Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

Če ne dobiš osebnega dohtarja, dobiš koga drugega al pa tretjega. Pri nas smo samo hudičevo razvajeni, da morajo vedno in takoj skakati, pa če me sam mal prdnit tišči, je že drama.

Hmmm,nihče ne skače, zdravstvo samo jemlje denar  od vseh nas vendar za njega ne naredi nič. Se pravi,če si zdrav, ti za ta denar pripadajo redni pregledi, to je pa tudi vse.

Moj primer v roku enega leta : Gronolom ,moja zdravnica nič, napotnica, čakalna doba 14 mesecev, šel privat - ponovno plačat. Sin potreboval nujni pregled, čakalna doba 6 mesecev . plačat privat.... pa nas ni tiščalo prdet, verjemi! Mi je pa šlo na bruhanje !

Ne govorit bedarij, naše zdravstvo so zapeljali v kurac !!!!!! Samo poglejte kakšne idiotizme govorijo po TV !

pred 15 urami, jskrablin pravi:

Takole iz radovednosti - a ste na svojih delovnih mestih dobili kaka navodila kako pa kaj v naslednjih tednih?

Dobili navodila, v hišo obiskovalci samo po strogem popisu in laičnem pregledu, da ne kažejo znakov okuženja... Zjutraj Viljamovka za razkuženje... Alkohol za roke pri vhodu....

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Bmflar pravi:

Hmmm,nihče ne skače, zdravstvo samo jemlje denar  od vseh nas vendar za njega ne naredi nič. Se pravi,če si zdrav, ti za ta denar pripadajo redni pregledi, to je pa tudi vse.

Moj primer v roku enega leta : Gronolom ,moja zdravnica nič, napotnica, čakalna doba 14 mesecev, šel privat - ponovno plačat. Sin potreboval nujni pregled, čakalna doba 6 mesecev . plačat privat.... pa nas ni tiščalo prdet, verjemi! Mi je pa šlo na bruhanje !

Ne govorit bedarij, naše zdravstvo so zapeljali v kurac !!!!!! Samo poglejte kakšne idiotizme govorijo po TV !

Dobili navodila, v hišo obiskovalci samo po strogem popisu in laičnem pregledu, da ne kažejo znakov okuženja... Zjutraj Viljamovka za razkuženje... Alkohol za roke pri vhodu....

govoriš o nečem drugem.

Kašljaš, povišana temperatura, simptomi gripe? kaj imaš za delat na urgenci ali čakalnici? Zakaj greš v šoping potem? Povsod so obvestila zelo na veliko napisana...vse ostalo, je širša debata. Ampak z odebeljenim stavkom sem ti povedal vse. Ni zdravstvo krivo, če je človek debil in trosi virus okrog. 

Tudi jaz sem imel že nekaj problemov, od poškodb do razno raznih bolezni, vedno lepo počakal na vrsto za slikanja, operacije in ostalo (kovačeva kobila je žal bosa) in vedno so me zrihtali.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

govoriš o nečem drugem.

Kašljaš, povišana temperatura, simptomi gripe? kaj imaš za delat na urgenci ali čakalnici? Zakaj greš v šoping potem? Povsod so obvestila zelo na veliko napisana...vse ostalo, je širša debata. Ampak z odebeljenim stavkom sem ti povedal vse. Ni zdravstvo krivo, če je človek debil in trosi virus okrog. 

Tudi jaz sem imel že nekaj problemov, od poškodb do razno raznih bolezni, vedno lepo počakal na vrsto za slikanja, operacije in ostalo (kovačeva kobila je žal bosa) in vedno so me zrihtali.

Tako nekako bi pa že šlo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dok se vi kregate, kaj in kako... jaz gledam borze in se samo smejim :)  pada, pada, pada.... čas bo za zaslužek ;)  FORZA KORONA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, motozajebant pravi:

Dok se vi kregate, kaj in kako... jaz gledam borze in se samo smejim :)  pada, pada, pada.... čas bo za zaslužek ;)  FORZA KORONA

Že kupuješ ali še čakaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

Že kupuješ ali še čakaš?

Ravnokar sem nekaj kupil.... en del pa še bom malo počakal :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, motozajebant pravi:

Dok se vi kregate, kaj in kako... jaz gledam borze in se samo smejim :)  pada, pada, pada.... čas bo za zaslužek ;)  FORZA KORONA

jebo te/me korona.

Dok ti služiš na borzi mam jaz gostilne prazne, pekarija dela na pol...kje bom za plačo vzel?

Folk se sekira zaradi drobnarije na kratek rok. Na dolgi rok ga očitno ne skrbi, niti za lačne niti za tiste na robu preživetja. Ne nisem med njimi, ampak opazim.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

jebo te/me korona.

Dok ti služiš na borzi mam jaz gostilne prazne, pekarija dela na pol...kje bom za plačo vzel?

Folk se sekira zaradi drobnarije na kratek rok. Na dolgi rok ga očitno ne skrbi, niti za lačne niti za tiste na robu preživetja. Ne nisem med njimi, ampak opazim.

 

Ubistvu te ne razumem, kaj hočeš povedat? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Bmflar pravi:

Tako nekako bi pa že šlo ?

tako kot povsod, je tudi v zdravstvu enako. Maš dobre, maš take, ki žrtvujejo življenja, maš nespretne in take, ki hvatajo krivine, ter hočejo zaslužit.

Žal ni povezano s korono, lahko pa preslikaš nanjo. Sem preležal kar nekaj po bolnicah in hiralnicah. Spoznal ljudi, ki jim bi dal medaljo, ma kaki medaljo za narodnega heroja jih bi predlagal, kako se žrtvujejo za druge, kako se trudijo starostnika spravit na noge, ko jim kašlja v obraz in jih preklinja. In spoznal sem take, ki jih bi prec odstrelil. Ne dobesedno, ampak odpoved bi fasal takoj.

Imam se za srečnega, pa čeprav sem spoznal, kako je, ko ti brišejo rit, ko se komaj z eno roko dvigneš 10cm stran od postelje nepokreten. Ampak jaz sem med vsemi tistimi, ki so tam ležali bil pravi srečko.

Tako da, niti z eno besedo si ne upam in ne bom nič rekel čez zdravstvo nasploh. Medtem ko mi nabijamo, pijemo kavice, klapa šopa turnuse do skoraj izgorelosti.

Medtem ko smo v času osamosvojitve pili po kafičih in se afnali, je moja na fičkotu imela eno nalepko rdečega križa in se prebijala med tanki. Vse za pomoč drugim...ne vem, ampak zdravstvo ni tako slabo. Slaba je samo politika in izkoriščevalci. Marsikaj bi se dalo urediti, predvsem s privatizacijo zdravstva, 100% koncesijami, ne delnimi (prid popoldan te naročimo takoj), ter boljšo kontrolo.

To je moje videnje situacije.

Korona pa....poslušam lahe, pa naše.....in na koncu se mi zdi, da vsi samo nekaj poskušajo.

Đebe ti je bejbi, ko si jo že oplodil, iz preventive naslednjič špricati po trebuhu :P

 

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

Ubistvu te ne razumem, kaj hočeš povedat? 

bistvo je očem nevidno. :P

lp

Mali princ

ps. nč čez tebe...korona nas pa stane, hudo, ne samo na kratki rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

jebo te/me korona.

Dok ti služiš na borzi mam jaz gostilne prazne, pekarija dela na pol...kje bom za plačo vzel?

Folk se sekira zaradi drobnarije na kratek rok. Na dolgi rok ga očitno ne skrbi, niti za lačne niti za tiste na robu preživetja. Ne nisem med njimi, ampak opazim.

 

 

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

lp

Mali princ

ps. nč čez tebe...korona nas pa stane, hudo, ne samo na kratki rok

verjamem da nič čez mene, ampak ti bom vseeno odgovoril, ker si me že ravno citiral (mogoče si pa tvoj citat narobe razlagam)... 

zdaj bom malo piker in provokatorski (pa veš, da ne mislim tako), ampak, a tebe skrbi za lačne in tiste na robu preživetja? hm, kupil si nov motor, vreden XYZ denarja (pa Dami, PA RES TI GA IZ SRCA PRIVOŠČIM IN NIKOMUR NISEM FOUŠ!!! da ne boš slučajno narobe razumel mojega zapisa).... 

Kar se pa borze tiče, v samo zadnjem mesecu, sem zgubil 20%, se kdo sekira za to? NE! tudi jaz ne, pa če verjameš ali ne...  in, v vsaki krizi je priložnost za zaslužek. Lahko to imenuješ kot nekoga ki hvata krivine in hoče zaslužit, samo to je dejstvo in to obstaja že od pamtiveka. 

To, da so pa gostilne prazne in da pekarija dela na pol... kaj naj ti rečem. Jaz kavo še vedno spijem v gostilni, kruh si pa doma sam pečem. Saj bo, vse se bo postavilo nazaj na noge, to je dejstvo. Vprašanje pa, kako bodo posamezniki preživeli tole mini krizo. Nekateri z lahkoto, spet drugi malo težje. A saj veš, življenje ni fer in nikoli ne bo! 

 

ps. Pa za motor, res ne razumi narobe ...ni mišljeno tako grobo, kot se morda prebere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

 

verjamem da nič čez mene, ampak ti bom vseeno odgovoril, ker si me že ravno citiral (mogoče si pa tvoj citat narobe razlagam)... 

zdaj bom malo piker in provokatorski (pa veš, da ne mislim tako), ampak, a tebe skrbi za lačne in tiste na robu preživetja? hm, kupil si nov motor, vreden XYZ denarja (pa Dami, PA RES TI GA IZ SRCA PRIVOŠČIM IN NIKOMUR NISEM FOUŠ!!! da ne boš slučajno narobe razumel mojega zapisa).... 

Kar se pa borze tiče, v samo zadnjem mesecu, sem zgubil 20%, se kdo sekira za to? NE! tudi jaz ne, pa če verjameš ali ne...  in, v vsaki krizi je priložnost za zaslužek. Lahko to imenuješ kot nekoga ki hvata krivine in hoče zaslužit, samo to je dejstvo in to obstaja že od pamtiveka. 

To, da so pa gostilne prazne in da pekarija dela na pol... kaj naj ti rečem. Jaz kavo še vedno spijem v gostilni, kruh si pa doma sam pečem. Saj bo, vse se bo postavilo nazaj na noge, to je dejstvo. Vprašanje pa, kako bodo posamezniki preživeli tole mini krizo. Nekateri z lahkoto, spet drugi malo težje. A saj veš, življenje ni fer in nikoli ne bo! 

 

ps. Pa za motor, res ne razumi narobe ...ni mišljeno tako grobo, kot se morda prebere :)

da sem kupil motor, ne igra računice pri trenutni situaciji (če ne drugega je bil naročen pred korono decembra). Mel srečo, prodal enega, koristil dobiček od odškodnine. :D

Realno pa:

avtomobilska industrija stoji, gostilne so prazne, prireditve odpadajo. V prvi vrsti če preslikam nase, ki delujem v okviru oskrbe gostinstva in pekarn ter slaščičarn izgubljam, vsak dan, promet pada na pol, pa ne samo meni, marsikomu.

Eni pa fino služijo, tudi z maskami in razkužili. Včasih se je temu reklo vojno dobičkarstvo :P

Zato sem rekel, da ne leti nate, čisto pravilno da kaj obrneš na borzi če ti uspe, globalno pa, vsi izgubljamo, še največ pa tisti na pragu revščine, ki so na prisilnih dopustih in podobno.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

da sem kupil motor, ne igra računice pri trenutni situaciji (če ne drugega je bil naročen pred korono decembra). Mel srečo, prodal enega, koristil dobiček od odškodnine. :D

Realno pa:

avtomobilska industrija stoji, gostilne so prazne, prireditve odpadajo. V prvi vrsti če preslikam nase, ki delujem v okviru oskrbe gostinstva in pekarn ter slaščičarn izgubljam, vsak dan, promet pada na pol, pa ne samo meni, marsikomu.

Eni pa fino služijo, tudi z maskami in razkužili. Včasih se je temu reklo vojno dobičkarstvo :P

Zato sem rekel, da ne leti nate, čisto pravilno da kaj obrneš na borzi če ti uspe, globalno pa, vsi izgubljamo, še največ pa tisti na pragu revščine, ki so na prisilnih dopustih in podobno.

 

 

idealni pogoji za ulico in plenjenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

da sem kupil motor, ne igra računice pri trenutni situaciji (če ne drugega je bil naročen pred korono decembra). Mel srečo, prodal enega, koristil dobiček od odškodnine. :D

Realno pa:

avtomobilska industrija stoji, gostilne so prazne, prireditve odpadajo. V prvi vrsti če preslikam nase, ki delujem v okviru oskrbe gostinstva in pekarn ter slaščičarn izgubljam, vsak dan, promet pada na pol, pa ne samo meni, marsikomu.

Eni pa fino služijo, tudi z maskami in razkužili. Včasih se je temu reklo vojno dobičkarstvo :P

Zato sem rekel, da ne leti nate, čisto pravilno da kaj obrneš na borzi če ti uspe, globalno pa, vsi izgubljamo, še največ pa tisti na pragu revščine, ki so na prisilnih dopustih in podobno.

 

 

Ubistvu sem ti samo želel povedat, da ljudje v prvi mislimo nase. Pa če to priznamo na glas ali ne... tako je. Ja, saj misliš tudi na ostale, ampak v prvi vrsti smo sebični egoisti in samo jaz jaz jaz... kruta realnost. Saj tudi prek korono je bila revščina :) 

to z maskami in razkužili, mi je pa totalno bolano! Lahko primerjaš z borzo, a v mojih očeh je to malo drugače in dobesedno vojno dobičkarstvo. Ko krizno situacijo izkoriščaš na "nujno" potrebnih dobrinah. bolano do amena.  Osebno, tega nikoli v življenju nebi naredil! Rajši ostanem brez denarja in prosim za hrano, kot da v taki situacija služim NA LJUDEH. 

 

Pravkar, Snečer pravi:

idealni pogoji za ulico in plenjenje...

MIsliš da ne bo prišlo do tega, če se odredi karantena za Slo? Ravno o temu sem včeraj razmišljal. Odrediš karanteno, ljudem zmanjka hrane...hm....

recimo, meni zmanjka hrane po 2 dneh doma :lol1:ker si enostavno ne delam zalog za cel mesec, temveč sproti kupujem in porabljam. Moram zdaj malo v trgovino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

idealni pogoji za ulico in plenjenje...

če še mal eskalira, bo držalo. Trgovine so že zropane :P

 

Pravkar, motozajebant pravi:

Ubistvu sem ti samo želel povedat, da ljudje v prvi mislimo nase. Pa če to priznamo na glas ali ne... tako je. Ja, saj misliš tudi na ostale, ampak v prvi vrsti smo sebični egoisti in samo jaz jaz jaz... kruta realnost. Saj tudi prek korono je bila revščina :) 

to z maskami in razkužili, mi je pa totalno bolano! Lahko primerjaš z borzo, a v mojih očeh je to malo drugače in dobesedno vojno dobičkarstvo. Ko krizno situacijo izkoriščaš na "nujno" potrebnih dobrinah. bolano do amena.  Osebno, tega nikoli v življenju nebi naredil! Rajši ostanem brez denarja in prosim za hrano, kot da v taki situacija služim NA LJUDEH. 

,

Verjamem, zato sem zapisal, da ne leti nate. Na dolgi rok bomo pa krepko plačali, pa čeprav se je nafta pocenila.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne bomo vedeli za kaj je šlo in kje je ozadje. Teorija zarote? Se znebiti konkurence, slabotnih tako ali drugače?

Kakorkoli nasedli smo na celi črti hote ali ne hote. Dobičkarji pa si manejo prste.

Je tako bilo, je in bo. Kaj češ, počakaš da mine in tako do naslednje zarote.

p.s. Upam da mej ne zaprejo, ker potem smo pa u .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, tomash pravi:

Nikoli ne bomo vedeli za kaj je šlo in kje je ozadje. Teorija zarote? Se znebiti konkurence, slabotnih tako ali drugače?

Kakorkoli nasedli smo na celi črti hote ali ne hote. Dobičkarji pa si manejo prste.

Je tako bilo, je in bo. Kaj češ, počakaš da mine in tako do naslednje zarote.

p.s. Upam da mej ne zaprejo, ker potem smo pa u .....

vedno bolj se mi zdi, da je kitajska to namenoma sprožila... predvsem zaradi obveznic... zanimvi podatek je, koliko so jih v času korona viru krize odkupili....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://maribor24.si/slovenija/zdravstvena-delavca-ostajata-doma-zal-se-lahko-le-obriseva-pod-nosom

Citiraj

V prihodnjih dneh bi morala zdravstvena delavca odpotovati, a ker se zavedata odgovornosti in svoje delo jemljeta popolnoma resno, sta potovanje odpovedala. Upala sta, da bosta dobila povrnjene stroške, a se to ne bo zgodilo.

Citiraj

Na nas se je obrnila tudi bralka iz Maribora, ki želi ostati anonimna, njene podatke hranimo v uredništvu. Prihodnji teden bi se morala s partnerjem odpraviti v Turčijo, zaradi situacije z novim koronavirusom se je zadeva spremenila: »Dopusta sva se zelo veselila, a žal je situacija takšna kot je. Ker sva oba zdravstvena delavca in se zavedava odgovornosti, sva se odločila, da ne bova potovala dokler se zadeve ne umirijo. Glede na to, da je samo ministrstvo svetovalo, da nenujna potovanja prestavimo, prav tako so nekatere zdravstvene ustanove prepovedale potovanja svojih zaposlenih, kar se mi zdi popolnoma razumljivo glede na dano situacijo, sva upala, da bova dobila povrnjene stroške. Žal se to ne bo zgodila, saj so pogoji takšni kot so.«

Verjetno jima je odpadel tudi izlet v Sirijo? ...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet enden...

V koprski zdravstveni dom vstopil vidno bolan moški

Danes okrog 7. ure je v eno čakalnic ambulant v zdravstvenem domu v Kopru vstopil vidno prehlajen moški in povedal, da je bil v Italiji in v stiku z okuženimi s koronavirusom...

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/v-koprski-zdravstveni-dom-vstopil-vidno-bolan-moski/516691

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, motozajebant pravi:

to z maskami in razkužili, mi je pa totalno bolano! Lahko primerjaš z borzo, a v mojih očeh je to malo drugače in dobesedno vojno dobičkarstvo. Ko krizno situacijo izkoriščaš na "nujno" potrebnih dobrinah. bolano do amena.  Osebno, tega nikoli v življenju nebi naredil! Rajši ostanem brez denarja in prosim za hrano, kot da v taki situacija služim NA LJUDEH. 

To pač tako je. Ti kupuješ poceni delnice od folka, ki jih v strahu pred izgubo prodaja, eni prodajajo maske po €3.90/komad, prej jih je pa komplet parih stal manj. Vsi skupaj pa upate na zaslužek na račun nekoga drugega. Racionaliziraj kolker češ... sam takole to je.

 

pred eno uro, motozajebant pravi:

recimo, meni zmanjka hrane po 2 dneh doma :lol1:ker si enostavno ne delam zalog za cel mesec, temveč sproti kupujem in porabljam. Moram zdaj malo v trgovino :)

Za kak teden rezerve je v tem trenutku kr pametna odločitev. Dvomim da bomo ostali komplet brez, lahko pa pride do kakega navala na štacune in bo treba nekaj dni da se stvari nazaj zbalansirajo na svoje mesto. Pa verjetno ni pametno noret po štacunah istočasno s par sto drugih nakupovalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma men bo zaloga whiskyja za redno razkuževanje zdržala še neki časa. Jaz sem na to raje vedno pripravljen, whisky se ne pokvar in je dobr met mal več zaloge. :P  Treba je mal naprej mislt. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, jskrablin pravi:

To pač tako je. Ti kupuješ poceni delnice od folka, ki jih v strahu pred izgubo prodaja, eni prodajajo maske po €3.90/komad, prej jih je pa komplet parih stal manj. Vsi skupaj pa upate na zaslužek na račun nekoga drugega. Racionaliziraj kolker češ... sam takole to je.

 

Za kak teden rezerve je v tem trenutku kr pametna odločitev. Dvomim da bomo ostali komplet brez, lahko pa pride do kakega navala na štacune in bo treba nekaj dni da se stvari nazaj zbalansirajo na svoje mesto. Pa verjetno ni pametno noret po štacunah istočasno s par sto drugih nakupovalcev.

Ja, še vedno je pa prostovoljna odlocitev posameznika, bo prodal ali ne. Kot verjetno sam veš, se v krizi ne prodajaš.

S prodajo dobrin, pa je zadeva drugačna. Ker ljudje so nekaj prisiljeni kupit in ne pristovoljno. Tukaj maske izvzamem, ciljam na hrano ipd. 

pred 32 minutami, jskrablin pravi:

To pač tako je. Ti kupuješ poceni delnice od folka, ki jih v strahu pred izgubo prodaja, eni prodajajo maske po €3.90/komad, prej jih je pa komplet parih stal manj. Vsi skupaj pa upate na zaslužek na račun nekoga drugega. Racionaliziraj kolker češ... sam takole to je.

 

Za kak teden rezerve je v tem trenutku kr pametna odločitev. Dvomim da bomo ostali komplet brez, lahko pa pride do kakega navala na štacune in bo treba nekaj dni da se stvari nazaj zbalansirajo na svoje mesto. Pa verjetno ni pametno noret po štacunah istočasno s par sto drugih nakupovalcev.

Ja jaz zaradi teh odlocitev, bom dejansko moral nakupit za en teden, drugace tega ne pocnem. Imam max za 2 dni hrane doma :)

pred 3 minutami, Frenk 67 pravi:

Ma men bo zaloga whiskyja za redno razkuževanje zdržala še neki časa. Jaz sem na to raje vedno pripravljen, whisky se ne pokvar in je dobr met mal več zaloge. :P  Treba je mal naprej mislt. :)

Alkohola mam za cel let ? ce vam zmanjka, pridite na kak kozarcek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Ja, še vedno je pa prostovoljna odlocitev posameznika, bo prodal ali ne. Kot verjetno sam veš, se v krizi ne prodajaš.

S prodajo dobrin, pa je zadeva drugačna. Ker ljudje so nekaj prisiljeni kupit in ne pristovoljno. Tukaj maske izvzamem, ciljam na hrano ipd. 

Del parcele v vrt, pa prašička nabavit :) samooskrba bo ključnega pomena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

Del parcele v vrt, pa prašička nabavit :) samooskrba bo ključnega pomena

Na parceli bo kučica stala ?

Iz stanovanja bom pa svinjak naredil ??

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!