Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

kolikor vem, cenika ni objavljenega, so pa po telefonu dost prijazni in ti vse povedo..

in tudi vem, da jim slovenski trg ni pretirano zanimiv..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello, sicer to ni o Akrapoviču, ampak vseeno.

A če si doma narediš lonec za svojega motorinota, kako ga lahko to homologiraš/a-test/vpišeš v knjižico? A se to da al te sam odjebejo. Aja pa je kakšen test al kaj? (glasnost)

Hvala za odgovore!

LP Burnout

Če je osnova auspuha, ki se ga da razstavit kot npr. od Cometa, lahko notranjost totalno zamenjaš. Plašč auspuha ostane isti in s tem tudi vgravirana homologacijska številka. Seveda moraš upoštevat, da se preveč ne dere in si rešen pred zakonom. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je osnova auspuha, ki se ga da razstavit kot npr. od Cometa, lahko notranjost totalno zamenjaš. Plašč auspuha ostane isti in s tem tudi vgravirana homologacijska številka. Seveda moraš upoštevat, da se preveč ne dere in si rešen pred zakonom. .)

Žal ni tako, mam Kawasaki ER-5. Zdej mam pa eno ponudbo Akrapoviča, carbon izvedba, baje da paše tut na moj motor. Prej je bil na FZS 600.

A to drži da bo delalo tut na mojem (vredu mislim), al ga bo kaj dušilo. Baje da je bil tak že na ER-5 pa baje da je vredu laufalo. Prosim za nasvet.

Hvala za od odgovore.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Mene pa zanima kuko kej vpliva na motorju 600 ccm izpuh od motorja 1000 ccm? Kupu sm Akrapoviča (skorpiona) od fzr 1000 in ga mislm dt na Suzuki gsx 600 f... zravn bom not dou tud k&n filtr ter dynojet stage III

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem cene za Akrapote kje na internetu, ali vsaj kakšno trgovino, ki jih ponuja (LJ), pa mi ne uspeva najbolje.

Začelo se je pri 400 ojrih, prodajalcev je precej, vprašaj pri Elisi, Ovnu...praviloma pa lonci niso kaj dražji od ostalih znanih proizvajalcev, preglej kataloško ponudbo pa ti bo jasno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imam TC, samo se mi zdi to malce prevec za samo dober zvok :BUA: Danes je verjetno cena kakih 10-20K zraven. Zraven pa se vedno ni optimalen izpuh za ta motor, ker za Thundercata Akrapovic sploh vec ne dela izpuhov.

To je bila cena samo za lonec s podaljskom (slip on)

Najboljse da poklices na Eliso pa ti bojo povedali. Nisem se v podrobnosti spuscal, ce res cisto tocno pase. Rekli so mi pac, da je to edina varianta, pa da bi kar oni namontirali.

No kot sem rekel, se nisem odlocil, mi je skoda $$$, tako da je pri tem ostalo.

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima če se da pri seriji street legal odstraniti tulec iz lonca, tako kot naprimer pri Leovince izpuhih. Za nakup Akrapovič sistema se lahko obrnem na Eliso ali še koga....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z odtranitvijo dušilca ni problema - dušilec imaš privijačen z majnim vijakom, ki je malce pripikan. Malo trše potegneš, var odleti in izvlečeš tulec. :OK: :OK:

Samo pri tehničnem te malo grdo gledajo - pa policaji tut. <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peco

Ah..na tehničnega vstaviš tulec nazaj notr...policaju pa lepo poveš da je izpuh homologiran saj je na njemu homologacijska številka...laste izkušnje..brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello, sicer to ni o Akrapoviču, ampak vseeno.

A če si doma narediš lonec za svojega motorinota, kako ga lahko to homologiraš/a-test/vpišeš v knjižico? A se to da al te sam odjebejo. Aja pa je kakšen test al kaj? (glasnost)

Akrapovic dela homologacijo v Nemciji. Povedal ko smo bili na obisku v tovarni. Kar dolg in drag proces. Sam tega ne bos mogel narest na preprost nacin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z odtranitvijo dušilca ni problema - dušilec imaš privijačen z majnim vijakom, ki je malce pripikan. Malo trše potegneš, var odleti in izvlečeš tulec.  :OK:  :OK:

Samo pri tehničnem te malo grdo gledajo - pa policaji tut.  <_<  <_<

Sam tok da vem da se da to izvesti, sicer mam pa itak prvi tehnični šele po letu 2007 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peco

Ah..na tehničnega vstaviš tulec nazaj notr...policaju pa lepo poveš da je izpuh homologiran saj je na njemu homologacijska številka...laste izkušnje..brez problema.

Mogoče imaš ti takšne izkušnje. Ko sem šel jest ror homologirat sem imel manjše probleme ker tulec ni bil original privarjen. <_< <_<

Pri policajih pa tut odvisn - katere zanima kakšn glas da od sebe pa če da kej na moči, drugi te pa znajo zajebavat.

Tko da ne mormo ravne črte potegnit pod nobeno izjavo/izkušnjo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri policaji se še predobro spoznajo na homologacijo sam niso zateženi tisti pa ki nimajo blage veze pa težijo da je ror preglasn bomo vidli kako bo po novem letu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav lep pozdrav vsem skupaj!

Men je akrapoviča za mojga KTM-a naredu Mikmakanik iz Lj. On dobi vse dele original od Akrapoviča, potem pa jih samo sestavi skupaj, poleg tega pa je se velik bolj pocen. Okrog 80 jurjev je pršu lonc, za rore pa na žalost ne vem. Je pa res, da nisem mev probleme s homologacijo, ker je motor letnik 96.

Sigurno pa se da nardit avspuh za vsak drug motor.

LP Martin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav lep pozdrav vsem skupaj!

Men je  akrapoviča za mojga KTM-a naredu Mikmakanik iz Lj. On dobi vse dele original od Akrapoviča, potem pa jih samo sestavi skupaj, poleg tega pa je se velik bolj pocen. Okrog 80 jurjev je pršu lonc, za rore pa na žalost ne vem. Je pa res, da nisem mev probleme s homologacijo, ker je motor letnik 96.

Sigurno pa se da nardit avspuh za vsak drug motor.

LP Martin

Če ti je Mik M. naredu izpuh potem to ni AKRAPOVIČ ampak je neka kopija, podobna Akrapoviču!

"On dobi dele original od Akrapoviča" :blink: NIHČE JIH NE DOBI!!! delov NI, ne obstajajo nikol niso in nikol nebodo, tud špene nemorš vn odnest, to kar je pred leti dobil on so bili nafehtani odpadki pod pretvezo za lastno uporabo in ne za izdelovanje nekih kopij z imenom AKRAPOVIČ.

Ali ti misliš da Akrapovič prodaja svoje krivine nekomu ki potem doma skup vari kopije za pol cene :hmm: Kje pa živiš pubec... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V oglasniku sem opazil da nekdo prodaja akrapovič izpuh slip-on karbonski za R6ko. Cena je 85k SIT pa me zanima vaše mnenje glede cene. Koliko bi bil tak izpuh dejansko vreden, ker toliko ne mislim dat. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov pride okol 130 cukov ce se ne motm..tko da ti priporocam da se za kksne 10 cukov zbij dol.

Kar se pa homologacije tiče...sedaj po novem letu so napovedali hude kontrole za motorje..ravno zaradi izpuhov..tko da ne glede a ima Akrapovič homologacijsko številko vtisnjeno na loncu ali ne...moraš imeti papirje zanj pri sebi oz. vpisano v homologacijski kartonček....(info od policistov)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V oglasniku sem opazil da nekdo prodaja akrapovič izpuh slip-on karbonski za R6ko. Cena je 85k SIT pa me zanima vaše mnenje glede cene. Koliko bi bil tak izpuh dejansko vreden, ker toliko ne mislim dat.  :devil:

Zna bit da ga potem ne bos imel... sej ne vem kake so razmere na trgu, ampak sumim, da je povprasevanje precej vecje kot ponudba... poleg tega se lonec nima kej pokvarit, edina stvar, ki lahko gre je pena, to ti pa pri akrapovicu zamenjajo za dokaj nizko ceno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sumim da bo kmalu ponudba močno presegla povpraševanje :hmm: , počakaj da se sezona dobro začne in ko bodo policisti začeli preverjati homologacijo izpuhov na cestah predvidevam, de se bodo v večini prodajale le še homologirane različice :huh: (le kdo bo šel kupovat auspuh s katerim bo imel stalno težave...no ja se najdejo tut taki .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjanja ne bo po moje nič več kot ga je bilo dosedaj. Sicer pa kdo bo na mojem Kwaku sploh posumil da ni originale vsaj po videzu ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo da imas sedaj gor namontiran nehomologiran auspuh ki je odprt in bi imel z njim same probleme.....peljes stvar do majstra, ki ti gor zavari ali samo privije nekaksen db killer....nato peljes to rec homologirat, kakor vozijo recimo homologirat nekateri h.m. motorje.....ali bi bilo to po vasem mnenju izvedljivo in koliko bi stalo? Pa prosim brez sedaj nekih bla bla v tri dni.....zanimajo me resni odgovori, mi temeljijo na izkusnjah....

lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuh se prodaja z računom od akrapoviča, se pravi da potem lahko lonec homologiram in vpišem v kartonček ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!