Skoči na vsebino

Sedeži na motorju - razno


Climber

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Evo  da v tretje nalimam slike sedeža!

Brez reklame!

 

post-15855-0-58984900-1387831749_thumb.jpg

post-15855-0-95947900-1387831811_thumb.jpg

post-15855-0-84673600-1387831820_thumb.jpg

post-15855-0-61307500-1387831828_thumb.jpg

post-15855-0-48136800-1387831845_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Takole pa zgleda nov sedež na mojem motorju. Brez kakšnih radikalnih sprememb, samo malo bolj položen v zadnjem delu. 

 

Prej: 

post-27885-0-08301400-1388875037_thumb.jpg

 

in zdaj:

post-27885-0-50422500-1388875055_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pa zgleda nov sedež na mojem motorju. Brez kakšnih radikalnih sprememb, samo malo bolj položen v zadnjem delu. 

 

Prej: 

attachicon.gif_DSC5094.jpg

 

in zdaj:

attachicon.gif_DSC5158.jpg

Lepo, tud na mojam bo počas treba kaj takega. Kdo je pa delal tole pa kolk je bla prbližno cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

ima kdo idejo kam bi dal preobleči/predelati (kakšen gel) sedež za BMW R1200R, npr. kot na spodnji (zgornji) sliki:

post-8529-0-20972800-1391705197_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Sale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kej bi lahko dobil material za preoblečt sedež tak kot ga ima ducati 748 916 996 998 v originalu neka vrsta gume (je gladek brez kakršnegakoli vzorca še najbolj spominja na lateks sam se ne sveti :D) ?? ali pa če kdo ve kako se reče materialu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mislis, da ni dober umetn' usnje, ki se ga uporablja na barkah, jahtah? Tak materijal dobimo, ko damo predelat zic, ce pa obstaja se kak bolj extra rain proof pa nea vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mislis, da ni dober umetn' usnje, ki se ga uporablja na barkah, jahtah? Tak materijal dobimo, ko damo predelat zic, ce pa obstaja se kak bolj extra rain proof pa nea vem.

 

 

Nočem nobenega usnja ali pa skaja ker mi to ni všeč :D ta material ki je v originalu gor je res zakon sej bi poiskal po netu kje bi ga dobil sam kaj ka ne vem kako se mu reče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari avti so imel strehe iz enega takega črnega materiala. Mislim, da se reče vinil. Na armaturkah se je prav tako dalo videt neko čno zadevo. kot umetno usnje samo bolj gumijasto in brez tkanine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž bo kar vinil, kot pravi ciciban. Recimo kot TALE

 

Lahko bi sicer bil kak bicast, e-leather ali kaka podobna pogruntavščina, ampaq skoraj ne verjamem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem nobenega usnja ali pa skaja ker mi to ni všeč :D ta material ki je v originalu gor je res zakon sej bi poiskal po netu kje bi ga dobil sam kaj ka ne vem kako se mu reče :D

Jaz bi se pozanimal pri kakem tapetniku boš dobil naslov katera trgovina kaj takega prodaja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam dost podoben material firme abitex iz Italije. Materialu se reče magnum. Linka pa ne morm dat ker njihova stran na www.abitex.eu  ne dela. Je pa materjal zlo elastičen ,brez kakšnega vzorca, velika barvna paleta, in zlo kvaliteten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...

A si je mogoce kdo omislil tale gel za v sedez? Mene edino moti to, da je potem ko ti ta gel gre treba nov sedez ali pa ce se ti kaj zalomi prav tako. Prodajalec pa zagotavlja da je zivljenjska doba tega gela enaka življenjski dobi original sedeža...

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a samo za gel je tok dnarja ... za ta denar dobiš pretapiciranega z vgrajenim gelom   :O

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!