Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Revež je čisto izgubil kompas. In nenazadnje....če je pizdek pobegnil na Švedsko...naj njim soli pamet....isti je kot njegov politični sponzor....vrti gobec...ko se malo zadimi pa zbeži.

https://mariborinfo.com/novica/slovenija/potrc-v-novi-objavi-slovenske-ukrepe-primerja-s-tistimi-v-koncentracijskih

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

Edini car je bil Frane Milčinski - Ježek. Ostali so pa večinoma lizali rin*** oblastem, da so lepo živeli od nedela.

Vsaj eden je vsekakor garal. Maraton Franja, 100 žensk na Triglav, Juriš na Vršič ...za vsem kot pobudnik Tof.. ..plus Moped show 30 let   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Martinovi žuri krivi za porast okužb

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/martinovi-zuri-krivi-za-porast-okuzb-372107

 

Citiraj

V soboto je bilo v državi opravljenih 3432 testov na novi koronavirus, 1024 testov je bilo pozitivnih, kar pomeni, da je delež pozitivnih skoraj 30-odstoten (29,84 %). Po vladnih podatkih je umrlo 26 ljudi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa efekt omejevanja svobode razmišljanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Tedybear pravi:

Vsaj eden je vsekakor garal. Maraton Franja, 100 žensk na Triglav, Juriš na Vršič ...za vsem kot pobudnik Tof.. ..plus Moped show 30 let   

Ti maš rad gore...

Pa si pozabu, da je organiziral akcijo "očistimo slovenske gore" ?

Se spomnim, kako so talali vreče za smeti po gorskih kočah.... Na tone smeti so planinci prinesli z gora...

Jaz se držim tistega, kar mi je stric reku pred 45 leti... Kar neseš s seboj v gore, prinesi nazaj v dolino!

Lp,

C eagle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Spasku pravi:

Levi in desni imajo pravilon obleceno haljo Jansa  je obleku znarobe ???

Kdo bo pa precedniku vlade reku, da ima kaj narobe .. sneumen :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BIF pravi:

Potrč je v zadnjem času veliko prahu dvignil z videi, v katerih se sprašuje o smiselnosti nekaterih vladnih ukrepov za zajezitev virusa covid-19. "Vsak državljan ima pravico do svojega mnenja, torej tudi Marko Potrč. Markove izjave glede COVID-19 so bile in so njegovo stališče, in nikakor stališče družbe Planet TV.
Menda si zdaj kaznovan s 15 jurji, če po svoje misliš?
Več na: https://www.zurnal24.si/magazin/film-glasba-tv/planet-tv-marko-potrc-se-umika-z-malih-zaslonov-356986 - www.zurnal24.si

  • Žalosten 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk o Hojskovih grožnjah....naj si najprej Ustavo prebere, predvsem 39. člen....

39. člen
(svoboda izražanja)
Zagotovljena je svoboda izražanja misli, govora in. javnega nastopanja, tiska in drugih oblik javnega obveščanja in izražanja. Vsakdo lahko svobodno zbira, sprejema in širi vesti in mnenja.
Vsakdo ima pravico dobiti informacijo javnega značaja, za katero ima v zakonu utemeljen pravni interes, razen v primerih, ki jih določa zakon.
Uradni list RS, št. 33/1991 z dne 28. 12. 1991: 39. člen URS
Uradni list RS, št. 47/2013 z dne 31. 5. 2013: URS-NPB9
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Potrč je v zadnjem času veliko prahu dvignil z videi, v katerih se sprašuje o smiselnosti nekaterih vladnih ukrepov za zajezitev virusa covid-19. "Vsak državljan ima pravico do svojega mnenja, torej tudi Marko Potrč. Markove izjave glede COVID-19 so bile in so njegovo stališče, in nikakor stališče družbe Planet TV.
Menda si zdaj kaznovan s 15 jurji, če po svoje misliš?
Več na: https://www.zurnal24.si/magazin/film-glasba-tv/planet-tv-marko-potrc-se-umika-z-malih-zaslonov-356986 - www.zurnal24.si

Tvoja interpretacija s kaznijo za lastno razmišljanje.  Dobro se ve kaj je Potrč pisal in kako je nagovarjal širše občinstvo. Jaz ti razlag ne bom podajal, če jih sam ne razumeš. 
On že ve zakaj je na Švedskem, svoje "vernike" pa je pustil tukaj.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, maus pravi:

no vidiš, da je JJ res neki posebnega :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, BIF pravi:

Tvoja interpretacija s kaznijo za lastno razmišljanje.  Dobro se ve kaj je Potrč pisal in kako je nagovarjal širše občinstvo. Jaz ti razlag ne bom podajal, če jih sam ne razumeš. 
On že ve zakaj je na Švedskem, svoje "vernike" pa je pustil tukaj.

Ali je šel z razlogom ali ne?

Če je šel z razlogom, so mu verjetno grozili tako ali drugače. To me tako spominja na Goli otok. A to pomeni, da bomo drugače misleči denarno kaznovani ali pa še huje, beg pred oblastjo v drugo državo?

Drugače misleči - največja nevarnost v boju s korono in oblastjo. 

Bolano imenovati drugače misleče kot njegove vernike kot da je naše razmišljanje posledica njegovih oddaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Spasku pravi:

Levi in desni imajo pravilon obleceno haljo Jansa  je obleku znarobe ???

ne, vsi majo narobe, le JJ prav :P

To me spominja mal na un štos, k je tip vozu kontra po AC in pizdil, lej idiote, vsi kontra vozijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Spasku pravi:

Levi in desni imajo pravilon obleceno haljo Jansa  je obleku znarobe ???

Prav ima oblečeno, samo glavo mu je treba naravnat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Scarabeo 500 pravi:

Ali je šel z razlogom ali ne?

Če je šel z razlogom, so mu verjetno grozili tako ali drugače. To me tako spominja na Goli otok. A to pomeni, da bomo drugače misleči denarno kaznovani ali pa še huje, beg pred oblastjo v drugo državo?

Drugače misleči - največja nevarnost v boju s korono in oblastjo. 

Bolano imenovati drugače misleče kot njegove vernike kot da je naše razmišljanje posledica njegovih oddaj. 

To je najbolj zaskrbljujoče...ni več svobode. Teza, da ima velekapital v oblasti znanost in politiko, se pojavlja že dalj časa, očitno pa obvladuje še marsikaj drugega. Če ni svobode tudi resnice ni, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!