Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Jaz pridem 100%. Pa kljub temu da bom star 20 čez dobra 2 meseca :)

... saj leta niso problem :blush: ... v glavnem pridem tudi jaz, ter nihpar kolegov :whistle:

glede rekorda pa tak... tiste generacije ne bo več :topic:

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo kolko sem vprašal kerim misli crkniti do mb,bi rabili tri kombije da bi to vse znabasali notri :)

ja meni bo ribno tak da, kr pripravite prostor hehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko sem gledal vreme kaže za soboto toplo in lepo sončno :)

tako da kaže na najbojše

Z naše strani nas pride nekje 20,mogoče kaj več :)

kolko zaj tu tak berem kaže da je čist možno da bo rekord pado

želim vam vse najbojše pri izvršitvi vsega tega in upam da bo lepo uspelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj je vreji ko se sola zacne glih so vsi lepo pridni pa doma v soboto pa si zvizgajo ko se nimajo za ucit tak da bo po mojem kr dost folka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče SK-Nitro ....še premišljujem :hmm: če bi sploh šli ....saj če se prav spomnim (ziher se) so vsi bli glasni da prijejo na nas miting ki nas je stal okoli 200k za vso organizacijo pa živcov na tone pa ni nišče prisel ....pa dečki so še vedno malce jezni tak da bom videl kake volje bom jutri na sestanku. če bomo prišli pol se lahko racuna na kakih 20-30 skutov kot je ze Blindek omenil drugace pa nix :glare:

Popravljeno . Popravil }}Blade{{
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... i wana go :)

resno ne ga zaj srat...danes se zmenimo!!! :)

kaj bom doma...tu vse poznam...tam pa bo žurka pa tako naprej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo da bo ju3 takšno vreme ko je danes :OK: te bo super :) Glede Scooter Meetinga v Ljutomeru, res jih je bilo veliko ki so govorili da bodo prišli, pa nič od njih, jaz sem bil, sicer za en dan, samo sem pa šal pogledat dol, je bila fajn tura, pa doli je tudi bilo fajn :) Naslednje leto ce bo pridem mogoče za tri dni dol, če ne pa bom prišel vsaj en dan dol :) Upam da boste prišli na miting, seveda če bo lepo vreme, kaj vsi upamo :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo se ga vsi udeležit, da bomo kako rekli... počitnice, fazani itd.

<}}Blade{{> mislim, zakaj bi morale bit neke zamere, ki sploh niso potrebne.

Jaz pridem če bo benz :doze:

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

}}Blade{{ ja tak je...smo vsi rekli da pridemo,smo bili ze trdno prepricani da bomo na vasem meetingu...zal vreme je zajebalo stvar :cry:

res pohvala tabi in vasemu klubu da ste to naredili,mogoce se še kdaj tu v bliznji prihodnosti kaj takega zgodi... :cry:

Za Mariborski meeting pa mislim da je fajn ce pridete,z vami se vsaj da pogovarjat...kot naprimer tu z ostalimi ne...ste korektni in vas radi vidimo v nasi druzbi...(sploh pa take kot je blindek :) )

:OK:

Lp,Slavko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala hvala :)

meni je tudi škoda da prinas ni blo več skuterov...vendar začetek je seveda težki,tako da upamo na drugo leto :)

moramo si bit dobri!!!

jaz bi rad prišel na vaš miting in tudi bom :P

najdete me v kombiju(tisti ki z pijačo maše ;) )

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce dezuje al pa bo zgledalo jaz ne pridem....ker nocem da mi skuter ribne ker sportni filter pa brez blatnika in dez ni glih lepa kombinacija :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je edini vzrok da pridemo drugače ziher nebi sli !!!!

Lepo to da pridete :) Zaj pa še samo upajmo da bo lepo vreme popoldan ali pa cel dan :) dj_runner kaj organizatorji boste/bomo prej tam? :D

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samo, da nebo kiri umrl na meetingu, tako kot danes en skuterist na studencih :hmm:

Po pameti danes ;)

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!