Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Meni grejo že prau na K ti centraliti ki vidijo Istro kot turizem, kaj zej jaz ne bom smel do sorodnikov? Nisem hodil na žure, nisem bil na plaži... In zdej me bojo jebali na meji ker sem vedno in samo z istimi tremi osebami ko grem čez mejo... 

Samo nej mi kdo joče "joj na morčija ne morem", jih zrnem s ceste, kot da je dopust in posončena rit nujno za preživetje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medtrm beležijo povečano rast okužb tako nemci, italjani in avstrijci. Zna bit da je vse iz Zrč. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

Medtrm beležijo povečano rast okužb tako nemci, italjani in avstrijci. Zna bit da je vse iz Zrč. :P

 

bo jadranka al ne bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

bo jadranka al ne bo...

Jadranka bo .. vprašanje je ali z nami ali brez nas :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

bo jadranka al ne bo...

bo, sam v Zrče pa nit pod razno, ok za kak selfie..men se itak, jebe, ko odprejo bom šel. Škoda mi je septembra in oktobra. Upam da kdo Kacotu pografitira bajto :P

 

pred 28 minutami, Snečer pravi:

Zagotovo pisanje ustaša,ki posluša Thompsona.

Ne razumem te nervoze iz ndh...

ah sej bodo preživeli, v končni fazi pa, jaz bi na njihovem mestu tut jebo mater Slovencima :P

 

pred 1 uro, maus pravi:

Jadranka bo .. vprašanje je ali z nami ali brez nas :P 

bo, verjemi, če ne prej pa januarja 2024

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

V glavnem bo še letos :) 

jez pa ti pa Maus? :P

Repriza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam opozorilo, po novem obstajajo tudi Koronagoljufi. Ne nasedajte jim :D

https://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/na-slovence-prezijo-koronagoljufi-341681

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, DAMI34 pravi:

sam opozorilo, po novem obstajajo tudi Koronagoljufi. Ne nasedajte jim :D

https://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/na-slovence-prezijo-koronagoljufi-341681

Citiraj

- Glede na to, da vlada vsakotedensko spremlja okužbe po sosednjih državah, računamo, da bodo ukrepi prispevali, da se bo stanje epidemije v naslednjih 14 dneh tudi na HR izboljšalo. Vlada bo tedensko spremljala zadeve in če ugotovimo, da bo mejna vrednost v 14 padla, bo avtom,atična HR avtomatično ponovno uvrstila na rumeni seznam, tako, da bi lahko še vedno ljudje odšli septembra na dopust brez karantene. 

Bo :) če bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...seveda se bo slika na Hrvaškem kmalu izboljšala....pa še lagat jim ne bo treba. Pri tako radikalnem zmanjšanju počitnikarjev, bo bistveno padla gneča, tistih 5 omamljenih dopustnikov pa ne predstavlja grožnje za exponentno širjenje.  
Dejansko bo pri njih št.okuženih začelo padati pri nas pa zaradi uvoženih okužb naraščati. 
Za tiste, ki so neizmerno zaljubljeni v Hrvaško bo po moje oktober sanjski. Doli bodo umirjene kategorije ljudi, ki jih nočni klubi in gužve ne zanimajo, kar pomeni da bo verjetnost okužbe res minimalna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, BIF pravi:

...seveda se bo slika na Hrvaškem kmalu izboljšala....pa še lagat jim ne bo treba. Pri tako radikalnem zmanjšanju počitnikarjev, bo bistveno padla gneča, tistih 5 omamljenih dopustnikov pa ne predstavlja grožnje za exponentno širjenje.  
Dejansko bo pri njih št.okuženih začelo padati pri nas pa zaradi uvoženih okužb naraščati. 
Za tiste, ki so neizmerno zaljubljeni v Hrvaško bo po moje oktober sanjski. Doli bodo umirjene kategorije ljudi, ki jih nočni klubi in gužve ne zanimajo, kar pomeni da bo verjetnost okužbe res minimalna.

torej greš v oktobru lovit ribe :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha...ne. Ni pa izključeno da si ne grem na bajto po kak liter mošta....:)))  

....ampak bom o epidemiološkem stanju presojal sam, čeprav verjetno takrat htvati dejansko ne bodo več tako lagali, ker ne bo pretiranega interesa....pa še sramoto z lažmi bodo poskušali omiliti. Tako je v tem času dejansko pričkaovati dokaj realne številke.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

jez pa ti pa Maus? :P

Repriza?

nehte mene med moderatorje rint.. bom raj kakšno punčko s sabo vzel, da me bo negovala :ras:

računam po 15-20.9.2020, da bo sproščeno

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

nehte mene med moderatorje rint.. bom raj kakšno punčko s sabo vzel, da me bo negovala :ras:

računam po 15-20.9.2020, da bo sproščeno

ti si od nekdaj moderator v senci :) 

saj kakšna punčka lahko gre poleg, če vozi pravo znamko... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

nehte mene med moderatorje rint.. bom raj kakšno punčko s sabo vzel, da me bo negovala :ras:

računam po 15-20.9.2020, da bo sproščeno

Škoda te je za moderatorja.??

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!