Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 9 minutami, KARMEN1 pravi:

Na to opozarjajo že od pričetka cepljenja in ni nič novega.

Ti si postal antiwaxer šele sedaj ??

Opozarjajo. Mogoče. S kakšno frekventnostjo pa kakšnim podtonom? Definitivno je razlika zdaj al pa pol leta nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, jvalant said:

 Nekako ovako: ako padnes motorom  kaciga (cjepivo) svima nekako isto pomaze... Kad slupas glavu i mozak, onda treba lijeciti po simptomima i situaciji. Sa kacigom mnogi (posebice kod manjih brzina) ne bi ni imali brige o tome, kako lijeciti...

mozda si i u pravu. 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, Snečer said:

zdravilo je "navadna" kemikalija, ki zdravi v kompletu in ne ciljno

cepivo mRNA pa je direktno navodilo telesu, kako naj reagira na točno določen protein covida, torej je ciljno, za vse enako

razlika je v tem, ker lahko imunski sistem deluje drugače pri nekaterih, je okvarjen itd. in pride to napada na lastno telo, avtoimunost...

 

kako mi je taj visoko pozicionirani zdravstveni radnik objasnio: 
problem corone nije samo jaka upala pluca. Vec pojavljivanje tromboze koja je puno vise ubojitija nego ta ista upala pluca. 
Naci rjesenje za upalu pluca i "nije neki problem". Ali pronaci trombocitnu tvorevinu koja nam stopira rad srca, pluca, mozga ..... 

 

Da se razumijemo - ja o coroni znam samo ono sto sam ja cuo/procitao. 
Nisam niti lijecnik niti imam bilo kakve veze sa zdravstvom. Osim 9 dana lezanja u bolnici ? 
 


 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, KARMEN1 pravi:

Saj je tudi zdravilo že v pripravi, prišel bo čas, ko cepljenje ne bo več potrebno.

Jaz sem pa nekje bral, da brez cepilnega potrdila ne bo več svobode...bomo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, vandrovec pravi:

Jaz sem pa nekje bral, da brez cepilnega potrdila ne bo več svobode...bomo videli.

gotof si...

Greva po domače: PCT v gostilnah..a je problem, ti jaz pošljem moj fajl :P

 

evo ti svobode. Nihče te ne sme legitimirat, lahko ti skenira potrdilo. moje velja :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

 

Norveški CDC je Covid-19 izenačil z močno gripo. Covid potnih listov ne bo. Na Švedskem naj bi omejitve za Covid-19 prenehale v sredo, 29. septembra. Danska vlada se je pred dvema tednoma odločila, da odpravi omejitve za Covid-19.

Hrvaški predsednik je še dejal: "Ne bomo se več cepili."  https://www.facebook.com/bostjan.golez.12/videos/382730363386706/

Zakaj vlade Združenih držav, Velike Britanije, EU, Kanade, Avstralije in Nove Zelandije vodijo politiko holokavsta proti svojim ljudem?

Avtor: Dr. Paul Craig Roberts

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, vandrovec pravi:

 

ker so butasti in imajo kasno paljenje, še mal pa bo isto kot drugje. A misliš da je pri nas kar naenkrat srečala pamet ablast ? :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ftp pravi:

Včeraj smo o tem je @John2005omenil in sem mu odgovoril. Poišči nazaj da se ne vseskozi ponavljam.

Imam občutek da zelo selektivno berete.

Nc ne berem.  Sam preletim. Je cis prevec za brat, in skoda cajta. Vmes na sihtu mal preletim, tko da nam isku... 

Zame je  itak konc. Se mal da cepivo prime, pa sm mrtu. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

seveda..al pa diabetes..korona pa mal pohitri proces.

Zato zelo poudarjam, starostne grupe, tvegano populacijo in podobno. Žal jaz in ti spadava že med tvegano populacijo.

Pa ti bom navedel naše stanje v familiji:

Dami cepljen, nimam časa se zajebavat s testi, mam svoja leta, rad potujem

Žena, ni še nad 50, ma pa drug problem, to je MS, zdravila bodo total zjebala imunski sistem, zatorej je cepljenje nesmiselno, saj ne bo imelo svojega učinka. Je redno tedensko testirana

Starejši sin 29 let, ma svojo pisarno, občasno gre na Hrvaško (zapečkar), takrat naredi test

Mlajši sin 27 let, treutno je v Franciji. Dela za Ujusanso. Se je cepil. Nima časa za ubadanje z birokracijo. Vsak teden sprejme nove tečajnike. Konec septembra gre na študij v Barcelono.

Nekako takole...

 

Multipla? Na cem pa je, ce ni skrvnost? 
Namrec se nisem slisal da ima to kaksno povezavo s cepiti se/ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, ukica pravi:

Multipla? Na cem pa je, ce ni skrvnost? 
Namrec se nisem slisal da ima to kaksno povezavo s cepiti se/ali ne.

imunomodulatorna, infuzija, imena ne vem (šele prvi odmerek, ker agonija traja že od aprila letos)

sj, do danes tut nisi slišal, da bi kdo v Slo umrl zarad cepljenja a ne..

Kar jaz vem, a vem bore malo okrog tega, lahko pride najmanj do tega da cepivo ali zdravila ne primejo, pa do kontraindikacij, al pa tako kot sem zapisal, zdravila močno zjebejo imunost, pa potem cepivo nima haska.

 

kar copy paste

Stranski učinki

Bolj kot je zdravilo potentno, več ima možnih stranskih učinkov. Najučinkovitejša zdravila torej sprva uničijo del imunskega sistema, ko se ta ponovno vzpostavi, se lahko pojavi avtoimunska reakcija »v drugo smer«, kar lahko povzroči težave z ledvicami, ščitnico, krvnimi celicami … Zato so pacienti deležni zelo pogostih preiskav krvi. Na dolgi rok se zdravniki bojijo tudi pojava rakavih bolezni, saj začasno oslabljen imunski sistem ne more uničevati rakastih celic. Ker so nova zdravila na trgu šele zadnje desetletje, o vseh posledicah tudi še ni mogoče govoriti.

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolg me že ni  bilo v tej temi. Atrijska fibrilacija. Prvič sem jo zaznal, izmeril leta 2019  dvakrat. Pa lani dvakrat. Obakrat izginila po par urah. Letos se mi je pojavila že  petkrat. 4x od kar  imam status PC. Šamponsson. V septembru sem bil ze dvakrat na elektro konverziji, po domače....uspavajo te za 4 minute, 200 joulov na vlažne bradavice ? in RESET. Se uro te opazujejo in domov.

Vzrokov je nešteto....ampak od laikov okol sebe v službi in družbi še ni bilo druge razlage, kot pa...ja ja to maš od cepljenja.

Še psa moram vprašat.... ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več kot očitno padec pobranega DDVja ščiti bolje od cepljenja: https://www.24ur.com/novice/korona/maske-ne-bodo-vec-potrebne-v-zaprtih-prostorih-kjer-nudijo-tudi-strezbo-hrane-in-pijace.html

Tale naša stroka nima blage veze kaj se v praksi dogaja, kaj kakšna zadeva za sabo potegne ...to dejansko vse skup ni več resno. Neverjetno pa je da skupek študiranih ljudi dela bedarijo za bedarijo in se v letu in pol nič ne nauči. Na drugi strani pa je vsak navadn lojze skor pravilno napovedu kaj bo. Skratka mislm, da Janeza ne bo več na vrhu v naslednjih volitvah, prišli bodo levi in izkoristili vse sedaj sprejete zakone in prakse. Skratka svin.. se menjajo, korito ostaja isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Tedybear pravi:

 Atrijska fibrilacija. Prvič sem jo zaznal, izmeril leta 2019  dvakrat. 

Vzrokov je nešteto....ampak od laikov okol sebe v službi in družbi še ni bilo druge razlage, kot pa...ja ja to maš od cepljenja.

Še psa moram vprašat.... ...

Za težavo, ki se je pojavljaja že pred cepljenjem, krivit cepivo... ne vem no.

Podoben primer ima moj fotr. Leta in leta je imel krčne žile. Letos fasal trombozo. Itak vsi anticepilci v žlahti krivijo cepivo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Za težavo, ki se je pojavljaja že pred cepljenjem, krivit cepivo... ne vem no.

Podoben primer ima moj fotr. Leta in leta je imel krčne žile. Letos fasal trombozo. Itak vsi anticepilci v žlahti krivijo cepivo...

No tromboze so eden od stranskih učinkov. Če je pa v konkretnem primeru tako pa noben ne ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Codeine pravi:

No, pa saj več ne veš kdo je nor?!? Kako pa mislijo to ugotavljati?!?

Nič več samoizolacije za celotne razrede, ključna bo oddaljenost od okuženega

Hrvaški zavod za javno zdravstvo (HZJZ) je objavil nova navodila za postopke v šolah v primeru okužbe učencev z novim koronavirusom. V večini primerov ne bo več samoizolacije za celotne razrede, temveč zgolj za tiste, ki so bili od sošolca, pozitivnega na testiranju, oddaljeni manj kot dva metra.

https://www.regionalobala.si/novica/nova-pravila-nic-vec-samoizolacije-za-celotne-razrede-kljucna-bo-oddaljenost-od-okuzenega

sedežni red se reče.

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

A misliš da je pri nas kar naenkrat srečala pamet ablast ? :P

ne .. srečala jih je nekih žblj-krat .. srečala .. sam se jih ni prijela

pred 10 urami, DAMI34 pravi:

. Ker so nova zdravila na trgu šele zadnje desetletje, o vseh posledicah tudi še ni mogoče govoriti.

ta stavek mi je fascinanten.. 

ampak to pa s cepivi prot koroni nima veze.. cepiva so bila razvita 2020 po novih bliskovitih metodah in so čisto varna ter preizkušena  ... aja sorry - rok uporabe nekaterih baje 2 leti ob pravilnem skladiščenju..naj bi potekel zdaj-zdaj ,,pritisk za pogoj PC ane .. 

tale moj komentar je namenjen samo določenim izbrancem .. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Snečer evo zakaj še ne morejo uvesti obveznega cepljenja :

 

O odškodninski odgovornosti za hude stranske učinke po cepivih


Poklukar: »Imamo zakonsko podlago za izplačilo odškodnin za obvezna cepljenja, ne pa za ta. Iščemo rešitev, kako te razmere optimalno urediti.«

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/konec-cepiva-janssen-v-sloveniji-pred-kamere-bo-stopil-minister-poklukar-v-zivo/

ker nimajo zakonske podlage.. 

če veš pa ti kaj več bi pa mogoče lahko - pa kdo drug iz tvoje branže - pomagal očetu umrle in tistim , ki so doživeli prekomerne stranske učinke cepljenja..  saj smo baje v pravni državi ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, DAMI34 said:

imunomodulatorna, infuzija, imena ne vem (šele prvi odmerek, ker agonija traja že od aprila letos)

sj, do danes tut nisi slišal, da bi kdo v Slo umrl zarad cepljenja a ne..

Kar jaz vem, a vem bore malo okrog tega, lahko pride najmanj do tega da cepivo ali zdravila ne primejo, pa do kontraindikacij, al pa tako kot sem zapisal, zdravila močno zjebejo imunost, pa potem cepivo nima haska.

 

kar copy paste

Stranski učinki

Bolj kot je zdravilo potentno, več ima možnih stranskih učinkov. Najučinkovitejša zdravila torej sprva uničijo del imunskega sistema, ko se ta ponovno vzpostavi, se lahko pojavi avtoimunska reakcija »v drugo smer«, kar lahko povzroči težave z ledvicami, ščitnico, krvnimi celicami … Zato so pacienti deležni zelo pogostih preiskav krvi. Na dolgi rok se zdravniki bojijo tudi pojava rakavih bolezni, saj začasno oslabljen imunski sistem ne more uničevati rakastih celic. Ker so nova zdravila na trgu šele zadnje desetletje, o vseh posledicah tudi še ni mogoče govoriti.

Kesimpta? 
Ali je zadeva od GSK(ne me drzat za besedo), kjer se zadevo injicira enkrat na pol leta? Jaz sem videl/slisal da tiste ki imajo MS ravno zelijo cepiti, ker so rizicni.

45 minutes ago, thumper said:

sedežni red se reče.

ne .. srečala jih je nekih žblj-krat .. srečala .. sam se jih ni prijela

ta stavek mi je fascinanten.. 

ampak to pa s cepivi prot koroni nima veze.. cepiva so bila razvita 2020 po novih bliskovitih metodah in so čisto varna ter preizkušena  ... aja sorry - rok uporabe nekaterih baje 2 leti ob pravilnem skladiščenju..naj bi potekel zdaj-zdaj ,,pritisk za pogoj PC ane .. 

tale moj komentar je namenjen samo določenim izbrancem .. 

 

Sem ti ze razlozil kako se doloca rok uporabe, ampk zgleda se, še nisi naucil. Baje, baje, je edino kar slisim. Prosim za sliko viale, ali skatlco cepiva your n gor naj bo rok uporabe, sarža in 2d koda! Potem se lahko naprej pogovarjava o tej teoriji zarote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, thumper pravi:

@Snečer evo zakaj še ne morejo uvesti obveznega cepljenja :

 

O odškodninski odgovornosti za hude stranske učinke po cepivih


Poklukar: »Imamo zakonsko podlago za izplačilo odškodnin za obvezna cepljenja, ne pa za ta. Iščemo rešitev, kako te razmere optimalno urediti.«

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/konec-cepiva-janssen-v-sloveniji-pred-kamere-bo-stopil-minister-poklukar-v-zivo/

ker nimajo zakonske podlage.. 

če veš pa ti kaj več bi pa mogoče lahko - pa kdo drug iz tvoje branže - pomagal očetu umrle in tistim , ki so doživeli prekomerne stranske učinke cepljenja..  saj smo baje v pravni državi ..

za primerno plačilo se vse da... ponavadi se že tu zatakne

sicer pa smrt pri nas ni velika cifra 10-30k

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, ukica pravi:

Potem se lahko naprej pogovarjava o tej teoriji zarote.

Policajem in špicljem ne nasedam na take finte..

Pa kaj ti misliš? Prekleto dobro veš da so vsi tu podatki nekje zabeleženi.in kot taki podajajo direktno vezo z dotičnim zaposlenim ki to prime v roke..

Ti bi bil pripravljen reskirat svojo službo zaradi resnice? Če se boš srečal s kakšnimi tako obremenjujočimi podatki bi jih objavil?

Ja bi ja.pol pa svizec naredi iz čokolade kakec in ga zavije v folijo.

Če bi podatki prišli v javnost potem to nebi bila več teorija zarote temveč dokazana stvar..

pred 41 minutami, Snečer pravi:

za primerno plačilo se vse da... ponavadi se že tu zatakne

sicer pa smrt pri nas ni velika cifra 10-30k

Upam da se najde kakšen neegoističen odvetnik , ki mu je mogoče kaj do resnice in pravice..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, thumper pravi:

Policajem in špicljem ne nasedam na take finte..

Pa kaj ti misliš? Prekleto dobro veš da so vsi tu podatki nekje zabeleženi.in kot taki podajajo direktno vezo z dotičnim zaposlenim ki to prime v roke..

Ti bi bil pripravljen reskirat svojo službo zaradi resnice? Če se boš srečal s kakšnimi tako obremenjujočimi podatki bi jih objavil?

Ja bi ja.pol pa svizec naredi iz čokolade kakec in ga zavije v folijo.

Če bi podatki prišli v javnost potem to nebi bila več teorija zarote temveč dokazana stvar..

Upam da se najde kakšen neegoističen odvetnik , ki mu je mogoče kaj do resnice in pravice..

Ne obstaja.

Kot tudi še noben dohtar ali med. sestra/tehnik niso vrnili dodatka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, DAMI34 said:

ti si dobil korono. Marsikdo jo je, pa je zamahnil samo z roko. Nekaj dni "gripoznega" počutja in si dober. Nekateri smo zdravi, cel čas.

Queščn is:

cepiti/necepiti.

Moje osebno mišljenje je DA, v povezavi s starostjo in tveganjem.

 

Je veliko farmacevtskih firm, ki izdeluje covid-19 cepivo (100++), vendar so samo določene, ki jim je to dovoljeno!

https://www.abpi.org.uk/medicine-discovery/covid-19/what-are-pharmaceutical-companies-doing-to-tackle-the-disease/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Snečer pravi:

65927989.thumb.jpg.747b22bac75b7328a9deb18cbdbc353c.jpg

65928130.thumb.jpg.391b29c43675dfd3c004ee0383aab7ab.jpg

tudi volkeca je odplaknilo

škoda, da je narava par ur zamudila...

 

... pa glih tko se mi zdi, ko da je prej na transparenatu ispod VOLKOVI pisalo VUKOVI... pa je pol edan to popravio....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!