Skoči na vsebino

Sedeži na motorju - razno


Climber

Priporočene objave

dao sedište i ovih dana čekam izradu novog , napomenuo bih samo jednu stvar a to su originalni materijali koje taj vešt majstor koristi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo rezultati predelave izpod mojsterskih rok gospoda Bobana iz Zenice (Beograd)

Predelava je vec kot polovico cenejsa, kot pri Bagsterju, kvaliteta malenkost boljsa (kar se notranjosti tice ima zascito proti dezju, kar pena izpod Bagster sedeža, nima), le glede prevoza moram pograjati, gospod Bojan, ki skrbi za linijo Beograd - Slovenija, JE ZLATAR. :BUA:

Prilagam slike.

Sedež ima gelni vložek, voznikov sedež je poravnan (nič več drsenja) in ima všitega sršena. Vse to za 170€.

Lep pozdrav in veliko uzitkov v vožnji s predelanimi sedeži :)

Koliko časa si pa čakal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo rezultati predelave izpod mojsterskih rok gospoda Bobana iz Zenice (Beograd)

Predelava je vec kot polovico cenejsa, kot pri Bagsterju, kvaliteta malenkost boljsa (kar se notranjosti tice ima zascito proti dezju, kar pena izpod Bagster sedeža, nima), le glede prevoza moram pograjati, gospod Bojan, ki skrbi za linijo Beograd - Slovenija, JE ZLATAR. :BUA:

Prilagam slike.

Sedež ima gelni vložek, voznikov sedež je poravnan (nič več drsenja) in ima všitega sršena. Vse to za 170€.

Lep pozdrav in veliko uzitkov v vožnji s predelanimi sedeži :)

@ urkoman, si z predelavo sedeža želel izboljšat le udobje ali si tudi nižal višino motorja? In če si, za koliko oz. koliko bi lahko max. znižal višino z predelavo?

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ urkoman, si z predelavo sedeža želel izboljšat le udobje ali si tudi nižal višino motorja? In če si, za koliko oz. koliko bi lahko max. znižal višino z predelavo?

Lp, Gregor

jou,na motorju predelujem stvari zato,da se udobneje vozim.

Sedez se zadaj za tvojo ritjo spusti max 2 cm. Jest nisem zelel prevec znizat motorja, zaradi pokrcenosti nog (ceptav sem172cm). Mojstr je znizal zadaj za 1.5 cm in spredaj zvisal za 0.5 cm, rezultat enak, samo da sem ohranil povprecno visino,kot je bila prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo rezultati predelave izpod mojsterskih rok gospoda Bobana iz Zenice (Beograd)

Predelava je vec kot polovico cenejsa, kot pri Bagsterju, kvaliteta malenkost boljsa (kar se notranjosti tice ima zascito proti dezju, kar pena izpod Bagster sedeža, nima), le glede prevoza moram pograjati, gospod Bojan, ki skrbi za linijo Beograd - Slovenija, JE ZLATAR. :BUA:

Prilagam slike.

Sedež ima gelni vložek, voznikov sedež je poravnan (nič več drsenja) in ima všitega sršena. Vse to za 170€.

Lep pozdrav in veliko uzitkov v vožnji s predelanimi sedeži :)

Boban je iz ZEMUNA, če se ne motim, a 170€ je skupna cena z ZLATARJEM vred ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boban je iz ZEMUNA, če se ne motim, a 170€ je skupna cena z ZLATARJEM vred ?

ja iz beograda,so me takoj popravili,zenica sm napisal,mislil pa zemun. Ne,170 je predelava,ki jo vidis na sliki. Prevoz sem ter tja je dodaten strosek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urkoman, ali ti "zlatar" ni prej povedal, koliko te bo stala njegova usluga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urkoman, ali ti "zlatar" ni prej povedal, koliko te bo stala njegova usluga?

Ma nima veze lej,on zeli vec zasluzt kot mojstr,ki je zares neki naredu. Je povedu na zacetku ceno,ki jo je potem potrojil,kaj cem,drgac mi pa sedeza nebi dal. Zato pa se znajte po svoje,bo bols.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo pozna koga, ki pri nas dela take stvari. Rabu bi zadnji zic za cbr-ko mal omehčat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zdaj najdu enega k hodi vsake 14 dni v Beograd in mi bo sedež odpeljal in pripeljal za nekaj 10 €

Bravo, o tem govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prodam airhawk in sicer veliki model. star je pol leta in rabljen morda 5 ur.

041 393 365 cena 70 eur. nov z poštnino je bil skoraj 120.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam airhawk in sicer veliki model. star je pol leta in rabljen morda 5 ur.

041 393 365 cena 70 eur. nov z poštnino je bil skoraj 120.

Oj

si ga mel na vstromu?

Kako se obnese...zakaj prodaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če še lahko kdo iz prve roke pove kako je zadovoljen s tem ''pojštrom''. Nekaj podobnega bi si moral umisliti za f650gs, ker me po ne predolgi vožnji začne bolet križ oz. trtica. Ali obstaja tudi kaj podobnega, na internetu sem tudi zasledil gel,... bil bi vesel vsakega nasveta.

Popravljeno . Popravil yapka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Lp..

Nekaj časa nazaj smo sedeže motorja pretapicirali v usnje... lepi so ze, sam uporabni pa... moj problem je namreč ta, da sedeži precej drsijo, sedaj me pa zanima če ima kdo kak predlog kako rešiti situacijo... kak premaz al pa kaj v tem smilslu..

še enkrat vnaprej hvala za odgovore....

(iskal sem že po forumu pa nisem našel nobene pametne rešitve tako, da če je bilo že kaj objavljenega na to temo se opravičujem za smetenje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve kapljci SUPER ATTACK sekundnega pa je :grim

Sicer pa ne vem ampak kako se pa usnje obnese ko dežuje? Se ne napije..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!