Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

28 minutes ago, BIF said:

S takšnimi "strokovnimi" interpretacijami se operira pri nas. Od tod potem oponenti s svojimi bedastimi razlagami in "resnicami".

 

DA801C04-DD00-4000-8BA0-9A3759089DB4.jpeg

Sem poskušal razumet to računsko logiko... Ampak ne gre močno... me skrbi za tega Willyja kako bo v življenju kaj zračunal... (sej verjetno trpijo bolj drugi okoli njega) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Snečer pravi:

To je demokracija ... 

....To je idiotizem, ki izkorišča izvirni greh demokracije....pravico, da javno izraža svoje mneje in v tem primeru lastno interpretacijo podatkov s katerimi samovoljno razpolaga. Takšni primeri so nas tudi pripeljali v stanje kjer smo zdaj....in takšnih "demokratičnih" razlag najdeš v tej temi ogromno. In ko na njih opozoriš te opominjajo....

Maloumni narod pa bere in ne razmišlja...prebrano (in ne razmišljeno) širijo naprej kot virus....in to je najnevarnejši virus, ki ugonablja ljudi. In tega virusa se ne da ustaviti, zajeziti ali se zoper njega boriti. Zadnji poskus boja zoper ta virus je klavrno končal nekaj metrov pod zemljo leta 1945 v Berlinu. Od takrat je ta virus presegel vse meje globalne pandemije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, BIF pravi:

....To je idiotizem, ki izkorišča izvirni greh demokracije....pravico, da javno izraža svoje mneje in v tem primeru lastno interpretacijo podatkov s katerimi samovoljno razpolaga. Takšni primeri so nas tudi pripeljali v stanje kjer smo zdaj....in takšnih "demokratičnih" razlag najdeš v tej temi ogromno. In ko na njih opozoriš te opominjajo....

Maloumni narod pa bere in ne razmišlja...prebrano (in ne razmišljeno) širijo naprej kot virus....in to je najnevarnejši virus, ki ugonablja ljudi. In tega virusa se ne da ustaviti, zajeziti ali se zoper njega boriti. Zadnji poskus boja zoper ta virus je klavrno končal nekaj metrov pod zemljo leta 1945 v Berlinu. Od takrat je ta virus presegel vse meje globalne pandemije.

Na MS ni demokracije, tu je drug sistem, tu je zdravilo za "viruse"...

Tega s Hitlerjem pa nisem najbolje razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Snečer pravi:

Na MS ni demokracije, tu je drug sistem, tu je zdravilo za "viruse"...

Tega s Hitlerjem pa nisem najbolje razumel.

S prvim stavkom si odgovoril na drugega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi WHO je že stopila velik korak nazaj, saj je 05.10.2020 objavila dokument, v katerem navajajo, da je dejanska umrljivost zaradi SARS-CoV-2 0,14%, kar ustreza normalni sezonski gripi. Druga sicer že znana zadeva je, da virusa SARS-CoV-2 še ni uspelo izolirati oziroma dokazati, kar je poročal CDC že julija 2020. Kaj se torej zdravi?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, smasher pravi:

Sem poskušal razumet to računsko logiko... Ampak ne gre močno... me skrbi za tega Willyja kako bo v življenju kaj zračunal... (sej verjetno trpijo bolj drugi okoli njega) 

to sem že jaz objavil, pa dodal, da ni prav delil, ura ima namreč 60minut .:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Tedybear pravi:

Zato je pa v neki drugi temi napisal, da rabi alko...ane?

V teh časih so alkoholi ena redkih tolažb, jebeš pasto za zobe :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Tedybear pravi:

Zato je pa v neki drugi temi napisal, da rabi alko...ane?

poudarek je na velike količine, ker mizo je potrebno tudi razkužiti, pa kozarec, pa roke, pa usta (vse zapisano v obratnem vrstnem redu :P )

 

pred 34 minutami, BIF pravi:

....To je idiotizem, ki izkorišča izvirni greh demokracije....pravico, da javno izraža svoje mneje in v tem primeru lastno interpretacijo podatkov s katerimi samovoljno razpolaga. Takšni primeri so nas tudi pripeljali v stanje kjer smo zdaj....in takšnih "demokratičnih" razlag najdeš v tej temi ogromno. In ko na njih opozoriš te opominjajo....

Maloumni narod pa bere in ne razmišlja...prebrano (in ne razmišljeno) širijo naprej kot virus....in to je najnevarnejši virus, ki ugonablja ljudi. In tega virusa se ne da ustaviti, zajeziti ali se zoper njega boriti. Zadnji poskus boja zoper ta virus je klavrno končal nekaj metrov pod zemljo leta 1945 v Berlinu. Od takrat je ta virus presegel vse meje globalne pandemije.

maloumni narod verjame, da narod prebivajoč v "rdeči" Sloveniji (beri osredna Slovenija) ni priden in ne uboga, zaradi njega ubogi ostali trpimo. To verjame, prav tako verjame klobasanju, da so kolesarji leglo vsega zla.

Kako je že krilatica:

deli in vladaj

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Medtem na Hrvaškem

zapis pobran s FBja

Sicer nisem zagovornik objavljanja na FB, ampak na tole pa enostavno moram reagirati.
Vsem priporočam - predvsem pa našemu vladnemu kriznemu štabu - da si DOBRO POGLEDAJO NOCOJŠNJI DNEVNIK v času od 19.12 do 19.15 in preverijo, kako so nas HRVATI DEKLASIRALI V ODZIVU NA TRENUTNO SITUACIJO.
Čestitke za odlično, strokovno, umirjeno in preudarjeno razmišljanje članice hrvaškega vladnega kriznega štaba dr. Markotićeve.
Nekaj njenih vrhunskih izjav:
"Nima smisla razmetavati s testi na ljudeh, ki očitno ne potrebujejo testa."
"Ni potrebno ustvarjati panike."
"Mogoče bomo na ta način rešili gostinstvo."
"Čim več se jih drži, tem bolje."
"Izpirajte nos s slano ali morsko vodo, da preprečite prenos okužbe iz zgornjih dihal v spodnja." (tega nisem nikoli slišal od naših strokovnjakov)
Svaka jim čast.
In nihče ne protestira vsak petek.
Ni potrebe. Ker držijo skupaj.
Pa marsikaj pri njih ne štima.
Imajo veliko problemov. A držijo skupaj.
Zavedajo se resnosti situacije a ne delajo panike.
Rešujejo gospodarstvo in glavni vir dohodka - turizem.
Poleti so imeli bistveno več okuženih, pa NJIHOV ZDRAVSTVENI SISTEM NORMALNO DELUJE.
Ko gledam nato predstavnico dr. Beovičevo in vladne predstavnike, imam občutek, da smo na robu katastrofe, da zdravstveni sistem razpada in da bomo prav gotovo vsi umrli - v tem imajo celo prav - a verjetno ne zaradi COVIDa in v naslednjih mesecih.
Skoraj zgleda tako, kot na nogometni tekmi: Hrvaška: Slovenija 5:1.
 

No, jaz pa berem njihove časopise, pa ne izgleda ravno tako. Danes Jutranji list prenaša apel ministra za zdravje, da so pred kolapsom zdravstva. Turizem in gospodarstvo jim je uspelo rešiti do te mere, da so jih gospodarski kazalci uspešnosti za leto 2020 postavili med najslabše. Mi sicer nismo prav daleč stran.

Pa še Francozi so jih spet namahal u fuzbalu.?

Je pa res......nimajo ministra za ustvarjanje panike in negativizma...

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

poudarek je na velike količine, ker usta je potrebno tudi razkužiti, pa usta, pa usta, pa usta ne smeš pozabit :P

Sama modrost veje iz tebe, kt da me poznaš :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Tedybear pravi:

No, jaz pa berem njihove časopise, pa ne izgleda ravno tako. Danes Jutranji list prenaša apel ministra za zdravje, da so pred kolapsom zdravstva. Turizem in gospodarstvo jim je uspelo rešiti do te mere, da so jih gospodarski kazalci uspešnosti za leto 2020 postavili med najslabše. Mi sicer nismo prav daleč stran.

Pa še Francozi so jih spet namahal u fuzbalu.?

 

tudi oni imajo 2 pola, kar je normalno. Ampak kolikor so lukavi, si bodo zihr manj škode naredili, kot si jo bomo sami.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra novica:

še dobro leto in bomo vsi potestirani (upoštevajoč današnjo tendenco cca 5000 testov dnevno ) :P

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! 

Jutri imam namen iti na Cres, Lošinj. Glede na to da sem iz Goriške regije to ne bi smel biti problem. Prečkam lahko tudi rdečo regijo na relaciji Idrija, Kalce, Postojna. Ali bo pri povratku zadostoval račun od trajektov? Naj me kdo popravi če se motim. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Marko P. pravi:

Janši je uspelo. Spet smo rdeča država, večino cerkev zaprtih,....:lol1:

Sam še Primorska se upira, čeprav je ponavad bila vedno najbolj rdeča :P 

 

121785191_10159192771527137_3073194642605533104_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=nk2HcC2vs08AX_WNjpH&_nc_ht=scontent.flju2-1.fna&oh=3fe53ec4ea94b87a2c1c2088bfbdb717&oe=5FAF28C4

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

Sam še Primorska se upira, čeprav je ponavad bila vedno najbolj rdeča :P 

Bi rekel, da je zaradi Kawasakijev zelena. Ampak ni zeleva. Se pravi, da je zaradi KTM - ov oranžna...;)

Saj smo na motosvetu, a ne??:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, JoeFZ pravi:

Živjo! 

Jutri imam namen iti na Cres, Lošinj. Glede na to da sem iz Goriške regije to ne bi smel biti problem. Prečkam lahko tudi rdečo regijo na relaciji Idrija, Kalce, Postojna. Ali bo pri povratku zadostoval račun od trajektov? Naj me kdo popravi če se motim. LP

velja verjetno isto kot sedaj za vstop na Hrvaško. torej, prejšnji teden niso niti spraševal po dokazih kje si bil (je precej objav v temi jadranska magistrala) kak račun pa ne škodi. Pri nas oranžni trenutno lahko prečkamo ali gremo na rdeče področje. Ni pa zaželjeno :D

 

pred 12 minutami, maus pravi:

Sam še Primorska se upira, čeprav je ponavad bila vedno najbolj rdeča :P 

 

121785191_10159192771527137_3073194642605533104_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=nk2HcC2vs08AX_WNjpH&_nc_ht=scontent.flju2-1.fna&oh=3fe53ec4ea94b87a2c1c2088bfbdb717&oe=5FAF28C4

primorsko bomo zihr v parih dneh štetja priključili ostali rdeči domovini. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

primorsko bomo zihr v parih dneh štetja priključili ostali rdeči domovini. :P

 

Saj bi vam prišli mi iz rdečih regij pomagat, pa ne smemo. Pogumno pridite v rdečo regijo, da kaj rdečega odnesete v svojo regijo in pripomorete, da bo primorska rdeča :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

Saj bi vam prišli mi iz rdečih regij pomagat, pa ne smemo. Pogumno pridite v rdečo regijo, da kaj rdečega odnesete v svojo regijo in pripomorete, da bo primorska rdeča :huh: 

Kako ne smeš. Seveda lahko greš. Napiši si potni nalog in je vse lepo in prav in po regelcih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Codeine pravi:

Kako ne smeš. Seveda lahko greš. Napiši si potni nalog in je vse lepo in prav in po regelcih.

ni problem zame, jaz se lahko po celi Sloveniji vozim.... penzionerji si tega ne morjo napisat, da bi šli na obalo se malo sprehajat :P 

pred 5 minutami, Snečer pravi:

Štajerska meji na zeleno županijo, tako da mi lahko gremo :)

sj ste podravka, al kako, regija :huh: 

:P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!