Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

A namiguješ, da je naš Joško mal pomagal pri tem? kaj pa vem, stari je bil žrebec. :naughty:

Si je mislil, da ne bo nič škodilo širjenje bratstva i jedinstva preko mej. Malce pa tudi prefinjen način maščevanja Italijanom za vsa hudodelstva in izgubo Trsta. Pravi president. Pripravljen vedno in povsod pomagati ljudem v stiski. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da se pomaga, načini niso pomembni :naughty:

Druže Tito "right on" :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si je mislil, da ne bo nič škodilo širjenje bratstva i jedinstva preko mej. Malce pa tudi prefinjen način maščevanja Italijanom za vsa hudodelstva in izgubo Trsta. Pravi president. Pripravljen vedno in povsod pomagati ljudem v stiski. :D

Jep, Sofija je pa še z Dučejem v sorodstvu, sicer dalllllllllljnem ampak ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, Sofija je pa še z Dučejem v sorodstvu, sicer dalllllllllljnem ampak ...

Zato pa jo je "ka..l" na Brionih. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo druže Kekecu.Golaš se sprema,pesma se ori. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko jih je..

Ni ga čez golaš.Perjad je za pusije. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja,- kakšne piške tu in tam se pa tudi ne bomo branili... Sploh, če je blond. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja,- kakšne piške tu in tam se pa tudi ne bomo branili... Sploh, če je blond. :naughty:

Pa duge noge in lep hrbet (posebaj spodnji del) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no učera smo bli mal bratje tudi z Amerikanci no. Dan neodvisnosti pa te reči. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Včeraj je praznoval prijatelj Castro...

post-190-1187083055.jpg

Popravljeno . Popravil kekec III
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je praznoval prijatelj Castro...

Drži samo njega več ni...

Prava dva fafača, guštirata , da bi protikadilski zakon zopet spremenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Upsss, se sorčkam. Mislim da sem vsem pravim partizanom tu s Kekcem, Postavnim partizanom, Klimbro in drugim soborcem pozabil sporočiti prisrčne pozdrave Starega. Še iz pred dveh tednov. Sva v Kumrovcu malo pokramljala na sončku pred njegovo hišo. Fletno ima tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo,zanima me katerega leta si delal v domu malci belic,?mogoce leta 1987,iscem gojence iz doma ,ker sem bila ena med njimi,pa bi rada navezala stik z njimi ,.ce mi lahko pomagas ,ali kaj ves o njih mi prosim odpisi. suzana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"quote name='Broj Jedan' date='3 Jan 2007 @ 22:31' post='858276' " zivjo,zanima me katerega leta si delal v domu malci belic,?mogoce leta 1987,iscem gojence iz doma ,ker sem bila ena med njimi,pa bi rada navezala stik z njimi ,.ce mi lahko pomagas ,ali kaj ves o njih mi prosim odpisi. suzana

Broj Jedan ne obstaja na forumu od konca letošnjega aprila. Možno, da ima kdo njegovo telefonsko in ti jo pošlje na PM, pa ga osebno kontaktiraj. Jaz je žal nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upsss, se sorčkam. Mislim da sem vsem pravim partizanom tu s Kekcem, Postavnim partizanom, Klimbro in drugim soborcem pozabil sporočiti prisrčne pozdrave Starega. Še iz pred dveh tednov. Sva v Kumrovcu malo pokramljala na sončku pred njegovo hišo. Fletno ima tam.

Ej a na štrukle v gostilno "KOD STAROG" si šu? Tako dobrih štruklov še nisem jedel :worship: :worship: žal tudi tako slabega vina ne pil :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj Jedan ne obstaja na forumu od konca letošnjega aprila. Možno, da ima kdo njegovo telefonsko in ti jo pošlje na PM, pa ga osebno kontaktiraj. Jaz je žal nimam.

kaj je je z njim, da niso ki skenslali starega borca hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upsss, se sorčkam. Mislim da sem vsem pravim partizanom tu s Kekcem, Postavnim partizanom, Klimbro in drugim soborcem pozabil sporočiti prisrčne pozdrave Starega. Še iz pred dveh tednov. Sva v Kumrovcu malo pokramljala na sončku pred njegovo hišo. Fletno ima tam.

Lahko bi tudi mene uvrstil med soborce... no pa za drugič da veš.

Dok je bilo Tita bilo je i ši.a,stari bil, in bo CAR, maršal je premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!