Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Ob 20. 8. 2020 ob 13:03, Alla pravi:

Fak......jaz sem bla 10 minut stran od Zrč. A je virus sam v Zrčah al ne, pa če ne, kolk radija okol Zrč je? :eek:

predlagam 14 dnevno karanteno, grgranje razredčila in nošenje maske (vsaj pod brado) :P

 

pred 18 urami, Snečer pravi:

Bo :) če bo

definitivno se v 14 dneh, nikjer "slika" ne bo spremenila na bolje, kvečjemu na slabše. Vsaj po sledenju trendu okužb trenutno. Nej nekajo testirat, pa bo super "slika"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, BIF pravi:

...seveda se bo slika na Hrvaškem kmalu izboljšala....pa še lagat jim ne bo treba. Pri tako radikalnem zmanjšanju počitnikarjev, bo bistveno padla gneča, tistih 5 omamljenih dopustnikov pa ne predstavlja grožnje za exponentno širjenje.  
Dejansko bo pri njih št.okuženih začelo padati pri nas pa zaradi uvoženih okužb naraščati. 
Za tiste, ki so neizmerno zaljubljeni v Hrvaško bo po moje oktober sanjski. Doli bodo umirjene kategorije ljudi, ki jih nočni klubi in gužve ne zanimajo, kar pomeni da bo verjetnost okužbe res minimalna.

CRO ma dovolj svojih okužb, ki jih baje širi na turiste. Katerih itak ne štejejo med svoje okužbe (ampak jih posamezne države prištejejo med uvožene predvsem mladini in iz Zrč, tam je pravi razvrat :P ), tako da ne razumem, kak se jim bo okuženost zmanjšala zaradi izgona turistov. 

pred 16 urami, maus pravi:

nehte mene med moderatorje rint.. bom raj kakšno punčko s sabo vzel, da me bo negovala :ras:

računam po 15-20.9.2020, da bo sproščeno

dobr računaš :P (da ti Bog pozlati riječi)

punčka naj da pred negovanjem test na Koronco , kateri ne sme biti starejši od 3 dni :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

punčka naj da pred negovanjem test na Koronco , kateri ne sme biti starejši od 3 dni :D

razumu sem tvojo poanto in se malo ponavljaš .. bom .. s svojim toplomerjem bom izmeru .. prej, med in po  ;) 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

razumu sem tvojo poanto in se malo ponavljaš .. bom .. s svojim toplomerjem bom izmeru .. prej, med in po  ;) 

ne ti svojih tehnik izzumljat, upoštevaj navodila NIJZ, pa masko naj ma dekliček, vsaj čez usteca :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm razmišljal, da ubodem eno prikolico, tako razbito in postanem lastnik premičnine al pa čamac. Pol loh vsak vikend jaz pa familja skačemo v petek dol, nedelo nazaj, brez karantence. Dobr si je Jelko zmislu, dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

, tako da ne razumem, kak se jim bo okuženost zmanjšala zaradi izgona turistov. 

 

 

.....jaz pa ne razumem, kako tega ne razumeš. Malo se sam potrudi....vsega ti pa res ne rabimo servirat. In tudi če v končni fazi ne boš razumel...nič hudega. Važno je, da bo število okuženih začelo padati, kar pomeni, da boš morda lahko kmalu spet doli. To je zate pomembno...to pa razumeš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozitivne napovedi za boljše razpoloženje...

Citiraj

 

Milijoni bodo še umrli, preden se bo končala pandemija COVIDA-19, je v intervjuju z Zanny Minton Beddoes, glavnim urednikom britanskega britanskega The Economista, dejal Bill Gates, soustanovitelj Microsofta in eden največjih svetovnih filantropov.

Toda srednjeročno je ponudil povod za upanje, saj je napovedal, da bo do konca leta 2021 relativno učinkovito cepivo v množični proizvodnji in da bo dovolj velik del svetovnega prebivalstva imuniziran, da ustavi nadaljnje širjenje pandemije.

 

Citiraj

 

"Ocenjujemo, da se bo svet v prihodnjih tednih in mesecih soočil z akutnimi izrednimi razmerami, kakršnih še ni bilo," je dejal eden od avtorjev študije Patrick Walker. Dodal je, da njihovi izsledki kažejo, da morajo države izbrati med dragimi in intenzivnimi ukrepi ter preobremenjenostjo zdravstvenih sistemov.

Izpostavljajo pa tudi, da bo hitro, odločno in skupno ukrepanje zdaj rešilo več milijonov življenj v prihodnjem letu.

 

...nekateri vse vedo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, ko so jih praktično vsi že spregledali....ostanejo samo še lažimdomačim ofcam...

https://www.jutarnji.hr/video/news/pao-jos-jedan-rekord-imamo-265-zarazenih-no-to-je-posljedica-turisticke-sezone-15014689

.....pravijo, da praktično ni več zabav....

https://www.jutarnji.hr/video/news/tulumi-na-zrcu-idu-dalje-poceo-festival-elektronske-glazbe-evo-kako-izgledaju-partyji-15014658

.....aja....za korono na hrvaškem pa so itak krivi turisti....predvsem tisti, ki so zdaj odšli oz.odhajajo....tisti ,ki bodo še malo tam, niso krivi....dokler ne grejo.... Večni muljatori...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, BIF pravi:

Zdaj, ko so jih praktično vsi že spregledali....ostanejo samo še lažimdomačim ofcam...

https://www.jutarnji.hr/video/news/pao-jos-jedan-rekord-imamo-265-zarazenih-no-to-je-posljedica-turisticke-sezone-15014689

.....pravijo, da praktično ni več zabav....

https://www.jutarnji.hr/video/news/tulumi-na-zrcu-idu-dalje-poceo-festival-elektronske-glazbe-evo-kako-izgledaju-partyji-15014658

.....aja....za korono na hrvaškem pa so itak krivi turisti....predvsem tisti, ki so zdaj odšli oz.odhajajo....tisti ,ki bodo še malo tam, niso krivi....dokler ne grejo.... Večni muljatori...

samo res, kdo je tu prizadet :) NDH je že na vseh rdečih seznanim, v Zrćah pa 4 dnevni festival "narkomanije" :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BIF pravi:

.....jaz pa ne razumem, kako tega ne razumeš. Malo se sam potrudi....vsega ti pa res ne rabimo servirat. In tudi če v končni fazi ne boš razumel...nič hudega. Važno je, da bo število okuženih začelo padati, kar pomeni, da boš morda lahko kmalu spet doli. To je zate pomembno...to pa razumeš....

vidiš, a je blo tok težko servirat :P

 

pred 1 uro, BIF pravi:

Zdaj, ko so jih praktično vsi že spregledali....ostanejo samo še lažimdomačim ofcam...

https://www.jutarnji.hr/video/news/pao-jos-jedan-rekord-imamo-265-zarazenih-no-to-je-posljedica-turisticke-sezone-15014689

.....pravijo, da praktično ni več zabav....

https://www.jutarnji.hr/video/news/tulumi-na-zrcu-idu-dalje-poceo-festival-elektronske-glazbe-evo-kako-izgledaju-partyji-15014658

.....aja....za korono na hrvaškem pa so itak krivi turisti....predvsem tisti, ki so zdaj odšli oz.odhajajo....tisti ,ki bodo še malo tam, niso krivi....dokler ne grejo.... Večni muljatori...

a nisi napisal, da jim bo kmalu šlo na bolje? Na, pa spet neč ne razumem :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Mal sm razmišljal, da ubodem eno prikolico, tako razbito in postanem lastnik premičnine al pa čamac. Pol loh vsak vikend jaz pa familja skačemo v petek dol, nedelo nazaj, brez karantence. Dobr si je Jelko zmislu, dober.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/48-urni-izstop-iz-drzave-na-hrvasko-veckraten.html?fbclid=IwAR1iccUARxVwcqccHM2VcEOfDQL_nQldtHPhJDnehzfHZnISKCtLAqgFiu4

 

brihtna poteza

sam še sup prvežem na bojo :P

Od polnoči je Hrvaška na rdečem seznamu, kar pomeni, da bodo morali tisti, ki bodo obiskali državo po vrnitvi v 14-dnevno karanteno. 48-urna omejitev za lastnike nepremičnin in plovil na Hrvaškem ni enkratna. Torej se lahko te osebe na Hrvaško odpravijo kolikokrat želijo, le vrniti se morajo v 48 urah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, BIF pravi:

....za 100 eur mesečno postaneš najemnik moje hiše pa lahko greš....:)))

sam če ma bazen, ker neki se z Jelkotom dogovarjava :P

pa mal nižjo ceno je dal, je pa res da njegova vila spada pod bolj ogrožene trenutno na Krku :D

 

pred 14 urami, Codeine pravi:

kako včasih enostavna ideja postane hit, samo kamero obrneš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ta udarc :P

118305409_3156666454417114_5709557645111150037_n.jpg.4c6db30f40a270b0fd877b19ffb308e6.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na HAK kamerah ni zaznati eksodusa iz Republike Hrvaške.

Bo 80.000 Slovencev počakalo na Hrvaškem na odpravo karantene, rešilo turizem, se spočilo in nadmudrilo sistem? :)

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

turistični turisti bodo pršl na mejo in rekli .. zakaj pa glih mene u karanteno  :eek: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal so se vsi skupaj ušteli s štetjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!