Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

10 hours ago, DAMI34 said:

maš blukirane reklame

Nič nimam (še) blokirano

11 hours ago, a79 said:

Zapri si fb profil... Zacni brat resne medije, pa bos ugotovu, ce te posiljujejo s cepljenjem..

Ne bom nič zaprl, ker par kolegov odtehta še nekaj spama.

A ti, pri ta resnih medijih vse prebereš vključno z osmrtnicami? Jaz samo kar me zanima, ostalo gladko preskočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, mojamiska said:

Lej ne me imet za neuko in neumno...in ne vem, kaj poudarjaš toliko fb. Jaz nikogar ne posiljujem, samo moje mnenje sem povedala in nič drugega. vendar pa se sprašujem, kam to postavlja tebe, na katero mesto? Pišeš v smislu, nihče nima prav, le jaz in dolgo nič, pa spet jaz...

Nisem te z ničemer posiljeval. Samo te sem opomnil, da si predvsem napisala neresnice, sploh ko se omenjajo človekove pravice in svoboščine, ki jih očitno ne razumeš. FB omenjam ker zgleda kot kopy paste člankov ki kar mrgolijo na omenjenem mediju.

Nikjer nisem zapisal da se moraš cepiti, tako da spet si razlagaš kar po svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzpon fašizma, rušenje demokracije, koruptirana politika v službi farmacevtskega lobija....aja...pa desna opozicija nasprotuje ukrepom...verjetno samo zato, ker ukrepe sprejema leva vlada...enako kot pri nas...samo obratno. Vsi so isti...ne glede na državo.

https://www.zurnal24.si/svet/uradno-prakticno-nikamor-vec-brez-covid-potrdila-370499

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, jvalant pravi:

No, dej! ;)

v 11 urah nism najdu nubenga krukudilčka,razen eno fračo k jih ma v učeh ... :cry:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, ftp pravi:

Nič nimam (še) blokirano

Ne bom nič zaprl, ker par kolegov odtehta še nekaj spama.

A ti, pri ta resnih medijih vse prebereš vključno z osmrtnicami? Jaz samo kar me zanima, ostalo gladko preskočim.

No, pol naj bo pa fb ta medij iz katerega razberes dogajanje okoli cepljenja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, BIF pravi:

Vzpon fašizma, rušenje demokracije, koruptirana politika v službi farmacevtskega lobija....aja...pa desna opozicija nasprotuje ukrepom...verjetno samo zato, ker ukrepe sprejema leva vlada...enako kot pri nas...samo obratno. Vsi so isti...ne glede na državo.

https://www.zurnal24.si/svet/uradno-prakticno-nikamor-vec-brez-covid-potrdila-370499

 

 

83e2f0675755a7d5f4ac.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, mojamiska said:

https://svetkapitala.delo.si/aktualno/fda-opozarja-cepivo-proti-covidu-19-lahko-povzroci-vnetje-srca/

...in to je opozorilo, ki pravzaprav velja za zdrave ljudi...

...zdaj mi pa prosim povej, kaj bi pomenilo to za mojo prijateljico, ki ima že tako oslabelo srce?

...ali naj se gre tisto igro izbora, ko imaš na voljo 2 odločitvi in sicer slabo ali slabo?

No no, zboleli za covidom imajo tudi zacasno oslabljeno srce.. znanka ki je huda sportnica je morala vse napore za nekaj casa dati na stran zaradi prebolelosti..

17 hours ago, Grut said:

nimaš prou....

Ti tud ne.

17 hours ago, vandrovec said:

Če je prebolelost boljša zaščita od cepljenja in enako varna za večino zdravih ljudi, zakaj potem posiljevanje s cepivom za vse? To samo daje slutiti, da imajo s cepivom neke druge namene...

Ker procent cepljenje/umri je mnogo nizji kot preboleli/umrli.

 

Za anti vaxerje - kdaj je raziskava dovolj dolga? Leto, dve, pet, dvajset? Ce je dvajset, kako ves da bo cez 25 let ok? To je infinity loop.. Jaz se zmeraj mislim da vecina ki so proti, so proti ker je fajn danes bit proti. Vsi ki so proti ker nevejo kaj je notri - prosim preverite si kaj zauzijete v hrani/alkoholu/pijaci.. 

Vsi ki ste pa proti zaradi dolgotrajnih posledic - zakaj ne dvomite v ostala zdravila? Mislim da tukaj ni enega, ki v zadnjih 10 letih ni vzel enega tableta/zdravila..

 

Glede farmakopeje je pa itak ze nekdo napisal, ja..

Popravljeno . Popravil ukica
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ukica pravi:

No no, zboleli za covidom imajo tudi zacasno oslabljeno srce.. znanka ki je huda sportnica je morala vse napore za nekaj casa dati na stran zaradi prebolelosti..

Ti tud ne.

Ker procent cepljenje/umri je mnogo nizji kot preboleli/umrli.

 

Za anti vaxerje - kdaj je raziskava dovolj dolga? Leto, dve, pet, dvajset? Ce je dvajset, kako ves da bo cez 25 let ok? To je infinity loop.. Jaz se zmeraj mislim da vecina ki so proti, so proti ker je fajn danes bit proti. Vsi ki so proti ker nevejo kaj je notri - prosim preverite si kaj zauzijete v hrani/alkoholu/pijaci.. 

Vsi ki ste pa proti zaradi dolgotrajnih posledic - zakaj ne dvomite v ostala zdravila? Mislim da tukaj ni enega, ki v zadnjih 10 letih ni vzel enega tableta/zdravila..

 

Glede farmakopeje je pa itak ze nekdo napisal, ja..

se čist strinjam s tabo,da nimam prou...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, vandrovec pravi:

V glavnem, jesen bo pestra...se že nakazuje :)

za cepljene ne bo, ker bodo baje umrli :P

Ma pestro bo že 15 avgust, pa 23 avgust, pa nevem več za keri avgust napovedujejo apokalipso..

 

 

pred 2 urami, Snečer pravi:

ma si poslušal ministra...vse je zmešal, kot Hojs ..isti :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, ukica pravi:

Jaz se zmeraj mislim da vecina ki so proti, so proti ker je fajn danes bit proti. Vsi ki so proti ker nevejo kaj je notri - prosim preverite si kaj zauzijete v hrani/alkoholu/pijaci.. 

Vsi ki ste pa proti zaradi dolgotrajnih posledic - zakaj ne dvomite v ostala zdravila? Mislim da tukaj ni enega, ki v zadnjih 10 letih ni vzel enega tableta/zdravila..

Ta je dobra ja, 6pirov v riti, 40kil preveč, ampak tega strupa pa ne bo vase dajal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, BIF pravi:

Vzpon fašizma, rušenje demokracije, koruptirana politika v službi farmacevtskega lobija....aja...pa desna opozicija nasprotuje ukrepom...verjetno samo zato, ker ukrepe sprejema leva vlada...enako kot pri nas...samo obratno. Vsi so isti...ne glede na državo.

https://www.zurnal24.si/svet/uradno-prakticno-nikamor-vec-brez-covid-potrdila-370499

 

To se je že zdavnaj slutilo, kaj nam pripravljajo...nič novega

 

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

za cepljene ne bo, ker bodo baje umrli :P

Ma pestro bo že 15 avgust, pa 23 avgust, pa nevem več za keri avgust napovedujejo apokalipso..

Spet skregano z logiko...če se že ve, kaj bo od sredine avgusta naprej, zakaj ne zaprejo že sedaj vse, da bi preprečili najhujše pa nobenega iz ali v državo...

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Ma pestro bo že 15 avgust, pa 23 avgust, pa nevem več za keri avgust napovedujejo apokalipso..

Zvedel sem iz visoko zaupnih virov, :) da so do sedaj vsi vali potekali strogo po načrtu - planirani že vnaprej. No, ptička je danes čivknila, da se bodo po 20. avgustu zadeve spremenile. Stroka in vlada ali obratno :) bo plasirala novico, da se bodo šole zaprle. Šolo naj bi obiskovala samo prva trijada. 

No, pa da vidimo. :hmm:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

To se je že zdavnaj slutilo, kaj nam pripravljajo...nič novega

 

Spet skregano z logiko...če se že ve, kaj bo od sredine avgusta naprej, zakaj ne zaprejo že sedaj vse, da bi preprečili najhujše pa nobenega iz ali v državo...

cepil se ne bi, a vse bi zaprl?

 

A ti ni jasno da tut "vse zapret verzija" ne rešuje problema?

Kdor misli, da so kurčevi ukrepi znižali korono se bridko moti, govorim za 3ji val.

V Sidneju pa razglašajo izredne razmere, živijo v lastnih mehurčkih in kaj se je zgodilo? Sem dal link, pa so bili bolj zaprti kot če srat ne moreš 1 teden :P 

Pa še nekaj, danes me je moja žena, necepljena, netestirana zadnjih 48 ur, gladko prišla iskat v Italijo in potem sva gladko odšla nazaj v slovenijo.

Še en naj mi reče, da so ukrepi in jebanje folka na meji s Hrvaško pametni :P

 

pred 36 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Zvedel sem iz visoko zaupnih virov, :) da so do sedaj vsi vali potekali strogo po načrtu - planirani že vnaprej. No, ptička je danes čivknila, da se bodo po 20. avgustu zadeve spremenile. Stroka in vlada ali obratno :) bo plasirala novico, da se bodo šole zaprle. Šolo naj bi obiskovala samo prva trijada. 

No, pa da vidimo. :hmm:

 

in to samo od cepljenih staršev otroci.

Men to ni nič novega, to so plani pandemije oziroma kar plandemije. Veš da majo vse pripravljeno, a kaj ko so tok prbiti, da so ti ukrepi scanje proti vetru.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

cepil se ne bi, a vse bi zaprl?

Saj bodo zaprli konec avgusta, če bi en mesec prej bi bilo bolje glede širjenja...ampak ne, tak je načrt...sedaj v tem času lahko z ustrahovanjem pocepijo še nekaj procentov ljudi, ker samo to šteje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je sesalec na OMV pojedel edino masko, ki sem jo imela v avtu.

Ker živim 30 km iz mesta in sem imela še nekaj opravkov, sem na šla na blef, bo kar bo.

V Mr.Pet se je prodajalec dobro nasmejal moji zgodbi in rekel, naj kar vstopim.

V DM je neka šmrklja na blagajni renčala name, pa sem kljub temu šla v trgovino in opravila nakup. Zaradi ene mule se res ne bom odrekla nakupu kozmetike ???.

Pred dvemi dnevi sem šla na kosilo v restavracijo, pa od mene niso nič zahtevali.

Zdaj nimam več pojma, ali mi velja PCT v trgovinah, ali ne?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Včeraj mi je sesalec na OMV pojedel edino masko, ki sem jo imela v avtu.

Ker živim 30 km iz mesta in sem imela še nekaj opravkov, sem na šla na blef, bo kar bo.

V Mr.Pet se je prodajalec dobro nasmejal moji zgodbi in rekel, naj kar vstopim.

V DM je neka šmrklja na blagajni renčala name, pa sem kljub temu šla v trgovino in opravila nakup. Zaradi ene mule se res ne bom odrekla nakupu kozmetike ???.

Pred dvemi dnevi sem šla na kosilo v restavracijo, pa od mene niso nič zahtevali.

Zdaj nimam več pojma, ali mi velja PCT v trgovinah, ali ne?

 

v omv bi lahko masko kupila, pa dm... :)

problem so packi, ki trosijo in hodijo po trgovinah bolani z znaki korone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je oeljala včeraj otroke malo k tašči v Istro, zdej so tako striktne kontrole so ji samo pomahali, niti osebnih dokumentov niso pogledali, kaj šele da bi kdo kaj vprašal. 

Mene pa so jebali spredaj in zadaj in v nos pou leta.. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste zdej ritke cepljene,a se noute nič zgražali nad neodgovornim vedenjem zaprisežene zagovornice cepljenja...da bi to naredu en k ni cepljen,pizda bi ga kla žiuga ferderbal....dvoličneži....pizda dab vas vsaj veverce ornk prefukale k bika u lubenicah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Saj bodo zaprli konec avgusta, če bi en mesec prej bi bilo bolje glede širjenja...ampak ne, tak je načrt...sedaj v tem času lahko z ustrahovanjem pocepijo še nekaj procentov ljudi, ker samo to šteje. 

kolikokrat ti moram pojasniti, da zapiranje ne žanje rezutatov?

Jih bolj cepljenje.

Zapor so imeli Avstralci, pa NZ in še pa še, pa enako fašejo okužbe.

 

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Včeraj mi je sesalec na OMV pojedel edino masko, ki sem jo imela v avtu.

Ker živim 30 km iz mesta in sem imela še nekaj opravkov, sem na šla na blef, bo kar bo.

V Mr.Pet se je prodajalec dobro nasmejal moji zgodbi in rekel, naj kar vstopim.

V DM je neka šmrklja na blagajni renčala name, pa sem kljub temu šla v trgovino in opravila nakup. Zaradi ene mule se res ne bom odrekla nakupu kozmetike ???.

Pred dvemi dnevi sem šla na kosilo v restavracijo, pa od mene niso nič zahtevali.

Zdaj nimam več pojma, ali mi velja PCT v trgovinah, ali ne?

 

PMS pomaga..nuben te še pogledat ne bo upal :P

Maske so bedarija, tudi v trgovinah. Sploh ker se ne uporabljajo prav. Maska je isto kot kadar ti je mama dala lupčka na koleno da ne boli, ker si padla :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Snečer pravi:

v omv bi lahko masko kupila, pa dm... :)

problem so packi, ki trosijo in hodijo po trgovinah bolani z znaki korone

in maska to prepreči, ker so trgovine (samo trgovine) polne aerosolov? :P

pravljica

1. v trgovinah 3/4 folka nima pokritega nosu, diha pa skozenj.

2. ko spregovoriš maska sklizne dol.

3. če bi packi tok trosili virus po trgovinah, bi že zdavnaj Jelko povedal, da so vsega krive trgovke ,ker so nalašč zbolele :P

 

pred 13 minutami, Grut pravi:

kje ste zdej ritke cepljene,a se noute nič zgražali nad neodgovornim vedenjem zaprisežene zagovornice cepljenja...da bi to naredu en k ni cepljen,pizda bi ga kla žiuga ferderbal....dvoličneži....pizda dab vas vsaj veverce ornk prefukale k bika u lubenicah....

kriza?

Mal se umiri. Nošenje maske ni cepljenje. Še ti jo nosiš wejwrca sitna :P ker tako zahtevajo. Važno da je vsaj brada in usta pokrita. Zakonu zadoščeno in ničemer drugemu.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

in maska to prepreči, ker so trgovine (samo trgovine) polne aerosolov? :P

pravljica

1. v trgovinah 3/4 folka nima pokritega nosu, diha pa skozenj.

2. ko spregovoriš maska sklizne dol.

3. če bi packi tok trosili virus po trgvinah, bi že zdavnaj Jelko ppovedal, da so vsega krive trgovke ker so nalašč zbolele :P

 

kriza?

Mal se umiri. Nošenje maske ni cepljenje. Še ti jo nosiš wejwrca sitna :P

 

ja jo,ker upoštevam vsa navodila...čeprou so bustata jih upoštevam... pizda sm besn k česn :angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Grut pravi:

ja jo,ker upoštevam vsa navodila...čeprou so bustata jih upoštevam... pizda sm besn k česn :angryrant2:

ne pa jih ne. Če bi jih, bi se cepil :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!