Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 minuto, Ris pravi:

Ampak številke pa so in z tem ukrepi?

Seveda. Tega se zavedam in ja, spet bomo krivi, čeprav nosim(o) maske, držim(o) distanco, si umivam(o) roke itd itd itd...na žalost

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, tomaz69 pravi:

Seveda. Tega se zavedam in ja, spet bomo krivi, čeprav nosim(o) maske, držim(o) distanco, si umivam(o) roke itd itd itd...na žalost

Seveda , ker se tega drži samo mal vec kot polovica prebivalcev.

Moja soseda ne nosi maske, hodi okrog vsepovsod in sedaj je zbolela okuzila svojo mamo in sina. Pa noce na test in pravi da ma gripo. Takih je v mojem kraju več kot pol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dr.looney pravi:

Seveda , ker se tega drži samo mal vec kot polovica prebivalcev.

Moja soseda ne nosi maske, hodi okrog vsepovsod in sedaj je zbolela okuzila svojo mamo in sina. Pa noce na test in pravi da ma gripo. Takih je v mojem kraju več kot pol.

A nisi ti nekaj omenjala pameti pa to? Če predvidevaš oz. bolje rečeno si strokovno prepričana,da gre za okužbo z aktualnim sars-cov-2 virusom potem prijavi dejansko stanje.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, thumper pravi:

A nisi ti nekaj omenjala pameti pa to? Če predvidevaš oz. bolje rečeno si strokovno prepričana,da gre za okužbo z aktualnim sars-cov-2 virusom potem prijavi dejansko stanje.

 

 

S tem se že ukvarjajo pristojne institucije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, dr.looney pravi:

S tem se že ukvarjajo pristojne institucije. 

 Pa je kaj hitrosti od njih :hmm:ali je tako kot z mojimi štumfi, ki so nekje na poti:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, skalar36 pravi:

Še dobr, da je Jelko iz gorenjske, bomo prvi bli odprti. Isto kot poleti za na morje. Sploh Krk je varna destinacija.

Haha. Sej sem hotel napisat že prej pa sem se vzdržal, ma ker sem teoretik zarot, bom čist kredibilnost zgubu.

moram začasno bivališče nardit, me vzameš za podnajemnika? :P

 

pred 14 urami, Ris pravi:

Dans sem izvedel, da zbolevajo zdravstveni delavci, ki so se po službeni "dolžnosti"cepili proti gripi. Vsi po vrsti covid pozitivni. 

to korelacijo so potegnili že v Bergamu spomladi, takrat so veliko starostnikov cepili proti gripi. Žal je nemogoče dokazati povezavo. Sem kar nekaj člankov prebral v tej smeri.

Smatram, da se sicer zdravstveni delavci in osebje v DSOjih okuži čisto normalno preko zraka, ki ga vdihujejo v kritičnih prostorih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, tomaz69 pravi:

Seveda. Tega se zavedam in ja, spet bomo krivi, čeprav nosim(o) maske, držim(o) distanco, si umivam(o) roke itd itd itd...na žalost

zakaj misliš, da so jebali zdravstvene delavce, če so zboleli s samo 80% nadomestilom bolniške? 

Izgovor je bil, če upoštevate ukrepe, se ne morete okužiti. En FB doktor, kot jaz lahko dokažem, da se lahko.

pred 4 urami, dr.looney pravi:

Seveda , ker se tega drži samo mal vec kot polovica prebivalcev.

Moja soseda ne nosi maske, hodi okrog vsepovsod in sedaj je zbolela okuzila svojo mamo in sina. Pa noce na test in pravi da ma gripo. Takih je v mojem kraju več kot pol.

narobe. Tudi držanje popolnoma vseh ukrepov, ne rešuje aerosolne onesnaženosti v zaprtih prostorih, predvsem tam kjer je večja količina bolnikov. 

Tako da pravljice so to o nespoštovanju ukrepov. Ljudje ki delajo v bolnici in DSOjih in podobnem se še kako zavedajo problema. Ampak dokler ne bodo imeli skafandrov si prav nič ne morejo pomagat. 

pred 4 urami, Snečer pravi:

Novembra letos je "zaradi" korone v Sloveniji umrlo 1072 ljudi (podatka o vseh umrlih ni).

Lani novembra je umrlo 1614 ljudi.

 

letos so zaradi drugih bolezni pozabili umreti. Ni blo časa.

lp

Jelko :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Alla pravi:

Podatki SURS-a

128883201_1966105973531965_4051735969053373380_n.jpg

To sem že pokazal, ja, mene bolj zanima oktober in november, ko se je začelo "strašit".

Teh podatkov pa še ni na statističnem uradu.

Vseeno pa ni to kuga, tako da ob koncu leta ne bo velikih odstopanj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poln kufr mam teh omejitev..grem na žur :P

128764315_1004198526733331_5142497911616432170_n.jpg.e54af0b684506eeabca85517ae6c6efd.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in medtem, ko se s korona neživljenskimi ukrepi uničuje državljane in gospodarstvo, pa diplomati EU in kadri evropskega parlamenta živijo svoje hedonistično življenje, na stroške državljanov kakopak.....

https://tv6.news/the-police-interrupt-an-orgy-with-25-males-in-brussels-together-with-a-mep-and-a-number-of-other-diplomats/?fbclid=IwAR2-2aMah0tFjjn9krSQXRaOmWwcWoqR8BQPcafTL7PwyNRPudmFLLvHyTk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Spasku pravi:

Ljudje umirajo in vi se ubadate z statistikami in zarotami pa naj bodo to starejsi kot da si ne zasluzijo zivet se kaksno keto

Moja mama gre v to kategorijo "starejši" in pravi da raje takoj umre, kot pa da jo zaprejo in izolirajo, pa da potem počasi hira daleč od vseh. To se ji zdi 100x hujše kot smrt.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, franc said:

Moja mama gre v to kategorijo "starejši" in pravi da raje takoj umre, kot pa da jo zaprejo in izolirajo, pa da potem počasi hira daleč od vseh. To se ji zdi 100x hujše kot smrt.

lp

To se nepomeni da vsi zelijo to po tvoji logiki je veeno ce se okuzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!