Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Kje si pa to pobral? Se jim ne splača, kdo bo dal 30k za tak avspuh za na Tomosa?

Pomoje je to krneki, zakaj jih pol za 125ke ne delajo 2T?

Kaj pa je s tabo človek, si pa zagrabu za kost :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa to pobral? Se jim ne splača, kdo bo dal 30k za tak avspuh za na Tomosa?

Pomoje je to krneki, zakaj jih pol za 125ke ne delajo 2T?

he he he

you sure did make an IDIOT out of yourself :D

pa kaksnih 30k jest sn dou za svojga apna,ceu komplet 300k,ves kaksn zvok ma,Ducati se skrije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam na moji mašini samo lonc od akrapota brez dušilca, ker mi ženska prav, da se tko ful bolj sliš in prav, da se sploh več ne bo vozila, če dam dušilc gor... .)

Mam pa dušilc zmer v kufru, če me slučajn h kraj potegnejo, pa rečem da mi je sto metrov nazaj dol padu :devil:

Na tehničnem pa itak ne težijo, sej itak nimajo naprav za mert glsnosti...........za enkrat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam na moji mašini samo lonc od akrapota brez dušilca, ker mi ženska prav, da se tko ful bolj sliš in prav, da se sploh več ne bo vozila, če dam dušilc gor... .) 

Mam pa dušilc zmer v kufru, če me slučajn h kraj potegnejo, pa rečem da mi je sto metrov nazaj dol padu :devil:

Na tehničnem pa itak ne težijo, sej itak nimajo naprav za mert glsnosti...........za enkrat B)

Bravo CPU :doze:

Pa upam, da imaš tudi navado ob polnoči čez vas, naselje, mesto nažigat in obrate nabijat :angry:

Blagor ubogim na duhu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, da kdo ne bo mislil, da Akrapoviča ne maram. Možakar dela kvalitetne zadeve in jih prodaja za kvaliteten denar. In jasno se ve za kaj in kje je namenjen racing izpuh ali izpuh brez dušilca in kaj je street legal.

Je pa tako kot zgodba o pipi. Pameten človek ima pipo za sprostitev in lažje razmišljanje, budala pa zato, da si nekaj vtakne v gobec. Po mojem ima tisti ki gre na dirkališče racing Akrapoviča zato, da iz motorja izvleče maksimum. Tisti ki ga ima na cesti pa zato, da se lahko pred sovaščani postavlja.

Saj razumem, da mnogim ni lahko, se je treba stalno boriti, da si petelin na največjem kupu gnoja :grrr

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tvojem potem jaz na pisti iščem maksimum, ko pa grem čez domačo vas pa največji kup gnoja da bom plezal na njega :P :D

al pričakuješ da bom pred vsako vožnjo menjal komplet akrapoviča z originalnim, na pisti pa obratno?

saj po črki zakona imaš prav, sam mal si nerealen :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo CPU  :doze:

Pa upam, da imaš tudi navado ob polnoči čez vas, naselje, mesto nažigat in obrate nabijat  :angry:

Blagor ubogim na duhu.

Sm se enkrat mal ponoč med bloki vozu ja, pa je takoj en jabolk zraven mene preltu...sam šel samo gasa domov :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj po črki zakona imaš prav, sam mal si nerealen  :friend1:

Glej misty, saj v tem je point. Ta zakon omejuje tvojo izbiro v korist drugih. Ti se na to požvižgaš in si nabaviš racing izpuh ter zvočno onesnažuješ širšo okolico. Potem pa:

še dobro da od letos tudi rolam in vem kako je to...sicer ne po javnih cestah ker rolerji tja NE sodijo, tako kot psi ne

vidimo, da se sklicuješ na zakon, ko tebi kaj ne paše. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej misty, saj v tem je point. Ta zakon omejuje tvojo izbiro v korist drugih. Ti se na to požvižgaš in si nabaviš racing izpuh ter zvočno onesnažuješ širšo okolico. Potem pa:

vidimo, da se sklicuješ na zakon, ko tebi kaj ne paše.  :BUA:

ja, življenje je polno kompromisov

:D

sem že napisal da se zavedam tega, da po črki zakona tudi racing akrapovič ne sodi na cesto (tako kot rolerji in psi ne), pa vendar ga ne mislim dajat dol vsakič ko zapustim pisto :rolleyes:

niso sam kompromisi tukaj, tudi prioritete. Z akrapotom ni večje škode, z rolerji (offtopic) znam bit pa nevaren :grim

pa prosim, ne me še kje citirat, da ne bo seznam, kaj vse ne sodi na cesto, predolg :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistemu čemur ti praviš kompromis, jaz pravim licemerstvo :angry2:

Privoščil bi ti za soseda idiota, ki se je tukaj predstavil: Idiot own ID

in njegovega kolega (isti šmorn, sam, da je moped oranžen). Mogoče bi dobil nov pogled na problem glasnih izpuhov. Peace be with you :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A mogoče kdo ve kje dobim strica ki Wingse dela. Njegova stran www.wings-silencers.com žal ne deluje.

LP

LEteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo kak je naslou od Akrapoviča pa ne osebn :)

kr na njihovi strani ga ne najdem... :hmm:

Akrapovič d.o.o.

Malo Hudo xy

1295 Ivančna Gorica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE da bi ti volno prodal, dvomim.

Kakšne so pa druge možnosto? :hmm:  :hmm:

Volno dobiš v Hein Gericke!!! Pol greš pa k kakšnemu majstru ki popravlja izpuhe pa ti zadevo odneta, zamenja volno in to je to....PIECE OF CAKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi jaz imam čez zimo moji er5-ki podariti nov izpuh, saj je stari originalni precej zdelan. V mislih sem imel wingsa. Zdaj pa me zanima, če ste lastniki wingsov na tehničnih imeli kake probleme zaradi teh izpuhov in kaj policaji pravijo na to.

Aja pa če bi dal gor wingsa, bi se tak probal zmenit, da bi ga dobil brez onega logotipa, da bi zgledal kot serijski. Samo na serijskih je vseeno logotip znamke gor in neke številke. Tak da me zanima, če fejst gledajo na te številke al ni problema?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak da me zanima, če fejst gledajo na te številke al ni problema?

:lol1: :lol1: tolk je blo povedano in predebatirano okrog tega, da se mi res že smeji. Sreča, kolega le sreča te reši. Ampak a ni to povsod? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa če bi dal gor wingsa, bi se tak probal zmenit, da bi ga dobil brez onega logotipa, da bi zgledal kot serijski. Samo na serijskih je vseeno logotip znamke gor in neke številke. Tak da me zanima, če fejst gledajo na te številke al ni problema?

se da zmenit...mu rečeš brez logotipa in ti takega naredi...policaji ne gledajo številk, gledajo le ali imaš original izpuh ali ne.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da zmenit...mu rečeš brez logotipa in ti takega naredi...policaji ne gledajo številk, gledajo le ali imaš original izpuh ali ne.... :blink:

aha, in "akrapovič brez logotipa" je v bistvu "yamaha original"? :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!