Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 20 minutami, mladench pravi:

no, vladi je kakorkoli uspelo... kršit pravice. Za praznike pač veliko ljudi ni šlo na jug.

prazniki šele prihajajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

prazniki šele prihajajo :)

to se je pa tako ali tako vedelo, da bo do prvomajskih sproščeno... veliko jih ima nepremičnine na KRKu in istri. 

Gastarbajterjev iz bosne in srbije ni sodiščih, da bi se prej kaj premaknilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, bajkr88 pravi:

vsak malo razgledan ve da bo izrael ki so  ga hvalili... potegnil takratko.. oz ljudje....  šele čez leta se bo pokazalo kaj so jim vbrizgali.... nemčija je manj poceplena kot nekatere nerazvite države... halo... če bi bilo varno cepivo itd... bi bla na prvem mestu po cepljenih in ostali tud ene igle ne bi dobili...

Skoraj vsi farmacevtski koncerni so v lasti Židov, ali misliš, da bi zastrupljali lastni narod?

Sem skoraj vsak dan na vezi z Nemci, z veseljem bi se cepili, če bi bilo dost cepiva.

Tko, da se lahko mam za manj razgledanega.

P.S. sem že 6 dni v karanteni zaradi prebolevanja "smrtonosnega" virusa. Pa mi še ni uspelo okužiti ženo, je bila cepljena.....

Nekaj je tu čudno......

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da je čudno, žena kao zbolela za tem virusom, 3dni grlobola, okužila ni nobenega od 20ljudi s katerimi je bila v stiku brez maske znotraj (družinski člani).... sedaj se otrokom vleče prehlad že več kot 10dni, je tudi njo prijelo, pravi da je hujše kot covid ? je pa vsaj prosta za prehanje mej ene pol leta...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kaldu, kako pa vsaj 10 mojih sodelavcev ni zbolelo za smrtonostni virus, pa niso cepljeni.... njihove babe so pa imele potrjen virus , bile prehlajene.... in lezale vsak dan zraven njih v isti postelji....  

to kar pri meni šteje je kar vidim iz prakse in na lastne oči....  in v to vrjamem.... lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bajkr88 počakaj da te sedaj označijo za teoretika zarot? lej, 1leto nazaj ni noben vedel kako in kaj, vi smo se pazili, sedaj ko vsak pozna 50primerov okoli sebe je pa drugače... kot praviš ti, težko je videt stanje na lastne oči in jim ne verjet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kaldu pravi:

Skoraj vsi farmacevtski koncerni so v lasti Židov, ali misliš, da bi zastrupljali lastni narod?

Kaj misliš je v interesu najbogatejših na tem svetu? Dobrobit ljudi, ali povečevanje imetja?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zaključil 10-dnevno karanteno zaradi žene, ki je bila pozitivna na Covid-19. Z mulcem sva se šla testirat takoj drugi dan po njenem pozitivnem testu. Oba negativna. Včeraj, zadnji dan karantene, še enkrat na test. Spet NEGATIVEN. Cel čas sem skakal okoli, na, pod, nad ženo, izmenjeval telesne tekočine, da bi ja se okužil in....KURAC. Vse kar sem dobil od tega, da je žena komaj čakala, da se konča karantena, da me nagoni ven. Tudi ona 10 dni brez enega simptoma. Pa bodi pameten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kaldu pravi:

 

Nekaj je tu čudno......

nimaš ta prauga seva :P

JAR sev prime, preverjeno :D

ps. čimhitrejše pa čimbolj enostavno okrevanje želim. Tolaži se s tem, da potem lahko pol leta povsod potuješ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bajkr88 pravi:

aja kaldu, kako pa vsaj 10 mojih sodelavcev ni zbolelo za smrtonostni virus, pa niso cepljeni.... njihove babe so pa imele potrjen virus , bile prehlajene.... in lezale vsak dan zraven njih v isti postelji....  

to kar pri meni šteje je kar vidim iz prakse in na lastne oči....  in v to vrjamem.... lp

no, to nekak ne gre, če drži teorija in kar je uradnih dejstev. Virus je kužen, virus se prenaša.

Se mi pa porajata 2 vprašanji:

-točnost testov , še vedno nisem prepirčan, da je vsak pozitiven prehlad že korona

-predvsem pa: "babe so žleht" in hudič noče zbolet :P

ps. za vse, katere poznam, da so fasal korono (torej znaki korone, počutje in podoben šit), fasal na hitro, da vnaprej niso vedeli, no vsi so skupna gospodinjstva okužili. Le redki jih niso, predvsem taki, ki so bili hitro testirani ob prvih znakih okužbe. Potem so tudi ravnali pravilno doma (pa tudi prej, pred testom, ob prvem slabem počutju), da se okužba ni širila. Ma takih je cca 5% od vseh, ki jih poznam. Drugače pa načeloma pade "cel mehurček" da se izrazim po  krekovsko.

 

pred 1 uro, Snečer pravi:

prou smili se mi, a zdej se bo še za ustavnega sodnika postavil? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod trenutnimi pogoji je lahko vsak prehlad pandemija.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Erikcslo pravi:

na nosim zunaj, ker je brezpredmetno. V službi pa ja, v stikih pa ja, mal zaradi protokola, mal, ker nočem stranki nakopati sitnosti. Vem pa da je boljša distanca in izogib daljšemu stanju v zaprtih prostorih. (pa še tam najprej rabiš kužno osebo)

 

Pravkar, skalar36 pravi:

Pod trenutnimi pogoji je lahko vsak prehlad pandemija.

zato pa se moj sin in cela familija niso šli testirat. 3 dni (en vikend mal prehlada) in sedaj so ok. Sin ma pisarno pri meni. Če bi mel korono, jo bi mel tut mi vsi ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Kaj misliš je v interesu najbogatejših na tem svetu? Dobrobit ljudi, ali povečevanje imetja?

Nič ne mislim, vem!  Govoriva o Židih, tam stvari potekajo drugače. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, ukica pravi:

In kaj lahko zaostrijo? Obvezna karantena? Prou, delam 1 let od doma, briga me za njihovo karanteno, ki je tako in tako nihce ne preverja.. 

Obvezna plačljiva 14 dni karantena v karantenskm hotelu - kot avstralija.  14 dni zaprt v sobi.. nekateri avstralski državljani po več mesecev čakajo na vstop v matično državo zaradi zasedenosti karantenskih hotelov.. 

pred 5 urami, Kaldu pravi:

Skoraj vsi farmacevtski koncerni so v lasti Židov, ali misliš, da bi zastrupljali lastni narod?

Sem skoraj vsak dan na vezi z Nemci, z veseljem bi se cepili, če bi bilo dost cepiva.

Tko, da se lahko mam za manj razgledanega.

P.S. sem že 6 dni v karanteni zaradi prebolevanja "smrtonosnega" virusa. Pa mi še ni uspelo okužiti ženo, je bila cepljena.....

Nekaj je tu čudno......

Baba je pač hudič.. :naughty:

pred 2 urami, Pajk pravi:

Evo, zaključil 10-dnevno karanteno zaradi žene, ki je bila pozitivna na Covid-19. Z mulcem sva se šla testirat takoj drugi dan po njenem pozitivnem testu. Oba negativna. Včeraj, zadnji dan karantene, še enkrat na test. Spet NEGATIVEN. Cel čas sem skakal okoli, na, pod, nad ženo, izmenjeval telesne tekočine, da bi ja se okužil in....KURAC. Vse kar sem dobil od tega, da je žena komaj čakala, da se konča karantena, da me nagoni ven. Tudi ona 10 dni brez enega simptoma. Pa bodi pameten.

Zdaj si ti na vrsti da jo redno kontroliraš - kamhodi in kam izginja po 60e.. ker bo naštimala vse babe k so prehlajene da se bodo šle testirat na njen konto sa da boš po njej skakal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojseku je mama ukazala, da je konc policijske ure...baje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno ena pametna aplikacija, ki deluje :P

"ukrepomat"

https://ukrepomat.si/?fbclid=IwAR1-W_NkkOmdDa1GxpYZwWBhy17i9HbQ98xhFNEDe8ON4x-puZXL64m82Yo#SLO%3A9%3A0%3A21%3A21%3A33%3A2

 

recmo, ta zadnji najbolj "in" predlog ukrepa strokovne komisije, na pobudo Kreka:

 

Brez naslova.png

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dont fak vit korona, estradniki še sedaj niso vredu :P

https://www.zurnal24.si/magazin/vip/joze-potrebujes-zbolel-se-zdaj-ni-v-redu-364792?fbclid=IwAR0uYXjcnHIdZSUFuypgMMv2SncQ9fglrFnFcg3-SJ-IAxiDxIGQDjzqJHA

pošlji pomagam5 ali pomagam10 na HELPbogiestradniki 1919

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So prišle že kletvice posredno vezane na korono:

 
Hojsl janševski kaco, da te bejovička zakreka.
 
Tale je pa huda. Če ti kdo to reče mora bit pa res hudo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!