Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

HHV, ti si pa lepo povedal. Sploh tisto, da še posebej drži za današnje politike..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Dandanes je premalo korit...JBT kje si...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še ena o koritih in prašičih (beri: dober del politikov). Spadala bi bolj v štose, ma jo bom pa vseeno tu pripopal.

Obstaja mala razlika med, domačim in evropskim prašičem.

Evropsko prase, jej, jej,

ko se najej gre naprej.

naše, pa žre žre,

ko je sito, leže v korito

Lep pozdrav Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
KO bom velik, bom Tito.

Ne moreš.:nono: Ne maraš žensk, ne piješ viskija, ne kadiš Havank, nimaš lovske puške, ne vinograda in pudlov, se čisto nič ne spoznaš v strojništvo in vojaško poveljevanje. In ne kličejo te Joža.

Odpadeš kot zrela zimska hruška iz osrčja Slovenskih Goric.. :P

Ko odrasteš in boš velik lahko postaneš Moša Pijade ali moj adjutant.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, pol se jaz javim za Moše Dajana. Izpolnjujem večino pogojev pirate.gif

Napačno oko Pepe, nč ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, pol se jaz javim za Moše Dajana. Izpolnjujem večino pogojev pirate.gif

OK. Velja.

Od manjkajočih pogojev bomo ostalo že porihtali. Za začetek bomo pri tebi opravili obred judovskega obrezovanja. :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Velja.

Od manjkajočih pogojev bomo ostalo že porihtali. Za začetek bomo pri tebi opravili obred judovskega obrezovanja. :whistle: :D

Brutta me la vedo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se v Jajcu poklonil velikemu človeku. Čez mesec in par dni pa se mu odidem poklonit še na grob. Bil je velik človek, Josip Broz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se v Jajcu poklonil velikemu človeku. Čez mesec in par dni pa se mu odidem poklonit še na grob. Bil je velik človek, Josip Broz.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se v Jajcu poklonil velikemu človeku. Čez mesec in par dni pa se mu odidem poklonit še na grob. Bil je velik človek, Josip Broz.

Zakaj v Jajcu ? tako iz radovednosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj v Jajcu ? tako iz radovednosti

Ker v Jajcu se je 29.11.1943 rodila FLRJ (kasneje SFRJ) in je bil takrat tudi Josipu Brozu priznana (uradno, oz. formalno) avtoriteta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker v Jajcu se je 29.11.1943 rodila FLRJ (kasneje SFRJ) in je bil takrat tudi Josipu Brozu priznana (uradno, oz. formalno) avtoriteta ...

Danke.Toliko sem star, da vem kaj se je v Jajcu dogajalo.Da pa se hodočasti , tega pa ne, pa ne mislim s tem nič slabega.Sam potem , je tu še Drvar,pa Vis,pa Sutjeska,Neretva,eh preveč tega. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danke.Toliko sem star, da vem kaj se je v Jajcu dogajalo.Da pa se hodočasti , tega pa ne, pa ne mislim s tem nič slabega.Sam potem , je tu še Drvar,pa Vis,pa Sutjeska,Neretva,eh preveč tega. :yea1:

Pa kaj jaz vem... Dandanašnji je tu toliko paglavcev, ki so požrli vso modrost tega sveta, a niti ne vedo, čigava valuta je bil dinar, da o tem, zakaj je tiočak tudi "jurja" niti ne govorimo. Se oproščam za morebiten sarkazem...

Se pa strinjam... Spomeniki Jožkotu so verjetno tudi Drvar (na tabli - zanimivo - ševedno piše Titov Drvar), Jajce in Neretva. Poleg Dedinja seveda. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danke.Toliko sem star, da vem kaj se je v Jajcu dogajalo.Da pa se hodočasti , tega pa ne, pa ne mislim s tem nič slabega.Sam potem , je tu še Drvar,pa Vis,pa Sutjeska,Neretva,eh preveč tega. :yea1:

Na Maribor pa sta pozabila. V Maribor je *hodil dekline iskat* in našel gospodično po imenu Herta Haas. :yes:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Maribor pa sta pozabila. V Maribor je *hodil dekline iskat* in našel gospodično po imenu Herta Haas. :yes:

Haasovo je v MB srečal? benti nisem vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Maribor pa sta pozabila. V Maribor je *hodil dekline iskat* in našel gospodično po imenu Herta Haas. :yes:

A je informacija preverjena pri SOVI?

Popravljeno . Popravil GREY WOLF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma naj trobijo kar čejo. Bil je dedec in pol. Voditelj, bojevnik(partizan), politik, svetovno spoštovan, ženskar, vzdignil državo iz ruševin. Skratka, ni primerjave s temi bednimi posnetki ki jih imamo sedaj, ena sama bedna skorumpirana izdajalska banda. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je informacija preverjena pri SOVI?

Preverjena!

Nekateri predvidevajo, da je imel Tito vsaj deset uradnih ali napol uradnih žena in z vsemi naj bi imel sinove, a Miro Simčič o teh špekulacijah dvomi.

Po njegovih podatkih je bil uradno poročen trikrat, z dvema je živel na koruzi. Prvič se je poročil s 16-letno Rusinjo Pelagijo Belousovo - Polko, ki jo je spoznal kot vojni ujetnik v Sibiriji. Rodila je pet otrok, od katerih je preživel le Žarko Broz. Nedavno so odkrili, da naj bi se Tito drugič poročil v 30. letih prejšnjega stoletja z Nemko Ano Bauer. Študentka iz Maribora Herta Haas, ki tako kot Jovanka danes živi v Beogradu, pa je Titu na začetku druge svetovne vojne rodila sina Miša. Razmerje s Herto je razdrla nova usodna ženska, Davorjanka Paunović - Zdenka iz Beograda. Tita je vse do svoje smrti leta 1946 kot tajnica spremljala na vojnih pohodih, kar je bilo za spolno sicer vzdržne partizane, milo rečeno, precej moteče. So pa v Titovi denarnici ob njegovi smrti našli tudi Zdenkin mrliški list. Uradno tretjo, sicer pa peto in zadnjo Titovo ženo po štetju Mira Simčiča, Jovanko, so iz njegove bližine zaradi njenih destruktivnih izpadov odstranili leta 1975. Simčič cinično sklene: »Po vseh ženskah, s katerimi si je delil posteljo, je Titu noge na stara leta grel pudelj Bil, darilo ameriškega predsednika Johna F. Kennedyja.

Tito in Sofia Loren?

Kaj je imel poglavar Juge z italijansko filmsko divo? No, odgovor bržkone ne bo potešil razburkane domišljije. Prelepa Italijanka naj bi na Brione namreč zahajala zaradi težav z zanositvijo, ki jih niso mogli rešiti svetovni zdravniki. Na Brionih je kuhala v Titovi kuhinji in imela mir pred paparaci, mož slovenske partijke Vide Tomšič, ki je bil eden najboljših jugoslovanskih ginekologov, pa naj bi Sofiji Loren po dolgotrajnih terapijah vendarle pomagal k srečnemu materinstvu.

post-9142-1183446268.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A namiguješ, da je naš Joško mal pomagal pri tem? kaj pa vem, stari je bil žrebec. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se titeu zakunu... što se mora to se mora :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!