Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pravkar, motozajebant pravi:

Kako pa potem utemeljiš, da na primorskem ni tolk okužb, ko pa je bila tam celo poletje gužva in gnetenje brez vatnostne razdalje? 

Nekako ne gre skupaj? 

ravno to je utemeljitev, :

da ni nepokorščina in nepridni državljani krivi vsega, niti kolesarji, niti faking maske

-dejstvo je že dolgo, da bo z jesenskim dvigom ostalih respiratornih in virusnih okužb korona še dodatno udarila

Primorska pač ima srečo:

boljše podnebje in višje temperature

dokaj nenasičeno prebivalstvo, ko se 1x sprazni turizem

podobno velja za vzhod Slovenije.

A so prebivalci kaj bolj pridni? ma ne nabijat. ista muska kot drugje. Ni popolnoma nobenih razlik.

Italija ma danes rekord...čudno a ne, neki časa so bili hud vzor. Že 14 dni majo obvezo maske na prostem.

Graf okužb gre gor, in graf bo šel dol.

LP

Baba vanga.

ps. najmanj 1/3 slo udari v Ljubljano jeseni. Službe/šola itd, pa ni recimo niti LJ po okužbah nad neki povprečjem na 100000 prebivalcev.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, motozajebant pravi:

Kako pa potem utemeljiš, da na primorskem ni tolk okužb, ko pa je bila tam celo poletje gužva in gnetenje brez vatnostne razdalje? 

Nekako ne gre skupaj? 

Na primorskem nimamo množičnega kolesarjenja :naughty:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Snečer pravi:

fanatični klerojanševizem bo tu očiščen

ne sodi na moto forum

Kaj pa je fanatični klerojanševizem in kje na tem forumu ga ti vidiš? Če po tvoje nekaj ne sodi na moto forum, potem ukinite rubriko. (politiziranje)

Izjava o čiščenju drugače mislečih govori sama zase o mentaliteti tistega, ki nekaj takega izjavi. Že videno v nekih drugih, totalitarnih časih enoumja.  

pred 5 urami, Tedybear pravi:

Definiraj rajo, prosim. So to petkovi kolesarji. So to poroke. So to pripadniki največje verske ločine, ki se vsaj enkrat tedensko združujejo v zaprtih prostorih?

Vsi, ki kakorkoli kršijo vladni odlok o zaščiti proti širjenju koronavirusa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

ja potem lahko zaključim da so tudi Italijani verjetno kolesarili pred našim parlamentom, ker danes beležijo tudi rekord. 7000 okužb namreč. Nisem vedel, da so tako vneti kolesarji.

Ne potvarjaj in ne podtikaj mi nekaj, kar nikjer nisem napisal! Napisal sem namreč, da so tudi politkolesarji vir prenašanja okužb, niso pa edini. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, truckdriver pravi:

Kaj pa je fanatični klerojanševizem in kje na tem forumu ga ti vidiš? Če po tvoje nekaj ne sodi na moto forum, potem ukinite rubriko. (politiziranje)

Izjava o čiščenju drugače mislečih govori sama zase o mentaliteti tistega, ki nekaj takega izjavi. Že videno v nekih drugih, totalitarnih časih enoumja.  

Ti si njegov predstavnik tukaj. 

pred 1 minuto, truckdriver pravi:

Ne potvarjaj in ne podtikaj mi nekaj, kar nikjer nisem napisal! Napisal sem namreč, da so tudi politkolesarji vir prenašanja okužb, niso pa edini. 

Kolesarji so nedolžni, dokler jim ne dokažeš nasprotno s pravnomočno odločbo.

Vse to so tvoji kriteriji.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

Ti si njegov predstavnik tukaj. 

Po čem to sklepaš in kaj je po tvoje fanatični klerojanševizem?

 

pred 7 minutami, Snečer pravi:

Kolesarji so nedolžni, dokler jim ne dokažeš nasprotno s pravnomočno odločbo.

Vse to so tvoji kriteriji.

Ni res. Kršijo vladni odlok o prepovedi zbiranja več kot deset oseb. Dokazov in to konkretnih več kot dovolj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvojih fanatičnih zapisih. Kaj več pa na to temo ne bomo v Koroni.

Nimaš prav.

Nedolžni so, dokler jim ni s pravnomočno odločbo dokazano nasprotno.

Imamo kakšno pravnomočno odločbo?

Tudi pri Patriji je bilo cel kup dokazov, nekateri so poniknili za vedno, kot kovček z 900.000,00 EUR...

Nedolžne ljudi blatiš zaradi rekreacije na javni površini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, truckdriver pravi:

Ni res. Kršijo vladni odlok o prepovedi zbiranja več kot deset oseb. Dokazov in to konkretnih več kot dovolj. 

kršili so predstavniki vlade .. slikani ... pa nihče ni dobil kazen ... kar velja za kolesarje, velja tudi za predstavnike vlade, mar ne :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

kršili so predstavniki vlade .. slikani ... pa nihče ni dobil kazen ... kar velja za kolesarje, velja tudi za predstavnike vlade, mar ne :P 

Oni pa lahko, ker so oblast in poleg tega prava stran :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, truckdriver pravi:

Ne potvarjaj in ne podtikaj mi nekaj, kar nikjer nisem napisal! Napisal sem namreč, da so tudi politkolesarji vir prenašanja okužb, niso pa edini. 

Zapisal si:

so močan vir prenašanja okužb.

Zdej me pa zanima, od kje ti ta informacija, ker imajo vsi nagobčnike, ker če si kdaj kolesaril si težko bližje od 1m, drugače priletiš itd...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

kršili so predstavniki vlade .. slikani ... pa nihče ni dobil kazen ... kar velja za kolesarje, velja tudi za predstavnike vlade, mar ne :P 

Se v celoti strinjam s to izjavo. Ukrepov se moramo držati vsi, brez izjem, če hočemo omiliti in v končni fazi zajeziti širjenje koronavirusa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Oni pa lahko, ker so oblast in poleg tega prava stran :) 

mi je vseeno .. levi, desni ... kršili so svoje odloke... nimajo pravice nikogar kaznovati, ker sami niso kaznovani ... to je tko

narod vidi in se zgleduje :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

mi je vseeno .. levi, desni ... kršili so svoje odloke... nimajo pravice nikogar kaznovati, ker sami niso kaznovani ... to je tko

narod vidi in se zgleduje :P 

Lahko kršijo oni, če bo kdo preglasen, bo zamenjan, al pa si bodo odlok spremenili itd.

Narod pa vidi, ampak ima slab spomin... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Oni pa lahko, ker so oblast in poleg tega prava stran :) 

sam oni niso krivi, baje je organizator reku da je vse v skladu s predpisi.

 

Dejstvo: če bi kolesarji  mahali s cvetjem JJu in vzklikali parole odobravanja, je vse ok.

Tako da @truckdriverspusti se na realna tla in začni zadeve okrog korone razlagati z vidika:

matematike, fizike, dognanj v zvezi s korono, če se da naj bo karkoli podprto s kakimi dokazi ali testi renomiranih institucij. Potem bo debata kolikor toliko kredibilna, drugače bo samo politični šov.

In naj ti bo jasno, če bi bila na oblasti četverica Kekcev, se jaz ne bi nič drugače obnašal in nič drugače kritiziral.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

Narod pa vidi, ampak ima slab spomin... 

maus ima spomin in si vse zapomne ... bodi kot maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Zapisal si:

so močan vir prenašanja okužb.

Zdej me pa zanima, od kje ti ta informacija, ker imajo vsi nagobčnike, ker če si kdaj kolesaril si težko bližje od 1m, drugače priletiš itd...

 

Saj ne kolesarijo ves čas. Lazijo s kolesov dol in nekateri celo napadajo policiste in jim grozijo. Takrat se pa gnetejo na kupu in virus se seje v nedogled. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, truckdriver pravi:

Ni res. Kršijo vladni odlok o prepovedi zbiranja več kot deset oseb. Dokazov in to konkretnih več kot dovolj. 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksni ukrepi neki.vse skupaj je lari fari.

1000, 2000, 3000, 4000, 5000, .... testov na dan. Krat 100,00 evrov na test, je 100.000,00 do 500.000,00 evrov na dan. Če upoštevamo stopnjo koruptivnosti Slovenije, potem vemo da 10 do 25% tega denarja izgine v žepe posameznikov. Če si računate dalje, potem je vsem lahko jasno v katerem grmu tiči zajec. 

Kje so bolani? V pol leta nisem srečal niti enega, pa sem bolj malo doma. Nateg stoletja, pa smo šele na prvi petini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

sam oni niso krivi, baje je organizator reku da je vse v skladu s predpisi.

 

Dejstvo: če bi kolesarji  mahali s cvetjem JJu in vzklikali parole odobravanja, je vse ok.

Tako da @truckdriverspusti se na realna tla in začni zadeve okrog korone zalagati z vidika:

matematike, fizike, dognanj v zvezi s korono, če se da naj bo karkoli podprto s kakimi dokazi ali testi renomiranih institucij. Potem bo debata kolikor toliko kredibilna, drugače bo samo politični šov.

In naj ti bo jasno, če bi bila na oblasti četverica Kekcev, se jaz ne bi nič drugače obnašal in nič drugače kritiziral.

 

No ja, Kekec je vsaj Pehto poznal in bi ji že zdavnaj spi... zdravilo proti covidu :) 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Codeine pravi:

 

 

Tudi jaz posedujem posnetke in fotografije, ki jasno kažejo, kake svinjarije počnejo ti protestniki, pa jih ne smem ,ker so avtorska last policije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Codeine pravi:

 

 

tole pa mi deluje kot organizirano :) 

vlada zadev več ne obladuje, o bolezni očitno nimajo pojma in kopirajo pri sosedih ter tavajo v temi še dalje in delajo škodo

pred 1 minuto, truckdriver pravi:

Tudi jaz posedujem posnetke in fotografije, ki jasno kažejo, kake svinjarije počnejo ti protestniki, pa jih ne smem ,ker so avtorska last policije. 

govorice, indici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, tomash pravi:

Kaksni ukrepi neki.vse skupaj je lari fari.

1000, 2000, 3000, 4000, 5000, .... testov na dan. Krat 100,00 evrov na test, je 100.000,00 do 500.000,00 evrov na dan. Če upoštevamo stopnjo koruptivnosti Slovenije, potem vemo da 10 do 25% tega denarja izgine v žepe posameznikov. Če si računate dalje, potem je vsem lahko jasno v katerem grmu tiči zajec. 

Kje so bolani? V pol leta nisem srečal niti enega, pa sem bolj malo doma. Nateg stoletja, pa smo šele na prvi petini.

Si ti kakšen dr. virologije, imunoligije, mikrobiologije, ali kar tako na pamet nekaj nabijaš brez kakršnega koli strokovnega znanja?

pred 2 minutami, Snečer pravi:

govorice, indici...

Ki bodo postali konkretni dokazi, če bodo zadeve končale na sodišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, truckdriver pravi:

Saj ne kolesarijo ves čas. Lazijo s kolesov dol in nekateri celo napadajo policiste in jim grozijo. Takrat se pa gnetejo na kupu in virus se seje v nedogled. 

jop..virus se seje...ma si ti sploh vsaj mal preštudiral tale virus?

Ti je jasno, kaj so simptomi?

Ti je jasno kako se okužba širi?

Ti je jasno, da zdrave osebe niso bolne?

Pismu kako z lahkoto se fopa zaslepljen folk.

Po tej teoriji tudi ti širiš virus. Doma, Ženi, otrokom, staršem, prijateljem. Razen če maš skozi distanco in masko. Pa pošteno povej , a jo?

Par postov nazaj si napisal da majo policisti ki udrihajo po ljudstvu dobro zaščito, baje celo šilt in kaj jazvemkaj, sedaj pa kako jih protestniki napadajo. celo v tej temi je nekaj posnetkov protestiranja. Slabo kaže o napadih, ravno obratno, represija tolče po njih.

Če pa maš kak posnetek od tvojega prijatelja specialca policaja, pa kar na dan z njim, da vsi obsodimo neprimerno ravnanje protestnikov.!!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!