Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Je blo kar fajn :) Razen tega da (smo) eni zalutali do koloseja, medtem ko je prava pot šla nekje drugje :huh:

Evo še par slikic iz OMV-a :photo:

post-3293-1125775893_thumb.jpg

post-3293-1125775906_thumb.jpg

post-3293-1125775925_thumb.jpg

post-3293-1125775938_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je vrei sam res pa je, da smo se spet malo lovili...

Drugače udeležba super nad mojimi pričakovanji.Pogrešo sem edino kaki bolj organiziran drag race o katerem je bilo govora, drugače pa beli runner in tista area super greta :D

Se vidimo na naslednje tokrat upam da v vlogi voznika.... :grim

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tak noben ni upo it (spet bote rekli isto pesem) roba kesak pa tilen so se nekaj španali ostali pa vsi v ozadju bli pa vse tiho. Če bi blo zanimanje te bi dragali pa ne mislim gledalcev ampak skuterov ker da jih 20 draga od 170 je bzw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem da ni nihče hoto it.Vido sn tudi da so tilen roba pa kesak edini nekaj dragali.

Vem da sn zaj nekaj glasen glede tega kak nihče ne draga, sam če bi jaz bil kot voznik bi 100% šel.Tak pa sem žal lahko samo gledo druge.

Se pa vidimo naslednjo leto :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme je bla na mitingu dobra org.. ker vsega pa tud nemoreš preprečit... aia pa vsaka čast tistim ki so požrtvovalno zapirali ceste .. semafore itd... Mislim da je miting uspel :OK: 170.. :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme je bla na mitingu dobra org.. ker vsega pa tud nemoreš preprečit... aia pa vsaka čast  tistim ki so požrtvovalno zapirali ceste .. semafore itd... Mislim da je miting uspel :OK:  170.. :OK:  :yea1:

... z mojega stališča so se vozniki, držali enega reda, sam koliko sem lahko sem tak pomagal :blush: am, semafori to pa je druga pesem .), samo da nas niso "zajebavali", da zapiramo ceste

Super!

lp;

Jernej aka KTM ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak jaz sem se pa zdaj malo prej zbudo :) ker sem prišel nekdaj zjutraj domov...

torej meni je bilo čist vredu,samo žal sem samo sedel v kombiju...bom se potrudil da pridem drugo leto tudi z nečim tja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jrk0, hm, tebe pa nisem vido, oz. spoznal.. :)

jah ka naj rečem, udelezba je bla dobra ja, to res, glede drugih stvari pač je tk kot je, če ni nič organizirano. Glede vožnje 2 po 2 ne vem ker sem bil daleč zadaj z avtom, potem je folk naprej spizdo pa smo se skor zgubli v mariboru :)

Glede dragov pa tud ni blo kej, sam roba, kesak,2fast so dregali mal pod vzpenjačo za kej druga pa ne vem :)

Kaj naj rečem, se vidimo na naslednjem meetingu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa maš dosti slik pri den-u, maš celi miting skoraj gor :) pa še na prejšni strani jih je nekaj. Verjetno še ma kdo slike, pa mogoče ne obiskuje tega foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sm vidu ste se mel fajn škoda da nism biu med vami vam pa oblubim da se vam bom pidružu na naslednjem mitingu do takrat bom pa že zihr zrihtu motor pa plastike.Se vidmo

Aja pa še to svaka vam čast da ste podrl rekord 170 to je res lepa številka upam da bo naslednič še bolša udeležba pa da bojo organizatorji mal bol poskrbel za to da bo bolša organizacija.

LP. Joco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste prebrali danasni vecer na strani ?Ce niste tukaj imate link KLIK

Pisejo,da se je po celi sloveniji vse rasirilo itd....Celo mojo hitrost omenjajo :hmm: No preberite si pac...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!