Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Akrapovič ni dober auspuh, ampak najboljši. Ali pa mogoče misliš, da ostali za meglo dajejo toliko denarja? Pa če bi že motoristi to montirali na svoje konje zaradi lepšega, ne vem zakaj potem KTM serijsko vgrajuje Akrapoviče na nekatere svoje modele? Zaradi nalepke s škorpijonom?

ja, najboljši je v ceni pa vsekakor, kapo dol res .

:slap: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Pol sem pa res nazadnjaški in zaostal... :xx: :xx:, ker to je pa res efekt vreden tega denarja.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Pol sem pa res nazadnjaški in zaostal... :xx: :xx:,

Sigurno, da si zaostao, če nimaš Akrapoviča in dodatnih konjev, ki ti jih bi nudil. Zato ne dohajaš ostalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno, da si zaostao, če nimaš Akrapoviča in dodatnih konjev, ki ti jih bi nudil. Zato ne dohajaš ostalih.

Če hočem motor z več konji, pač kupim močnejšega; nisem pa zanesenjak, ki bi mu izgled rora pomenil nekaj posebnega. Da pa bi za nekom zaostajal, bi se lahko zahvalil slabši tehniki vožnje ne pa tistim nekaj imaginarnim konjem, ki jih pridobiš z drugim dimnikom. :grim :grim

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočem motor z več konji, pač kupim močnejšega; nisem pa zanesenjak, ki bi mu izgled rora pomenil nekaj posebnega. Da pa bi za nekom zaostajal, bi se lahko zahvalil slabši tehniki vožnje ne pa tistim nekaj imaginarnim konjem, ki jih pridobiš z drugim dimnikom. :grim :grim

Tudi sam tako mislim. Zato imam original rore na motorju.

Samo ljudje hočejo vedno nekaj več, hočejo izstopat iz povprečja. In tako je tudi prav. Kam bi pa prišli, če bi bili vedno z vsem zadovoljni in si nikoli ne bi želeli nekaj več.

In kaj storiti, ko imaš najmočnejši serijski motor? Pa sosed tudi kupi enakega :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipična slovenska dilema. :lol1: :lol1:

In tipična slovenska debata... nekaj je super, dolker nima sosed, ti pa ne... in potem je kar naenkrat to čist nepotrebno, gre samo za poziranje in oh on sploh groza.. ;)

Pa ne leti nate ampak na splošno :yes:

Komur paše naj pač kupi akrapota, komur ne, pa naj kupi kaj drugega.. še vedno pa je serijski avspuh tut zadeva k te nekam prpelje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se razumemo, nič nisem proti akrapotovim ali kakršnimkoli drugim aftermarket rorom ali čemu drugemu; zame to ni to in pika in to je zgolj moje mnenje.

"še vedno pa je serijski avspuh tut zadeva k te nekam prpelje" - se ne bi mogel bolj strinjati. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda si sopotnica, kaj pa drugega. pol se pa kar ceni pa daj 80 jurev več za isti avspuh kot je leovince.

mislim da se imaš sama za bedaka. Imam ta avspuh in sem čist zadovoljna z njim pa še glasnejši je od akrapota - preizkušeno :whistle:

PS: Nič nimam proti akrapotu - je dober avspuh sam mal predrag.

:OK: tocn tko k pravs :yea1: :worship: .. dobr auspuh ampak predrag, pa se usak tadrug ga ma.. ni fore :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ror mora grmet, nema veze tle konji, pr 120KM ali 180KM se 2 konja itak ne poznata tolk

dimmni, premisli preden napišeš. Kje že konje rabiš? v prvi do 100? NE!!

pri 600taku se pa od tretje naprej vsaka še tako shirana kobila pozna. Ko na ciljni ravnini grobnika pridobivaš meter po metru napram tekmecu v glavnem samo zaradi akrapota, potem veš da se pozna vsaka razlika (še posebej če je imel original lonec še katalizator notri :angry2: ).

ja, najboljši je v ceni pa vsekakor, kapo dol res .

:slap: :grrr

torej kvaliteta ni vprašljiva, samo cena je zasoljena?

hehe, preberi si kak test, pa boš videla kje so ostali izpuhi napram akrapotu

aja, še nekaj za vse ki dajete gor bolt-on oz. slip-on lonce. Razlika v KM se občuti ko zamenjaš celoten sistem, skupaj s krivinami. Cene pa okvirno od 1000 € naprej

Če hočem motor z več konji, pač kupim močnejšega; nisem pa zanesenjak, ki bi mu izgled rora pomenil nekaj posebnega. Da pa bi za nekom zaostajal, bi se lahko zahvalil slabši tehniki vožnje ne pa tistim nekaj imaginarnim konjem, ki jih pridobiš z drugim dimnikom. :grim :grim

seveda, to je najbolj enostavno, kupiti motor z več konji. In v bistvu imaš prav. Zakaj bi kupil 600 in evolution line za cca 350.000 SIT če bi za to razliko dobil že 1000ko. :hmm: no pa ni tako enostavno ... klasa je do 600 ccm :P

glej, ti nisi zanesenjak, zdaj pa noben ne sme biti? Imaginarni konji? Zakaj potem dirkači ne furajo na original rorih, če so ti konji tako imaginarni? ahh ja :slap:

fantje in dekleta, na pisto, pa pol toplo vodo odkrivajte

lp

misty ( z racing line akrapotom )

PS: K&N športni filter se na pisti pozna par desetink po krogu (v kombinaciji z akrapotom sevede) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Misty

99% motoristov ne bo nikoli na pisti. In vsem 99% se jebe za konja ali dva, vključno z mano. Magari če sta dva manj sam da grmi kot treba .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej kvaliteta ni vprašljiva, samo cena je zasoljena?

hehe, preberi si kak test, pa boš videla kje so ostali izpuhi napram akrapotu

Ta kvaliteta je predraga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta kvaliteta je predraga :)

zate ...

tisti, ki jo rabijo, jo z veseljem kupijo.

Gre za to, a se akrapote in "druge rore" kupuje zarad šminkiranja in "grmenja po vasi"...

Pa sej - vsak kupi, kar želi in kar zmore. Samo ne buč prodajat, da je tisto pa tak strašn "zakon". Ker (verjetno )ni :P

ok, ne bom več tuki debatirow, ker bo hitro vojna ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi ...koliko stane leovinci..ne vem- nekdo je omenil 80 jurjev manj od Akrapoviča...dal 150.000 sit-očitno je to za vas poceni (oz. date z lahkoto), da ti pobere par konj in da se sliši (lepota glasu je stvar posameznika in meni se najlepše dere akrapovič) je MENI bedasto...če bi hotela samo glas-kraval bi ga dala narest k prvemu šlosarju...za 40. 000 sit ...torej je problematičnih tistih 80.000 sit, ki ti pa doda par konj, ima fenomenalen glas in tudi izdelek sam...če gledaš materiale, spoje, detajle..tak kot se ŠIKA.

In ja...hvala bogu, da ste zadovoljni....čim več takih...morjo tudi kramarji od česa živet

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zate ...

tisti, ki jo rabijo, jo z veseljem kupijo.

Gre za to, a se akrapote in "druge rore" kupuje zarad šminkiranja in "grmenja po vasi"...

Pa sej - vsak kupi, kar želi in kar zmore. Samo ne buč prodajat, da je tisto pa tak strašn "zakon". Ker (verjetno )ni :P

ok, ne bom več tuki debatirow, ker bo hitro vojna ...

Mam dovolj $ da bi ga lahko kupla (zarad mene tut 2), sam zakaj bi kupovala akrapaota če je leovince enako dober pa skoraj za pol cenejši - po domače "isto sranje samo drugo pakovanje" pa še cenej :P

In ja...hvala bogu, da ste zadovoljni....čim več takih...morjo tudi kramarji od česa živet

lahko živijo ja če jih preplačujete .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Misty

99% motoristov ne bo nikoli na pisti. In vsem 99% se jebe za konja ali dva, vključno z mano. Magari če sta dva manj sam da grmi kot treba .)

dragi kolega leteči :P

trendi se spreminjajo. Res je da veliko endurašev in skoraj vsi čoperisti piste ne bodo videli, kar se pa tiče cestakov pa je vedno več ljudi ki gre vsaj (enkrat) probat gor.

kar sem hotel s prejšnjim postom povedat je, da je treba dat plašnice dol pa malo širše na stvar gledat.

Lahko da večini konji ne pomenijo dosti, so pa nekateri, ki pa jim. Pa pustimo same konje ob strani. Akrapovič ti poleg vsega še najbolje zgladi krivuljo navora, motor bolj zvezno vleče.

TinaRR, Leteči, ..., vi vsi radi vidite da čimbolj grmi, pa čeprav piste ne boste videli, po drugi strani pa, Fritz, imaš kakšen komentar?

To so vse rori ki so namenjeni za na pisto, še tisti ki so homologirani pa nobenega pametnega glasa od njih. Daleč od grmenja.

Ta kvaliteta je predraga :)

Mam dovolj $ da bi ga lahko kupla (zarad mene tut 2), sam zakaj bi kupovala akrapaota če je leovince enako dober pa skoraj za pol cenejši - po domače "isto sranje samo drugo pakovanje" pa še cenej :P

a ti sama sebe razumeš?

ker če maš dovolj €€€ da bi ga lahko kupila, ne vem zakaj jamraš.

Sicer me je pa tole povdarjeno kar malo pogrelo. :nono:

:angry2:

*tuki je biu en tekst k sm ga zbrisal kar sam, predn bi ga kak moderator*

Zakaj bi ...koliko stane leovinci..ne vem- nekdo je omenil 80 jurjev manj od Akrapoviča...dal 150.000 sit-očitno je to za vas poceni (oz. date z lahkoto), da ti pobere par konj in da se sliši (lepota glasu je stvar posameznika in meni se najlepše dere akrapovič) je MENI bedasto...če bi hotela samo glas-kraval bi ga dala narest k prvemu šlosarju...za 40. 000 sit ...torej je problematičnih tistih 80.000 sit, ki ti pa doda par konj, ima fenomenalen glas in tudi izdelek sam...če gledaš materiale, spoje, detajle..tak kot se ŠIKA.

In ja...hvala bogu, da ste zadovoljni....čim več takih...morjo tudi kramarji od česa živet

akrapovič slip on stane cca 110 k SIT (en lonec)

leovince 80 jurjev manj? japajade

razen če ga je dobila kje na črnem trgu in je edini problem v tem ker akrapoviča ni mogla tako dobit. Ampak hej, sej $ ni problem ane

[off topic] strinjam se z lino ... da nisem kej bolan [/off topic]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TinaRR, Leteči, ..., vi vsi radi vidite da čimbolj grmi, pa čeprav piste ne boste videli, po drugi strani pa,

razen če ga je dobila kje na črnem trgu . Ampak hej, sej $ ni problem ane

nikakor ne :grrr :grrr :grrr

no pa na pisti sem že bila in bom še šla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikakor ne :grrr :grrr :grrr

no pa na pisti sem že bila in bom še šla :P

in to dokazuje da je leovince prav tak odober kot akrapovič - japajade :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi kolega leteči :P

trendi se spreminjajo. Res je da veliko endurašev in skoraj vsi čoperisti piste ne bodo videli, kar se pa tiče cestakov pa je vedno več ljudi ki gre vsaj (enkrat) probat gor.

kar sem hotel s prejšnjim postom povedat je, da je treba dat plašnice dol pa malo širše na stvar gledat.

Lahko da večini konji ne pomenijo dosti, so pa nekateri, ki pa jim. Pa pustimo same konje ob strani. Akrapovič ti poleg vsega še najbolje zgladi krivuljo navora, motor bolj zvezno vleče.

Spoštovani kolega Misty

:P

Tisti ki gre samo probat gor ne bo opazil razlike med dvema različnima izpušnima sistemoma. Tisto višjo ceno Akrapoviča pa znajo izkoristiti tisti ki se malce bolj pogosto podijo po pisti in lovijo desetinke. Mislim da se boš tukaj strinjal z mano.

Kar se pa cene tiče se ve zakaj je ta toliko višja kot pri ostalih proizvajalcih, razvoj pač stane veliko denarja. Pri wingsu se ne ukvarjajo preveč z ''glajenjem navorne krivulje'' zato so lahko še enkrat cenejši.

Vsekakor je Akrapovič vrhunski izdelek, tako po performansah kot natančnosti izdelave. In ne ni predrag če veš kaj boš iz tistih 1000EUR lahko iztisnil več. Če bi se prepoznal tukaj bi ga definitivno kupil, no ja če sem pošten bi ga vzel tudi če bi imel tistih 1000ojrotov viška, že zaradi imidža.

Vendar je za mene prav tako dober wings ali doma spacan lonec le da je štima tista taprava .)

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pocas postajate vsi skup mal otrocji :( , eni so za akrapovic, drugi ne...stvar posameznika, mislm pa da so dolocena dejstva prek katerih ne mormo in to je, da je akrapovic velik drazji od konkurence, za tistga kona alpa 2 pa ni hudic da ga noben od ns ne obcut oz. ne porab vseh konjev na cesti, tko da je totaln brezzveze razglablat, tisti ki ste vidl akrapovicevo tovarno ste zej usi pametni kaksno tehniko ma swasta gor dol, a je kdo vidu od leovince? remusa alpa termignonija?? nobedn.. tko da je brezzveze da razpravlamo, tist k se mu ne zdi skoda dat 200k za akrapovica nej da, tist k se mu pa skoda zdi pa raj kup leovince alpa bilo kaj nej pa da 120k in bo volk sit pa koza cela :OK: , men se tut zdi neumn dat tok dnarja za akrapovica pakva, bom pa kej druzga kupu, pa je :grim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh - človek dobi občutek, da ene boli, ker je Akrapo dražji od ostalih, sploh ne vem če je?, nisem preverjal in nimam namena, dobim občutek da ste eni kao malo užaljeni in na vsa usta hvalite vso drugo robo, ki je cenejša oz. ni A. Da je težko čutit razliko 2 konjičev pri, ne vem 130+ konjičih se strinjam, pa mi naj nekdo pove kako se čuti razlika 400 gramov zaradi magnezijevih vijakov, ki jih marsikateri vaški posebnež montira na svojega konjička - point - vsako tele ma svoje vesele eni za taki dnar eni pa za malo večji. Nikakor pa ni pošteno trdit, da je vse enako dobro, mogoče za tiste nekritične je, za tiste, ki so pa bolj kritični in se ozrejo po svetu (slovenska moda - verjami vsem samo sebi ne) pa vidijo da ata A. predstavlja eno ime, znanje, kvaliteto, skratka eminenco v tem poslu in to dragi moji plačate, tak pač je. Ali je že kdo izmed vas slišal da Japi pripeljejo motorje 6 mesecev pred prodajo v Italijo k Leotu da naredi racing rore..... Jaz nisem, vem pa da ma A. velike težave pri spravljanju teh novih še neprodajanih mašinc v svojo fabriko, baje nekaj zaradi blesave zakonodaje - nepomembno - gre za to da Japi vedo kaj je dobro in to tudi brez besed plačujejo. Druga plat medalje, ki je bolj smešna je ta, da na tistem famoznem predstavitvenem videu od A. en ata z lesenim hamrom ror v lonec nabija..... Angleži naprimer uporabljajo A. kot referenco za dober aftermarket izpuh, pomeni če se lahko kosa z A. pol bo pa nekaj iz njih! Američani nimajo homologacije za izpuhe pa vseeno umirajo za Aji, pomeni, da ni glih vse tak enako kvalitetno in dobro (pogovarjamo se o tekmovalcih) kot nekateri posplošujete.

Lahko razumem, da vsi veste zakaj imate tak in tak ror na motorju in tega ni težko razložit in razumet, težko boste argumentirali izjavo, da je vse enako kvalitetno, tu pa vaše subjektivno mnenje ni zadosti oz. s tem dokazujete da ste nepoznavalci.

Je pa ful lepo da se med sabo naslavljate z "dragi kolega ta pa ta.."

In da ne bo kdo v luft skočo furam original rore. :lol1:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!