Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Kaj je to res?

Danes ob 21. uri bo začela veljati omejitev gibanja v nočnem času. Obstajajo izjeme, med katerimi je tudi sprehod s psom.

Torej lulanje na ukaz ne bo potrebno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

To ne drži. Ne hodim voliti proti, ker s tem volim tiste, ki jim nočem dati glasu. Za ne ghodim na volitve, ker ni nikogar, ki bi me prepričal, da je dober. Delam bojkot in pizdim, da nimamo zdrave izbire. Se pa v prihodnosti to lahko spremeni in grem volit stranko za zdravo družbo. Končno nekateri, ki ne omenjajo partizanov in indijancev in se ukvarjajo s prihodnostjo.

Mogoče bi bila pa stranka Dobra država z dr. Dobovškom na čelu najboljša opcija za marsikoga, ki ne mara nobene od parlamentarnih strank. Zame najboljša alternativa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Darko3g pravi:

Kaj je to res?

Danes ob 21. uri bo začela veljati omejitev gibanja v nočnem času. Obstajajo izjeme, med katerimi je tudi sprehod s psom.

Torej lulanje na ukaz ne bo potrebno.

Me ne briga

20201020_195331.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, truckdriver pravi:

Mogoče bi bila pa stranka Dobra država z dr. Dobovškom na čelu najboljša opcija za marsikoga, ki ne mara nobene od parlamentarnih strank. Zame najboljša alternativa. 

Dobovšek?

Ki je prav tako plenil iz proračuna, da se je kadilo.

Isti mafiozo, spucat in sterat.

Citiraj

Med zaslužkarji tudi politik

Na seznamu najdemo tudi politika. Zdaj poslanec, leta 2014 pa ustanovitelj danes vladajočega SMC Bojan Dobovšek je v petih letih z avtorskimi in podjemnimi pogodbami ob 195 tisočakih plače zaslužil 158 tisočakov, kar pomeni, da je ob 3200 evrih redne plače (brez prevoza in prehrane) vsak mesec v žep pospravil še približno 2600 evrov. Poslanec je ob tem v petih letih pospravil še za več kot 37 tisočakov položajnega dodatka in delovne uspešnosti zaradi povečanega obsega dela, kar je dodatnih 616 evrov na mesec. V primerjavi s Knezom Dobovšek zaslužkov ne zanika, a na konkretno vprašanje, koliko ur na dan je delal za vse funkcije, za katere je dobil plačilo, ni odgovoril. Konkretnemu odgovoru se je izognil s pojasnilom: »Fakulteta za varnostne vede je zaradi izjemnega interesa po izrednem študiju izvajala programe kot izredni plačljiv študij v Ljubljani in Mariboru. Prav tako je izvajala nekaj raziskovalnih projektov v okviru EU in v Sloveniji ter program v tujem jeziku za tuje študente. Vse omenjeno smo predavatelji izvajali v imenu in okviru Univerze v Mariboru in FVV po pogodbah ali kot nadobremenitev. Kolikšen del je bil izvajan znotraj naštetih dejavnosti, je razvidno iz dokumentacije na UM in FVV. Na FVV sem bil v funkciji prodekana za študijsko in pozneje za raziskovalno dejavnost. Po pogodbah sem bil tudi organizator in izvajalec različnih konferenc in posvetovanj ter avtor knjig in učbenikov.« Dobovška, ki svoj politični stil gradi na opozarjanju na etiko in je zelo kritičen do profesorske druščine z ljubljanske ekonomske fakultete, ki si je pod današnjim finančnim ministrom Dušanom Mramorjem izplačevala še dodatke za stalno pripravljenost, smo tako vprašali, ali se zaradi lastnih zaslužkov ni glasneje izpostavljal pri aferi honorarji, ki so odnesli ministrico Stanko Setnikar Cankar. Spomnimo, Dobovšek je bil tedaj še strankarski kolega Mira Cerarja, čigar prva šolska ministrica je pred enim letom odstopila zaradi 636.000 evrov avtorskih honorarjev, ki jih je v enajstih letih kot dekanja ljubljanske fakultete za upravo ob plači pospravila v žep

isti...samo cifre druge

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, KARMEN1 pravi:

Mene ti ukrepi niti malo ne motijo. 

Raje bi videla, da virusa ne bi bilo, da ljudje ne bi zbolevali in umirali.

mene ukrepi motijo, ker ni moto voženj, malenkost daljših

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, KARMEN1 pravi:

Mene ti ukrepi niti malo ne motijo. 

Raje bi videla, da virusa ne bi bilo, da ljudje ne bi zbolevali in umirali.

Jaz bi tudi raje videla da korone ne bi bilo. 

Pa rada bi videla, da tudi raka ne bi bilo. Pa lakote, pa samomorov, pa pretepenih otrok, pa pretepenih žensk.....pa svet brez vojn....

Kar par stvari bi bilo bistveno lažje rešit, pa bi prihranili bistveno več življenj, če bi bil resnično interes reševanje življenj. 

Se držim ukrepov, čeprav so mi nekateri neskončno neumni in pač menim, da so sicer zelo dobro premišljeni, vendar se ne slepim, da s ciljem ohranjanja življenj

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Alla pravi:

Jaz bi tudi raje videla da korone ne bi bilo. 

Pa rada bi videla, da tudi raka ne bi bilo. Pa lakote, pa samomorov, pa pretepenih otrok, pa pretepenih žensk.....pa svet brez vojn....

Kar par stvari bi bilo bistveno lažje rešit, pa bi prihranili bistveno več življenj, če bi bil resnično interes reševanje življenj. 

Se držim ukrepov, čeprav so mi nekateri neskončno neumni in pač menim, da so sicer zelo dobro premišljeni, vendar se ne slepim, da s ciljem ohranjanja življenj

 

kaj za miss Slovenije vadiš tekst?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, skalar36 said:

To ne drži. Ne hodim voliti proti, ker s tem volim tiste, ki jim nočem dati glasu. Za ne ghodim na volitve, ker ni nikogar, ki bi me prepričal, da je dober. Delam bojkot in pizdim, da nimamo zdrave izbire. Se pa v prihodnosti to lahko spremeni in grem volit stranko za zdravo družbo. Končno nekateri, ki ne omenjajo partizanov in indijancev in se ukvarjajo s prihodnostjo.

Tudi jaz delam enako... Uglavnem mi dol visi za politiko. Na volitvah bil samo enkrat. Na glasovnico sem napisal JA VOLIM SAMO ŽENE. Torej neveljavna... To ti je dejansko edini način, da lahko izraziš svoje mnenje. Torej... Vsi, ki nam izbira ni všeč, bi morali oddati neveljavno glasovnico. Mislim, da bi bil delež takšnih glasovnic lahko presenetljivo visok. Ampak vem ja... Škoda cajta... Boljše it na motor za eno uro, kot pa na volišče, kjer itak nimaš koga za volit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto zvečer je bil na TV SLO2 film z naslovom BITI MARIO. Mario je moj prijatelj že 35 let in poznam in občudujem njegov način razmišljanja. Toplo priporočam ogled filma.....

To pa je njegov današnji zapis....Oglejte si film in preberite zapis preden spet razlijete svoje "modrosti" na teh straneh....

https://www.facebook.com/100004865130391/posts/1545560058949484/

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes 5:20 me patrulja ni ustavila, šla mimo mene med jutranjim tekom... Očitno je še nekaj ZKP...

Popravljeno . Popravil BlackDoc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, BlackDoc pravi:

Evo, danes 5:20 me patrulja ni ustavila, šla mimo mene med jutranjim tekom... Očitno je še nekaj ZKP...

Mogoče so mislili, da ti je pes ušel z povodca po jutranjem lulanju???.

PS ? eni so še normalni ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se spomnite tovariši...

spomladi smo bili tisti ki se vozimo z motorji (tudi v okviru omejitev le v lastni občini) smrtno nevarni in smo ogrožali druge, ter baje širili virus...zgleda, da so jeseni kolesarji bolj nevarni :P na motoriste so paranioiki pozabili.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.primorske.si/slovenija/iz-stanjela-v-lucijo-lahko-v-branik-pa-ne?fbclid=IwAR2C_Y7EmoNWsR49WBNnQhVoRCtUOtIdB-vpyr65UgoYdPPgn1zWBdI3t9Y

Praktična obrazložitev. 

33 minutes ago, VS800 said:

 

Hja, če bi jih pa pol zmetali potleh ps vsakemu par kovinskih zapestnic pa bi bilo soet jokanja in policijsko nasilje.... V Trump landu (usa), bi že leteli metki proti "napadalcem policije". 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, BIF pravi:

Če bi prebral članek, tega ne bi vprašal. Natančno se ve kdo je kaj širil (in širi) v tej temi....

Če se širi Potrčeva misel, ne pa tudi virus, težav ne vidim.

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

se spomnite tovariši...

spomladi smo bili tisti ki se vozimo z motorji (tudi v okviru omejitev le v lastni občini) smrtno nevarni in smo ogrožali druge, ter baje širili virus...zgleda, da so jeseni kolesarji bolj nevarni :P na motoriste so paranioiki pozabili.

 

Takrat so naprošali, da se ne vozit zaradi obremenitve sistema.

Sedaj ne naprošajo več tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!