Skoči na vsebino

Honda CRF300L in Rally


Tepko

Priporočene objave

Ima kdo ta motor? Kake so kaj izkušnje? 

Iščem nekaj lahkega enduro zase, tale mi zgleda všečen motorček. Sem večinoma sicer na cesti, ampak včasih mi zapaše tud kak teren. 

Zdaj par stvari me še dodatno zanima: 

  • Kake dimenzije gum se lahko da še gor poleg 80/100-21M/C 51P in 120/80-18M/C 62P? Originalno vidim, da pride kar s terenskimi gumami, sam bi mogoče dal gor nekaj podobnega TKC70, če je možno?
  • Kateri quickshifter se kaj priporoča? So kaki problemi glede garancije, če ga daš gor?
  • Kateri oiler se priporoča? 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Tepko pravi:

Ima kdo ta motor? Kake so kaj izkušnje? 

Iščem nekaj lahkega enduro zase, tale mi zgleda všečen motorček. Sem večinoma sicer na cesti, ampak včasih mi zapaše tud kak teren. 

Zdaj par stvari me še dodatno zanima: 

  • Kake dimenzije gum se lahko da še gor poleg 80/100-21M/C 51P in 120/80-18M/C 62P? Originalno vidim, da pride kar s terenskimi gumami, sam bi mogoče dal gor nekaj podobnega TKC70, če je možno?
  • Kateri quickshifter se kaj priporoča? So kaki problemi glede garancije, če ga daš gor?
  • Kateri oiler se priporoča? 

tile fantje, katerim zaupam, osebe, ki so marsikaj prevozile z mnogimi tipi motorjev, so izdali en lušen upgrejd točne tega motorja

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!