Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 minuto, maus pravi:

obdržu motor , ker alflo že imam :P

ta korona bo, ko bomo cepljeni, pozabljena "dok trepneš" ... dokler ne bodo kaj bolj smrtonosnega spustili spet v zrak in to ne bo prdec :P  

potem pa nabiraj slive in jabolka ter hruške, ker zima bo huda. Boš lahko dilal, ker zaloge šnopca je pobral že prvi val.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubogi nedolžni turisti iz Švice in AU..virus jim sledi do doma. Sami niso nč krivi, ko so po klubih lazili..ubogi ubogi :P

https://novice.svet24.si/clanek/novice/svet/5f3a686e23e77/avstrijci-o-makarski-kot-hrvaskem-ischglu-virus-trosili-tudi-natakarji?fbclid=IwAR0S-Ao7L8XsEMvYtWut7nM3jW1pPpodHNv51qJEYatDnf8nmRPUVNpZdiE

sam kok moraš bit butast da laziš zvečer po klubih..

izvleček:

Še ena od švicarskih dopustnic, ki je želela ostati anonimna, je svojo izkušnjo obiska v zdaj zloglasnem klubu tudi opisala. »Skorajda ni bilo prostora. Ljudje so se strašansko potili,« je dejala ter dodala, da so ob vstopu sicer preverjali telesno temperaturo, a so to počeli zgolj pri nekaterih gostih, naključno. Natakarji naj bi sicer nosili obrazne maske, a pogosto samo čez usta, včasih na vratu, ne pa tudi čez nos. »Tam smo se zadržali le približno uro in pol, nato smo lokal zaradi slabega občutka zapustili,« je opisala.

 

koza :P

pa sam uro in pol je zdržala. Ne corono še kej drucga bi fasala brez da bi vedla..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

obdržu motor , ker alflo že imam :P

ta korona bo, ko bomo cepljeni, pozabljena "dok trepneš" ... dokler ne bodo kaj bolj smrtonosnega spustili spet v zrak in to ne bo prdec :P  

Jaz se ne bom cepila. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, tomash pravi:

potem pa nabiraj slive in jabolka ter hruške, ker zima bo huda. Boš lahko dilal, ker zaloge šnopca je pobral že prvi val.

a ko će da pravi đem od šljive  :eek: 

Starinski domaći džem od šljiva

Pravkar, Alla pravi:

Jaz se ne bom cepila. :jezik:

tis že ceplena :jezik:  in razcepljena :ras: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ubogi nedolžni turisti iz Švice in AU..virus jim sledi do doma. Sami niso nč krivi, ko so po klubih lazili..ubogi ubogi :P

o tem so že pred več kot mesecem pisali nizozemski in nemški časopisi, pa so jih Hrvati ozmerjali za lažniuce in foušarce, ker jim gre tok dobr v turizmu :lol1: ... ma res mi gre na smeh 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, nejc74 pravi:

samo par stvari:

- ni študija švicarskih zdravnikov

- je stran, ki poskuša dajati vtis, da je predstavitev uradne strani

https://en.wikipedia.org/wiki/Swiss_Propaganda_Research

https://de.wikipedia.org/wiki/Swiss_Policy_Research

zdaj pa tako, ne trdim in mislim da so na strani same laži, trdim pa, da se je ne sme jemati kot zanesljiv vir sam po sebi, torej brez da sam naštudiraš vire in potem narediš izvleček. Komur se da. Je pa tipičen pokazatelj v kaj se je sprevrgla "informacijska družba" in kaj je v osnovi narobe pri borbi držav s covidom-19. Preplavljeni smo z (dez)informacijami, ki jih številni plasirajo in interpretirajo po svoje, kakor jim pač koristi.

Za moje pojme je v teh dveh stavkih (boldano) zajeto bistvo tega našega nesrečnega Covida. In ko koronce ne bo več, se bodo razni "socialni mediji", pa kvazi "novinarji" rumenega tiska še naprej krmili in napajali, na kakem novem problemu... In iz vsega tega (kot še vedno doslej) samo oni vlečejo koristi... 

Zaupam stroki, da dela po svojih najboljših zmožnostih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 8. 2020 ob 8:42, maus pravi:

res ne morem verjet, da bi pogoltna Amerika zaustavila svoje gospodarstvo za nič, čeprav ogromno Američanov še vedno verjamejo, da je zemlja ploščata in da ni bilo pristanka na luni, prav tako je pa Elvis še vedno živ ;) 

 

Pogoltno Ameriko vodi delček procenta prebivalcev US. In tem se jebe za cel svet. Njih poganja extremen pohlep. Graham Hankook je izračunal, da je pol leta vojskovanja v Iraku potrošilo toliko denarja, da bi s tem lahko rešili izkoriščanje deževnega pragozda v Amazoniji za zmeraj.

Če Tesli ne bi odvzeli financiranja, bi danes najverjetneje uporabljali zastonjsko energijo. Ampak potem ni zaslužka.

Ta svet je postal tak, kot je bilo napovedano že v Starem Egiptu. Smrt bo postala bolj donosna od žiljenja.  Zblojeni možje bodo občudovani kot junaki. Laž bo bolj cenjena od resnice. Nepoštenje bo vrlina. (toths prophecy)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, izibajker pravi:

Zaupam stroki, da dela po svojih najboljših zmožnostih.

jaz tudi ... edino politiko bi morali malo dati na stran, čeprav je to zelo težko, ker jih takoj zamenjajo ;)

 

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Pogoltno Ameriko vodi delček procenta prebivalcev US. In tem se jebe za cel svet. Njih poganja extremen pohlep.

mal so se pa vseeno pokakali, ko si jim temnopolti malo zagrozili ... ko jim bo začelo tudi ostalo ljudstvo od lakote vzdigovati glas se bodo pa ornk posrali ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

Mal so se pa vseeno pokakali, ko si jim temnopolti malo zagrozili ... ko jim bo začelo tudi ostalo ljudstvo od lakote vzdigovati glas se bodo pa ornk posrali ;) 

Ne verjamem. Vojsko na ulice pa gas. Če samo pogledaš kok se Trumpu jebe za to kar je obljublajl pred volitvami, hito ugotoviš kok je vredno življene posameznika po volitvah-nič. Do sedaj so pobijal po svetu in nič jim ne brani, da bi tudi doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

o tem so že pred več kot mesecem pisali nizozemski in nemški časopisi, pa so jih Hrvati ozmerjali za lažniuce in foušarce, ker jim gre tok dobr v turizmu :lol1: ... ma res mi gre na smeh 

torej so problem Hrvati al koze? Sprašujem za prjatla :D

Matematika je jasna ni povpraševanja, ponudba crkne. Ni mi jasno, res mi ni jasno koji kurac je rinila v night klub.

Taka faše tut sifilis, brez dab vedla. Vsaj na IQ, ki ga je pokazala

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Alla pravi:

Jaz se ne bom cepila. :jezik:

Štos bo, da bo na koncu tako, da kdor se ne bo cepil, bo lahko samo še doma med štirimi stenami čepel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, tomash pravi:

Ta postopek testiranja sem nekje zasledil in pisalo je nekako takole:

Testiranje na koronavirus s šnopcem.

Povohaš in če ima vonj, potem nimaš virusa.

Poizkusiš in če ima okus, potem nimaš virusa.

Testiranje ponavljaš večkrat dnevno.

Drug dan te boli glava in testiranje zaradi tega ponoviš.

(Kot kaže situacija bomo prodali motorje in kupili alfe)

image.png.6d72bab7b5718239387ec32189285650.png

Tole je za kuhanje svinjam ne za šnopc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Codeine pravi:

Štos bo, da bo na koncu tako, da kdor se ne bo cepil, bo lahko samo še doma med štirimi stenami čepel.

ni nujno, včasih folku tut prekipi, poglej Argentino, dovolj jim je karantene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, skalar36 pravi:

Ne verjamem. Vojsko na ulice pa gas. Če samo pogledaš kok se Trumpu jebe za to kar je obljublajl pred volitvami, hito ugotoviš kok je vredno življene posameznika po volitvah-nič. Do sedaj so pobijal po svetu in nič jim ne brani, da bi tudi doma.

kr verjam .. tudi vojaki so lačni in imajo družine ... nacionalna garda ni hotela it povsod .. malo preberi ... tudi policaji se ne grejo več ... denar, ki si ga je nagrabilo nekaj miljarderjev jim ne bo pomenil nič, ko lačni začnejo ;)

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

torej so problem Hrvati al koze? Sprašujem za prjatla :D

prijatlu povej. da so krivi Hrvatje, ker niso zaprl tistih nekaj nočnih lokalov .. velika večina se je držala vseh pripročil ...  ker pa te lokale vodijo ljudje, ki so močno povezani z vladajočo stranko, je to bilo tako, kot je bilo ... mi je prijatu povedu ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

 

prijatlu povej. da so krivi Hrvatje, ker niso zaprl tistih nekaj nočnih lokalov .. velika večina se je držala vseh pripročil ...  ker pa te lokale vodijo ljudje, ki so močno povezani z vladajočo stranko, je to bilo tako, kot je bilo ... mi je prijatu povedu ;)

 

da, za vse bedake so krivi Hrvatje, sem mu povedal.

Baje na naši obali ni žurov a ne (Cigoti, Kempinski, Ozare pa to)  zna bit da so tudi za te krivi Hrvatje. Vem, da gre v Nemčiji 120 oseb, ki se je udeležilo lokalne zabave v karanteno, jop, tut tam so krivi Hrvatje. V Italiji in AU pa ni zabav, tam je vse lepo...ps. uradni podatki so pripeti na vrhu, kr poglej.

Kriva je človeška neumnost, ne pa Hrvatje, kapiš.

Se pa strinjam, da bi povsod lahko bili klubi in podobno zaprto (in ne samo na Hrvaškem). Edin maša na Brezjah pa ne :P take zabave so namreč varne in obsolutno nepovezane z vladajočo strukturo :P

 

Zabave se bodo in se odvijajo, pa čeprav je vse zaprto. Žal. Lepo je zapisala turistka iz Šwice, komaj da je zdržala urco pa pol na zabavi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

da, za vse bedake so krivi Hrvatje, sem mu povedal.

Baje na naši obali ni žurov a ne (Cigot, Kempinski, Ozare pa to)  zna bit da so tudi za te krivi Hrvatje. Vem, da gre v Nemčiji 120 oseb, ki se je udeležilo lokalne zabave v karanteno, jop, tut tam so krivi Hrvatje. V Italiji in AU pa ni zabav, tam je vse lepo...ps. urdni podatki so pripeti na vrhu, kr poglej.

Kriva je človeška neumnost, ne pa Hrvatje, kapiš.

Se pa strinjam, da bi povsod lahko bili klubi in podobno zaprto (in ne samo na Hrvaškem). Edin maša na Brezjah pa ne :P take zabave so namreč varne in obsolutno nepovezane z vladajočo strukturo :P

 

Zabave se bodo in se odvijajo, pa čeprav je vse zaprto. Žal. Lepo je zapisala turistka iz Šwice, komaj da je zdržala urco pa pol na zabavi.

 

Pa kaj se zdj name kurčiš ... Italjanska vlada, Nemška vlada, Nizozemska vlada, Avstrijska vlada in še nekatere EU vlade so sklenile, da Hrvatje zavajajo s številkami in da niso sprejele dovolj dobrih mre za preprečevanje širjenja virusa .. to se nisem jaz spomnil .. saj vem, da misliš, da imam veliko politično moč in avtoriteto v EU in širše, ampak tok pa spet ne ;) 

Zabave se bodo odvijale, ampak te so bile DOVOLJENE, čeprav so jim vsi svetovali, da naj to zaprejo ... v tem je keč .. štekaš .. še prijatlu povej :ras: 

Kaj mešaš Brezje, pa cigote, pa Kampinski pa ne vem še kaj ...  vseeno kakšne so številke .. Hrvatom so dali rdeči karton, ker se malo norca delajo, Slovenci to še požremo, Nemci pa Avstrijci in Italjani pa sigurno ne bodo. Svoje bodo že pozdravili, da se bodo pa drugje okuženi zdravili doma na svoje stroške in firmam plačevale razne subvencije zaradi korona krize, to pa ne...

bolj počas tipkam, ker zraven kitajca jem, tako da boš lahko razumel ;) 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

Pa kaj se zdj name kurčiš ... Italjanska vlada, Nemška vlada, Nizozemska vlada, Avstrijska vlada in še nekatere EU vlade so sklenile, da Hrvatje zavajajo s številkami in da niso sprejele dovolj dobrih mre za preprečevanje širjenja virusa .. to se nisem jaz spomnil .. saj vem, da misliš, da imam veliko politično moč in avtoriteto v EU in širše, ampak tok pa spet ne ;) 

Zabave se bodo odvijale, ampak te so bile DOVOLJENE, čeprav so jim vsi svetovali, da naj to zaprejo ... v tem je keč .. štekaš .. še prijatlu povej :ras: 

Kaj mešaš Brezje, pa cigote, pa Kampinski pa ne vem še kaj ...  vseeno kakšne so številke .. Hrvatom so dali rdeči karton, ker se malo norca delajo, Slovenci to še požremo, Nemci pa Avstrijci in Italjani pa sigurno ne bodo. Svoje bodo že pozdravili, da se bodo pa drugje okuženi zdravili doma na svoje stroške in firmam plačevale razne subvencije zaradi korona krize, to pa ne...

bolj počas tipkam, ker zraven kitajca jem, tako da boš lahko razumel ;) 

 

ti se na mojga prjatla kurčiš :P

Jaz pa moj prjatu nimava problemov z zabavami, niti s ciframi, niti s strahom in paranojo. Gladko si upam tudi v Bosno in Srbijo, pa se ne bojim okužbe.

Zate so Hrvatje krivi. Problem se enostavno reši. Zapre se Hrvaška neprodušno, z bodečo žico. Evo svetovni problem korone rešen..aja neke take ideje so bile marca za Italijo :P

Dober tek, jaz sem jedu tuno s Hrvaške upam, da nism kaj staknu :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, tomash pravi:

Smo pa vsi videli, da je korona mirovala kar nekaj časa. Zanimivo.

Kaj.....a ona pa ne sme na dopust...al kaj...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, tomash pravi:

Smo pa vsi videli, da je korona mirovala kar nekaj časa. Zanimivo.

če ne objavljaš, je ni .. preprosto 

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

ti se na mojga prjatla kurčiš :P

Jaz pa moj prjatu nimava problemov z zabavami, niti s ciframi, niti s strahom in paranojo. Gladko si upam tudi v Bosno in Srbijo, pa se ne bojim okužbe.

Zate so Hrvatje krivi. Problem se enostavno reši. Zapre se Hrvaška neprodušno, z bodečo žico. Evo svetovni problem korone rešen..aja neke take ideje so bile marca za Italijo :P

Dober tek, jaz sem jedu tuno s Hrvaške upam, da nism kaj staknu :D

 

ne obračaj mojih besed ... ugotovljeno je, da so zavajali, če ne celo lagali, kar priznavajo njihovi zdravniški krogi, ki so jezni na politiko, ker so prirejali podatke...

ti pejt glatko kamor češ .... s svojim prijatlom v roki :P 

upam, da bodo po 15.9 odprli , da bom lahko mal pojadrankou ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, maus pravi:

če ne objavljaš, je ni .. preprosto 

ne obračaj mojih besed ... ugotovljeno je, da so zavajali, če ne celo lagali, kar priznavajo njihovi zdravniški krogi, ki so jezni na politiko, ker so prirejali podatke...

ti pejt glatko kamor češ .... s svojim prijatlom v roki :P 

upam, da bodo po 15.9 odprli , da bom lahko mal pojadrankou ;)

 

tam okoli 19.09. je tudi v redu :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker že govorite o zavajanju...……..

 

 

Ali je kaj znano, koliko maturantov je zbolelo na izletih z  agencijo Mundial.

Vse je potihnilo, glede na to, da jih niso pribili na križ, se mi  dozdeva, da bolj malo ali pa celo nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kaldu pravi:

Ker že govorite o zavajanju...……..

 

 

Ali je kaj znano, koliko maturantov je zbolelo na izletih z  agencijo Mundial.

Vse je potihnilo, glede na to, da jih niso pribili na križ, se mi  dozdeva, da bolj malo ali pa celo nič.

Možno, da je veliko okuženih, ampak deca nima simptomov in potem ne gre na test ali k zdravniku.

S starši se pa deca itak več ne druži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Nori24TV je vrag že vzel šalo... NA POMOČ, konec je z nami.

--

Vrag je vzel šalo: Zaradi neodgovornega obnašanja dopustnikov na Hrvaškem beležimo v Sloveniji sunkovito rast okuženih z novim koronavirusom!

https://nova24tv.si/slovenija/vrag-je-vzel-salo-zaradi-neodgovornega-obnasanja-dopustnikov-na-hrvaskem-belezimo-v-sloveniji-sunkovito-rast-okuzenih-z-novim-koronavirusom/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!