Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

Ob 28. 9. 2018 ob 19:09, tomash pravi:

image.jpeg.1b6dc585fda03c76984190e4eb683687.jpeg   ali  Rezultat iskanja slik za x lite 661 extreme titantech honeycomb

image.jpeg

image.jpeg.1b6dc585fda03c76984190e4eb683687.jpeg

zvozil to sezono XD1 in je super, če vse odpreš zračna in ok hladna jutra, če vse zapreš.

Zaradi limited edition glave je blo teba mal popedenat, da ne tišči.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam HJC čelado in danes ko sem se peljal mi je tako mrzlo pihalo v oči, da sem mislil, da mi bodo oči zmrznile.

Zračnik spredaj in na vrhu sem imel zaprt, pa me zanima ali je treba še kaj zapret, da jaz ne vem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Blisk1 pravi:

Imam HJC čelado in danes ko sem se peljal mi je tako mrzlo pihalo v oči, da sem mislil, da mi bodo oči zmrznile.

Zračnik spredaj in na vrhu sem imel zaprt, pa me zanima ali je treba še kaj zapret, da jaz ne vem???

Vizir?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med vožnjo daj roko pod brado (zapri spodnji del čelade).Meni v 90 % piha od spodaj navzgor (vse moje velike endure in vse čelade). Zato nekatere firme čelad dajo zraven  mehak ščitnik za brado da ni prepiha v hladnih dneh.

0000-HJC-Chin-Curtain-For-CS-R1-Helmet---.jpg.6e5ca15559e2142de8d18b1e148ea8e3.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Blisk1 pravi:

čelada ima spodaj ščitnik, ki naj bi zaprl dovod zraka, ampak zgleda da ne dovolj

 

Pri enih celadah je res prekratek in prekrije premalo podbradka...

 

Bratranec kupo za na mopi flip up celado LS2 firme....zaenkrat pravi,da super nakup za 100eu pri nas 106eu...

20181014_144302.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Slišal sem - če kdo ve, a sem pozabil, ko mi je nekdo povedal za en nemški elektronski naslov (www_:____.de), kjer lahko naročiš katerokoli čelado, kjer so bistveno cenejše kot v naših moto trgovinah?

Vnaprejšnja hvala za odgovor!! :worship::worship:

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, semering pravi:

Slišal sem - če kdo ve, a sem pozabil, ko mi je nekdo povedal za en nemški elektronski naslov (www_:____.de), kjer lahko naročiš katerokoli čelado, kjer so bistveno cenejše kot v naših moto trgovinah?

Vnaprejšnja hvala za odgovor!! :worship::worship:

Fc moto, pa niso bistveno, ampak včasih Majo ali pa večkrat imajo dobre akcije

 Se pa vedno splača pogledat na več mest, ker tudi naši trgovci imajo kake fajn popuste na določene grafike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji je podobno kot pri nas ceneje.si - idealo.de.

Željene artikle dobiš od najnižje cene naprej...sam sem dobil hlače v eni trgovino več kot polovico ceneje, zadnji kos.

Recimo HJC RPHA 11 od 198,69 - 699,90€

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

V Nemčiji je podobno kot pri nas ceneje.si - idealo.de.

Me zanimala cene necesa...

233eu kot je tudi redna cena...ampak zlomka imajo tud za 158eu kar je pa EU manj kot jz dal lani za black friday....Artiklu cena ni nic padla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikar ne kupujte na spletnih straneh kjer je zelo ugodna cena, če nimajo paypal plačila. Ker tako sem jaz lani kupil HJC rpha za 160€, pa potem dobil polomljeno čelado za skuter, ki ni vredna 10€. Seveda zadevo sem prijavil banki in dobil čez 2 meseca denar nazaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 29. 8. 2018 ob 11:58, DAMI34 pravi:

čelada s klimo

 

Odlično! (Trenutno) Stavim pa, da si tikvo prehladiš k' svina!!

Izkušnja s prve roke; Delal sem v avto salonu, kjer je hotel imeti direktor 19-20 stopinj C. Ene parkrat, do 'desetkrat' dnevno (poleti!!) sem moral s prodanim avtom na bencinsko črpalko. Ko sem sedel v avto, je bilo 60-70 stopinj. Na črpalki pa je hotel imeti šef (za stranke - butel!!) 16-17 stopinj... In?? - Bolj kot je bilo vroče, bolj sem bil bolan! Zanimivo... Pozim' pa ne... Vredno razmisleka, a ne?!! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 9. 2017 ob 21:16, Zivnorc pravi:

Tisto protivetrno zaslonko sem tudi jaz prešil z elastičnim blagom. Pa ni pomagalo nič.

Pomaga samo tole, kar boš videl na spodnjih slikah.

Samolepilni ježek (tisti tagrobi) prerežeš po širini (ker je preširok) in ga prilepiš na bradni del čelade.

20170925_200534.thumb.jpg.9ff5fa4b514f5737c20cf44fdc3f470b.jpg

...potem pa "šlauh...rorček"..al kakorkoli imenujete tisto za okoli vratu preprosto natakneš na ježka....in ne piha nikamor v čelado.

20170925_200621.thumb.jpg.d7e5d1c727f3c506bf93048b17fce9ba.jpg

100% deluje in preskušeno...sploh v malo hladnejšem vremenu.

....še enkrat moja rešitev proti pihanju mrzlega ztaka...

Ob 26. 9. 2017 ob 9:02, Zivnorc pravi:

..lejte...samo za vas sem naredil še selfija, kako se učinkovito znebiš prepiha v čeladi in pihanja v oči.

...pa še skoraj zastonj je...in brez dodatne navlake pod čelado.

20170926_085221-1.thumb.jpg.c8bfff87b157660c6fb0051bcb84dd6d.jpg20170926_085427-1.thumb.jpg.f40511dbce696f7a52bc6fddbff20269.jpg

...aja...pa ježka nalepite iz več krajših kosov...čene se vam bo odlepil...

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Zivnorc pravi:

....še enkrat moja rešitev proti pihanju mrzlega ztaka...

 

 

pred 55 minutami, KARMEN1 pravi:

Ja, ampak ti imaš Mitas, zato ti ne piha....

to na usakmu mal bl spodobnmu motorju odpihne s prve:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Zivnorc pravi:

....še enkrat moja rešitev proti pihanju mrzlega ztaka...

 

no pri temperaturah 5C in manj je tudi to premalo, če boš par ur na mrazu, je potrebno še nos direktno zavarovati pred vdihovanjem mrzlega zraka. Preverjeno. V takem primeru so najboljše podkape, kjer samo oke gledajo ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Rogerg pravi:

pod 5 se itak nimas kj vozt..... ker mrzu asfalt in zmrznjen voznik = jeba 

Jaz redno srečujem voznika, ki se vozi vsako jutro na relaciji Domžale - Kranj, zgleda na šiht.  Tako da se očitno da ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Arzen pravi:

Jaz redno srečujem voznika, ki se vozi vsako jutro na relaciji Domžale - Kranj, zgleda na šiht.  Tako da se očitno da ;)

...ja...pa vsakič,ko tanka....da 100eur na stran za nove zobe...k jih bo rabu čez par let...ko mu bodo izpadli...

...pa za kake protibolečinske žaube za reumo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!