Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Bemtiš, ka ste pa že tko naštelani, pa še jaz pozdravljam Enkota. :rolleyes:

Dober dan, madamme ..

:worship:

iz srca se vam zahvaljujem za pozdrawček,

sy je preteklo že kar nekaj Ljubljanice pod 3M,

od kar ste meni zadnjič namenili tako hudo

prijazen stavek.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede na to, da je mel tito same dobre mačke, sem pa lohk mal zbirčen, a ne, a ne :whistle:

..ja ... ampak ti nisi Titej, ne glede

na to kaka frenda sta bila ..

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Nič "mogoče" .. to je čista in edina resnica!

Majcen popravek bi bil dobrodošel:

"Mi smo MALO krali

a vama PUNO dali ..."

Viš in ko so ta popravek jemali, je mladi Janez manjkal v Kumrovški šoli.

Zdej se mu pa pazna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš in ko so ta popravek jemali, je mladi Janez manjkal v Kumrovški šoli.

Zdej se mu pa pazna ...

... da je pixna prazna

in bo umoril kravo molznico.

Bedak .. ne morš nč ...

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej janez ni nikol hodu u kumrovc v šolo, to so govoril neki centri iz ozadja, fantje ne ga srt no :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

tito.jpg

Je pa bil res legenda ma ne rečem sej je bil tudi komunist sam je tud dober bil. Je mi mama rekla kok so jokali za njim :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito pa že ni bil komunist. Razkošne vile, avti, obleke in življenjski standard nasploh- tako se pravi komunist ne obnaša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito pa že ni bil komunist. Razkošne vile, avti, obleke in življenjski standard nasploh- tako se pravi komunist ne obnaša.

:eek: :blink: Katere vile? In kateri avti? Vse kar je bilo na njem razkošnega in mondenega je bil on sam. Je pač znal. Imel je pa eno figo freško. Nič kaj dosti več kot mi ostali. Če ne verjameš, poglej njegove dediče kaj imajo po njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito pa že ni bil komunist. Razkošne vile, avti, obleke in življenjski standard nasploh- tako se pravi komunist ne obnaša.

Kakšen pa je pravi komunist ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tito.jpg

Je pa bil res legenda ma ne rečem sej je bil tudi komunist sam je tud dober bil. Je mi mama rekla kok so jokali za njim :worship:

res je :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen pa je pravi komunist ?

Tak kot pravi bajker, sam brez motorja ;) Utopično bitje, namreč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep kot traktor in drzen v svojih dejanjih

post-17982-1200938545_thumb.jpg post-17982-1200938573_thumb.jpg

:D

Drznost je lepa čednost. In gonilo revolucije. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam povem eno o Titu z mojega otroštva.

Ne vem katerega leta (30 in še več let nazaj) je to bilo, vem samo da iz časov ko se je v Italijo hodilo (švercat kavo) še po nepraženo kavo in podobno. Vedno smo hodili na priključek na avtoceste pri Uncu....... Ko smo se vračali popoldne iz Trsta smo izvedeli, da se bo Titova delegacija zvečer vračala iz Pule proti LJ mino Unca. Takrat je moj oče rekel. Počakali ga bomo in pika. Nismo bili edina družina ob avtocesti katera je to delegacijo čakala 3-4 ure. In res. Črni Mercedesi z YU zastavicami na prednjimi blatniki so švignili mimo čakajoče raje. Videli smo Tita se je govorilo in ploskalo :grupni: ....

Figo smo videli Tita, videli smo samo črne limuzine.

:yea1:

Bil pa je to pravi dogodek srečanja s Titom.

RANI_MRAZ___Racunajte_na_nas.mp3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam povem eno o Titu z mojega otroštva.

Ne vem katerega leta (30 in še več let nazaj) je to bilo, vem samo da iz časov ko se je v Italijo hodilo (švercat kavo) še po nepraženo kavo in podobno. Vedno smo hodili na priključek na avtoceste pri Uncu....... Ko smo se vračali popoldne iz Trsta smo izvedeli, da se bo Titova delegacija zvečer vračala iz Pule proti LJ mino Unca. Takrat je moj oče rekel. Počakali ga bomo in pika. Nismo bili edina družina ob avtocesti katera je to delegacijo čakala 3-4 ure. In res. Črni Mercedesi z YU zastavicami na prednjimi blatniki so švignili mimo čakajoče raje. Videli smo Tita se je govorilo in ploskalo :grupni: ....

Figo smo videli Tita, videli smo samo črne limuzine.

:yea1:

Bil pa je to pravi dogodek srečanja s Titom.

RANI_MRAZ___Racunajte_na_nas.mp3

Ja, tudi jaz se spomnim nečesa podobnega izpred cca. 30 let: bila sem na počitnicah pri teti na deželi in tisti dan dopoldan bi se naj po regionalni cesti prav tam mimo pripeljal tovariš Tito. Bili smo seveda evforični: praznično oblečeni smo s šopki rož in zastavicami čakali 2 uri na največji opoldanski vročini, ko se je končno pripeljal. Navdušeno smo klicali, ploskali in mahali z zastavicami in rožami. Seveda je kolona črnih limuzin zdrvela mimo brez upočasnjevanja, kaj šele da bi se ustavili. Vendar sem mi je takrat zazdelo, da sem za eno zatemnjeno šipo uzrla silhueto, ki nam je pomahala ...

"Računajte na nas" pa nisem poslušala že celo večnost. Nazadnje sem se komada resnično naposlušala davnega leta 1987 v Beogradu, kjer sem bila na MDA (mladinska delovna akcija), in kjer je bila to jutranja budnica (kot pravzaprav na vseh MDA na katerih sem bila tudi pred tem). Torej mesec dni jutranjega bujenja (ob 5.00!) s tem komadom, pa te že po tednu dni mine do življenja takoj, ko zaslišiš prvi takt ... Ampak vseeno je bilo na vsaki akciji nepozabno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!