Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

a je uspel kdo Homologirat Wingsa?

širijo se govorice, da se da!

Verjetno se da, če imaš kakšno poznanstvo na homolgacijah.. Lahko pa tudi sam vpišeš v kartonček.. Poznam enga kolega, ki je peljal avto na homologacijo zaradi športnih vzmeti in ko so mu tam v za to namenjen prostor na homologacijskem kartonu vpisali spremembo in dali štempelj, je on doma enostavno dopisal še ene par drugih stvari zraven (gume, folije,..). Do sedaj še ni imel nobenih problemov s policijo, ker je nemogoče pogruntat, da je dopisal sam.. Ne vem pa kako bi bilo v primeru kakšne prometne, če bi kej preverjali te stvari.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma te na homologacijah so bebci. Je meni mama peljala avto na homo v KP (js sm biu odsoten) pa se jim je lepo reklo naj vpišejo tudi blende na lučeh uni pa ja ja, bo urejeno. Nč ni, še zdej se kregam s policaji :BUA: dvakrat pa nebom pelu in plačevau brezveze :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

En nasvet. Kaj naj naredim? Počil mi je namreč lonc od Akrapota, luknja je velka za en prst, mal je tud že volne padl. Panigaz, je reku da če pošlejo popravt, pride 50k SIT :cry: Kdo kaj ve???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Stric Igor bo dal ven čist nove modele, nov "up to date" design. :OK: :OK: :OK:

Samo na njihovi strani še nič uradnega.

http://www.superbike.co.uk/products/exhaus...news_69598.html

A prav vidim trioval? Mal me spominja na Yoshimuro :hmm: (čeprav pri aspuhih ne morš več odkrit tople vode)

Popravljeno . Popravil Godspeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En nasvet. Kaj naj naredim? Počil mi je namreč lonc od Akrapota, luknja je velka za en prst, mal je tud že volne padl. Panigaz, je reku da če pošlejo popravt, pride 50k SIT :cry: Kdo kaj ve???

daj oblečt v karbon :grim bo 5x ceneje

majstre maš povsod

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric Igor bo dal ven čist nove modele, nov "up to date" design. :OK:  :OK:  :OK:

Samo na njihovi strani še nič uradnega.

http://www.superbike.co.uk/products/exhaus...news_69598.html

A prav vidim trioval? Mal me spominja na Yoshimuro :hmm:  (čeprav pri aspuhih ne morš več odkrit tople vode)

Mislim da je to "ror" za Gixera, pa tudi na novi Fazerci bo podobna zadeva, pa na Bemerju (K1200R) tak da tržišče je že. Vsekakor zgleda dosti boljše kot Yoshimura, ne vem pa kak je moč in teža napram Yoshimuri, švabi poročajo v Motorradu da so jim Suzukijevci dobavili serijo Gixerov z Yoshiji, so brez kataliaztorja in švohnejši od originala, so pa precej lažji od originala (vir: Motorrad št. 19).

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En nasvet. Kaj naj naredim? Počil mi je namreč lonc od Akrapota, luknja je velka za en prst, mal je tud že volne padl. Panigaz, je reku da če pošlejo popravt, pride 50k SIT :cry: Kdo kaj ve???

Predvidevam da iz Titana....težka bo, ker ni samo titan in rabil bi žičko za švasat direkt iz Akrapovič fabrike....

Lahko si pomagaš...s kakšnim čist razbitim akrapovič loncem - za v smeti...in pač improviziraš...samo da sta materiala kompatibilna

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako "negujete" karbonski ovoj na Akrapovičih? :hmm:

Na mojem so se pojavile "napake" v obliki majnih flekov, izgleda kot bi karbon začel počasi bledeti. Lonec je star dobri 2 leti, predihanih cca. 10.000 km.....dvomim, da zaradi izgorele volne, tudi nekih agresivnih čistil ni bilo, občasno (bolj mimogrede) le blago šamponirana gobica.

V začetku sem ga včasih obrisal s krpo in mičkeno-mičkeno WD-ja.

Na dan z rešitvijo :yea2: !

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, a sem slep ali akrapovič res nima e-maila na strani?

Mogoče kdo ve koliko pride (okvirno) slip-on za yamaha r1-(2004)?

prevec, rajs mal vprasej remus, leovince,... bistvene razlike v performansih ni, v ceni pa OGROMNO, edin ce ti je pomembn da ti pise akrapovic (pa se pr akrapovicu ne dobis nc popusta, pr leovince sm pa slisu da se da kej zment :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a uni k ga ma ghost rider je Yoshimura? Ponavad ratajo plavi od vročine kar zgleda res ubijalsko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Burnout pa Jax sta mi razložila da je na Yoshimurah že original tisto tko pobarvano, sm pa mislu da je tko... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevec, rajs mal vprasej remus, leovince,... bistvene razlike v performansih ni, v ceni pa OGROMNO, edin ce ti je pomembn da ti pise akrapovic (pa se pr akrapovicu ne dobis nc popusta, pr leovince sm pa slisu da se da kej zment :OK: )

Ja edina sama samcata razlika je v ceni :slap:

Ljubši mi je napis: ,,bačka palanka,, kot leovince. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja edina sama samcata razlika je v ceni :slap:

Ljubši mi je napis: ,,bačka palanka,, kot leovince. :naughty:

no,malo si poglej ,kdaj so začeli izdelovati leovince auspuhe - uporabljajo jih tudi v superbiku in še kje drugje nevem zakaj bi to morala biti slabša znamka od akrapota. "bačka palanka" je lih pravi naslov zate, ki pojma nimaš kaj so avspuhi. No kateri motor pa voziš in s kakšnim auspuhom da tako "pametno" debatiraš o teh stvareh. Predvidevam da si samo sopotnica in nič več. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kateri motor pa voziš in s kakšnim auspuhom da tako "pametno" debatiraš o teh stvareh. Predvidevam da si samo sopotnica in nič več

kaj? a če sem sopotnica nimam pojma o avspuhih?????...

Vozim se z Akrapovičem...ker se cenim... :kva2:

In ne trobezljaj neumnosti, preberi kakšen test...poiskusi sam....ne prepričuj pa sebe in drugih, da je vse isto sam cena druga.....ker se počutim, da me imaš za bedaka

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj? a če sem sopotnica nimam pojma o avspuhih?????...

Akrapovič...ker se cenim...

In ne trobezljaj neumnosti, preberi kakšen test...poiskusi sam....ne prepričuj pa sebe in drugih, da je vse isto sam cena druga.....ker se počutim, da me imaš za bedaka

seveda si sopotnica, kaj pa drugega. pol se pa kar ceni pa daj 80 jurev več za isti avspuh kot je leovince.

mislim da se imaš sama za bedaka. Imam ta avspuh in sem čist zadovoljna z njim pa še glasnejši je od akrapota - preizkušeno :whistle:

PS: Nič nimam proti akrapotu - je dober avspuh sam mal predrag.

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da si zadovoljna z njim...le kaj je bilo z originali narobe....? Ni bil performans tako dober?....

Tipično babje:..,,je glasnejši od akrapota,,...a je tudi barve lepše? :doze:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da si zadovoljna z njim...le kaj je bilo z originali narobe....? Ni bil performans tako dober?....

Tipično babje:..,,je glasnejši od akrapota,,...a je tudi barve lepše? :doze:

Tega pa ti ne boš nikoli razumela :grrr

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ror mora grmet, nema veze tle konji, pr 120KM ali 180KM se 2 konja itak ne poznata tolk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda si sopotnica, kaj pa drugega. pol se pa kar ceni pa daj 80 jurev več za isti avspuh kot je leovince.

mislim da se imaš sama za bedaka. Imam ta avspuh in sem čist zadovoljna z njim pa še glasnejši je od akrapota - preizkušeno :whistle:

PS: Nič nimam proti akrapotu - je dober avspuh sam mal predrag.

Tega pa ti ne boš nikoli razumela :grrr

Akrapovič ni dober auspuh, ampak najboljši. Ali pa mogoče misliš, da ostali za meglo dajejo toliko denarja? Pa če bi že motoristi to montirali na svoje konje zaradi lepšega, ne vem zakaj potem KTM serijsko vgrajuje Akrapoviče na nekatere svoje modele? Zaradi nalepke s škorpijonom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ror mora grmet, nema veze tle konji, pr 120KM ali 180KM se 2 konja itak ne poznata tolk

Em zakaj že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!