko, da če kdo to rabi, PM.

Kolk so včasih stvari preproste,a?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda malo offtopic; kje bi lahko dobil nosilec za Akrapovica(ta douga varjanta)za GSXr k6-varjanta montaža na motor BREZ TAČK(Original je narejen za pritrditev na motor z tačkami)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda malo offtopic; kje bi lahko dobil nosilec za Akrapovica(ta douga varjanta)za GSXr k6-varjanta montaža na motor BREZ TAČK(Original je narejen za pritrditev na motor z tačkami)

Jz se jo kr sam iz malo debelejšega pleha izrezal,malo zvil,da je pasalo in pobarval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ber se enkrat: Post ni bil skodozelen..

Sem prebral šeenkrat in bi ti enako odgovoril, kajti v avto mehaniki se začne grob šmirgel papir pri 40-60 in konča sv finim nekje pri 160-180.Razen pri avto ličarjih sem opazil najfinejšega 600 vem pa da obstajajo še bolj fini samo mi jih neuporabljamo !!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!