Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

mogoče. lahko da ja, lahko da ne. Tuki v lj. pa kokr vem ni nobenega dirkališča, edino kros proge so. Razn če gremo na grobnik :D , tja bi pa šu. :P

kokr pa vidm, je tuki le peščica tistih ki bi si upali tekmovati, in malo morje tistih k me silijo v ljubečno, ker dobro vejo da tja nebom prišel. :P

Wooolllaaa ... pol se pa na grobniku dobimo. Ti z 180 runerjem proti meni z 70 zipom. Samo ta vikend ne morem ker mam dirko v italiji. Pol pa magar takoj k pridem dam ... bomo poklical na grobnik pa se zmenmo za frej termin.

Speedruner...zmenen? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm hotu tud grobnik predlagat :D pa sm mislu da je kej druzga bl pr rok :) zej pa vidm da se lohko za grobnik zmenmo, je pa to SUPER :010 :010 :010 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah grobnik je pa za mojo 50ko (ceprov dobr leti) prevelka steza, mejbi drugo leto pomladi ko bom dau 70alu MHR replico not pa en hud auspuh po naročilu naredu pa še kešne douge prenose,pa elektroniko,pa še kej zamenov, pol pa ce gremo koj na Zeltweg če hočte!! :P :P :P :P :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wooolllaaa ... pol se pa na grobniku dobimo. Ti z 180 runerjem proti meni z 70 zipom. Samo ta vikend ne morem ker mam dirko v italiji. Pol pa magar takoj k pridem dam ... bomo poklical na grobnik pa se zmenmo za frej termin.

Speedruner...zmenen? :naughty:

Ce pa greta taki race na Grobniku pa se jaz pridem gledat to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče. lahko da ja, lahko da ne. Tuki v lj. pa kokr vem ni nobenega dirkališča, edino kros proge so. Razn če gremo na grobnik :D , tja bi pa šu. :P

kokr pa vidm, je tuki le peščica tistih ki bi si upali tekmovati, in malo morje tistih k me silijo v ljubečno, ker dobro vejo da tja nebom prišel. :P

Wooolllaaa ... pol se pa na grobniku dobimo. Ti z 180 runerjem proti meni z 70 zipom. Samo ta vikend ne morem ker mam dirko v italiji. Pol pa magar takoj k pridem dam ... bomo poklical na grobnik pa se zmenmo za frej termin.

Speedruner...zmenen? :naughty:

Zoprn je edin to da je grobnik zlo zaseden in bo mogoce treba med tednm dol skočt. Koj v ponedeljek se pozanimam kdaj je kej frej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wooolllaaa ... pol se pa na grobniku dobimo. Ti z 180 runerjem proti meni z 70 zipom. Samo ta vikend ne morem ker mam dirko v italiji. Pol pa magar takoj k pridem dam ... bomo poklical na grobnik pa se zmenmo za frej termin.

Speedruner...zmenen? :naughty:

Ce pa greta taki race na Grobniku pa se jaz pridem gledat to....

joj jest bi tut šu gledat, pa še kej posnet pa to kuko bo speedrunner zgubu!! :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj jest bi tut šu gledat, pa še kej posnet pa to kuko bo speedrunner zgubu!! :P :P

Fantje ne pretiravat <_< nobena sramota ni če prot Benotu zgubiš :yea2: sramota je če rečeš da boš pršu dirkat, pa ne prideš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne pretiravat <_< nobena sramota ni če prot Benotu zgubiš :yea2: sramota je če rečeš da boš pršu dirkat, pa ne prideš :naughty:

Se 100% strinjam.

Jaca ma tist, ko se upa it z nekom kot je npr. Beno sploh tekmovat, ker govorit, pa hvalt se, je najlažje. Tut jest lahk rečem da je Rossi "za en kurc" pa da si upam it z njim tekmovat.... In še prou fajn bi se mi zdel, ko bi lahko reku da me je Rossi premagu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne pretiravat <_< nobena sramota ni če prot Benotu zgubiš :yea2: sramota je če rečeš da boš pršu dirkat, pa ne prideš :naughty:

Tako tako prvo galsen potem pa :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah grobnik je pa za mojo 50ko (ceprov dobr leti) prevelka steza, mejbi drugo leto pomladi ko bom dau 70alu MHR replico not pa en hud auspuh po naročilu naredu pa še kešne douge prenose,pa elektroniko,pa še kej zamenov, pol pa ce gremo koj na Zeltweg če hočte!! :P :P :P :P :yea2:

okej bonzy :) te bomo držali za besedo :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj jest bi tut šu gledat, pa še kej posnet pa to kuko bo speedrunner zgubu!! :P :P

Fantje ne pretiravat <_< nobena sramota ni če prot Benotu zgubiš :yea2: sramota je če rečeš da boš pršu dirkat, pa ne prideš :naughty:

no sej s tem nism mislu nc tko osebnga, pč mal sm pokomentiru stvar bol iz heca kot pa resnoti, sicer bi tudi jaz rad dirkov z benotom na kakšnem dirkališču an :D

in srčno upam in čakam da bo to ze drugo letu na prvi dirki za DP :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezskrbi da se full trudm, splačal se bo! saj tak je moj mnenje :D :D

Pol se bo že poplačal!

A motor za dirke že maš, al boš še kupu, ZIP-a predvidevam?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se bo že poplačal!

A motor za dirke že maš, al boš še kupu, ZIP-a predvidevam?

LP

:OK: :OK: vse stvari bom nabavu konec januarja oz. začetek februarja če bo use po sreč an :D :D

jap tocno Piaggio ZIP SP :D :yea2: :yea2: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: vse stvari bom nabavu konec januarja oz. začetek februarja če bo use po sreč an :D :D

jap tocno Piaggio ZIP SP :D :yea2: :yea2: :notworthy: :notworthy:

:OK: :OK: :OK: LEPO LEPO :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  :OK: vse stvari bom nabavu konec januarja oz. začetek februarja če bo use po sreč an :D :D

jap tocno Piaggio ZIP SP  :D  :yea2:  :yea2:  :notworthy:  :notworthy:

zipa pa husqvarno wr pa runerja k ga že maš :OK: no če bo treba kej pomagat pri večanju garaže kr povej B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  :OK: vse stvari bom nabavu konec januarja oz. začetek februarja če bo use po sreč an :D :D

jap tocno Piaggio ZIP SP  :D  :yea2:  :yea2:  :notworthy:  :notworthy:

zipa pa husqvarno wr pa runerja k ga že maš :OK: no če bo treba kej pomagat pri večanju garaže kr povej B)

s huso nau nč...bom raj ta keš k bi ga dau za huso uložu v dirkalca, se bl splača... :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče. lahko da ja, lahko da ne. Tuki v lj. pa kokr vem ni nobenega dirkališča, edino kros proge so. Razn če gremo na grobnik :D , tja bi pa šu. :P

kokr pa vidm, je tuki le peščica tistih ki bi si upali tekmovati, in malo morje tistih k me silijo v ljubečno, ker dobro vejo da tja nebom prišel. :P

Wooolllaaa ... pol se pa na grobniku dobimo. Ti z 180 runerjem proti meni z 70 zipom. Samo ta vikend ne morem ker mam dirko v italiji. Pol pa magar takoj k pridem dam ... bomo poklical na grobnik pa se zmenmo za frej termin.

Speedruner...zmenen? :naughty:

Izzivalec se nč ne odziva :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ko jagenčki umolknejao, al pa ko ti rep med noge potegne, ker se zavedaš, da mal preveč jezička vrtiš, ko je pa treba zares, ti ga pa muca papa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj no puste ga. Eni pač znajo bolje jezik po ustih furat (govort) kt pa motor furat.

Sicer pa a je tok važn. Men je recmo dons moj mito iz roke po tleh fuknu.

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!