Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pravkar, jvalant pravi:

  Ali ima moj post zaljvke, j*** se   ipd? Nima. In se to, a mislis da se kaj sekiram. Ocitno obstaja metoda za ignoriranje moderatorjev! (seveda, pa oblast (katere ne maras) vedno prvo odstrani trn v peti)

ej ne vem, kaj naj ti na to odgovorim.

Lovju :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

dej, raje se skoncentriraj na prežeče aerosole, ki čakajo v zraku na napad, na nič hudega slutečo osebo. Ker sem zaskrbljen bi prosil, vsaj kako informacijo, da najdem te aerosole, ki zunaj prežijo name, ko grem sam ali s psom na sprehod!!!

 

Dami, tole pa je resno in osebno: ne polagaj mi besed v usta. ENEGA mojega posta ne bos nasel o prezecih aerosolih. Ene same besede ne. Vedno  in zmerom govorim o odnosu nekaterih tule do drugace mislecih (kako prides od mojea nerganja proti posiljanju v klet do aerosolov mi pa ni jasno)  Ti se kar ni jasno, da me posiljas v klet trepetat, da se ti j****, da naj se pazim prezecih aerosolov, brez da bi jaz kadarkoli to sploh omenil? tolko o obsedenosti

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jvalant pravi:

Dami, tole pa je resno in osebno: ne polagaj mi besed v usta. ENEGA mojega posta ne bos nasel o prezecih aerosolih. Ene same besede ne. Vedno  in zmerom govorim o odnosu nekaterih tule do drugace mislecih (kako prides od mojea nerganja proti posiljanju v klet do aerosolov mi pa ni jasno)  Ti se kar ni jasno, da me posiljas v klet trepetat, da se ti j****, da naj se pazim prezecih aerosolov, brez da bi jaz kadarkoli to sploh omenil? tolko o obsedenosti

 

oprosti, zarad aerosolov zunaj, je cela debata, pa zarad ene babe ginekologinje, kaj ma qurac baba za filozofirat, če je tako ukazano.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

 

Trdiš, da smo krivi tisti,ki se ne strnjamo z ukrepi, ali tisti, ki niso namensko uredili zdravstvenega sistema za prevzem večje količine bolnih? pa čeprav so imeli čas?

 

...da...krivi ste tisti, ki se ne strinjate z ukrepi, širite temu ustrezne dezinformacije in spodbujate nespoštovanje ukrepov. S spoštovanjem ukrepov (na katere opozarjajo že od začetka epidemije) ne bi bilo potrebe po ureditvi zdravstvenega sistema za prevzem večje količine bolnih....

Ampak to je že zaporedje, ki vam očitno dela težave. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za nekaj pa je med drugim dobra "omejitev gibanja" : živim ob cesti Domžale - Jarše - Kamnik in po 21.uri ni bilo nobenega "Mad Maxa" z x5, M5, Q8 in kar je še podobnega, ki običajno po tej uri pri omejitvi za naselje gonijo, kot bi jih lovila sama Korona. O kamijonih, ki vršijo dostavo po 21.uri v Lidl, Hofer, Tuš, ... pa tudi ni vredno pisanja ... omejitev 50 tudi za njih ne obstaja.

Pa lp in ostanite zdravi in na distanci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, BIF pravi:

...da...krivi ste tisti, ki se ne strinjate z ukrepi, širite temu ustrezne dezinformacije in spodbujate nespoštovanje ukrepov. S spoštovanjem ukrepov (na katere opozarjajo že od začetka epidemije) ne bi bilo potrebe po ureditvi zdravstvenega sistema za prevzem večje količine bolnih....

Ampak to je že zaporedje, ki vam očitno dela težave. 

dragi moj, vedno bolj si podoben šoferjukamiona..

Če se ne strinjam z ukrepi in opozarjam na njohvoe napake, še ne pomeni da se jih ne držim. Če se ne strinjam s ciframi s katerimi nas fopajo, še ne pomeni, da ne spoštujem ukrepov. 

Namreč: zabij si v betico: ukrepe "moramo" spoštovati a se strinjamo al ne.. To je dejstvo.

Če pa opozarjamo na napake, ki jih počno že od poletja dalje, je pa zgolj in zato, da bi se stanje izboljšalo, ne pa da ležijo okuženi en čez drugega v UKCju in podobno.

Mislim, da tebi..ker si že tako začel, dela tudi marsikaj težave, pa jih rešuješ na isti način kot naša vlada: vedno ima izgovor, kdo je kriv, problema pa ne odpravi :P

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, nordkapp pravi:

image.jpeg.11b61cee34a564d53ca9e3eaac7bca9c.jpegimage.jpeg.11b61cee34a564d53ca9e3eaac7bca9c.jpeg

eto pa je mutirala corona v corona extra, kaj pa zdaj - ukrepi???

Vbit hudiča. :)

Pravkar, Scarabeo 500 pravi:

Vbit hudiča. :)

Ups... popit hudiča.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

mnenje je pač mnenje, tudi jaz bi ti lahko napisal:

kaj pa koza veš o vsem. Lahko se pa potrudim in dam povezave na vsaj kolikor toliko verodostojne informacije. Vsekakor bi bil vesel, če kdo preden nabija apriori proti, prebere vsaj kake smernice WHO, saj jih sprotno popravljajo, spreminjajo in posodabljajo v zvezi z zadnjimi dognanji. Ampak ne...treba je kar žalit pa nabijat. :P

 

kaj pa imajo veze kapljice zdrave osebe in še zunaj?

Kaj ima veze policijska ura s kapljicami?

Žališ in nabijaš samo še ti.

Celo s @Snečer se da včasih kaj pomenit.

Beremo, gledamo, poslušamo, primerjamo, ...........ne skrbi, se izobražujemo. 

Samo pa res, počasi, počasi, bodo na tem forumu samo še dohtarji ???.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovane, spoštovani!

Naslavljam prošnjo na vse vas in nas! Prosim ostanite človeški v prvobitnem smislu.

Držite se teme in izražajte lastna mnenja brez deskreditacij, žaljenja in komentarjev o drugih pisočih članih foruma. Vedite da je DELI IN VLADAJ vsa agenda in tega virusa in vse politike od preloma prejšnjega stoletja do danes in se še stopnjuje. Namreč vse kar bruha propagandni aparat te vlade, je tako očitno naperjeno proti vsem nam, da samo še čakam da se bomo začeli, kljub prislovični miroljubnosti naroda, pobijat med seboj. Ja in to je edini cilj vlade in vseh vlad. Covid nas prav gotovo ne bo uničil, je samo izgovor, s katerim silijo narod k eskalaciji in potem si bodo lahko oprali nedolžne roke s katerimi so nam prali možgane. Torej podajajte svoje informacije, ki so lahko zlata vredne, podajajte svoje misli o temi, ne komentirajte drugih pisočih. Tudi oni so ljudje tako kot vi in nikoli nismo v popolni skladnji in škoda je širiti slabe vibracije, ker se še prehitro vrnejo in udarec bumeranga je lahko boleč. Producirajte čim več smeha, veselja, radosti, to nas bo vse Slovence dvignilo nad nizkimi udarci politike in njihovih pravičnikov. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Žališ in nabijaš samo še ti.

Celo s @Snečer se da včasih kaj pomenit.

Beremo, gledamo, poslušamo, primerjamo, ...........ne skrbi, se izobražujemo. 

Samo pa res, počasi, počasi, bodo na tem forumu samo še dohtarji ???.

Seveda bi bili zdaj vsi dohtarji, če pa se vlada nagiba k zasebnemu zdravstvu...:whistle:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, nordkapp pravi:

Karmen , če mene vprašaš, jaz bi najrajši raziskoval področje okrog in znotraj tebe,al s corono ali brez mi je čist vseen. A si za?

Nič hudega, saj nisi edini ???.....

Kaj pa te tako zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, MARE 65 pravi:

Po moje bi se šel magnetno resonanco...:rolleyes:

V tisti trugi ležat nepremično cca 30 minut ni ravno prijetno :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KARMEN1 pravi:

Nič hudega, saj nisi edini ???.....

Kaj pa te tako zanima?

Kaj me zanima je čisto diskretno in samo med nama, ne morem tukaj govorit, da ne bodo drugi ?sline cedili.

Če jih-te pa zanima pa najprej rektalno, vaginalno, oboje hkrati , lahko tudigastralno ali pa all inklusive Mr kot so napisali...

Res mogoče nisem edini, bi bil pa rajši ta prvi.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IJS: Če ukrepi ne bodo delovali, popravnega izpita ne bo

 

Na Institutu Jožef Stefan (IJS) navajajo, da se je ocenjeno reprodukcijsko število povzpelo na 2,18, medtem ko se število dnevno potrjenih okužb podvoji v 6,2 dneva. "Virus je prvi obrambni zid ukrepov z 9. oktobra prebil, kot da ga ne bi bilo," menijo. Poleg tega je po njihovem mnenju trenutno okužen odstotek in pol prebivalstva. Če tudi ukrepi, sprejeti v torek, ne bi pomagali, verjetno ne bo več popravnega izpita.

https://siol.net/novice/slovenija/ijs-ce-ukrepi-ne-bodo-prijeli-popravnega-izpita-ne-bo-537162

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Vbit hudiča. :)

Ups... popit hudiča.

Kaj čakaš nabaši oba pa pridi do mene, da spraznima, saj kaj drugega ni za počet.

Aja sem pozabil, ti si zdaj po novem že v drugi regiji, hm.

Kaj pa, če se švercama al pa greš kot begunec na koroško...:afro2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 10. 2020 ob 22:44, Codeine pravi:

Screenshot 2020-10-19 at 22.43.34.png

Štirje ugledni pravniki raztrgali trditve Terška in Pavlina: “Omejevanje gibanja ni protiustavno!”

 

https://nova24tv.si/slovenija/politika/stirje-ugledni-pravniki-raztrgali-trditve-terska-in-pavlina-omejevanje-gibanja-ni-protiustavno/

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, nordkapp pravi:

Kaj čakaš nabaši oba pa pridi do mene, da spraznima, saj kaj drugega ni za počet.

Aja sem pozabil, ti si zdaj po novem že v drugi regiji, hm.

Kaj pa, če se švercama al pa greš kot begunec na koroško...:afro2:

Se dobiva pri :)118791127_Spominski-park-in-soba-posveena-prihodu-14.-divizije-na-tajersko-3.thumb.jpg.725bf488e72fadcd3c5525cfbb8fa7e5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Fazer03 pravi:

No za nekaj pa je med drugim dobra "omejitev gibanja" : živim ob cesti Domžale - Jarše - Kamnik in po 21.uri ni bilo nobenega "Mad Maxa" z x5, M5, Q8 in kar je še podobnega, ki običajno po tej uri pri omejitvi za naselje gonijo, kot bi jih lovila sama Korona. O kamijonih, ki vršijo dostavo po 21.uri v Lidl, Hofer, Tuš, ... pa tudi ni vredno pisanja ... omejitev 50 tudi za njih ne obstaja.

Pa lp in ostanite zdravi in na distanci.

Jaz sem ob glavni cesto Menges-Kamnik... pa mi je bilo vceraj zvever cudni, da je vse tiho (spim z odprtim oknom, direkt ob cesti), nakar mi kapne, da je Kacina zapovedal policijsko uro... prav pasalo je malo miru in tišine :)

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

 Če se ne strinjam s ciframi s katerimi nas fopajo, še ne pomeni, da ne spoštujem ukrepov. 

 

 

 

 

Če se ne motim, si marca prov veselo pohajkoval z motorjem (seveda v svoji občini)... sicer je res, da nisi kršil nobenega ukrepa... a prosili so zdravniki, da naj bomo doma. Tak ko se zdaj prosi za nedruženje ips. Ampak ja, mora biti ukrep, jebeš zdravnike...

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Žališ in nabijaš samo še ti.

Celo s @Snečer se da včasih kaj pomenit.

Beremo, gledamo, poslušamo, primerjamo, ...........ne skrbi, se izobražujemo. 

Samo pa res, počasi, počasi, bodo na tem forumu samo še dohtarji ???.

Saj se da tudi z @Alla in @Codeine, pa čeprav imaš nasprotujoče mnenje... :)

PA. @Snečer je drgac cist fajn človek ;)

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, truckdriver pravi:

Štirje ugledni pravniki raztrgali trditve Terška in Pavlina: “Omejevanje gibanja ni protiustavno!”

 

https://nova24tv.si/slovenija/politika/stirje-ugledni-pravniki-raztrgali-trditve-terska-in-pavlina-omejevanje-gibanja-ni-protiustavno/

vsi štirje so ultra desničarski pravniki...

kaj drugega ni bilo za pričakovat

jaklir pa povsem zaplezan, da javno komentira zadevo,ki bo v obravnavi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

vsi štirje so ultra desničarski pravniki...

kaj drugega ni bilo za pričakovat

jaklir pa povsem zaplezan, da javno komentira zadevo,ki bo v obravnavi

Teršek pa ultra levičarski. Jaklič in BMZ sta oba sredinska. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!