Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

Pravkar, DESMODUE pravi:

Saj pravim...ko se poglobis in poskusas razumeti,je vse lazje. Kaj je na sliki?

Screenshot_20240227_154140_Google.jpg

grdoba :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DESMODUEsaj se opravičujem, tok fotk je bilo nabitih v dveh straneh, da sem prav moral iti ponovno pogledat, kako izgleda, z boka je pač kar je spredaj je čist super. Namreč zamenjal sem ga točno s tem:

 

videl ducatija (desni motor :P in mislil da gledam kove) in pomislil, jaaaoo čista kopija, potem so pa fotke kr deževale. Spredaj je čisto kul. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

@DESMODUEsaj se opravičujem, tok fotk je bilo nabitih v dveh straneh, da sem prav moral iti ponovno pogledat, kako izgleda, z boka je pač kar je spredaj je čist super. Namreč zamenjal sem ga točno s tem:

 

videl ducatija (desni motor :P in mislil da gledam kove) in pomislil, jaaaoo čista kopija, potem so pa fotke kr deževale. Spredaj je čisto kul. 

Ma ni panike...enim je vsec,drugim ni.

Me pa cudi, da nihce ni ugotovil par tehnicnih stvari,ki se jih napisal..vsi z obliko obremenjeni.

To da motor tehta toliko,kot je tehtala aprilia rs250 z dvotaktnim agregatom recimo, ali pa da.so pri kove razvili lasten 4 valjnik 440ccm in ne vtaknili noter kakega licencnega paralelnega twina recimo.

Ampak,ocitno sem med redkimi,ki take stvari opazim, se preden se obliki posvetim.

Smo si razlicni.

Tista grdoba na sliki je bil pa prototip kove400rr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

kopija kirajskih mopedov

Kitajci, indijci... jih delajo.

Že dolgo.

Nemci pa prodajajo, pod svojo znamko, s super profitom.

Business kaj češ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, DESMODUE pravi:

Ma ni panike...enim je vsec,drugim ni.

Me pa cudi, da nihce ni ugotovil par tehnicnih stvari,ki se jih napisal..vsi z obliko obremenjeni.

To da motor tehta toliko,kot je tehtala aprilia rs250 z dvotaktnim agregatom recimo, ali pa da.so pri kove razvili lasten 4 valjnik 440ccm in ne vtaknili noter kakega licencnega paralelnega twina recimo.

Ampak,ocitno sem med redkimi,ki take stvari opazim, se preden se obliki posvetim.

Smo si razlicni.

Tista grdoba na sliki je bil pa prototip kove400rr

tehnikalije me niti ne zanimajo, sploh ko v telefon bulim, pa tudi kubatura ne. Saj v kolikor bi dober licenčni agregat vtaknili bi lahko bilo tudi kul.

No, mal sem vseeno pogledal in bil vesel da spletna stran kove moto spet dela. :D

ps. moj ktm ima tut ime grdoba, sicer so pa pri kove dizajnersko spilili prototip in je pri 450rr mnogo lepši. 

evo dokaz da je res grdoba (moj namreč) :P

 

 

 

Screenshot_2024-02-27-17-51-45-684_com.ktm.bikeapp.ktm.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DESMODUE said:

To da motor tehta toliko,kot je tehtala aprilia rs250 z dvotaktnim agregatom recimo, ali pa da.so pri kove razvili lasten 4 valjnik 440ccm in ne vtaknili noter kakega licencnega paralelnega twina recimo.

Ampak,ocitno sem med redkimi,ki take stvari opazim, se preden se obliki posvetim.

WTF??? A ti mal bol pogledaš kot drugi?! STARI, PA TI SI DISTRIBUTER!! BOS PA JA MAL BOL POGLEDU KAJ PRODAJAS, A? Saj nisi do nezavesti nezainteresiran svetovalec 2 na upravni enoti XY.

 

pilot vam je pa zbezal. 
 

 

IMG_4543.jpeg

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, ftp said:

Brembo ne dela samo enih zavornih čeljusti. In prav gotovo najboljše Taisko so boljše od najcenejših Brembo.

Vsekakor pa na motor vreden 6k€ ne bojo vgradili Brembo stilema za 1k€ :nono:, ki pa so definitivno boljše.

Niso jurja stylema. Na mopedu za 13k so original gor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kugelschreiber pravi:

WTF??? A ti mal bol pogledaš kot drugi?! STARI, PA TI SI DISTRIBUTER!! BOS PA JA MAL BOL POGLEDU KAJ PRODAJAS, A? Saj nisi do nezavesti nezainteresiran svetovalec 2 na upravni enoti XY.

 

pilot vam je pa zbezal. 
 

 

IMG_4543.jpeg

A so živci ok? A že popuščajo? 

Če te je pa tole,kar sem napisal,takole iz takta vrglo, se pa zamisli sam nad sabo.

Pilot zbežal? Je bil kdaj v Kove ekipi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DESMODUE pravi:

Ma ni panike...enim je vsec,drugim ni.

Me pa cudi, da nihce ni ugotovil par tehnicnih stvari,ki se jih napisal..vsi z obliko obremenjeni.

To da motor tehta toliko,kot je tehtala aprilia rs250 z dvotaktnim agregatom recimo, ali pa da.so pri kove razvili lasten 4 valjnik 440ccm in ne vtaknili noter kakega licencnega paralelnega twina recimo.

Ampak,ocitno sem med redkimi,ki take stvari opazim, se preden se obliki posvetim.

Smo si razlicni.

Tista grdoba na sliki je bil pa prototip kove400rr

zx-4r ima tudi 399ccm vrstni 4 valjnik...

kove je nekje vzel...

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
1 hour ago, DESMODUE said:

A so živci ok? A že popuščajo? 

Če te je pa tole,kar sem napisal,takole iz takta vrglo, se pa zamisli sam nad sabo.

Pilot zbežal? Je bil kdaj v Kove ekipi?

Joj dec, a ti mislis de se jez zivciram zarad internetnih nebuloz? Mal naglas sm te po zdravju vprasal, zarad interneta se re res res ne zivciram. Se pa vcasih vprasam, kam to pelje? Bom pocakal, bom videl. Iz ciste radovednosti. 
 

IMG_4544.png.015465699a66aa2ab02aae55eaca3dab.png
 

ful rado se ga je slikalo in objavljalo. Ampak ocitno je bil ta angazma izhod v sili. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kugelschreiber pravi:

Joj dec, a ti mislis de se jez zivciram zarad internetnih nebuloz? Mal naglas sm te po zdravju vprasal, zarad interneta se re res res ne zivciram. Se pa vcasih vprasam, kam to pelje? Bom pocakal, bom videl. Iz ciste radovednosti. 
 

IMG_4544.png.015465699a66aa2ab02aae55eaca3dab.png
 

ful rado se ga je slikalo in objavljalo. Ampak ocitno je bil ta angazma izhod v sili. 

Dajva takole, da bos bolje razumel:

Objavim slike 450rr s komplet podatki vred.

In najprej komentarji,komu je podoben.

Ne pozabi,da so bili poleg slik tehnicni podatki, ki pa jih ni opazil in komentiral nihce. Zato sem napisal da sem verjetno med redkimi,ki je to opazil. 

V cem je tezava? 

In ti potem s klicaji,velikimi tiskanimi crkami napises,kar si pac napisal. Resno? Cisto vsak moj zapis te zmoti in ti da povod za provokacijo. Daj nam ze vsem naredi uslugo in se vzdrzi nenehnega brezveznega komentiranja. Ce ti je tale tema zajebancija in prilika ponizevanja, verjemi, da vecina ne podpira tega, z mano na čelu. 

Glede Kleina pa takole: ce ne locis med tovarnisko ekipo, zasebniki s svojo ekipo in klaso original, vprasaj. Ti bom razlozil.preberi kak članek oziroma intervju,ki ga je Mason sam objavil. Pretežko? Seveda...zato raje iz konteksta pobiraš zadeve in serviraš tukaj iz čiste...hm..ne vem več res..sem hotel zlobe napisati, pa se mi zdi da je stvar bolj resna in kompleksna.

 

Zdaj pa 10x preberi kaj sem zapisal,kaj si ti in na kaksen nacin  in se zamisli nad sabo. Kako jaz izpadem in kako ti. Pa  iskren bodi sam s sabo,če sploh znaš biti.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
12 minutes ago, DESMODUE said:

V cem je tezava? 

Tezava? Kaksna tezava? Jez je ne vidim. All peachy, all rosy. Kove uber alles. 

 

12 minutes ago, DESMODUE said:

Ce ti je tale tema zajebancija

Itak. Pa sej sta vi2 z miranom zacela s pravljicami in vici. A naj (vse) tvoje poste resno jemljem? 
 

Ti rad preberes za sabo, in ti je vsec kar spesnis, a? 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, DESMODUE pravi:

Dajva takole, da bos bolje razumel:

Objavim slike 450rr s komplet podatki vred.

In najprej komentarji,komu je podoben.

Ne pozabi,da so bili poleg slik tehnicni podatki, ki pa jih ni opazil in komentiral nihce. Zato sem napisal da sem verjetno med redkimi,ki je to opazil. 

V cem je tezava? 

In ti potem s klicaji,velikimi tiskanimi crkami napises,kar si pac napisal. Resno? Cisto vsak moj zapis te zmoti in ti da povod za provokacijo. Daj nam ze vsem naredi uslugo in se vzdrzi nenehnega brezveznega komentiranja. Ce ti je tale tema zajebancija in prilika ponizevanja, verjemi, da vecina ne podpira tega, z mano na čelu. 

Glede Kleina pa takole: ce ne locis med tovarnisko ekipo, zasebniki s svojo ekipo in klaso original, vprasaj. Ti bom razlozil.preberi kak članek oziroma intervju,ki ga je Mason sam objavil. Pretežko? Seveda...zato raje iz konteksta pobiraš zadeve in serviraš tukaj iz čiste...hm..ne vem več res..sem hotel zlobe napisati, pa se mi zdi da je stvar bolj resna in kompleksna.

 

Zdaj pa 10x preberi kaj sem zapisal,kaj si ti in na kaksen nacin  in se zamisli nad sabo. Kako jaz izpadem in kako ti. Pa  iskren bodi sam s sabo,če sploh znaš biti.

si že vozil 450rr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

si že vozil 450rr?

Nisem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, krucymucy pravi:

Niso jurja stylema. Na mopedu za 13k so original gor. 

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_IE/;IC_DeliveryCountry=SI;IC_IP2Location_Locale=en_IE;IC_TargetCurrency=GBP;IC_TopicWorld=134016375;SessionID=3bd3e310577cabc4ca713b033c3106a2?ViewAction=View&ObjectID=1257496746

x2 plus zadnja =

Seveda je nabavna za proizvajalca manjša. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, DESMODUE pravi:

Nisem

Je pa po eni strani zanimivo, da je Kove 450rr uredil tiste zadeve, ki so očitno bedne in moteče pri konkurenci.

Npr. grda nihajka, dizajn, dimnik.

Edino kar me malenkostno zmoti sta ročki, ki se ne data nastavit, to je par eur na aliju, čudno da niso tega še dodali in kakšnega motogp ščitnika in seveda posodica za "urin" :) pa morda še malo na oko šibek (ozek) okvir

image.png.bfc275c2032ce4d1ad8756dc2f3f9f3f.png

vizualno je zelo všečn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Zivnorc pravi:

... če bi se tale tema odvijala poleti, bi bilo verjetno napisanih 6 strani in ne 64...

 

.. no, da še jaz povem mnenje glede oblikovanja:

..recimo GS 1300 (da ne bom delal reklame za KOVE). Če bi bil podoben staremu, bi bili nezadovoljni, ker bi rekli, da niso naredili nič novega, in so ga spet samo povrtali za 50 ccm.... in mastno zaračunali...

..a zdej, ko so naredili čisto drugačnega, je pa ves folk spet v luftu, da je grd ko stekel pes..

... v današnjem svetu folk NIKOLI več ne bo zadovoljen z ničemer, ker ima polne riti vsega.

Bravo! Končno pameten komentar! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DESMODUE pravi:

Dajva takole, da bos bolje razumel:

Objavim slike 450rr s komplet podatki vred.

In najprej komentarji,komu je podoben.

Ne pozabi,da so bili poleg slik tehnicni podatki, ki pa jih ni opazil in komentiral nihce. Zato sem napisal da sem verjetno med redkimi,ki je to opazil. 

V cem je tezava? 

In ti potem s klicaji,velikimi tiskanimi crkami napises,kar si pac napisal. Resno? Cisto vsak moj zapis te zmoti in ti da povod za provokacijo. Daj nam ze vsem naredi uslugo in se vzdrzi nenehnega brezveznega komentiranja. Ce ti je tale tema zajebancija in prilika ponizevanja, verjemi, da vecina ne podpira tega, z mano na čelu. 

Glede Kleina pa takole: ce ne locis med tovarnisko ekipo, zasebniki s svojo ekipo in klaso original, vprasaj. Ti bom razlozil.preberi kak članek oziroma intervju,ki ga je Mason sam objavil. Pretežko? Seveda...zato raje iz konteksta pobiraš zadeve in serviraš tukaj iz čiste...hm..ne vem več res..sem hotel zlobe napisati, pa se mi zdi da je stvar bolj resna in kompleksna.

 

Zdaj pa 10x preberi kaj sem zapisal,kaj si ti in na kaksen nacin  in se zamisli nad sabo. Kako jaz izpadem in kako ti. Pa  iskren bodi sam s sabo,če sploh znaš biti.

Spomni se opcije "ignore". Men je tale forum sedaj bolj berljiv...ko sem izbrisal 3 "najboljše" ljudi tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Zivnorc pravi:

... bom jest povedal eno mojo štorijo izpred slabih 15 let, ko sem prodajal svojega Suzuki SV 1000.

Na Avto netu so bili še ene trije "enaki" (moj je bil itak najlepši in najboljši  :P ) ... in sem dal ceno najnižjo od vseh. ... kar konkretno nižjo.

..in kdo me je klical?

... prodajalci ostalih treh motorjev, zakaj imam tako nizko ceno, da so zdaj oni "izpadli iz konkurence".... in me spraševali, a je zbit.. pokvarjen... neoriginalen... pa da sem jih zdej zajebal ..itd

..ko pa je prišel kupec pogledat motor, je pa rekel, da ga mora vzeti, ker mu je žena rekla, da je daleč najlepši motor na Avto netu, ne samo najlepši izmed teh štirih SVjev ... ga ni zanimalo, zakaj je najcenejši, pa če je poceni zaradi tega, ker bi bil zbit/zariban/pokvarjen/ 100.000km ...ali kaj podobnega. Res sem se potrudil z oglasom in slikami... slikal sem ga pa, če se lahko pohvalim :P , skoraj profesionalno ... sem ga skoraj sam kupil nazaj od sebe..  :P ..tolk lepe slike so bile.

..no, motor sem prodal za oglaševano ceno, med dvournim ogledom sem mu povedal vso zgodovino motorja, povedal sem mu tudi, da sem se enkrat ulegel z njim, pokazal mu slike, kaj je bilo pobuškano in popraskano... skratka korektno od mene..in tudi sam kupec je bil korekten do mene.

Kaj hočem reči, boste verjetno ugotovili s primerjalno analizo prejšnjih postov s tem  mojim postom..  :P 

 

pa si mu povedal kako je blo, da te je un spredi zjebu, da je un bil kriv :P:D

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DESMODUE pravi:

Ce ti je tale tema zajebancija...

Cel forum je samo še "zajebancija", ne samo ta tema. :)  

A ta 450 rr pa je "full size"?

Da ni spet nek ekstra lahek minimoto, primeren samo za dve 35 kilogramov težki osebi, kot je ta na sliki? Zadnje stopalke namreč ima. :hmm:

KOVE-450RR-The-Rising-Star-of-Cost-Performance-Ratio_Chinese-motorcycle_News_MGEA-CHINAMOTOR_05-2.jpg.9ed7fdd51e84d7ef55b9018e258f27da.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 8 urami, XTR pravi:

Cel forum je samo še "zajebancija", ne samo ta tema. :)  

A ta 450 rr pa je "full size"?

Da ni spet nek ekstra lahek minimoto, primeren samo za dve 35 kilogramov težki osebi, kot je ta na sliki? Zadnje stopalke namreč ima. :hmm:

KOVE-450RR-The-Rising-Star-of-Cost-Performance-Ratio_Chinese-motorcycle_News_MGEA-CHINAMOTOR_05-2.jpg.9ed7fdd51e84d7ef55b9018e258f27da.jpg

Na prvi sliki dimenzije 450rr in na drugi honde cbr 600rr iz leta 2004

 

Screenshot_20240228_072452_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20240228_072640_Samsung Internet.jpg

Popravljeno . Popravil DESMODUE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MiNa pravi:

:eek:

CHINAMOTOR.jpg.38454754b8b9478263c12c89731b5e04.jpg

..a tazaden "zic" je po njeni "riti" narejen?...   :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!