Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Bomo videli, kdo ima prav...

Citiraj

Korona virus je bil sistematično izbran za "prenos" PLANDemije zaradi visoke nalezljivosti in sicer lastnosti vseh virusov prehlada. Da bi bil "učinkovitejši", je laboratorijsko "oborožen", da blokira pljučne funkcije. V sinergiji teh lastnosti je moral sejati smrt, tako kot so bile prve projekcije. Očitno so nekaj vedeli, o virusu pa še ni bilo znanega? Na razočaranje PLANDemic arhitektov takšen scenarij ni sledil. Virus so ustavila močna orodja celične protivirusne obrambe, zato ga mladi in zdravi obvladajo kot prehlad. Pred desetimi leti, v času "prašičje" PLANdemije, sem razložil, zakaj voditelji depopulacije ne bi mogli ustvariti virusa, ki bi obšel vse ovire celične obrambe, in s čimer bi se imunska obramba sčasoma končala. To je mogoče le v ameriških filmih. V Hollywoodu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 9. 2021 ob 13:31, maus pravi:

 

tisti, ki pa ne verjamejo v virus, pa itak ne morejo biti okuženi z nečem, kar sploh ne obstaja :P 

 

Koliko ljudi, ki ne verjamejo v Božička, je že odklonilo božičnico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Pajk pravi:

Ne razumeš point. Oni niso slovenska STROKA, katera se pojavlja na televiziji vsak dan. Oni ne pišejo teh ukrepov. Slovenska "STROKA" ni Z od teh zdravnikov. Razumeš? 

 

Ti pa to veš ker?.....ti je frizerka povedala....

Kakšne so tvoje kvalifikacije, da ocenjuješ kdo je katera črka od zdravnikov?....res me zanima.

Ker če nisi končal vsaj medicinsko fakulteto, potem je tvoj komentar nabijanje v prazno....

Razumeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, BIF pravi:

Ti pa to veš ker?.....ti je frizerka povedala....

Kakšne so tvoje kvalifikacije, da ocenjuješ kdo je katera črka od zdravnikov?....res me zanima.

Ker če nisi končal vsaj medicinsko fakulteto, potem je tvoj komentar nabijanje v prazno....

Razumeš?

kake so pa tvoje kvalifikacije, da drugače ocenjuješ? :P

Si govoril z brivcem?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

Koliko ljudi, ki ne verjamejo v Božička, je že odklonilo božičnico?

Ne vem tega podatka, pri nas se imenuje nagrada za poslovno uspešnost ...

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

Ne vem tega podatka, pri nas se imenuje nagrada za poslovno uspešnost ...

 

a v to pa vsi verjamejo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, BIF pravi:

Ti pa to veš ker?.....ti je frizerka povedala....

Kakšne so tvoje kvalifikacije, da ocenjuješ kdo je katera črka od zdravnikov?....res me zanima.

Ker če nisi končal vsaj medicinsko fakulteto, potem je tvoj komentar nabijanje v prazno....

Razumeš?

haha...če nimaš lastnega razuma te lahko vsak nategne, kao pravi strokovnjak :)

vsaka žival ima lasten samoohranitveni nagon in je ne boš prinesel okrog s strokovnjakom :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, BIF said:

Ti pa to veš ker?.....ti je frizerka povedala....

Kakšne so tvoje kvalifikacije, da ocenjuješ kdo je katera črka od zdravnikov?....res me zanima.

Ker če nisi končal vsaj medicinsko fakulteto, potem je tvoj komentar nabijanje v prazno....

Razumeš?

Se strižem sam. Nimam medicinske fakultete. Imam pa 3 sestrične zaposlene v zdravstvu. Od tega dve imata fakulteto, ena je višja medicinska sestra, ena je na  visokem položaju pri nabavi medicinske opreme. Tretja pa dela v tujini. 

Razumeš? Ker, če ne, je debata s tabo mlatenje prazne slame.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno je, da se vsak sam odloča, dokler smo še ljudje, ker drugače bi bili roboti. In pri umetno spuščenem virusu zaradi depopulacije je po moje normalno, da se ne verjame tistim, ki so virus in cepivo zanj naredili? ...pa čeprav so strokovnjaki ?

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, vandrovec pravi:

Normalno je, da se vsak sam odloča, dokler smo še ljudje, ker drugače bi bili roboti. In pri umetno spuščenem virusu zaradi depopulacije je po moje normalno, da se ne verjame tistim, ki so virus in cepivo zanj naredili? ...pa čeprav so strokovnjaki ?

tut depopulacija slabo dela, prekleti cepljeni :P

 

pred 48 minutami, Pajk pravi:

Se strižem sam. Nimam medicinske fakultete. Imam pa 3 sestrične zaposlene v zdravstvu. Od tega dve imata fakulteto, ena je višja medicinska sestra, ena je na  visokem položaju pri nabavi medicinske opreme. Tretja pa dela v tujini. 

Razumeš? Ker, če ne, je debata s tabo mlatenje prazne slame.

čak čak mau? Pa ja zdej ne boš trdil, da Krek ni strokovnjak? Velik in težek "strokovnjak" je :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

tut depopulacija slabo dela, prekleti cepljeni :P

cepivo je pripomoček virusu za depopulacijo, ker sam virus počasi "umira":naughty:

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

cepivo je pripomoček virusu za depopulacijo, ker sam virus počasi "umira":naughty:

pripomoček? A jih ne bi več umrlo brez cepiva? Al še čakamo, da cepljeni umrejo?

Sori, načrt o depopulaciji je spodletel..medtem ko drugi načrt o počasnem umiranju (zaradi lakote, slabih bivanjskih pogojev, izgub službe), čisto krasno deluje.

Tudi zastrupljanje zemlje čisto dobro deluje, tako da brez skrbi, še mal pa bodo spucali "pljuča zemlje" temperature bodo narastle, pa bo nova ledena doba..sicer mi2 je ne bova doživela, ma depopulacija bo.

Ti lahko odpopuliraš ta moment 30 ali več % folka z zemlje, pa se ne bo nič spremenilo, če ne bodo ostali nehali izkoriščati zemlje in onesnaževati.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

pripomoček? A jih ne bi več umrlo brez cepiva? Al še čakamo, da cepljeni umrejo?

To bo čas pokazal glede na vero posameznikov...

Citiraj

 

Sori, načrt o depopulaciji je spodletel..medtem ko drugi načrt o počasnem umiranju (zaradi lakote, slabih bivanjskih pogojev, izgub službe), čisto krasno deluje.

Tudi zastrupljanje zemlje čisto dobro deluje, tako da brez skrbi, še mal pa bodo spucali "pljuča zemlje" temperature bodo narastle, pa bo nova ledena doba..sicer mi2 je ne bova doživela, ma depopulacija bo.

Ti lahko odpopuliraš ta moment 30 ali več % folka z zemlje, pa se ne bo nič spremenilo, če ne bodo ostali nehali izkoriščati zemlje in onesnaževati.

 

to so druge teme, katerim bi bil covid le v pomoč, če bi bil uspešen ...ampak s temi floskulami nas posiljujejo. Narava zna zase poskrbeti, brez skrbi...vse bi se rešilo brez panike. :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, vandrovec pravi:

To bo čas pokazal glede na vero posameznikov...

to so druge teme, katerim bi bil covid le v pomoč, če bi bil uspešen ...ampak s temi floskulami nas posiljujejo. Narava zna zase poskrbeti, brez skrbi...vse bi se rešilo brez panike. :)

 

zakaj? Kaj ma smisel pri depopulaciji čakat? Ne vidim logike. Je potem bolje korona, dela hitrej. Nisem vernik glede cepiva (ne verjamem slepo v rešitve, je pa lahko korak k izboljšanju stanja), nisem pa tut paranoik, da bi si slikal konec sveta. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne živciraj se preveč, vse ima svoj čas...naravno bi šlo še počasneje. Problem je, ker se sami s tem obremenjujemo, namesto, da bi živeli svobodno in srečno življenje do zadnjega diha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh se ne živciram, kvečjem se ti, saj stalno pričakuješ konec, trenutno cepljenih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Pajk said:

Se strižem sam. Nimam medicinske fakultete. Imam pa 3 sestrične zaposlene v zdravstvu. Od tega dve imata fakulteto, ena je višja medicinska sestra, ena je na  visokem položaju pri nabavi medicinske opreme. Tretja pa dela v tujini. 

Razumeš? Ker, če ne, je debata s tabo mlatenje prazne slame.

 Ce majo fakuteto in so medicinke to nic ne pomeni. En kup visoko izobrazenih pr nas nabija  neumnosti  v vezi Kovida da clovek ne more vrjet da je res.

 

 https://www.slovenskenovice.si/bizarno/anticepilki-sasi-se-smeji-vsa-slovenija-s-testiranjem-vam-v-telo-vstavljajo-antene/

To je zdaj moderno :headbang:

https://www.gibanje-ops.com/foto-ops.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Spasku said:

 Ce majo fakuteto in so medicinke to nic ne pomeni. En kup visoko izobrazenih pr nas nabija  neumnosti  v vezi Kovida da clovek ne more vrjet da je res.

 

 https://www.slovenskenovice.si/bizarno/anticepilki-sasi-se-smeji-vsa-slovenija-s-testiranjem-vam-v-telo-vstavljajo-antene/

To je zdaj moderno :headbang:

https://www.gibanje-ops.com/foto-ops.html

A si kje zasledil, da sem tudi jaz takega mnenja? Sem kje napisal za antene, čipe, depopulacijo? Če ne mislim enako kot ti, še ne pomeni, da verjamem v to teorijo zarote, katero meni pripisuješ. S tem si pokazal, kako deliš ljudi in svoj značaj. Take gledam na tv vsak dan. Nimam kaj s tabo debatirat, ker zate je zemlja ploščata.

Popravljeno . Popravil Pajk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pajk imajo to srečo, da se tej moteni anticepilci tako ven mečejo in potem zagovorniki cepljenja posplošujejo. Dejansko so pa skrajneži v obeh primerih na istem nivoju. Ko že pišem, jaz kot pripadnik skupine z nizkim IQ ne razumem zakaj test za službo velja 1teden, samoplačniški pa 2dni? Včeraj sem bil na PCR ker sem že par dni konkretno prehlajen, ampak še vedno ne bom smel k frizerju :( 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/smrt-slovenskega-maturanta-zaradi-covida-starsi-zelijo-da-ostane-skrito/

Tako bom rekel. Packarija se spet lepo širi, tisoč plus vsak najdenih + nenajdeni.

Osebno se držim ukrepov, asocialnost :) 

Širi se tudi bebavost.

Cepljenih milijon+ ljudi in tu se pojavi tudi neko število, ki je imelo težave po pikecu in cel halo.

Na takšno številko cepljenih je to zanemarljivo.

Enako se pojavijo pri določeni deci težave po pikecu, ampak ker je recimo enoletnikov malo, je procentualno tudi malo težav.

image.thumb.png.21a7cc22b91f4ce9c3ffa382829f9fc2.png

zanemarljiva številka

https://www.cepimose.si/aktualno/nezeleni-ucinki-po-cepljenju/

in antiwaxerji še vedno povsem v strahu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

·         splošne težave in spremembe na mestu aplikacije: bolečina, rdečina, oteklina, srbenje, koprivnica, absces ali celulitis na mestu cepljenja, povišana telesna temperatura, utrujenost, bolečina v prsih, mrzlica, oteklina obraza, oči, jezika, bolečina obraza, otekline, hematom na mestu cepljenja, žeja, splošno slabo počutje (oslabelost), vročica/vročinski valovi, nesigurnost pri hoji, zatrdlina na mestu cepljenja, občutek vročine na mestu cepljenja;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Spasku pravi:

 

a ni ta Anica bila pri štajerski vardi in skaklala okol po hostah in meji :?

in zdaj ima stik s Haagom ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!