Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

kdo je to rekel :blink: a si ti malo :eek:

rekel sem, da se da od wingsa zahtevat, da ti naredi rol brez njegovega logotipa(sem ga že videl) in rekel sem, da ko te policaj ustavi ti ne gre gledat številk na avspuhu, ampak če nimaš original rol te itak že sliši oz. ob pogledu nanj ve koliko je ure...brez da bi kakršne koli številke bral in preverjal....

v zadnjem času si folk daje gravirat na kromirane ploščice številke z original avspuhov na odprte role in upa na umsko zaostalost policaja, da ne bo spregledal, da nekaj ne štima.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist btw...blo že pred kratkim zastavljeno to vprašanje...

A je že kdo imel zaradi tega probleme? Ali pa če kdo koga pozna,ki pozna nekoga,kateri pozna enga,kateremu je nekdo rekel, da je imel prijatu od prijatla probleme zaradi tega :rolleyes: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist btw...blo že pred kratkim zastavljeno to vprašanje...

A je že kdo imel zaradi tega probleme? Ali pa če kdo koga pozna,ki pozna nekoga,kateri pozna enga,kateremu je nekdo rekel, da je imel prijatu od prijatla probleme zaradi tega  :rolleyes: ?

Sulica(forumaš) mi je rekel, da so njegovega kolega ustavili na Sežanskem, imel je neoriginalen rol in mu predpisali kazen 100(ali 120) tisoč....polovico manj če plača v 8 dneh.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zadnjem času si folk daje gravirat na kromirane ploščice številke z original avspuhov na odprte role in upa na umsko zaostalost policaja, da ne bo spregledal, da nekaj ne štima.....

ja saj nekaj takega sem imel v mislih. Glede glasnosti mislim,da nebi bilo problemov, saj bi imel namontiran dB killer, ker se mi ne gre tolko za zvok in performanse, kot pa za izgled, ker zdajšnji izpuh pač ne izgleda lepo.

Saj sem mislil nabavit novi originalni izpuh, samo je tako drag, da kar glava peče. V mislih sem imel tudi kakšen izpuh, ki bi ga lahko dal homologirat, samo za ta motor ni nevem kakšne izbire. Samo arrow je v tej varianti, pa še tega ni nikjer zasledit v slovenski ponudbi.

Popravljeno . Popravil tom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

arrow imajo čez Celjani (trgovina mislim da se imenuje TOPMOTO....vprašaj v TC motoshopu, jaz sem tam dobil info. )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo arrow je v tej varianti, pa še tega ni nikjer zasledit v slovenski ponudbi.

če se ga da homologirat bi se skoraj raje zanj odločil...čeprav ne vem kakšna je cena...boš imel vsaj mirne živce...sej ne da bi se preveč sekiral, sam vedno je možnost in delček strahu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sulica(forumaš) mi je rekel, da so njegovega kolega ustavili na Sežanskem, imel je neoriginalen rol in mu predpisali kazen 100(ali 120) tisoč....polovico manj če plača v 8 dneh.....

Torej se je le zgodilo. Glede na to kolk se nas vozi z nehomologiranimi rori (vsak od nas to ve, pa naj še nosi svoj kriz za to), je bil tvoj prijatelj res izjema. Mislim pa da je pri celi zadevi tak: ne preveč nažigat mimo patrulj, pa bo vse OK. :OK: Drugače pa zna biti v tujini (beri v Avstriji), kjer ti zadevo izmerijo na licu mesta. Če se bo pa zadeva začela komplicirat pa bo treba Akrapoviča nabavit, ni druge (pač adijo cekinčki). :cry: :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm kolk vem ni polovičke pri tej kazni...lahk pa da se motim ehmmm :hmm:

kako da ne za vse kazni obstaja 'polovička' če plačaš v osmih dneh :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako da ne za vse kazni obstaja 'polovička' če plačaš v osmih dneh  :grim

a to pa ne, od 1.1.2005 poloviča ne obstaja več :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja, obstaja jih pišem v službi, polovičke ni za postopke pri sodniku in prekrškovnem organu. Prosim ne me zasipat z vprašanji.

lp bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajej..... ajej @Apači..... :slap:  Pa saj nisi slabo začel.......

:eek: A tudi ti voziš brez homolomogamacije.... :lol1:  Laut ist out.... :D

Zdej trenutno mam vse original sicer ne bo dolgo ampak prej sm mel pa tut wingsa gor sicer brez logotipa pa si noben od plavih ni vtikvav v auspuh vsaj na našem koncu ne. Sem pa slišal da so v Postojni mal bol pripravljeni na auspuhe oziroma je ene par zakompleksancov ko jkebe narode pa piše kazni zarad tega, nej jim koze doma pocrkajo!!! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej jim koze doma pocrkajo!!! :SS

v postojni nimamo koz...ovce so bolj pogoste :lol:

a res al kaj...čudno da mene še niso nič gnjavili.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v postojni nimamo koz...ovce so bolj pogoste  :lol:

a res al kaj...čudno da mene še niso nič gnjavili.... :)

To sem dobil informacijo od enih par modelov tk da čuvat se je treba na vsakem koraku. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je mogoče tukaj kdo, ki ima veze pri Akrapoviču, ki bi lahko dobil ticketholder oz. obesek za ključe, sem ga nekje zagledal, pa mi ne gre z glaveee...

Ne morem priti do njega :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!