Skoči na vsebino

Vojna v Ukrajini


smasher

Priporočene objave

Vedno bolj se dozdeva, da glavne velesile na svetu delujejo usklajeno pri prevzgoji navadnih človeških osebkov. EU že pripravlja redukcije elektrike, še preden bodo Rusi ustavili jedrske elektrarne v Ukrajini. Spustili so nam virus, odvzeli nam bodo elektriko...kaj še vse nas čaka, vedno bolj zanimivo postaja 

  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri virus?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

keri virus?

Verjetno je imel v mislih covid. Saj vidiš, da gre za svetovno zaroto nadsvetovnih razsežnosti. Flat earth - covid - Ukrajina... Vmes pa še masoni, templjarji in bog si ga vedi kaj še vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, KARMEN1 said:

Sem vedela, da se moram čipirat.

Če že bomo v temi, bom vsaj internet dobro lovila 💪💪💪.

Ce mas net po bakru, dela tud v cajtu elektricnih mrkov. Samo modem morš napajat. Preverjeno. Llekcija žledolomske katastrofe. Tako de ja. Bo šlo. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, internet imam z oddajnika, ker 8 km kabla do mene ne pripelje niti 2 mhz 😱😱😱.

Je pa zanimivih teh 8 km bakra 😂😂😂........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... eh... je že Tesla iznajdu brezžični prenos energije .... ...

... po moje je zadost da ene par metrov kabla za sabo vlečeš, pa bo...  :D 

 

...aja... pa slišu sm, da nas še vesoljci opazujejo..pa nam meteorite mečejo na glavo... pa da vsake tolk cajta rjuho čez sonce obesjo, da zgleda kot sončni mrk....   aja... pa zadnjič, ko je rumen dež padal... ko so nam rekli, da je not puščavski pesek.. ma klinca.... scal so po nas.. pa se smejal... vam rečem... prov norca se že delajo iz nas..  :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se nam sedaj elektrika zdi predraga, s tem po parih redukcijah, ne bomo imeli več problemov. Tako (žal) deluje današnji svet. Malo panike, pa je vse sprejemljivo.

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadel je volitve, ampak Putin ma tudi tukaj rešitev :D

 

 

 

jaja, ma tut veze z vojno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, franc pravi:

Kakšna "kurčeva" patetika. Oddajniki delajo na sveče?

lp

... jaz sem se smejal do solz, ko sem to videl....   :lol1: 

... kako se da folk nafarbat... ene luči v studiju.... par 100W ... vse ostalo pa laufa na debelih kilovatih... cela hiša pa v MW....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, franc pravi:

Kakšna "kurčeva" patetika. Oddajniki delajo na sveče?

lp

Tako se vidi kako resne podatke imamo o Ukrajini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in Rusiji :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Zivnorc pravi:

... jaz sem se smejal do solz, ko sem to videl....   :lol1: 

kaj pa wi-fi elektrika :? 

še nisi slišal za daljinsko ogrevanje in elektriko ... mogoče majo kaj novega ... že Tesla je neki o tem pisal, za prenos elektrike brez žic.

 

pred 10 minutami, ftp pravi:

Tako se vidi kako resne podatke imamo o Ukrajini.

sj pišejo tisto, kar jim servirajo ... javijo jim to in to se je zgodilo, zdaj pa pišite novice ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UNITED NATIONS/KYIV, Oct 25 (Reuters) - Russia doubled down on a warning that Ukraine is preparing to use a "dirty bomb" on its own territory, an assertion dismissed by the West and Kyiv as false, and was expected to bring the issue to the U.N. Security Council later on Tuesday.

Moscow sent a letter detailing its allegations about Kyiv to the United Nations late on Monday, and diplomats said Russia planned to raise the issue at a closed meeting with the Security Council on Tuesday.

 

https://www.reuters.com/world/europe/russia-hits-ukraine-homes-evacuates-kherson-warns-escalation-2022-10-24/

Popravljeno . Popravil Markisan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Rusija svet o ukrajinski "umazani bombi" prepričuje s fotografijo iz Slovenije

Rusko ministrstvo za zunanje zadeve je na Twitterju objavilo domnevne informacije ruskega obrambnega ministrstva, da sta dve organizaciji v Ukrajini dobili navodila za izdelavo jedrske bombe:

Ff1we4xXkAAfnKv.thumb.jpg.53f42024da473ed767a578ab086ef81f.jpg

Fotografijo, ki prikazuje radioaktivne odpadke, so Rusi sicer izmaknili Sloveniji. Jasno je namreč razvidno, da so napisi na vrečkah v slovenščini, ista fotografija pa je bila tudi večkrat uporabljena v slovenskem gradivu o radioaktivnih odpadkih, na primer v predstavitvi Agencije Arao o ravnanju z radioaktivnimi odpadki malih povzročiteljev iz maja 2010.  

vir: siol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, DAMI34 said:

Fotografijo, ki prikazuje radioaktivne odpadke, so Rusi sicer izmaknili Sloveniji. ...

Rusi ne kradejo, to je samo natolcevanje ZDA, Nata in stricev iz ozadja. Rusi si samo vzamejo, kar jim zgodovinsko pripada :kmet:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

... zdej ne vem.... a se bo zdej vojna v UA lahko nadaljevala, ko je konc predsedniških volitev... al morjo še na županske počakat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Zivnorc pravi:

... zdej ne vem.... a se bo zdej vojna v UA lahko nadaljevala, ko je konc predsedniških volitev... al morjo še na županske počakat?

Izpelo se bo, tako kot so se druge vojne in oboroženi konflikti po celem svetu, ki še vedno trajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vmes bo pa kup mrtvih in ničkoliko življenjskih tragedij na obeh straneh. Zato, da se psihopati lahko igrajo "zemljo krast".

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!