Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

pred 6 minutami, maus pravi:

in pol si pohotna ratala :huh: 

katero cepivo si fasala :?

 

Johnson@Johnson. 

Dobila sem tudi mehke lase, modre barve ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KARMEN1 pravi:

Johnson@Johnson. 

Dobila sem tudi mehke lase, modre barve ???

delajo tudi umetne kouke :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil neumen plan, da bi takoj po cepljenju fasal karkoli. More minit nekaj let, da ljudje ze pozabijo sceno,pol pa useka.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, ChilliPalmer pravi:

Bi bil neumen plan, da bi takoj po cepljenju fasal karkoli. More minit nekaj let, da ljudje ze pozabijo sceno,pol pa useka.:D

starost tudi useka na stara leta ... matr sm brihtn :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, vandrovec said:

Bi bilo pa prav, da v tem primeru necepljeni, ko zbolijo plačajo zdravljenje.

 

Pravijo da osel gre samo enkrat na led.

Ljudje pa zgleda vsakokrat. Zahvaljujoč tudi obveznemu cepljenju smo skoraj izkoreninili kar nekaj bolezni, ki pa se ponovno pojavljajo, zaradi nasprotovanja cepljenju.

S tem bi se ponovno vrnile marsikatere skoraj pozabljene bolezni. Zato pravim da gre človek vsakokrat na led. :headbang:

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ESČP je že odločalo o obveznem cepljenju predšolskih otrok v korist javnega zdravja in javne koristi ;)

me je ta sodba malo presenetila, ampak obstaja in se lahko vleče vzporednica z ostalimi cepljenji v korist javnega zdravja..

:ninja: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, nejc74 pravi:

jaz lahko zdaj, odkar sem čipiran, kar brez navigacije vozim. Zgubljam se enako kot prej :)

Sam mi pa ene vsak tok nek glas v glavi pove, da upgrade ne gre čez, ker hardweare ni več podprt, kao da je prestar, a kdo ve kje se to izključi, pri Billu Gatesu, pri reptiljancih al pri lokalno vladi? Sem poskušal s svojim orgonskim topom poštimat zadeve, pa očitno municija ni prava. Baje pomaga, ce si čebulo nekam zatlačiš, sam to res ni zame.

česen v danko stari..ti bo takoj vse kristalno jasno..

pred 52 minutami, maus pravi:

starost tudi useka na stara leta ... matr sm brihtn :P 

niti ne ..sam star ..

pred 8 minutami, ftp pravi:

Bi bilo pa prav, da v tem primeru necepljeni, ko zbolijo plačajo zdravljenje.

 

Pravijo da osel gre samo enkrat na led.

Ljudje pa zgleda vsakokrat. Zahvaljujoč tudi obveznemu cepljenju smo skoraj izkoreninili kar nekaj bolezni, ki pa se ponovno pojavljajo, zaradi nasprotovanja cepljenju.

S tem bi se ponovno vrnile marsikatere skoraj pozabljen e bolezni. Zato pravim da gre človek vsakokrat na led. :headbang:

s tem se pa ne strinjam..

le zakaj ? zakaj nebi plačala vlada ker ni poskrbela za necepljene . jih zaščitila ? in zakaj nebi plačal tisti , ki jih je okužil???

v zakonu - pazi kaj sem napisal " v zakonu"  - o nalezljivih boleznih pišeo tistem , ki širi okužbo .. kazni in ostalo .. dokazano je , da se cepljeni okužijo..ko si okužen si kužen in prenašaš bolezen na druge.. 

a imate tolk jajc da se ravnate po veljavnih zakonih??  

 

 

vsaj klopotce?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, thumper said:

zakaj nebi plačala vlada ker ni poskrbela za necepljene . jih zaščitila ?

Saj ti. Ti omogoči brezplačno cepljenje, vse naprej je tvoja odločitev in s tem odgovornost.

 

saj te je zaščitila s tem ko te je omejila (edina preostala zaščita), pa spet ni bilo prav.

 

Še sam ne veš kaj bi rad.

Popravljeno . Popravil ftp
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ftp pravi:

Saj ti. Ti omogoči brezplačno cepljenje, vse naprej je tvoja odločitev in s tem odgovornost.

 

saj te je zaščitila s tem ko te je omejila (edina preostala zaščita), pa spet ni bilo prav.

 

Še sam ne veš kaj bi rad.

a ne miško tako pa ne gre..

vlada ne more in ne sme prenesti odgovornosti na državljana..

če se - in dokler se - državljan drži zapovedi vlade..

kaj ni bilo prav ?? edino občine mi niso sedle.. 

točno vem in sem tudi napisal kaj bi rad.. nehaj mi srat brezveze..

brezplačno cepljenje mi je omogočila ? s čim? s preverjenim in odobrenim cepivom??? ne mi ni .. pa če se okol obrneš mi ni..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, thumper said:

vlada ne more in ne sme prenesti odgovornosti na državljana..

Torej vse kar počneš, je odgovornost vlade ???

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, ftp pravi:

Bi bilo pa prav, da v tem primeru necepljeni, ko zbolijo plačajo zdravljenje.

Bi bilo prav, da motoristi, udeleženi v prometni nesreči sami plačajo zdravljenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, BlackDoc pravi:

Bi bilo prav, da motoristi, udeleženi v prometni nesreči sami plačajo zdravljenje?

če si kriv... alkohol, droge, neizpravno vozilo itd, zahteva vračilo denarja oziroma ne izplača odškodnine ali te toži ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, BlackDoc said:

Bi bilo prav, da motoristi, udeleženi v prometni nesreči sami plačajo zdravljenje?

Lahko bi bilo za razmislit, v primerih ko ne uporabljaš obvezne opreme nap. čelade  in gre za poškodbo glave.

 

..tako kot za tiste ki v šlapah v hribe in potem s helikopterjem reševat seveda trenutno zastonj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

..tako kot za tiste ki v šlapah v hribe in potem s helikopterjem reševat seveda trenutno zastonj.

tudi to ni več zastonj ;) ... v tujini pa drago plačaš reševanje, če nisi posebi zavarovan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, maus said:

tudi to ni več zastonj

nisem še zasledil, da bi komu zaračunali - žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

nisem še zasledil, da bi komu zaračunali - žal.

so ... sem bral .. ne najdem zdaj ... se pa o tem na veliko govori že nekaj let

https://www.24ur.com/novice/slovenija/resevanje-v-gorah-bodo-del-stroskov-krili-neustrezno-zavarovani.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, maus said:

so ... sem bral .. ne najdem zdaj ... se pa o tem na veliko govori že nekaj let

https://www.24ur.com/novice/slovenija/resevanje-v-gorah-bodo-del-stroskov-krili-neustrezno-zavarovani.html

Žal, kot je pri nas v navadi, se dosti govori in zelo malo naredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, thumper pravi:

a ne miško tako pa ne gre..

vlada ne more in ne sme prenesti odgovornosti na državljana..

če se - in dokler se - državljan drži zapovedi vlade..

kaj ni bilo prav ?? edino občine mi niso sedle.. 

točno vem in sem tudi napisal kaj bi rad.. nehaj mi srat brezveze..

brezplačno cepljenje mi je omogočila ? s čim? s preverjenim in odobrenim cepivom??? ne mi ni .. pa če se okol obrneš mi ni..

saj ni brezplačno :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, maus pravi:

če si kriv... alkohol, droge, neizpravno vozilo itd, zahteva vračilo denarja oziroma ne izplača odškodnine ali te toži ;) 

 

pred 9 urami, ftp pravi:

Lahko bi bilo za razmislit, v primerih ko ne uporabljaš obvezne opreme nap. čelade  in gre za poškodbo glave.

 

..tako kot za tiste ki v šlapah v hribe in potem s helikopterjem reševat seveda trenutno zastonj.

Kje bi pa potegnili mejo? Potem lahko začnemo še s cigareti, alkoholom (več kot ena merica oz. kolikor je priporočljivo), na koncu bi sami zdravljenje plačali tudi prekomerni težki kavčarji, ker se ne gibajo tistih 30min dnevno?

Jaz sem takoj za, podpišem za tistih 8k, če me pustijo prosto gibat kamorkoli. Vsak naj prevzame odgovornost in je. Bi se pa verjetno zavarovalnice takoj spomnile na kakšno polico za 100€ na leto in ti krije :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, BlackDoc said:

Kje bi pa potegnili mejo?

Vse se da. Če so lahko določili mejo za omejitev hitrosti, dovoljeno količino alkohola,....

1 hour ago, BlackDoc said:

Bi se pa verjetno zavarovalnice takoj spomnile na kakšno polico za 100€ na leto in ti krije

Saj ti že ponujajo dodatke oz. ugodnosti pri morebitnem zdravljenju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, BlackDoc said:

Potem lahko začnemo še s cigareti, alkoholom (več kot ena merica oz. kolikor je priporočljivo), na koncu bi sami zdravljenje plačali tudi prekomerni težki kavčarji, ker se ne gibajo tistih 30min dnevno?

Tudi to že obstaja, sicer kot povečevanje trošarin na sladkor, tobak, alkohol,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ameriki, pa še kje, moraš najprej bit zdrav in narediti zdravniški pregled, če hočeš, da te zdravstveno zavarujejo ;) 

poznam primer, ko zavarovalnica ni hotela izplačati kasko, ker je imeu tip zlizane in nelegalne pnevmatike ;) ... če bi pa še koga poškodoval, bi pa fasu tožbo za povračilo škode ... 

firme že obljubljajo nagrade tistim, ki se bodo cepili, za necepljene pa še niso pogruntali kazni ... pričakujem tudi to.

to je moje osebno mnenje ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!