Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Tu imaš deloma prav,ampak samo deloma. Trenutnega premierja je volilo 219,000 volilnih upravičencev od skupno 1.609,000 (oboje malo zaokroženo). In če govoriva o prevladujoči večini.....

Kajti tisti, ki ki se volitev niso udeležili, ga niso volili.

Oči! Kaj so to volitve?

To je sistem, kjer dve budali preglasujeta enega pametnega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, truckdriver pravi:

.... Z vsakim izmed vas sem pripravljen spit kako kavico ob mirnem klepetu...

Da ne boš naokoli razglašal, kako te na tem forumu zadrti rdečkarski komunajzarji z opranimi možgani v stalinistični maniri samo napadamo in udrihamo po tebi. In kot si sam v zgornjem citatu zapisal, tule imaš moj odziv. Vabim te na kavico in klepet. In ko se boš ob kakšni priložnosti namenil po opravkih v Lj, se mi par dni prej oglasi na ZS, da uskladiva točen termin... 

V zadnjih 5-6 letih sem bil že vsaj z ducat soforumaši na kofetu. Tako da preverjeno ne grizem.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, izibajker pravi:

V zadnjih 5-6 letih sem bil že vsaj z ducat soforumaši na kofetu. Tako da preverjeno ne grizem.  

z mano nisi biu :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Tedybear pravi:

Tu imaš deloma prav,ampak samo deloma. Trenutnega premierja je volilo 219,000 volilnih upravičencev od skupno 1.609,000 (oboje malo zaokroženo). In če govoriva o prevladujoči večini.....

Kajti tisti, ki ki se volitev niso udeležili, ga niso volili.

Tisti ki se volitev niso udeležili, so lahko samo tiho.

Popravljeno . Popravil Fadil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Tako da preverjeno ne grizem.  

seveda ne, če maš masko :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Loba pravi:

Prvič se oglašam v tej temi Korona saj do danes na to temo nisem znal nič povedati, mnenje sem si ustvaril na podlagi prebranega na netu ali tv-ju. Na netu so itak že vsi strokovnjaki in vsak vse ve, zato si je na podlagi tega težko ustvariti mnenje - vse do tega tedna, ko se me je Korona posredno dotaknila. V partnersko firmo je korono prinesel 1 uslužbenec in za njim so oboleli vsi, ki so bili v pisarni. Vse je fajn zategnila ta "gripa", stari so v povprečju 40 let, in po pogovoru z obolelimi ni to zajebancija. Vsi imajo 39 do 40 vročne, ornk so uničeni in fejst jamrajo. Ostali, ki še niso pokazali simptomov v tej firmi so v samoizolaciji. Vsi kšefti z njimi so zdaj u k......u, ker smo povezani, poleg te skupine poznam še nekaj posameznih obolelih. Prav tako so v bolnišnicah že na fula obremenjeni, vse to so dejstva iz prve roke, in brez politične motivacije, v katero je zašla ta tema. 

torej predvidevam, da so se okužili zunaj na kaki žurki, verjetno med 21 in 6 zjutraj? Z ozirom na ukrepe.

 

Nikjer ni zapisano, da je corona larifari (še gripa ni,). Pljučnica tudi ne. 

Se pa hudo sprašujemo o kvaliteti ukrepov, o dramatičnih številkah, o tem, kar danes poročajo, da je virus v eni bolnišnici spet "ušel" na druge oddelke. Da so celi domovi starejših okuženi. In tam so potem tudi smrtne žrtve. Da je potrebno državo zjebat. Pri vas so se kšefti ustavili zaradi bolezni, pri nas, ker so nam zaprli obratovanje kupcev.

Da je govora že 6 mesecev, da so zaprti prostori problem, dolgotrajno zadrževanje v njih, kjer je potrebno mnogo več kot samo maska, država zmore samo eno, nabijat o aerosolih na sprehodu.

Nekatera podjetja se dobro znajdejo, od merjenja temperature, maske, čimmanj kontakta, ker čas skupnega bivanja v istem prostoru in istem zraku je tudi hudo pomemben.

o zdravstvu, samo še nujnih napotnicah itd.. je pa že škoda zgubljati besede.

 

 

 

 

pred 42 minutami, franc pravi:

Jaz še vedno (na srečo) ne poznam nikogar, ki bi dejansko zbolel.

lp

VR46, Binder..najmanj 2 poznaš.

Pa Damjan Murko. :P

je pa res, da so imeli blag potek bolezni. (alpa sploh ne..recimo Murko)

pred 31 minutami, Fadil pravi:

Tisti ki se volitev niso udeležili, so lahko samo tiho.

čak, a pol je JJ izvoljen? Se mi zdi, da je na zadnjih volitvah Kekec zmagal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Codeine pravi:

Strahovlada: ko samooklicani »notranji minister« razglaša neustavno prepoved gibanja po 21. uri

https://insajder.com/slovenija/strahovlada-ko-samooklicani-notranji-minister-razglasa-neustavno-prepoved-gibanja-po-21

se bojim, da bo ustavno sodišče spet mencalo...potem pa bo Salomonska razsodba

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

122168492_4094690913891157_8909949548445389936_n.thumb.jpg.67af1009cea58c6414802d19432bc7bc.jpg

 
in možak ima prav, živeti z njo, biti dobro pripravljen v bolnišnicah, DSjih, ljudje se bodo avtomatsko naučili distance in higiene...brez prisile, policijskih ur in podobnega šita..

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://novice.najdi.si/predogled/novica/088753bb46f27547cff51319fdcee382/Regional-Obala/Zanimivosti/ZDRAVE-BODO-OKUŽILI-S-KORONAVIRUSOM-Prostovoljce-bodo-finančno-nagradili

Velika Britanija naj bi postala prva država na svetu, kjer bodo z namenom pospešitve iznajdbe cepiva proti covidu-19 v okviru študije znanstveniki namerno okužili zdrave prostovoljce z novim koronavirusom, da bi bolje preučili koronavirusno bolezen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, tomash pravi:

Lepo počasi si tole preberite in našli boste vzporednice. Preberite in najprej preberite, potem pa na drevo.

Diktatura, tudi diktatorstvo, je politična ureditev, v kateri ima vladajoči razred, največkrat pa posameznik, neomejeno oblast. Avtokratski vodja tovrstne države oziroma vlade je diktator. Nekateri znanstveni pristopi opredeljujejo diktatorstvo kot obliko vladavine, ki ima moč, da vlada brez odobritve ljudstva (podobno kot avtoritarizem), medtem ko totalitarizem opisuje državo, ki ureja skoraj vsak vidik družbenega in privatnega vedenja državljanov. Z drugimi besedami, diktatorstvo se nanaša na izvor vladajoče moči (od kod prihaja), tolitarizem pa se nanaša na področje vladanja. V tem smislu je diktatorstvo (vlada brez odobritve s strani državljanov) kontrast demokraciji (vlada prihaja iz ljudskih vrst), totalitarizem (vlada nadzoruje vsako perspektivo človeškega življenja) pa je nasprotje pluralizma (vlada dovoljuje različne stile življenja in mnenj).

Diktatura je v splošnem pogosto obravnavana kot samovoljna in nasilna oblika vladavine, ki je ne omejujejo nobeni zakoni in se opira predvsem na zagotavljanje avtoritete z uporabo sile. Javnost je cenzurirana, zato je kakršnokoli delovanje proti oblastniški strukturi, vključno s kritiko, kaznovano. V diktaturi je religija največkrat preganjana, saj predpostavlja višjo avtoriteto (najočitneje v stalinizmu).

 

Vir: Wikipedija

Dobro opisan režim v bivši sfrj in njen dosmrtni diktator. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar mene izredno moti, da v današnjih časih ni več raziskovalnega novinarstva. Foptv, planet, svet, novaJJtv in nenazadnje tudi rtv so vsi podvrženi €€ in drugim vplivom. Toliko enih "zarot" pa jih nihče ne "razišče". Če že je omenjeno, je s parim besedam, da so to nesmisli. Lih prej gledal na rtv, kjer so spraševali po ulicah, če koga moti policijska ura in prepoved prehajanja regij. Začuda nobenega ne moti, jim je čisto ok. Le ena oseba je komentirala, da mu ni njabolj všeč prepoved prehajanja regij. WTF. 

In ankete... Od kje te ankete? Vsi zadovoljni z ukrepi, podpirajo vlado, luštno jim je. Nevem kaj pere teh 50 osebkov na protestih ob petkih ?‍♂️ 

Saj je enko pri novodobnih ocenjevalcih mopedov. Vsi hvalijo na vse pretege moped, da je oh in sploh. Važno da ga dobijo in se zapeljejo en krog. Sploh jih ne gledam več, ker nima smisla. Daj mi naredi kritično oceno!! Seveda nebo, naslednič nebo dobil za pelat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, mladench pravi:

Kar mene izredno moti, da v današnjih časih ni več raziskovalnega novinarstva. Foptv, planet, svet, novaJJtv in nenazadnje tudi rtv so vsi podvrženi €€ in drugim vplivom. Toliko enih "zarot" pa jih nihče ne "razišče". Če že je omenjeno, je s parim besedam, da so to nesmisli. Lih prej gledal na rtv, kjer so spraševali po ulicah, če koga moti policijska ura in prepoved prehajanja regij. Začuda nobenega ne moti, jim je čisto ok. Le ena oseba je komentirala, da mu ni njabolj všeč prepoved prehajanja regij. WTF. 

In ankete... Od kje te ankete? Vsi zadovoljni z ukrepi, podpirajo vlado, luštno jim je. Nevem kaj pere teh 50 osebkov na protestih ob petkih ?‍♂️ 

Saj je enko pri novodobnih ocenjevalcih mopedov. Vsi hvalijo na vse pretege moped, da je oh in sploh. Važno da ga dobijo in se zapeljejo en krog. Sploh jih ne gledam več, ker nima smisla. Daj mi naredi kritično oceno!! Seveda nebo, naslednič nebo dobil za pelat :)

Valikon raziskava:

http://novice.najdi.si/predogled/novica/c640bfd0c5394b5c63baae91db4a2508/Hudo-Slovenija/Zanimivosti/Slovenska-javnost-je-kritična-do-ukrepa-nošenja-mask-na-odprtem-podpira-pa-prepovedi-prireditev-in-druženja-nad-10-oseb

nisem šel preverjat če % drži :P

Da vladi pri sprejemanju odločitev in ukrepanju v zvezi z omejevanjem širjenja novega koronavirusa popolnoma zaupa ali bolj zaupa, je odgovorilo 29 odstotkov vprašanih, da jih sploh ne zaupa ali bolj ne zaupa pa 64 odstotkov. Šest odstotkov je neopredeljenih.

Najbolj kritična je javnost, sodeč po raziskavi, do ukrepa nošenja mask na odprtem, saj 39 odstotkov vprašanih meni, da je ta ukrep povsem neustrezen, še dodatnih 18 odstotkov pa, da je bolj neustrezen. Ukrep je kot popolnoma ustrezen ocenilo 24 odstotkov vprašanjih, kot bolj ustrezen pa 16,5 odstotka.

 

Se pa čisto strinjam, da moraš pogledati najprej kdo piše, za katero stran navija, pa pol članek s toliko rezerve brat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, mladench pravi:

Lih prej gledal na rtv, kjer so spraševali po ulicah, če koga moti policijska ura in prepoved prehajanja regij. Začuda nobenega ne moti, jim je čisto ok. Le ena oseba je komentirala, da mu ni njabolj všeč prepoved prehajanja regij. WTF. 

Meni ni všeč prepoved prehajanja regij niti "policijska"ura. Vendar glede na dano situacijo to spoštujem in se ukrepov tudi držim. Jasno, da bi raje videl, da virusa ne bi bilo in posledično z njim povezanih ukrepov.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamijondžija vse lepo in prav. Ne vidim pa nobenega po televiziji, ki je proti tem ukrepom in bi mu dali prosto besedo, da bi se izrazil. Kakšne podobne zgodbe, kot je bila z Galetom in tistim zdravnikom si vlada ne bo dopustila. Kako so poskrbeli za novinarje na "novinarskih" konferencah in izjavah za javnost, že vemo. Kam vodi to naprej? V režim (kateri ti ni bil, predvidevam, všeč) le da bo sedaj "tvoj" na pravi strani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, mladench said:

Kamijondžija vse lepo in prav. Ne vidim pa nobenega po televiziji, ki je proti tem ukrepom in bi mu dali prosto besedo, da bi se izrazil. Kakšne podobne zgodbe, kot je bila z Galetom in tistim zdravnikom si vlada ne bo dopustila. Kako so poskrbeli za novinarje na "novinarskih" konferencah in izjavah za javnost, že vemo. Kam vodi to naprej? V režim (kateri ti ni bil, predvidevam, všeč) le da bo sedaj "tvoj" na pravi strani?

Orbanizacija Slovenije, Jajo na veliko demontira demokratične inštitucije. Kar se mladinec nauči, to mladinec zna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena prispodoba...

nič nimam proti LGBT in plus dodatku, karkoli je že plus. Uredu dečki, doker ti ta dečko ne reče... "veš, da greš kakat, moraš dati hlače dol". Ok ajde itak. Pa ti ta fant, čez čas pravi... "ampak, da ne boš mel umazanih spodnjih hlačk, je tudi to treba dat dol". Wtf ok, uredu, sej mene sploh ne srat ampak ajde. Že ve kaj govori. Mine par dni in evo ti fanta.. "veš, dobro je da zraven tebe stojim, ko kakaš". Takrat si misliš, pa dobro ker kreten, požreš svoj ponos pa rečeš, že mora bit tako. In ko te srat prime, ti tale fantek lepo prst porine tja kjer sonce ne posveti in ti zaželi dobrodošlico med novimi člani :D vidiš tale finiš mi pa ni všeč :) in v kateri točki smo?

pijemdomakervennesmem.press

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, mladench pravi:

Kamijondžija vse lepo in prav. Ne vidim pa nobenega po televiziji, ki je proti tem ukrepom in bi mu dali prosto besedo, da bi se izrazil. Kakšne podobne zgodbe, kot je bila z Galetom in tistim zdravnikom si vlada ne bo dopustila. Kako so poskrbeli za novinarje na "novinarskih" konferencah in izjavah za javnost, že vemo. Kam vodi to naprej? V režim (kateri ti ni bil, predvidevam, všeč) le da bo sedaj "tvoj" na pravi strani?

Po mojem mnenju ga ni, ki bi mu bili ti ukrepi všeč. Ni pa na mestu, da bi po TV vlekli ljudi, ki bi hujskali k nespoštovanju trenutnih ukrepov. Jaz ne vidim nikjer kakega režima. Cela EU se spopada s tem virusom in v celotni EU veljajo strogi ukrepi proti širitvi korona virusa, ni Slovenija edina, ki je uvedla stroge ukrepe. Tudi v Belgiji in nekaterih delih Francije imajo ti. policijsko uro. Vse preveč nekateri pretiravajo, da drvimo v nek režim, poznan v bivši sfrj. To je navadna propaganda tistih, ki jim trenutna vlada ne paše. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Fadil pravi:

Tisti ki se volitev niso udeležili, so lahko samo tiho.

To ne drži. Ne hodim voliti proti, ker s tem volim tiste, ki jim nočem dati glasu. Za ne ghodim na volitve, ker ni nikogar, ki bi me prepričal, da je dober. Delam bojkot in pizdim, da nimamo zdrave izbire. Se pa v prihodnosti to lahko spremeni in grem volit stranko za zdravo družbo. Končno nekateri, ki ne omenjajo partizanov in indijancev in se ukvarjajo s prihodnostjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

A pred hišo? :)

jp.. pred hišo..

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

ajvan-jj2020innikoliveč.....

pred 50 minutami, mladench pravi:

Kar mene izredno moti, da v današnjih časih ni več raziskovalnega novinarstva. Foptv, planet, svet, novaJJtv in nenazadnje tudi rtv so vsi podvrženi €€ in drugim vplivom. Toliko enih "zarot" pa jih nihče ne "razišče". Če že je omenjeno, je s parim besedam, da so to nesmisli. Lih prej gledal na rtv, kjer so spraševali po ulicah, če koga moti policijska ura in prepoved prehajanja regij. Začuda nobenega ne moti, jim je čisto ok. Le ena oseba je komentirala, da mu ni njabolj všeč prepoved prehajanja regij. WTF. 

In ankete... Od kje te ankete? Vsi zadovoljni z ukrepi, podpirajo vlado, luštno jim je. Nevem kaj pere teh 50 osebkov na protestih ob petkih ?‍♂️ 

Saj je enko pri novodobnih ocenjevalcih mopedov. Vsi hvalijo na vse pretege moped, da je oh in sploh. Važno da ga dobijo in se zapeljejo en krog. Sploh jih ne gledam več, ker nima smisla. Daj mi naredi kritično oceno!! Seveda nebo, naslednič nebo dobil za pelat :)

jaz ne gledam tv že ene 12 al pa še več let.. prenose ali posnetke moto in drugih športov ja ..vse ostalo pa rajš en pir pa dva šnopca spijem mi zihr manj škodi..sebe poglej kakšno škodo ti je naredilo samo eno gledanje .. :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!