Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 uro, VS800 pravi:

Kaj.....a ona pa ne sme na dopust...al kaj...........

v Zrće nima kaj hodit :P

 nej gre na Brezje .P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

v Zrće nima kaj hodit :P

 nej gre na Brezje .P

 

Lih un tip z belo kapco, k sm sliko prlepu iz zrč me je nano spomnu      :lol1:(zdej saj veste kuko zgleda kurona)

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

game over

hrvaška je rdeča, do konec tedna se bo treba vrniti...

sam vi mate pa zlo pučasn net duma...toj blo že pred 28 minutam ubjavln  :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

če ne objavljaš, je ni .. preprosto 

ne obračaj mojih besed ... ugotovljeno je, da so zavajali, če ne celo lagali, kar priznavajo njihovi zdravniški krogi, ki so jezni na politiko, ker so prirejali podatke...

ti pejt glatko kamor češ .... s svojim prijatlom v roki :P 

upam, da bodo po 15.9 odprli , da bom lahko mal pojadrankou ;)

 

ubračal si ti...ker vse ostalo razn "hudobne" Hrvaške je nepomembno. In ja laže samo Hrvaška...matr kok si star, bi pričakoval več nezaupanja vsemu kar se piše in prireja. Ampak glej, za tvojo mirno dušo:

CRO bo fasala blokado, rdečo listo/karanteno in spet bo vse superduper, koronca bo izginila, plesal bomo kolo in se objemal med seboj. :D

Nečeš ti jadrankat ništa, sem te naznanio, kazneni govor, sudcima korona pažnje na hrvatskoj. :P

Ta vikend palim dol, če bo tko kot mislim, pa še kak naslednji. Jebe se men za žurke, na wawinkih pa koronca ne vreba, kvečjemu kak izgublen idiot k ga vrže na nasprotno stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Snečer pravi:

Možno, da je veliko okuženih, ampak deca nima simptomov in potem ne gre na test ali k zdravniku.

S starši se pa deca itak več ne druži.

Torej so zdravi ampak bolani...ne morem reč drucga kot bolano..no ja zdravo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ubračal si ti...ker vse ostalo razn "hudobne" Hrvaške je nepomembno. In ja laže samo Hrvaška...matr kok si star, bi pričakoval več nezaupanja vsemu kar se piše in prireja. Ampak glej, za tvojo mirno dušo:

CRO bo fasala blokado, rdečo listi/karanteno in spet bo vse superduper, koronca bo izginila, plesal bomo kolo in se objemal med seboj. :D

Nečeš ti jadrankat ništa, sem te naznanio, kazneni govor, sudcima korona pažnje na hrvatskoj. :P

Ta vikend palim dol, če bo tko kot mislim, pa še kak naslednji. Jebe se men za žurke, na wawinkih pa koronca ne vreba, kvečjemu kak izgublen idiot k ga vrže na nasprotno stran.

kdor gre v petek dol,že faše karanteno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Codeine pravi:

Na Nori24TV je vrag že vzel šalo... NA POMOČ, konec je z nami.

--

Vrag je vzel šalo: Zaradi neodgovornega obnašanja dopustnikov na Hrvaškem beležimo v Sloveniji sunkovito rast okuženih z novim koronavirusom!

https://nova24tv.si/slovenija/vrag-je-vzel-salo-zaradi-neodgovornega-obnasanja-dopustnikov-na-hrvaskem-belezimo-v-sloveniji-sunkovito-rast-okuzenih-z-novim-koronavirusom/

vsak izgovor je dober, pa četud s Hrvaške :P

 

pred 22 minutami, VS800 pravi:

:lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

 

w_50412749.jpg

jop Zrče...mladi, pa potrebni očkoti..ups, ne bom povedu kak to vem :D

No ja una palma oduzad se mi zdi da sem eno kresno pred leti tam :D

In pol kaki babi prekipi in so Zrče problem.

Problem je: ker ne dajo svojim možem, tam je problem :D

še ena iz Zrč se mi zdi.. (wild party gugl iskanje)

840428-suhana-khan-wild-party.thumb.jpg.85b9c0c2ecf3aa083f8854c5525c96b7.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

kdor gre v petek dol,že faše karanteno

groza, bom šu pa gor :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ubračal si ti...ker vse ostalo razn "hudobne" Hrvaške je nepomembno. In ja laže samo Hrvaška..

a vikend palim dol, če bo tko kot mislim, pa še kak naslednji. Jebe se men za žurke, na wawinkih pa koronca ne vreba, kvečjemu kak izgublen idiot k ga vrže na nasprotno stran.

ne bodi smešen...

nič jaz ne obračam .. obračajo države EU, katere so dale Hrvate na rdečo listo ... povzemam njihove ugotovitve ... torej se obrni na njihove vladne inštitucije ...

očitno je grožnja z rdečim kartonom čudežno povečala število obolelih na Hrvaškem ... glej ga zlomka ..

ti kar pali dol ... al te je sam gobc ... napisal si ta vikend in še kakšn naslednji .. srečno pot ;) 

 

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

groza, bom šu pa gor :P

 

prpa že ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

ne bodi smešen...

nič jaz ne obračam .. obračajo države EU, katere so dale Hrvate na rdečo listo ... povzemam njihove ugotovitve ... torej se obrni na njihove vladne inštitucije ...

očitno je grožnja z rdečim kartonom čudežno povečala število obolelih na Hrvaškem ... glej ga zlomka ..

ti kar pali dol ... al te je sam gobc ... napisal si ta vikend in še kakšn naslednji .. srečno pot ;) 

 

prpa že ?

 

ne vem, kdo se bolj sekira..men je čist ravno, ker vem da CRO ni problem v igri s Koronco...ampak lej tolaži se...

ps. manj me je gobec kot tebe. Napisal sem dol, ko bo moč..žal si karantene ne morem privoščiti. Stanje v CRO pa ni nič drugače kot pred 14 ali 21 dnevi...le ti si mal napumpan in v strahu.

CRO še vedno nima 40 obolelih pa kajestvem kolk, pa tut to je sam cifra

Lej, zdej si varn. Dihi..s CRO je konc.

Očitno ti ne potegne da ni problem meja, ampak obnašanje :D pa še marsikomu ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

ne vem, kdo se bolj sekira..men je čist ravno, ker vem da CRO ni problem v igri s Koronco...ampak lej tolaži se...

ps. manj me je gobec kot tebe. Napisal sem dol, ko bo moč..žal si karantene ne morem privoščiti. Stanje v CRO pa ni nič drugače kot pred 14 ali 21 dnevi...le ti si mal napumpan in v strahu.

CRO še vedno nima 40 obolelih pa kajestvem kolk, pa tut to je sam cifra

Lej, zdej si varn. Dihi..s CRO je konc.

Očitno ti ne potegne da ni problem meja, ampak obnašanje :D pa še marsikomu ne.

se ne bojim in se ne sekiram za hrvaško  .. edino ne vem kdo bo za moje starše skrbel, če jaz ne bom mogel okoli skakati ... mladi prenapetneži, ki mislijo da so najjači in se jim nič ne more zgoditi... še zase ne znajo poskrbeti ... kar se mene tiče... jaz lahko delam od doma in se mi ne bo poznalo na plači ... kako ti to ni jasno ... ne gre za mene, gre za stare in šibke... spet bodo zaprli tovarne, ljudje bodo brez dohodka, če otroci ne bodo smeli v šole, bodo posledično morali biti starši doma ... začaran krog ...

Nisem napumpan... tako kot mi je šla Avstrija na kurac, ker so skrivali smučarje in bodo kazensko odgovorni, tako mi gre Hrvaška, ker zavaja in laže. 

CRO nima toliko obolelih, ker prirejajo podatke... to ti še vedno ni jasno ... čeprav pol Evrope to ve 

tebi marsikaj ni jasno ... pač meja, ker drugače se ne da omejiti zaradi takega obnašanja ... to tebi ni jasno ;) ... 

ti se neki duvaš, da boš šel dol, a ne moreš si privoščiti karantene .. ma kdo ti kaj more .. nihče ...bodi močen ... jaz te podpiram :P 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

se ne bojim in se ne sekiram za hrvaško  .. edino ne vem kdo bo za moje starše skrbel, če jaz ne bom mogel okoli skakati ... mladi prenapetneži, ki mislijo da so najjači in se jim nič ne more zgoditi... še zase ne znajo poskrbeti ... kar se mene tiče... jaz lahko delam od doma in se mi ne bo poznalo na plači ... kako ti to ni jasno ... ne gre za mene, gre za stare in šibke... spet bodo zaprli tovarne, ljudje bodo brez dohodka, če otroci ne bodo smeli v šole, bodo posledično morali biti starši doma ... začaran krog ...

Nisem napumpan... tako kot mi je šla Avstrija na kurac, ker so skrivali smučarje in bodo kazensko odgovorni, tako mi gre Hrvaška, ker zavaja in laže. 

CRO nima toliko obolelih, ker prirejajo podatke... to ti še vedno ni jasno ... čeprav pol Evrope to ve 

tebi marsikaj ni jasno ... pač meja, ker drugače se ne da omejiti zaradi takega obnašanja ... to tebi ni jasno ;) ... 

ti se neki duvaš, da boš šel dol, a ne moreš si privoščiti karantene .. ma kdo ti kaj more .. nihče ...bodi močen ... jaz te podpiram :P 

 

 

CRO ima še manj obolelih al?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, tomash pravi:

potem pa nabiraj slive in jabolka ter hruške, ker zima bo huda. Boš lahko dilal, ker zaloge šnopca je pobral že prvi val.

če jaz sodim po tem je pri meni že 4 val...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

se ne bojim in se ne sekiram za hrvaško  .. edino ne vem kdo bo za moje starše skrbel, če jaz ne bom mogel okoli skakati ... mladi prenapetneži, ki mislijo da so najjači in se jim nič ne more zgoditi... še zase ne znajo poskrbeti ... kar se mene tiče... jaz lahko delam od doma in se mi ne bo poznalo na plači ... kako ti to ni jasno ... ne gre za mene, gre za stare in šibke... spet bodo zaprli tovarne, ljudje bodo brez dohodka, če otroci ne bodo smeli v šole, bodo posledično morali biti starši doma ... začaran krog ...

Nisem napumpan... tako kot mi je šla Avstrija na kurac, ker so skrivali smučarje in bodo kazensko odgovorni, tako mi gre Hrvaška, ker zavaja in laže. 

CRO nima toliko obolelih, ker prirejajo podatke... to ti še vedno ni jasno ... čeprav pol Evrope to ve 

tebi marsikaj ni jasno ... pač meja, ker drugače se ne da omejiti zaradi takega obnašanja ... to tebi ni jasno ;) ... 

ti se neki duvaš, da boš šel dol, a ne moreš si privoščiti karantene .. ma kdo ti kaj more .. nihče ...bodi močen ... jaz te podpiram :P 

 

 

lej bom kratek:

tole pa teb ni jasno:

vse mlade punčke, ki jih pecaš na ridah, so potencialne žurerke iz Zrč. :P in kdo bo potem skrbel za tvoje starše?

Če sva že na osebni ravni.

Pa preber moj zapis, če u nedelo zaprejo lahko grem dol, al se duvam al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Pa preber moj zapis, če u nedelo zaprejo lahko grem dol, al se duvam al ne.

e nedela ..komot se je duvat k bo full dežval..:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

e nedela ..komot se je duvat k bo full dežval..:P

sem gledal vreme bo lepo in vroče, prevroče 33C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

Ta vikend palim dol, če bo tko kot mislim, pa še kak naslednji. Jebe se men za žurke, na wawinkih pa koronca ne vreba, kvečjemu kak izgublen idiot k ga vrže na nasprotno stran.

 

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

lej bom kratek:

tole pa teb ni jasno:

vse mlade punčke, ki jih pecaš na ridah, so potencialne žurerke iz Zrč. :P in kdo bo potem skrbel za tvoje starše?

Če sva že na osebni ravni.

Pa preber moj zapis, če u nedelo zaprejo lahko grem dol, al se duvam al ne.

nisva na osebni ravni .. to si sam napisal ... še enkrat preberi ... jaz sem ti želel samo srečno pot :P 

punčke pa mene pecajo in niso ble v Zrčah ... sem jih osebno pregledal ;)

men je vse jasno ;)

itak je odločeno ... o tem ne odločam jaz ali bo rdeč karton ali ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, maus pravi:

 

punčke pa mene pecajo in niso ble v Zrčah ... sem jih osebno pregledal ;)

 

Zihr jim daš kako aplikacijo za izpolnit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!