Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

pred 10 minutami, hajamoto pravi:

Jest pa slabe dve uri nazaj. Zdej sem žejen. A pokličem mojo dohtarco, kaj mi je za narest. K sm bil cepljen, mi je una tm rekla, pa da novte šli zdej pit. ??????

 

jaz sem pa kr pil po AZ :D, tak da nisem čist merodajen za stranske učinke.

bo @Kugelschreiberpovedal, kako je preživel prvi dan po Zenici :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, hajamoto pravi:

Jest pa slabe dve uri nazaj. Zdej sem žejen. A pokličem mojo dohtarco, kaj mi je za narest. K sm bil cepljen, mi je una tm rekla, pa da novte šli zdej pit. ??????

 

Men je rekla do večera nič piva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ni nč rekla, ker očitno zgledam tak, da nisem žejen alkohola :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal poznam več takih, ki so imeli konkretne komplikacije po cepljenju kot tistih, ki so imeli komplikacije pri prebolevanju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 5. 2021 ob 12:20, schwantz pravi:

JU3 = DanD => AZ ali JANSSEN

Živ biu pa vidu...

Evo, preživu AZ. Včeraj sem cel dan j.... vsem vse po spisku, danes bi pa že šel motorirat, pa je slabo vreme ;)

V glavnem odštevanje, še 20...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, kaizer said:

Kdor si bo vzel nekaj dragocenih minut časa:

https://publishwall.si/narava.zdravi/post/591113/covid-19-cepiva-kot-biolosko-orozje-in-prenos-okuzbe-iz-cepljenih-na-necepljene

ko preberete, uporabite magnet po navodilih...

Magnet ne bo pomagal,  klobuk iz folije bo boljsa resitev!

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, kaizer pravi:

Kdor si bo vzel nekaj dragocenih minut časa:

https://publishwall.si/narava.zdravi/post/591113/covid-19-cepiva-kot-biolosko-orozje-in-prenos-okuzbe-iz-cepljenih-na-necepljene

ko preberete, uporabite magnet po navodilih...

https://www.bukla.si/knjigarna/leposlovje/pustolovski-roman/inferno-trda-vezava.html

Citiraj

Tudi tokrat ta razvpiti ameriški avtor postreže s svojim prepoznavnim pripovednim konceptom, torej ultimativno teorijo zarote, v kateri preplete zgodovino, še posebej Dantejev Pekel, in aktualno sedanjost, v kateri prenaseljenost postaja ključni problem prihodnjega življenja na Zemlji. Zato se ga skrivnostne sile odločijo omejiti na svojevrsten način. Bodo uspeli pri svojem peklenskem načrtu, v okviru katerega naj bi precejšnji del svetovnega prebivalstva izgubil plodnost

kaizer, ti prebereš, kaj piše na embalaži, ali vse pridelaš doma na radioaktivnem dežju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, hajamoto pravi:

Jest pa slabe dve uri nazaj. Zdej sem žejen. A pokličem mojo dohtarco, kaj mi je za narest. K sm bil cepljen, mi je una tm rekla, pa da novte šli zdej pit. ??????

 

zdej ni dve uri nazaj..

pred 6 urami, notranc pravi:

Men je rekla do večera nič piva?

ti k maš mal bolj rdeč nos te je skužila..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

ne rabiš founa, eno dve družbeni omrežji, pc..pa te že sledijo/vedo vse o tebi.

Nimaš tega, pa sledijo kaj si s kartico plačal in lej ga vraga naslednji dan se ti že prave reklame prikazujejo.

Ja pa saj veš kako je z napredkom, da se nikoli ne zadovolji z obstoječim...vedno išče izboljšave. In vse te informacije so za nekoga brez vrednosti, če ne more z njimi upravljat, jih spreminjat...:)

Citiraj

Jeseni nova epidemija? "Ta virus ima zelo veliko obrazov," pravi Krek. "Za jesen je zelo težko napovedati, ali bomo imeli te seve, ki jih imamo v tem trenutku, ali bodo prišli novi in ali bodo ta cepiva bila za tiste seve uporabna ali ne. V jesenskem času se spremeni vreme, razmere postanejo bolj ugodne za razmnoževanje virusa. Treba je tudi vedeti, da cepljeni niso 100 odstotno zaščiteni, pri nekaterih se zaščita sploh ne razvije," pravi Krek in poudarja, da je glede pojavnosti virusa jeseni, še veliko neznank. "Bojimo pa se, da bodo stvari ponovno šle v epidemični ciklus." 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Ja pa saj veš kako je z napredkom, da se nikoli ne zadovolji z obstoječim...vedno išče izboljšave. In vse te informacije so za nekoga brez vrednosti, če ne more z njimi upravljat, jih spreminjat...:)

 

važno je, da se ne sekiraš, ker delati dramo iz tega, kako te lahko sledijo je smešno. Če pa ma ablast željo, pa naj mi sledi..še dougčas jim bo :P

 

Ko končajo politiki počitnice bo nov val in novi sevi, saj to je namen korone.

Kreku pa itak marsikaj ni jasno :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Ja pa saj veš kako je z napredkom, da se nikoli ne zadovolji z obstoječim...vedno išče izboljšave. In vse te informacije so za nekoga brez vrednosti, če ne more z njimi upravljat, jih spreminjat...:)

 

včeraj na testu sem videl eno z meganom k je mela reg. KR-EK - xxx .. še pol ure sm se režal k pečen mačk..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

https://www.bukla.si/knjigarna/leposlovje/pustolovski-roman/inferno-trda-vezava.html

kaizer, ti prebereš, kaj piše na embalaži, ali vse pridelaš doma na radioaktivnem dežju?

Dan Brown? Bral, pa mi ne 'sede'. Radioaktiven dež? Ni toliko problematičen kot padajoči strupi, (chemtraill), ki vidno zastrupljajo naravo in nas kot del te narave. Vrt sem imel delno pokrit, a je oče gazda in ima rad lep razgled, sem moral ostraniti. Zalivalo se je in se še z revitalizirano vodo patenta Viktorja Schaubergerja in prisotnost orgonitov daje rezultate. Tudi pijem že več kot dve destletji samo revitalizirano vodo pa nisem niti kužen in ne okužen že desetletja. Z osebnim zdravnikom sva se pred desetimi leti dogovorila da se vidiva spet čez dvajset let. Če bo rabil pomoč lahko pride na kofe. Embalaže se izogibam, navodila berem v slovenščini, prioriteta je doma pridelano.Je to,to? To sicer ni za v to temo. Lahko brišeš. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak... kaki agresiuci so teli proti cepilni osebki... pa kdo jim kaj hoče... saj se ni treba cepit... ni obvezno ..

a mislite, da bi uspela tožba proti nekomu, ki te namerno okuži ... za tiste, ki so okoli hodili z iglo in kao ima aids, mislim, da je bila že vložena kazenska ovadba.

jaz osebno menim, da mi dol visi kdo se ne in kdo se... nehte že enkrat s tem 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na strani zVEM sem že našel Certifikat o opravljenem cepljenju COVID-19 in si ga tudi natisnil.

podatke sem seveda zbrisal.

ali ste si ostali cepci to že zrihtali?POTRDILO.thumb.png.adc68cd6fe9de5f79772409e02a11292.png

Lp, N

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

Ampak... kaki agresiuci so teli proti cepilni osebki... pa kdo jim kaj hoče... saj se ni treba cepit... ni obvezno ..

a mislite, da bi uspela tožba proti nekomu, ki te namerno okuži ... za tiste, ki so okoli hodili z iglo in kao ima aids, mislim, da je bila že vložena kazenska ovadba.

jaz osebno menim, da mi dol visi kdo se ne in kdo se... nehte že enkrat s tem 

meni pa osebno ne visi dol, kdo se in kdo se ne

ker pri tistem ki se ne, je praviloma še kakšen drug problem, ki mi ni sprejemljiv

pred 1 minuto, notranc pravi:

na strani zVEM sem že našel Certifikat o opravljenem cepljenju COVID-19 in si ga tudi natisnil.

podatke sem seveda zbrisal.

ali ste si ostali cepci to že zrihtali?POTRDILO.thumb.png.adc68cd6fe9de5f79772409e02a11292.png

Lp, N

itak, samo eni še nismo dobili drugega pikeca, tako da kaj dosti ne koristi ta papir :)

iz radovednosti sem šel po pikecu pogledat in je bilo vnešeno recimo 15 minut potem že v sistemu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a smo se že začeli kregati, kdo se je cepil in kdo? E moji slovenceljni (namerno slabšalno napisano). 

e, zdaj se pa iz inata ne bom cepil. In tut čez mejo ne bom šel. 

pred 2 minutami, Snečer pravi:

meni pa osebno ne visi dol, kdo se in kdo se ne

ker pri tistem ki se ne, je praviloma še kakšen drug problem, ki mi ni sprejemljiv

kakšen ti pri meni ni? :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 1 minuto, Snečer pravi:

 

itak, samo eni še nismo dobili drugega pikeca, tako da kaj dosti ne koristi ta papir :)

iz radovednosti sem šel po pikecu pogledat in je bilo vnešeno recimo 15 minut potem že v sistemu

kaj pa, če si cepljen z AZ in je od tega poteklo več kot 21 dni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

a smo se že začeli kregati, kdo se je cepil in kdo? E moji slovenceljni (namerno slabšalno napisano). 

e, zdaj se pa iz inata ne bom cepil. In tut čez mejo ne bom šel. 

kakšen ti pri meni ni? :P 

Praviloma...

NI tu dovolj prostora, da bi ti vse napisal :)

 

pred 1 minuto, notranc pravi:

 

kaj pa, če si cepljen z AZ in je od tega poteklo več kot 21 dni?

kaj bi potem bilo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, motozajebant said:

zdaj se pa iz inata ne bom cepil

... tako se otroci obnašajo  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, notranc pravi:

na strani zVEM sem že našel Certifikat o opravljenem cepljenju COVID-19 in si ga tudi natisnil.

podatke sem seveda zbrisal.

ali ste si ostali cepci to že zrihtali?POTRDILO.thumb.png.adc68cd6fe9de5f79772409e02a11292.png

Lp, N

js cepec si nisem, ker nimam digitalnega potrdila (nočm da mi država sledi)

In me čisto gladko briga, kaj bo reku policaj na meji, al pa kelnar v gostilni. dobil bo tako potrdilo, kot sem ga jaz dobil. Kartonček z nalepko Astra iz Zenice in slabo napisanim imenom ter priimkom, da sem šel ponovno v cepilnico k babi, da je popravila priimek.

 

Zdej pa me res zanima zakaj ta papir rabimo? Mislim, nonoti in nončke od 75 al pa 50 let? Še pameten telefon komaj znamo uporabljat, ne pa brskat po strani zVem.

 

pred 37 minutami, notranc pravi:

 

kaj pa, če si cepljen z AZ in je od tega poteklo več kot 21 dni?

tisti smo čudni :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 5. 2021 ob 20:30, KARMEN1 pravi:

In ta rasa je sedaj skoraj v celoti precepljena ???

ne,zdej vlada rasa ki je pod vplivom nekdanje,katerim je biu moto WHITE POWER,ali po slovensko,če ne greš na jadranko - crkni.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, ftp pravi:

... tako se otroci obnašajo  :hmm:

ja in kontra se pa paranoiki.

Še vedno ni nihče dokazal, kako ga necepljeni ogroža.

Država in NIJZ sta poskrbela za varnost s formulo:

PCT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Grut pravi:

ne,zdej vlada rasa ki je pod vplivom nekdanje,katerim je biu moto WHITE POWER,ali po slovensko,če ne greš na jadranko - crkni.

 

jst če kmal naum šou bom res crknil. Že 3/4 leta nisem bil na jadranki, umiram na obroke.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!