Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

V primeru, da ti je resetiral uro bi jaz "rekel", da je problem z akujem. Lahko je interno prekeinjen med celicami.

EWS antena ne vpliva na sam kontakt. Kontakt boš imel le motor ne vžge, ker ne prepozna ključa.

Tole je F800, ampak takole nekako je pri okvari EWS antene....

 

 

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako med brati.

Če bi se odločali med rabljenim BMW R1200GS (2012-opremljen) in Yamaha Tracer 900 (nova), kaj in zakaj bi izbrali eno ali drugo? 

Zdaj gre zares.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, tomash pravi:

Tako med brati.

Če bi se odločali med rabljenim BMW R1200GS (2012-opremljen) in Yamaha Tracer 900 (nova), kaj in zakaj bi izbrali eno ali drugo? 

Zdaj gre zares.

Glej, če imaš sedaj GS in ti odgovarja, kupi nasledika.

Če bi rad novo, drugi brend, itd. potem kupi Tracer. Sam se mi zdi, da nista ravno v isti kategoriji.

Glede na to, da nihaš novo, rabljeno, bmw ali drugi brend, poglej za kakim Triumph-om 1200. Meni osebno zelo zanimv motor. Jerman v Depali vasi ima testnega, ki je naprodaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole med brati........nič od tega......če gre zares! Pa ne bo treba razpravljat, zakaj to in ne to ker pametnega odgovora na MS tako ne pričakuj.

Kupi tisto, kar ti naježi kožo, ko pogledaš. Če ti jo ne, si falil!  Gledaš naprej....in opazuješ kožo, pa boš enkrat zmagal.

Čez 12 let boš tko mogu na štrom prebasat, kakor obetajo.

Pametujem ko na MS-tu.......

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, tomash pravi:

Tako med brati.

Če bi se odločali med rabljenim BMW R1200GS (2012-opremljen) in Yamaha Tracer 900 (nova), kaj in zakaj bi izbrali eno ali drugo? 

Zdaj gre zares.

Vprašaj se za kaj boš uporabljal motor, koliko se boš vozil, sam ali v dvoje, veliko ali malo prtljage...

pa tudi kaj ti je bolj všeč, koliko imaš voznih izkušenj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No zdaj smo pa tam. Nabavil GS, zdaj moram pa čez zimo mal okranclat to čudo. Ve kdo za cevno zaščito motorja. Kakšna roba iz druge roke. Potem pa še meglenke, bi imel. Prosim za koristne podatke.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, tomash pravi:

Nabavil GS,

Čestitam. A si to GS 1200 Rally-a vzel? Če si bo treba temo zamenjat kot prvo.

Drugače pa iz druge roke crashbari Ebay.de in .it, co.uk

Novi pa Wunderlicht, Touratech, Givi, Sw-motech

http://shop.sw-motech.com/en/4052572027707.htm

https://www.wunderlich.de/shop/en/bmw-r-serie/r-1200-gs-adventure/rundumschutz/sturzbugel-protektoren-motorschutz.html

https://www.motorbikecomponents.it/Moto/BMW_1200_R-GS-LC_2016/Marca_Motorbike_Components/MBC042LC-A_Paracilindri-paramotore-tubolare-in-ferro-verniciato-Argento-BMW-R-1200-GS-LC

http://www.heed.com.pl/index.php/en/gmole-heed-for-r-1200-gs-13-16-full-bunker-classic-en

https://www.demon-tweeks.co.uk/motorcycle/crash-protectors/crosspro-crash-bar-kit-alloy

https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Dautomotive&field-keywords=Crash+Bars+bmw+r1200gs

http://www.altrider.com/altrider-crash-bars-for-the-bmw-r-1200-gs-water-cooled/pid/1125

 

Meglenke, dodatne luči pa so dobre drage. Ostalo pa ???

Bajadesign, Denali, clearwater-lights pa vse od Chungalunga. Homologirane so pa original, pa od renomiranih znamk.

 

Pa prlep že eno sliko no.:yea2:

Popravljeno . Popravil Quest
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... stari, lep motor imaš ... :worship:

 

 

 

ps.

... samo čim manj posluši tiste študente s Kawasakiji, k ne vejo kaj je taprav moped ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, tomash pravi:

No zdaj smo pa tam. Nabavil GS, zdaj moram pa čez zimo mal okranclat to čudo. Ve kdo za cevno zaščito motorja. Kakšna roba iz druge roke. Potem pa še meglenke, bi imel. Prosim za koristne podatke.

Jaz uporabljam meglenke

https://www.baeder-automotive.com/en/working-lamp-round-led-029m-800-lumen10-30-volt-flood-271756

kolega pa daljinke

https://www.baeder-automotive.com/en/working-lamp-round-led-029m-800-lumen10-30-volt-spot-271757

pri  nas jih prodajamo po 29,50€. Je pa EU proizvod.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, MitcH' pravi:

Kako pa zgleda na motorju maš kšno fotko.....

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Wakasaki pravi:

Kako pa zgleda na motorju maš kšno fotko.....

Hvala

 

to je edina slika, ki jo imam, sem jih dal dol, da namontiram crash bar.

image.thumb.png.df5ee67d9243d70dde753db0e449933e.png

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, MitcH' pravi:

 

to je edina slika, ki jo imam, sem jih dal dol, da namontiram crash bar.

image.thumb.png.df5ee67d9243d70dde753db0e449933e.png

Kje, kakšne in za koliko si nabavil crash bar. Samo spodnji ali tudi zgornji del.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 10. 2017 ob 17:17, tomash pravi:

Tema bo kar ok.

Za linke pa hvala.

Slikam ravno ne rad pa vseeno.

20171024_165846.jpg

Zdejsi boš lahko iz 1100tke touratech kufre gor zmontiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kawl pravi:

Zdejsi boš lahko iz 1100tke touratech kufre gor zmontiral...

Imam na tem une plastične. Res pa je, da so aluminijaste škatle od Touratecha bolj praktične. Kovinske prodajam, seveda z motorjem vred. Tak da, če kdo kupi kufre, dobi motor zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, tomash pravi:

Kje, kakšne in za koliko si nabavil crash bar. Samo spodnji ali tudi zgornji del.?

To je F800GS, vzel sem visoke TN5103 od Givija, dobil sem jih za 130€, nove :)

Popravljeno . Popravil MitcH'
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, dejcpob pravi:

Ali je kdo menjal vzmetenje na svojemu gs-u in kaj ste nataknili gor.

Kakšna so mnenja o wilbers, ki jih promovira Čarman?

Sem v tem procesu. Nabavil, nisem pa še zamenjal. Bojda je to to. Tudi Adriatic Mototurs bojda menja pri njih vzmetenja.

Zamenjajo amortizer in vzmet, medtem ko elektronika in krmiljenje ostane.

Popravljeno . Popravil tomash
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, tomash pravi:

Sem v tem procesu. Nabavil, nisem pa še zamenjal. Bojda je to to. Tudi Adriatic Mototurs bojda menja pri njih vzmetenja.

Zamenjajo amortizer in vzmet, medtem ko elektronika in krmiljenje ostane.

Ja sej jest sm ga tud naroču- wilbers 640  zadnjega pa zdaj čakam da ga dobim, upam da bo sedaj boljše, saj ko sem z ženo na motorju se je ciklistika čist spremenila, vožnja sploh ni bila več užitek.  Je pa res da oba nisva glih atletskih postav. bomo vidl kaj dobimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, tomash said:

Sem v tem procesu. Nabavil, nisem pa še zamenjal. Bojda je to to. Tudi Adriatic Mototurs bojda menja pri njih vzmetenja.

Zamenjajo amortizer in vzmet, medtem ko elektronika in krmiljenje ostane.

Težko verjamem, da AMT menjajo vzmetenja. Le zakaj naj bi, saj se z njimi vozakajo turisti, po par sezonah jih pa prodajo z dokaj malo km. Vzmetenje zamenjaš, če si npr. izven serijsko težak ali voziš res hudo obtežen motor po luknjastih makadamih. Za vse ostalo je serijsko vzmetenje do vrh glave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motolover pravi:

Težko verjamem, da AMT menjajo vzmetenja. Le zakaj naj bi, saj se z njimi vozakajo turisti, po par sezonah jih pa prodajo z dokaj malo km. Vzmetenje zamenjaš, če si npr. izven serijsko težak ali voziš res hudo obtežen motor po luknjastih makadamih. Za vse ostalo je serijsko vzmetenje do vrh glave.

Npr. nižanje motorja. Verjame pa vsakdo kar pač hoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znižanje je druga stvar, rekel si, da ATM pri njih menja vzmetenja, slišati je bilo kot bi to delali redno na vseh motorjih. Glede na to, da ima glavnino motorjev BMWje, kjer se da znižan motor naročiti iz tovarne, bi rekel, da posla ni ne vem koliko. Razen, če je Čarmanov poseg toliko cenejši, da je vmes računica. Ne vem ali je znižan motor iz tovarne treba kaj doplačati. Zaradi kvalitete vzmetenja in vožnje sigurno tega ne počno. Serijsko vzmetenje je dovolj dobro za normalne smrtnike. 

Si boš svojega znižal ali kaj nameravaš narediti z njim? Novega ali starega? Vidim, da imaš dva. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!